Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 151982 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Значи може да се направи извода, че Йехова е на страната на бунтовническата рептилска група взела властта от Краля Слънце Ра? :)
Щом другото не е вярно, не се сещам за трети вариянт. :)

Между другото, не знам дали сте гледали една нова анимация на DreamWorks (какво име само Хихи...) - How to train your Dragon. Как да си опитомим дракон или нещо такова, та преди няколко месеца гледах това филмче и направо ахнах. Хубаво щеше да пиша за него във филмите, но тук реших, защото има интересен паралел с описаното в Книгата на Издателство Паралелна Реалност. :)

Става дума за едни викинги, които воюват с дракони. Интересното е, че на КОЛАНИТЕ и РАМЕНЕТЕ на тези викинги има нещо като овални метални предмети с лъвски глави. А на главите....носят същите шапки/калпаци като на Сириусиянците показани от рисунките в Документите Тера и не само...  :)
Та натам продължава съжетната линия, как  едно момче от викингите се сприятелява с един дракон и стават големи приятели, докато неговото племе воюва още с тях. Има доста видове във филма.....
По натам това момче открива, че въпросните дракони срещу, които воюват носят всичката плячка в някаква пещера. И тука става много интересно- "Не виждаш ли, че те не ядът нищо- всичко това е за КРАЛИЦАТА иначе ще бъдат изядени"!!!!!!! Тази реплика ме разби. :)
Когато баща му разбира, че сина му има нов приятел побеснява и тръгва срещу драконите- невсушвайки се в съветите на момчето, че НЕ ЗНАЕ СРЕЩУ КАКВА МОЩ ТРЪГВА...
Накрая се съюзяват с другите дракони и побеждават Кралицата (съюза между сирианците на Ра и бунтовническите влечуги) и заживяват щасливо хаха, и края е как лети с дракона гравния герой към слънцето в небето, ама не е баш слънце а баля светлина, която залива целия екран и свършва филма!!! Бяла светлина = хепи енд.... :) Егати промивката само.... Като се замисля само колко вграден ни е в съзнанието този архетип и в колко филми къде тънко, къде по-явно има много такива намеци...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хубави наблюдения :)

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Значи може да се направи извода, че Йехова е на страната на бунтовническата рептилска група взела властта от Краля Слънце Ра? :)
Щом другото не е вярно, не се сещам за трети вариянт. :)

И аз в момента се сетих  нещо, което съм чела за РА, че негова покровителка е змията УТО.

Според египетската митология Изида - богинята на живота и магията, узнала тайното име на бог Ра. Легендата разказва, че който узнаел името на Ра, щял да се сдобие с невероятна сила, затова Изида измислила план, как да узнае името на Ра. Изида поставила кобра в небето, откъдето Ра минава със своята ладия. И точно когато минавал по небесния свод, кобрата ухапала Ра по заповед на Изида. Ра тежко се поболял от отровата на кобрата и легнал на смъртно легло. Един ден Изида отишла при Ра и му казала, че тя може да го излекува от отровата на кобрата. Ра останал без избор, защото болките му били ужасни. Ра казал тайното си име на Изида и тя се сдобила с огромна мощ. Изида излекувала Ра, но не казала на никой името му, затова боговете го наричали с името Ра.

По-късно той е изместен от Озирис.

Въпросът ми е възможно ли е Йехова, РА и Озирис да се отнасят до едно и също божество/a...?  :)






Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Не се отнасят до едно и също божество. Ра е Краля Слънце сириусиянец, които с помощтта на бунтовническите влечуги завзема властта на планетата от предишните слуги на Империята Орион. По-късно и него са го изхвърлили, но това е друг въпрос... :)
А Йехова е хибрид влечугородобен-сириусиянец, брат на ЕА ако не се лъжа... :)
На мен ми е интересно той къде е в сегашната схема, щом така е боготворен от богоизбраните в талмуда?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
А Йехова е хибрид влечугородобен-сириусиянец, брат на ЕА ако не се лъжа... :)
На мен ми е интересно той къде е в сегашната схема, щом така е боготворен от богоизбраните в талмуда?

Подробности не знам, но в последните две десетилетия, сме свидетели, колко се поумножиха сектите с църкви-свидетели на Йехова.И разполагат с доста солидни средства.

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Не милсите ли,че е странно колко подробно са описани всички преживявания на индианците в книгата.А тази история даже е била разказвана на човек,който не си я е записал даже.

