Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 152013 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Аз се чудя защо чрез някои филми ни показват истината?!Да,най-доброто мястото,където човек може да скрие нещо е пред очите на всички и все пак?!Само,заради това ли е?!А за автора на книгата-жалко за него и че са успяли да го направят промит. :negative: Той дали помни въобще кой е?! :-X
Междодругото,изумявам се как мислят мнозинството от хора.Направо все едно човек е сред някакви био-роботчета,които отказват да използват главата си?!Наздраве!(Аз се пропих в този форум. ;D ;D) :drinks:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Аз се чудя защо чрез някои филми ни показват истината?!Да,най-доброто мястото,където човек може да скрие нещо е пред очите на всички и все пак?!Само,заради това ли е?!

Причината е обяснена в следговора на книгата :)

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Цитат
Естествено, че еволюцията съществува, но какво общо има това с дарвинистите и къде го видя това в книгата? :) Това че са ползвани все пак гени на маймуна не значи, че сме произлезли естествено от нея. Според мен е абсурдно да се еволюира качествено по естествен начин в такива мащаби.

Какво имаш предвид за KANUS? Че почва с "кан" ли? :)
Относно еволюцията, пише че много от звездните раси са естествено произлезли от най-различни форми на живот. стр.201 началото :)
ASA-RRR - влчуго-бозайници ли са или само бозайници?
ARI-AN - влечуго-насекоми ли са или само влечуги?

А KANUS и наставката след Кан - us пак звучи горе долу :)

Blue|_Star - предиктивно програмиране би трябвало да е главната причина. Контрола над съзнанието е нещо като "религията" на тези които се изживяват като господари, поне според тази книга.
« Последна редакция: Юли 22, 2010, 11:27:29 am от P.E.A.C.E. »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Цитат
И тогава ми хрумва-щом са толкова "лоши" тези извънземни,и манипулаторите,които управляват света-ЗАЩО биха дали жокер/и на хората?!Един вид-един филм,който може да те накара да мислиш,че нещо е илюзия/фантазия/просто филм,същият този филм може и да те накара да се замислиш върху нещата.Та,защо го допускат това нещо?!Понеже в медийното пространство и Холивуд-нищо не става случайно.Та,каква/къде е връзката в цялата работа?!

Първо и според тази книга и според много други... борбата за влияние на различните извънземни фракции на планетата предполага да се дават "такива жокери" които хем да накърнят интересите на определена фракция (или пък да ги защитят) хем общата картина да е относително непроменена по отношение на "осъзнатостта на хората".
Филмите изпълняват много функции включително и да потготвят хората за бъдещето(защото все пак целта поне на повечето извънземни фракции не е да стоим в каменната ера) и те да го възприемат под една или друга форма и когато ако се наложи да настъпи по-радикална промяна  тя ще бъде приета на масово ниво много по-лесно именно поради "подготовката", но това в повечето случаи не става рязко и изведнъж а обикновено плавно и на пластове.

Освен това - от една страна на теб ти изглежда че ти дават "жокер", но от друга страна това е "изпреварваща информация" в стил "контрол над щетите".Всичко зависи от гледната точка. Всяка една алтернативна информация независимо с какви логични аргументи е подкрепена би се разглеждала от масата хора именно през призмата на конкретен фантастичен филм (ако има такъв) и именно по този начин се осъществява "контрола над щетите". Още повече когато бъдат намесени и други концепции така че дори да ти е поднесен един "истински факт" в конкретния филм, той ще бъде обвързан и с определена философия, която би променила начина по който повечето хора ще го възприемат ( пак в зависмост от целта може да се възприема като нещо негативно или позитивно - сценаристите решават)(ама едни други сценаристи) :)

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Цитат
Естествено, че еволюцията съществува, но какво общо има това с дарвинистите и къде го видя това в книгата? :) Това че са ползвани все пак гени на маймуна не значи, че сме произлезли естествено от нея. Според мен е абсурдно да се еволюира качествено по естествен начин в такива мащаби.

Какво имаш предвид за KANUS? Че почва с "кан" ли? :)
Относно еволюцията, пише че много от звездните раси са естествено произлезли от най-различни форми на живот. стр.201 началото :)
ASA-RRR - влчуго-бозайници ли са или само бозайници?
ARI-AN - влечуго-насекоми ли са или само влечуги?

А KANUS и наставката след Кан - us пак звучи горе долу :)

Blue|_Star - предиктивно програмиране би трябвало да е главната причина. Контрола над съзнанието е нещо като "религията" на тези които се изживяват като господари, поне според тази книга.
Межудругото,ако несе лъжа,пълното име на титлата кан е "канасубиги" : )

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Малко принципни неща.

