Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 151992 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен forian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
  • Amor vincit omnia.
"Когато човекът съществувал в своята принадлежаща му по право сфера, той притежавал способността да разбира много реалности.Притежавал способността да бъде многоизмерен,да бъде равен с боговете.Боговете завзели тази реалност - точно както корпоративните нашественици идват и завземат едно място,защото пенсионните фондове са в изобилие на тази планета, на която цари огромно огромно изобилие.Затова в древността ,за да можете да възприемате тези богове като богове, те ви пренаредили генетично.
ДНК била като фантастична библиотека, преди да бъде разпръсната.Представете си да влезете в библиотека и да свалите всички книги от рафтовете и да ги натрупате в средата на стаята, а след това да унищожите каталога така, че да няма начин да се открие информацията.Тази информация съществува, но ако не е систематизирана, се изгубва.Няма отпратки към нея."

Неактивен starduh

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Моля за малко помощ...Принц ЕА създава ADAPA(ADAMUS).Ако приемем,че AKHU са Висшите Аз,които решават да влезнат в Играта(физическата реалност),то това означава ли,че има разлика между тях?Това означава ли,че част от хората на земята представляват инкарнации на Висши Аз,а друга част са просто хора(ADAPA,ADAMUS) ???Всички хора ли имаме Висш Аз ???Не мога да асимилирам тази информация.
« Последна редакция: Август 16, 2010, 14:03:42 pm от starduh »
...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Това означава ли,че част от хората на земята представляват инкарнации на Висши Аз,а друга част са просто хора(ADAPA,ADAMUS) ???

Да.

Всички хора ли имаме Висш Аз ???

Не.

http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,7041.0.html

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Аз пък искам да поставя същия въпрос, но по друг начин.
Някои хора ли имат Висш Аз или Висшите Азове имат хора?

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Оригинално :)
Някои хора имат Висш Аз, някои нямат. Висшия Аз има инкарнации. Някои казват, че не е задължително да са хора.
Но предполагам сега е по-неясно отколкото в началото, нали :)

Неактивен itsalv

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
  • Брашното което скача за да порастне.
 Аз искам да ви благодаря, че сте се нагърбили с издаването на тази книга. Много полезна информация, всичко вече се връзва :)  :-*
Кой каквото сам си направи - никой друг не може да му го направи!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Сега и аз да попитам нещо, тъй като съвсем наскоро и аз си зададох същия въпрос, като Р.Е.А.С.Е. :)

Ако всички Висши Азове си имат хора, то и всички богове си имат такива, или в случая излиза,че бог = Висш Аз или с две думи казано целият пантеон от богове си е инкарнирал хора на Земята,които да му служаT  :lol:

И ако е така, защо не ги наричаме богове, а Висши Азове?

Каква е връзката на Висшите Азове /богове/ с единният бог на моноестичните религии? :)



Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Само не разбрах откъде се появи тоя бог-богове ама нейсе.

Не може ли без тях?  :blush:

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Сега и аз да попитам нещо, тъй като съвсем наскоро и аз си зададох същия въпрос, като Р.Е.А.С.Е. :)

Ако всички Висши Азове си имат хора, то и всички богове си имат такива, или в случая излиза,че бог = Висш Аз или с две думи казано целият пантеон от богове си е инкарнирал хора на Земята,които да му служаT  :lol:

И ако е така, защо не ги наричаме богове, а Висши Азове?

Каква е връзката на Висшите Азове /богове/ с единният бог на моноестичните религии? :)

Дай ми пример за бог, за да съм сигурен, че съм разбрал добре въпроса :)

Неактивен sabazii

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 21

 Благодаря за книгата-подарък/Наръчник за..../.За мен тя е дори по-ценна от Документите Тера.Друго си е да я има човек на хартия.Всичко си дойде на мястото.respect. :hi:

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740


Сега и аз да попитам нещо, тъй като съвсем наскоро и аз си зададох същия въпрос, като Р.Е.А.С.Е. :)

Ако всички Висши Азове си имат хора, то и всички богове си имат такива, или в случая излиза,че бог = Висш Аз или с две думи казано целият пантеон от богове си е инкарнирал хора на Земята,които да му служаT  :lol:

И ако е така, защо не ги наричаме богове, а Висши Азове?

Каква е връзката на Висшите Азове /богове/ с единният бог на моноестичните религии? :)

Дай ми пример за бог, за да съм сигурен, че съм разбрал добре въпроса :)

Първоизточника и първопричината за създаването на всичко живо във вселената (абстрактно погледнато)
 -  съществуващ извън време и пространство
-  носител на цялото Вселенско познание
 -  безкраен източник на енергия и живот във Вселената
-  или Абсолютния Първоизточник на зародилото се Вселенско съзнание, започнало да твори от пустотата. :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Объркването и неразбирането ми (което все още е на лице) идват от това, че използваш богове в множествено число.

Източника за който говориш е трудно мислим и обхващаем (за мен). Това което знам, е че Висшите Аз са част от съзнанието Му. Не го наричам "бог", защото думата е много религиозно натоварена, а религиите са mind control. "Източник" е дума, която предпочитам :)

Другите "богове" от всички религии са просто извънземни, които също имат Висш Аз.

Неактивен drslowdeath

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 19
В една част се казва,че част от първоначално създадените Зверове са били експортирани в последствие към други планети.Това значи ли,че те не се инкарнират по пътя на едновременните ? Ако някой е попадал на допълнителна информация за тях - моля да сподели. Защото според мен ако те се инкарнират последователно,то те може би живеят по-дълго и подлежат на реанимация,което пък от своя страна ще докаже,че безсмъртието е технически възможно за хората,но поради правилата на тази игра - не е възможно :) 
...което пък навежда на мисълта,че ако дадена инкарнация е "любимец",то няма да има проблем да се приложи удължаване на живота й.  Идеи ?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Цитат
Защото според мен ако те се инкарнират последователно,то те може би живеят по-дълго
Според мене това няма връзка с живеенето по-дълго. Последователно или не тялото ще живее толкова за колкото е проектирано или при намеса ще живее толкова колкото може да се поддържа здраво и младо.

Цитат
безсмъртието е технически възможно за хората
Мисля че и сега е възможно, но не виждам защо да се прилага. Аз искам да изживея живота си толкова колкото е необходимо не искам да го удължавам изкуствено. Пък и последствията от старостта може да се смекчат и без технологии.
Друг може да се изкаже по-добре от мене, но това е моето мнение. :)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Оригинално :)
Някои хора имат Висш Аз, някои нямат. Висшия Аз има инкарнации. Някои казват, че не е задължително да са хора.
Но предполагам сега е по-неясно отколкото в началото, нали :)
H.,ами хората,които нямат Висш Аз?!
« Последна редакция: Август 28, 2010, 07:51:53 am от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27