Неактивен agrippa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 154
Не се отнасят до едно и също божество. Ра е Краля Слънце сириусиянец, които с помощтта на бунтовническите влечуги завзема властта на планетата от предишните слуги на Империята Орион. По-късно и него са го изхвърлили, но това е друг въпрос... :)
А Йехова е хибрид влечугородобен-сириусиянец, брат на ЕА ако не се лъжа... :)
На мен ми е интересно той къде е в сегашната схема, щом така е боготворен от богоизбраните в талмуда?

Според мен (мое лично мнение), в сегашната схема Йехова може да се вмъкне, като представител на съюза между Сириус и Орион. Или смесване на кръвните линии между сирианците на земята и влечугоподобните от Орион, като новосъздаденият  "хибрид  с човешки облик" е свързан към кошерното съзнание на кралицата-майка от Орион.

Това е само един от вариантите, възможен е и точно обратният сценарий, самят Йехова да търси пътища чрез нас хората за освобождаване от зависимостта на влечугите.
Забраняват им ваксини....преливане на кръв, нещо нетипично за НСР....!...

Третият вариянт е на къде ще наклонят везните, приети като обща константа, касаеща всички нас взети заедно, като сбор от кошерното съзнание на кралицата на Орион и тези инкарнирали се индивидуално на Земята? Кой стои зад тях?

От тук се сещам и за Краля Слънце РА( Мардук), син на ЕА и племенник на Йехова, самоназначил се за Бог и създател на вселената и на всичко останало" Богът Слънце РА".
 RA  заповядал систематично променяне на съзнанието на съществата на ЕРИДУ(ЗЕМЯТА), с технологии на SSA - TA - влечугите под земята.

Каква е връзката на влечугите под Земята с тези от Орион?
« Последна редакция: Декември 25, 2010, 15:42:29 pm от agrippa »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Ако се позоваваме стриктно на написаното от Робърт, Йехова е (представител на) Енлил. Отвъд това обаче, всичко е възможно и нищо не бива да бъде изключвано.

Цитат
Каква е връзката на влечугите под Земята с тези от Орион?

Връзката е описана в книгата. Затова писахме, че трябва да се чете много пъти, защото инфото е много и се асмилира на пластове. При 3-4-ти прочит ще видите неща, за които бихте се заклели, че ги е нямало написани първия път. Просто мозъка работи по този начин.

Guy Fawkes, за всички е ясно, че историята е поразкрасена от Морнинг Скай и това е нормално.
Въпреки това, човекът сам си казва, че е сглобил историята по възможно най-достверния начин, след като е събрал спомените на хората преживели случката. Това че самите индианци не са си записвали, не е никакъв аргумент. Интересно е дали ако ти самият спасиш извънземен, би забравил дори един детайл от преживяванията си в този период :)

Също така, очевидно е, че тази случка е била част от плана на Висшите Аз на самите индианци - т.е. част от Пътя им е била да предадат тази история. Тъй че... :)

Поздравявам тези, които празнуват празниците, с тази хубава и нежна песен :)


Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2006/10/QueenRedEye_468x650.jpg&imgrefurl=http://www.dailymail.co.uk/news/article-409925/A-week-Queen-red-eyed.html&usg=__4RHE82ZWAJlEfBAUc0KyjNh4F8o=&h=650&w=468&sz=79&hl=bg&start=20&zoom=1&tbnid=bJuuZDAyJpPVXM:&tbnh=137&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3Dthe%2Bqueen%26um%3D1%26hl%3Dbg%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1

Мисля, че това нещо е просто....и то някаква официялна медия е май това...   :(
Явно все по-трудно е задържането на човешката форма... Имам чувството, че деня наближава, защото вече взе много да се събира и ще ми е интересна обществената реакция. Как ли ще се представят само се чудя....дали с истинския си образ или като в серияла "V", все пак болшинството от хората не са и чували за рептилии и т. нат... а и вида им сигурно е доста страшничък.......
Интересно, че извинземния казва на индиянците или по-скоро загатва, че рептилиите са изгубили люспите си и някой други неща от външния си вид и се чудя дали изглеждат както на снимките на някои места из форума или по-човешки (без люспи и т. нат...)?

Между другото в небето на юго-зарад вечер може да наблюдавате съзвездието Орион..... само като си представя какво има на някои планети около тези звезди там....

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Попаднах на интересен филм в замунда.

Няколко неща ми направиха впечетление преди да съм го гледал още.

Първо, филма е режисиран от дъщерята на Дейвид Линч, които са супер-програмирана фамилия и това може да бъде видяно във всеки техен филм.

Второ, рецензията на самия филм (подчертавам важните неща):

Филмът представя древен далекоизточен мит за змия, която може да приема човешки облик. Преди 4000 години жителите на древно индуско селище издялали съвършени фигури на същества, които били наполовина жени, наполовина кобри. Статуите били поставени в свещен храм, като негови единствени обитатели.

Трето, става дума за жена-змия, което прави директна препратка към материалите на Робърт.
А плаката сам по себе си говори.
Hisss с 3 пъти "S" за имеприята SSS.
По-очевидно от това няма.


Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Явно правят препратки към нагите.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Индия си е древна държава, с ореол на тайнственост, загадъчност, много религии, добри и лоши божества, магии,махараджи и приказни богатства.
Неслучайно там има култ на боготворене и уважение към най-много видове животни, от колкото другаде по света-крави, кобри, маймуни, и доста други.Там са най-допустими близостта, а и сливането на хора с животни.Да не забравяме и легендата за Маугли, отгледан от вълци? Ами легендите за лошата богиня Кали, която иска само човешки жертвоприношения и последователите и?
Огромните и джунгли, с неизследвани загадъчни древни градове....Доста непознати неща, и сигурно истини, има там.

Да не забравяме, че Индия беше и "перлата в короната" на Английската империя.
 :hi:
« Последна редакция: Декември 26, 2010, 19:32:38 pm от marhs »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
marhs, не можах да разбера какво искаше да кажеш с горния пост?

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
marhs, не можах да разбера какво искаше да кажеш с горния пост?

Във връзка с филма Hisss, че в Индия има наистина много легенди, а и истини, за близост и сливане на хора и животни.И във връзка с жените-змии, че там връзките човек-животни са най-силни, и най-естествени, отколкото другаде по света.И, че досега малко сме говорили за нея, във връзка с рептили, и извънземни.А може би в Индия се крият много истини по тези теми.А тя си е, както казах доста непозната за нас.Просто констатирам.
Това ми е направило впечатление от многото филми и четени истории за Индия.
В момента се тегля и филма. ;)
« Последна редакция: Декември 26, 2010, 20:21:07 pm от marhs »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://img.dailymail.co.uk/i/pix/2006/10/QueenRedEye_468x650.jpg&imgrefurl=http://www.dailymail.co.uk/news/article-409925/A-week-Queen-red-eyed.html&usg=__4RHE82ZWAJlEfBAUc0KyjNh4F8o=&h=650&w=468&sz=79&hl=bg&start=20&zoom=1&tbnid=bJuuZDAyJpPVXM:&tbnh=137&tbnw=99&prev=/images%3Fq%3Dthe%2Bqueen%26um%3D1%26hl%3Dbg%26sa%3DN%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1

Мисля, че това нещо е просто....и то някаква официялна медия е май това...   :(
Явно все по-трудно е задържането на човешката форма... Имам чувството, че деня наближава, защото вече взе много да се събира и ще ми е интересна обществената реакция. Как ли ще се представят само се чудя....дали с истинския си образ или като в серияла "V", все пак болшинството от хората не са и чували за рептилии и т. нат... а и вида им сигурно е доста страшничък.......
Интересно, че извинземния казва на индиянците или по-скоро загатва, че рептилиите са изгубили люспите си и някой други неща от външния си вид и се чудя дали изглеждат както на снимките на някои места из форума или по-човешки (без люспи и т. нат...)?

Между другото в небето на юго-зарад вечер може да наблюдавате съзвездието Орион..... само като си представя какво има на някои планети около тези звезди там....

Божидаре, това на дясното око на кралицата може да е и обикновено спукване на кръвоносен съд в окото и оттам наливането на бялото с кръв, вследствие на високо кръвно налягане.Някои хора го получават.Скоро го имаше и позната, също на дясното око.Изписват хапчета "Дикуном" 10 мг.-2х1 дневно, витамин Ц 500 мг., и капки Офталмосептонекс 3х2 дневно-профилактично.Минава за 1-3 седмици.Среща се нерядко при по-силни хипертонични кризи.Може да избие в носа, очите, и най-зле-в мозъка-инсулт.
Така, че не бързай с оприличаването и на извънземни, конкретно в този случай.
« Последна редакция: Декември 26, 2010, 20:34:33 pm от marhs »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27