1. Получавам въпроси на e-mail и ЛС от много хора, които искат разяснения по съществото на книгата, преди да са я прочели цялата. Досега на ВСИЧКИ такива въпроси, зададени на този (без)принцип, е даден отговор в самата книга, само ако проконтролирате емоцията си и прочетете написаното докрай. Което ме поставя в неприятната позиция да обяснявам нещо повторно, за което вече са вложени много часове писане и което - в крайна сметка е пред вас. Бяха положени много усилия нещата да бъдат обяснени максимално достъпно - моля положете вашата част от необходимото усилие и поне дочетете книгата преди да зададете въпрос. След като я прочетете я прочетете поне още 2 ПЪТИ, както отново е писано на много места из предговора и следговора. След това си припомнете за призива да станете сами откриватели и потърсете информация сами. Ако и тогава не става - задайте адекватен въпрос - с радост ще ви предложим помощта си (аз и Alien) ако разбира се е по силите ни. Да зададете въпрос от любопитство, без дори да сте се замислили и да имате някаква идея за нещата е обида за собствения ви интелект. Така, вие сами постоянно се експонирате в пространството като същества, които не могат да свършат нищо сами. Ще продължавам да го казвам - капана на това да приемаш сдъвкана храна, е че свикваш с консистенцията й и отказваш да приемаш друго. Нещо повече - след време дори спираш да оценяваш качествата на тази храна - приемаш я по навик. Ако си сготвиш сам обаче - чувстваш се по различен начин и това е много подходяща аналогия за тези, които са минали през този транзитен период. Ценете храната, която си приготвяте сами. Преминавайте през маршрута и по този начин - опознавайте го. Това, е единственият начин. Всичко друго е 2-ро качество.
Тъй като спирам да отговарям на въпроси, които вече са в книгата, нека не си мислите, че ви игнорирам от високомерие.

2. Когато задавате въпрос не го правете на e-mail или ЛС. Правете го тук, за да могат всички да видят въпроса и неговия евентуален отговор. Така ни спестявате една безкрайна върволица от повтарящи се питания, защото повечето хора задават едни и същи въпроси. Нека наречем това "култура на питането" и да се опитваме да я спазваме :)

Колкото до:

ASA-RRR - влчуго-бозайници ли са или само бозайници?
ARI-AN - влечуго-насекоми ли са или само влечуги?

Според тезата на автора - ASA-RRR - основно бозайници (макар да има много загатки за кръстоска между двата вида).
ARI-AN - влечуго-насекоми, които към ден-днешен имат вид само на влечуги.

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Айде и аз да питам тука това което ме интерсува тогава.  :)
Да кажа че съм прочел книгата и сега е ред на въпросите. А те са повече от конкретни и логични, или поне така си мисля аз....
Кръвните линии на илюминати, така наречените 13 фамилии само хибриди с рептилиите от орион ли са? Има ли шейпшифтъри независимо какви между хора и песоглавци? И ако има, как става шейпшифтинга при тях, пак ли първо очите се променят или как? Ако пак е същия принципа очите какви стават, предполагам, че не са с вертикална зеница. И пак ли е ако изпитат някакви силни емоции или как?
Аз си мисля, че има най-малко предвид многото филми с хора, които стават на върколаци (песоглавци). Ама да кажат специялистите... :)
Другото питане В МОМЕНТА каква е позицията на песоглавците на Земята?
а) Пряко подчинени на хибридите от 13те фамилии.
б)Непряко подчинени и опитващи се да си извоюват равенство.
в)или може би само по-договор подчинени на ренегатите от орион и съзнателно се опитват да са в надмощие. (предвид природата им)
Каква им е ролята тук на Земята сега и за какво се използват от ренегатите от орион ако съм им пряко безпрекословно и категорично подчинени.  Присъстват ли в подземните бази и ако да къде?
Участват ли в ритуалите с рептилиите ако да защо?
Има ли в България песоглавци? В една от книгите на елтимир се говори, че има песоглавци в антарктида в секретната база на нацистите, които те използват за роби. Верно ли е това?
Друг въпрос- в много източници се говори, че в подземните бази има дотста рептилии 100%тови и могат да приемат човешка форма с технология важи ли това за песоглавците и ако да значи и те могат да приемат човешка форма.  Кои са повече като бройка на Земята рептилиите или песоглавците? :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Божко, повечето от тези въпроси ги задаваш за n-ти път :)

Преди да започна да отговарям, ще те питам и аз отново – с какво би ти помогнало това знание и как би го ползвал практично за собственото си израстване. Защото единствената причина поради която искаш да ги знаеш тези неща е липсата на причина в стил „просто искам да знам”. Няма контекст. Само любопитство. Скромното ми мнение е, че е крайно време да се замислиш за това, а не само за „какво правят рептилиите и къде”.

По темата подред:

Цитат
Кръвните линии на илюминати, така наречените 13 фамилии само хибриди с рептилиите от орион ли са?

Няма кой да ти отговори на този въпрос, освен самите илюминати. Всички ние четем това, до което и ти имаш достъп.
Отговор А: да, само от Орион. (последващ въпрос – как този факт променя света и възприятието на Божидар?)
Отговор Б: не, само от Алфа Дракон. (последващ въпрос – как този факт променя света и възприятието на Божидар?)
Отговор В: те са мелези. (последващ въпрос – как този факт променя света и възприятието на Божидар?)

Цитат
Има ли шейпшифтъри независимо какви между хора и песоглавци?

Данни за такива в легендите и преданията има множество. Прецени сам дали може да им се вярва.

Цитат
И ако има, как става шейпшифтинга при тях, пак ли първо очите се променят или как?

Не, първо се шейпшифтва черния дроб, но не го виждаш щото е вътрешен орган...
WTF? Кой може да ти каже бе човек?... Не съм виждал такъв шейпшифтинг. Ако някой е – да сподели с интелектуалната ни аудитория. Очакваш някакви отговори, които никой не може да ти даде.
Последващите въпроси за шейпшифтинга са на горния принцип.

Цитат
В МОМЕНТА каква е позицията на песоглавците на Земята?

Ако съдим по очевидното – слаба. Така или иначе са подчинени на Орион, тъй че кучетата според мен не са голям фактор.

Цитат
Каква им е ролята тук на Земята сега и за какво се използват от ренегатите от орион ако съм им пряко безпрекословно и категорично подчинени.  Присъстват ли в подземните бази и ако да къде?

Не съм попадал на данни за същества от ASA-RRR в съвременната НЛО култура и литература. Това може да значи 2 неща. Или отдавна ги няма на планетата, или някой успешно прикрива факта за тяхната роля. Истината може би е по средата примесена с други фактори, които засега не ми хрумват.

Цитат
Има ли в България песоглавци? В една от книгите на елтимир се говори, че има песоглавци в антарктида в секретната база на нацистите, които те използват за роби. Верно ли е това?

Със сигурност е имало. Сега в момента – по-скоро не.
За пръв път го чувам това за Антарктида, ако не ти е проблем пусни цитата :)

Цитат
Друг въпрос- в много източници се говори, че в подземните бази има дотста рептилии 100%тови и могат да приемат човешка форма с технология важи ли това за песоглавците и ако да значи и те могат да приемат човешка форма.  Кои са повече като бройка на Земята рептилиите или песоглавците?

Всички извънземни имат тази технология. Да, възможно е да има такива сред нас.
Рептилиите са повече.


Обръщение и към всички :)

Не ме разбирайте погрешно, книгата се издава точно за да ви провокира с въпроси. Също така обаче призовахме и няколко пъти да разберете тази информация и да я оставите, продължавайки напред. Без да праскам нелепи, ненужни на никого ултиматоми, недейте да забивате в нея. Няма да ви помогне, няма да напреднете. Информацията е с цел да ви изясни как стоят нещата в общ план. Ако е част от Пътя ви – подробностите ще се разкрият сами пред вас. Винаги дръжте фокус за това, какво е наистина важно. Защото не разбирам как знанието че зеницата на рептилиите се шифтва първа ще ви помогне да се свържете с Висшия си Аз :) Разбира се - различни пътища, различни интереси - но на мен лично вече не ми е слабост :)
« Последна редакция: Август 01, 2010, 19:24:07 pm от H. »

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Книгата я прочетох вече един път сега започвам пак. Тъй като тези неща, които са засегнати в книгата тепърва прохождам в тях, и ми е първата книга по тези теми сега ми е пълна каша, за това и по-натам ще си потърся и другите книги, които сте споменали в книгата.
Искам да попитам дали ADAPA са хората, които са "органични портали" ?
Имам си и собствено мнение за този въпрос, но искам все пак да чуя и друго мнение.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Elen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 78
Ако се гледа реално,тези Рептилии са направили всички мрежи за да не може да се види истината,за какво става въпрос,ама в тази книга доста добре е описано.Та си останах със впечатлението че именно Те,са тъмната страна на битието.
Хубава история.
Колкото повече разбирам хората,толкова повече ми се живее със животните

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Искам да попитам дали ADAPA са хората, които са "органични портали" ?
Имам си и собствено мнение за този въпрос, но искам все пак да чуя и друго мнение.

Напрактика не би трябвало, макар и двата "вида" да са създадени приблизително по еднакво време според мен. Просто едните не са получили матрица.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Искам да попитам дали ADAPA са хората, които са "органични портали" ?
Имам си и собствено мнение за този въпрос, но искам все пак да чуя и друго мнение.

Напрактика не би трябвало, макар и двата "вида" да са създадени приблизително по еднакво време според мен. Просто едните не са получили матрица.


Точно понеже по този въпрос не стигнахме до единно мнение не го сложихме  и в анализите на книгата тъй като аз лично виждам много общи неща между описанието на ADAPA и "органичните портали". Разбира се трябва да се отчете и факта че относно самото съществуване и РОЛЯ на "органичните портали" имаме много малко информация и то само в определена посока.Ако приемем една от тезите(защото има и други) че органичните портали са в съотношение  1:1 с "хората" - описанието на ADAPA съвпада.Заедно с това обаче от изключителна важност става по-задълбоченото възприемане на "ОП". Лично мое мнение е че донякъде този морален конфликт е представен в сериала "Бойна Звезда Галактика" където враждуват "хора" и "силони" и физически между тях няма никаква разлика но "едните са машини" а някои от тях дори не го знаят.
Нещата стават още по-интересни на база други "материали" от различни автори при които става ясно че "душата" освен в биологично тяло може да се имплантира в абсолютно механично такова и този "робот" ще бъде много повече "духовно същество" от всяка една "празна биообвивка" получена чрез клониране например.Това естествено не означава че в клонинга не може да има душа - напротив - може да влезе и най-възвишеното същество.
Разбира се в тази сфера може да изникват хиляди въпроси като например дали все пак и генетично има някаква макар и малка разлика между "ОП" и "хора"? Тоест дали е зададено на по- генерално ниво "душите" да се вселяват в определени типове тела и дали въпреки "колективния си напредък" някои "ОП" не са успели да еволюират повече от своите събратя.

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Това ли е неговия му сайт ? http://www.robertmorningsky.com/index.html#top
Питам защото от горе това пише © ROBERT MORNING SKY 2008? - ALL RIGHTS RESERVED
« Последна редакция: Август 04, 2010, 22:25:01 pm от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Това за песоглавците в секритната база в Антарктида го пише в книгата на Елтимир "Човеко стани" в края и, но не се казва кой знае колко само с няколко изречения се споменава и толкова. Книгата я има в стар о файф и всеки може да провери. Иначе аз преди само от тези книги бях чувал за песоглавците.  :)
Иначе да, Прав Е Хорус, че не всеки може да знае всичко все пак има неща и неща. Може би, интереса не само на мен а и на другите най-вече в сайта към тези неща е определено фактор когато търсят да научат нещо. Какво ще е отношението на това инфо към личния ми път не мога да кажа, само, че това може да се каже и на всеки за всеки въпрос. :)
Може би в бъдеще ще разбера или няма.....
Например Хорус, какво ще Ти даде дадено инфо, каквото и да било то във Твоя Личен Път? Питам защото това е интересен и заслужаващ внимание въпрос и начин на мислене и един твой отговор на този въпрос ще ми изясни контекста и смисъла на това, все пак имам чувството, че пак си прав и за това го поставям това. :)
 :)
Така сега имам нови питания.
1. На въпроса: Има ли шейпшифтъри независимо какви между хора и песоглавци? Ти отговаряш: "Данни за такива в легендите и преданията има множество."  Какво по точно имаш предвид дай няколко примера с две изречения, примерно заглавия на легенди или митове или старинни предания...

2. Знае се, че хората със сини очи, светла кожа и коса имат повече извънземно ДНК, преди Хорус Ти ми каза, че това ги правело по-лесни за манипулации и манд контрол и сиваците по-често ги отвличали. А може ли да се каже, че например притежават повече интелект и пси способности примерно,от друга страна... все пак повече е днк-то от "Боговете"? Не може да има само негативи от цялата работа, така си мисля аз. И примерно ако се женат и правят деца помежду си само хора със светла кожа и коса и сини очи значи ли това, че след време децата им ще имат още повече извънземно днк например и по-високи интелектуални възможности. Веднага се сетих, че в доста места се говори за превъзходството на бялата раса значи не е случайно........


