Автор Тема: САЩ ще се разпадне като Римската империя след предстоящата гражданск  (Прочетена 17586 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Първо ги очаква едно опустошително земетресение на западното крайбрежие и политическата нестабилност ще накара държавата да рухне като СТЦ :) