Автор Тема: Робърт Морнинг Скай - Тера - Скритата История на Планетата Земя  (Прочетена 152043 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен R

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
  • A wolf in sheep's clothing............
Бях забраавил че Принц Еа създаде целия живот на земята или светът какавто го виждаме около нас............значи имаме едно странно "съвпадение"... Ако някой знае дале Богомилите вярват че сатаната е създал и човека да сподели......Мерси

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
ЕА е обявен за Луцифер от същия тип йерархия, който в общи линии управлява света днес. Т.е. - от това има някакъв интерес, нещата да стоят точно по този начин. И всеки трябва да се замисли за това. Да не говорим, че след като един такъв гещалт е с обърнат полюс, трябва да се замислим качествено за всичко останало, което ни е казано "че е еди как си". Но това вече го правят повече хора, дори без да са чели въпросната книга.

На въпроса. Макар ЕА да е доста над другите от вида си като мислене, той си остава извънземен. Да не забравяме, че всичко е интерес от даден тип. Не вярвам единствената идея да е била да се създаде неконтролиран живот, макар това да е присъствало.

Колкото до символиката на илюминати (разбирай всички религии) ето една следа. Когато нещо е казано, че е еди какво си, обикновено е точно другото, което се прави с цел да ви забие. Разбира се в това има нюанси, които могат да се усетят само от много напредналите. Например неслучайно гълъба е избран за световен символ на мира и често се ползва от големите организации (ООН ако не се лъжа). За илюминати гълъба е символ на смърт, разрушение, жертвоприношение. Това е игра за тях - хората да почитат нещо, което те възприемат по съвсем друг начин. Който е гледал "Mars Attacks", когато извънземните кацнаха и хората пуснаха гълъб в знак на добра воля, за да демонстрират добрите си намерения, извънземните изперкаха и взеха да трепят всичко наоколо. Символи, символи, символи...
Отваряйте си очите :)

Неактивен Guy Fawkes

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Благодаря за отговора ; ).И все пак мсиял,че този ЕА е видял нещо в нас.И не мисля,че ще ни остави ей така на гущерите : ).Или просто се надяваm,че е така : D.Съжалявам за офтопика : ).

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
По принцип преди да се прочете книгата оставаме с впечатлението че Луцифер(Принц Еа)е почитан от елита........Но след като се прочете се вижда че де факто Луцифер е техният враг(въпреки че нямя добри и лоши и всички са врагове един с друг)и е учен който не цели да контролира човека а го е създал и го изследва ..........Тук ако не греша Богомилите вярват че светът е създаден от дявола но дали вярват че е създал човека???!! Ако се окаже така ще бъде още едно "съвпадение".......
Добре де,а добрият,стар Йехова къде отиде?!Нали според евреите Той ни е създал?  ;)
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
H.един въпрос...така и не схванах хронологията..преди колко време горе-долу Еа е създал ADAPAS ?..или ADAMAS..то все тая де..

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Добре де,а добрият,стар Йехова къде отиде?!Нали според евреите Той ни е създал?  ;)

Йехова е ЕНЛИЛ. А защо е натрапено, че ни е "създал" той е обяснено в книгата.

H.един въпрос...така и не схванах хронологията..преди колко време горе-долу Еа е създал ADAPAS ?..или ADAMAS..то все тая де..

Хронологията остава неясна :) Лично за мен тя не е и важна, но предполагам, че на много хора им е любопитна. Има и множество мнения, че летоброенето ни е много сбъркано все пак - да не забравяме и тази възможност. Тъй че дори да кажем... Доколко това би било реално?... :)

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Понеже в тази тема нищите "почти" всичко-искам да попитам по-запознатите защо в днешно време на каквото и интервю човек да отиде за работа,освен задължителното CV,и документи искат,и копие от личната карта?!Просто се чудя защо на бъдещият работодател му е копие на личната карта на служителите му/и?!Ако го има и това в книгата(за личните данни и прочие)се извинявам предварително.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Мда, от аспартама до народната музика, както в една съседна тема :P