3. Кай са по-силни чисто физически песоглавците или рептилиите? Има ли разлика между висшите рептилии, които са с крила и по-жеки, така ли е и при песоглавците и техните ли висши представители имат разлики във външния вид с обикновенните песоглавци?
Хорус Ти казваш, че в момента по-скоро са със слаби позиции на Земята и сигурно е така, на как да си обясна, че само тая година има два скъпи холивудски филми за върколаци...?
И в небезизвестния филм Ван Хелзинг накрая друбоя беше между върколак и дракула, който се промени във подобно на рептил същество с крила и рога и върколака го би!!!! Знаеме, че нищо не е случайно при проекти от такъв мащаб....а и като, че ли важно значение имаше пръстена със змия, който все пак остана у човека върколак а преди е бил в другия....И да знам какво репрезентират тия двубои и какво пише в книгата, тука питам друго. :P :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Съгласен с поста на колегата-изследовател Alien :P

sedere, да, това е сайта му. Това за 2008-ма е само една от многото недомислици, които има около този човек. Btw, мисля че copyright-а трябва да се "поддържа" всяка година наново, и навярно това е станало последно през 2008-ма. Но това са догадки, пък и на кой му пука в крайна сметка :P

Божидаре, хитрец ::)

Paste-ни го тоз цитат от книгата на Елтимир де, ко ти коства ;)

Колкото до моя личен Път той е интересен само за мен и това ще е единствения ми отговор, тъй като знам, че ти се интересуваш конкретно от личността ми, а не обективно за житейски опит ;D При мен идват неща, които са само част от личния ми Път, защото така съм си го направил :) Доволен? ;)
Дали при теб е така и не служиш на егрегори, е въпрос, който трябва да зададеш на себе си, не на мен :)

1. На въпроса: Има ли шейпшифтъри независимо какви между хора и песоглавци? Ти отговаряш: "Данни за такива в легендите и преданията има множество."  Какво по точно имаш предвид дай няколко примера с две изречения, примерно заглавия на легенди или митове или старинни предания...

Стотици истории за върколаци и т.н. Just google it ;) Конкретна книга не се сещам. Боян Мага също се е превръщал във вълк.

2. Знае се, че хората със сини очи, светла кожа и коса имат повече извънземно ДНК, преди Хорус Ти ми каза, че това ги правело по-лесни за манипулации и манд контрол и сиваците по-често ги отвличали. А може ли да се каже, че например притежават повече интелект и пси способности примерно,от друга страна... все пак повече е днк-то от "Боговете"? Не може да има само негативи от цялата работа, така си мисля аз. И примерно ако се женат и правят деца помежду си само хора със светла кожа и коса и сини очи значи ли това, че след време децата им ще имат още повече извънземно днк например и по-високи интелектуални възможности. Веднага се сетих, че в доста места се говори за превъзходството на бялата раса значи не е случайно........

Не е задължително арийския тип хора да имат по-големи психични способности. Виж червенокосите (ако може със зелени очи) имат много силни психични способности и затова са най-желани за ритуали. В същото време илюминати постоянно си търсят хора с психични способности, защото те самите нямат особено силни такива. Разбира се - имат повече от всеки средностатистически човек на улицата, но все пак - не в достатъчна необходимост според нуждите им. Точно затова приятели е и цялата истерия с "децата индиго". Просто начин тези хора да се появят сами, за да могат нашите да ги колекционират и ползват ;)
Не може да се каже, че русите са по-умни. Имат повече извънземно ДНК, но това не води непременно до нищо друго, освен по-лесен контрол. Замислете се защо е манията от край време да си рус ;) За да се закотвиш към тази вибрация. Нищо не е случайно.

3. Кай са по-силни чисто физически песоглавците или рептилиите? Има ли разлика между висшите рептилии, които са с крила и по-жеки, така ли е и при песоглавците и техните ли висши представители имат разлики във външния вид с обикновенните песоглавци?

Рептилиите са по-силни. Висшите от Сириус приличат повече на лъвове отколкото на вълци (тези от серията във Farscape, която сме препоръчали в книгата са нисши сириусианци) и са бели на цвят.

Хорус Ти казваш, че в момента по-скоро са със слаби позиции на Земята и сигурно е така, на как да си обясна, че само тая година има два скъпи холивудски филми за върколаци...?
И в небезизвестния филм Ван Хелзинг накрая друбоя беше между върколак и дракула, който се промени във подобно на рептил същество с крила и рога и върколака го би!!!! Знаеме, че нищо не е случайно при проекти от такъв мащаб....а и като, че ли важно значение имаше пръстена със змия, който все пак остана у човека върколак а преди е бил в другия....

Всичко е до фракции, както е обяснено. Зависи кой стои зад филма и какво иска да imprint-не в обществото. Конкретика разбира се няма как да знам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27