Това за което питаш го няма в книгата, но може да кристализира като извод, благодарение на нея.
В описаните извънземни култури в тези материали, всичко се свежда до контрола над индивида и свеждането му към някаква архетипна еднородна маса. По всякакъв начин, на всякакво ниво (дори идея си нямате какви неща съществуват в тази насока; аз разбира се също нямам и макар вече нищо да не ме учудва, съм сигурен че мога да бъда потрсен ако разбера всичко!).
Нека на първо място си зададем въпроса защо изобщо е важно да има лични карти и защо толкова отчаяно правителствата налагат такива? И не само ги налага, ами ако ви прави впечатление - ъпгрейдва ги на всеки 5 години (почти). Защо изобщо имате ЕГН? На кому е нужно? С каква цел е тази картотека? Кой иска да може да открива хора с натискането на един бутон?
 Това са под-въпросите на основния въпрос. Понякога, когато човек не може да открие отговора на основния въпрос, този тип разчепкване помага. Защото когато имате знания да отговорите на няколко от под-въпросите, отговора на основния също започва да се прояснява.
Естествено ясно е, на кой е нужно всичко това. Личната карта и ЕГН-то ви са баркод приятели :) Нищо повече, никога не са имали и не са създавани с различна идея. Ние сме картотекирани с цел да можем да бъдем открити и събрани. Технологията за това (която съществува отдавна) все повече ще бъде внедрявана в обществото ни с извинението, че това е за наша собствена безопасност. И тъй като това е наполовина изкуствено създаден процес (както и "причините" за него като 11 септ. например) той е проектиран да бъде с определена форма. Другата половина стадото си го прави само. Представете си го като голям обор за овце. Има направени коридори през които животните минават. Тези пространства не могат да бъдат поставяни под въпрос от говедата. Те не могат да ги заобикалят, прескачат или да клекнат, за да минат под дъските. И така животните вървят в коловоза. Те дори не се замислят за това. Те са родени в тази система, начина им на живот е обусловен от нея. Овцата си знае, че за да отиде да пасе трева тя трябва да мине през коридора. Тя никога не се спира по средата му за да се замисли защо всеки ден минава оттук. Тя дори не разбира че няма друг избор, просто априори е приела съдбата си и толкоз. Овцата няма мозък, тя ходи по коридори и пасе трева - това са единствените й две функции, без да споменавам тези свързани с отделителната й система.
Така е и с човешкия добитък. Той иска да бъде обгрижван и това е всичко, от което по-голямата част от него се интересува. За хората не е важно личното им пространство. Те искат да са здрави и нахранени. И разбира се най-важното - да имат сигурност и безопасност.
И когато коловози за това са създадени от Системата (колкото и неработещи да са напрактика те) то стадото не се замисля, когато бива маркирано. На едно свободно общество, за каквото официално се претендира, че сме, не са му нужни лични карти. Те могат да бъдат единствено създадени с цел контрол, друго тяхно предназначение НЯМА и не може да има. Това е физически носител на част от вашата вибрация чисто астрологично (с биометричните данни имплантирате директно своята енергия в документите си и ставате подвластни на психотронно въздействие само с 1 клик на мишката), но най-вече е удостоверение за това, че вие ДОБРОВОЛНО сте заявили, че сте собственост. За тези които не разбират какво казвам да се информират какво е Capitis Deminutio Maxima.

Защо копират личната ни карта? Чисто материално погледнато? Ами просто някой някъде така е решил. Че всеки път когато теглиш пари от сметката си (например) трябва да ти копират картата иначе "не става". Самите чиновници нямат никаква представа и просто изпълняват. Никой няма представа "точно защо", колкото и по-нагоре към пирамидата да ходиш. Всичко е част от непрестанната бюрокрация, която завъртяла се веднъж иска все повече и повече хартия, създава нови и нови формуляри и изисквания за да създава илюзия за собствената си сигурност и изправност.
Защо копират личната ни карта? Езотерично погледнато? Бивайки физически и енергиен символ на контрол и собственост над вас (и Духа ви), личната карта се копира постоянно, за да заземява отново и отново и да отпечатва идея за робство и собственичество в пространството и морфогенетичната мрежа. Когато едно нещо се репликира отново и отново, то започва да тежи на мястото си и да привлича все повече подобна енергия към себе си. Просто един от начините да се пре-затвърждава глобалния мисловен модел за робство.
Не казвам, че това е изначалната, основна идея която стои зад процеса на копирането. Казвам само какъв е неизменния "страничен" резултат от всичко това. Дори да не е направено с тази цел, то гореописаното непременно присъства.
В крайна сметка какво ще предпочетете? Да не ви копират картата и да не си изтеглите парите или да си изтеглите парите :drinks: Коловозът.

Разбира се, от това има изход :) И той не е бягство.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Сигурно богомилите са знаели за гностичните евангелия. Христос в евангелие от Юда говори за две поколения хора - поколението на Адамас и първите четири ангела появили се от "светлозарния облак" и другото поколение на Адам и Ева сътворени от Сатаната.

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Взех си книгата преди два дена от "Хеликон" и може ли да попитам - “Има ли нещо известно за/около самият автор след излизането на книгата или пак е "изчезнал"?". Имало ли е пречки тук, в България за издаването и отпечатването на тази книга?  :)

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Здравейте, моя конспираторска милост се завръща в интернет пространстовоти и започва да вилнее отново :)
Прочетох книгата почти на 1 дъх - страхотна е! Благодаря за което.
Не, не си вдигайте самочувстието много много, но книгата наистина кърти мифки :)
Наистина отваря повече въпроси от колкото дава отговори, но това за мен си е един добър индикатор за информативност. Ако зададеш въпрос и от отговора не можеш да измислиш 2 нови, значи много те лъжат.
Предговора малко плаши и има излишни предупреждения според мен. Не че материята която засяга не е, меко казано, натоварваща. И все пак дори да бъде прочетена от хора с доста различни нива на опитност в матрицата, ще има ефект. А ако това не ти размърда сивото вещество, е... може да не е останало такова  ;D
Ще премина директно към някои "мистерии" които ми се въртяха и все още продължават, и по време на четенето и след.

Такааа...

За времева рамка (ех колко обичаме сами да се ограничаваме:)) преди потопа е много относително. От потопа насам (причинен от объркване в гравитацията поради наблизо прелитащ AR, по заповед на "яхве" - OWNED) аз давам максимум 15тина хиляди години. Минимум 8.

За Богомилите, мисля че при тях нещата не са толкова Буквални. Когато говорят за "кой, какво" по-скоро става дума за качества и принципи. От тази гледна точка, човекът не е създаден "за добро", ЕА все пак е следвал заповедите на баща си, който не е "цвете за мирисане".

Значи Еволюцията същестува, за такава на съзнанието не съм се и съмнявал, но излиза че "дарвинистите" до голяма степен са прави?! С малкото изключение за човешката раса. Ако не бяхме създадени по този начин, дали щяхме да еволюираме от "зверове" по един естествен начин?

Не мога да повярвам, че никой не е споменал нищо в тази тема за другото име на създателите ASA-RRR, а именно KANUS. Това ми се наби на очи доста, поредното "съвпадение".

Имам още 10тина (минимум) съждения-въпросчета, но е по-добре да се кара горе-долу в хронологичен ред. По-късно може да излея още от водата на съмнението.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
И аз си взех книгата!!!
Вече прочетох по-голямата част и искам да кажа, че е страхотна.
Благодаря на всички, които са се постарали тази книга да стане факт. :-*
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Взех си книгата преди два дена от "Хеликон" и може ли да попитам - “Има ли нещо известно за/около самият автор след излизането на книгата или пак е "изчезнал"?". Имало ли е пречки тук, в България за издаването и отпечатването на тази книга?  :)

Автора си е жив и здрав, просто е промит.
Засега пречки не е имало.

Значи Еволюцията същестува, за такава на съзнанието не съм се и съмнявал, но излиза че "дарвинистите" до голяма степен са прави?! С малкото изключение за човешката раса. Ако не бяхме създадени по този начин, дали щяхме да еволюираме от "зверове" по един естествен начин?

Не мога да повярвам, че никой не е споменал нищо в тази тема за другото име на създателите ASA-RRR, а именно KANUS. Това ми се наби на очи доста, поредното "съвпадение".

Имам още 10тина (минимум) съждения-въпросчета, но е по-добре да се кара горе-долу в хронологичен ред. По-късно може да излея още от водата на съмнението.

Естествено, че еволюцията съществува, но какво общо има това с дарвинистите и къде го видя това в книгата? :) Това че са ползвани все пак гени на маймуна не значи, че сме произлезли естествено от нея. Според мен е абсурдно да се еволюира качествено по естествен начин в такива мащаби.

Какво имаш предвид за KANUS? Че почва с "кан" ли? :)

Неактивен El Freegano

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
    • www.myspace.com/xsanitymonkx
Total Liberation

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Хахаха, El Freegano това специално за случая ли го направи бе братле, направо ме шашна! :lol: Става за химн на книгата направо! ::)

Между другото. За тези, на които им е интересно как е построено (в сравнителна степен разбира се) извънземното общество и как мислят те, можете да видите епизоди 11, 12 и 13 от сезон 2 на Farscape (три свързани помежду си епизода).
Тези, на които им е интересно да видят на какво е способна технологията за контрол над съзнанието на Империята SSS може да види епизод 15 (пак от 2-ри сезон).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27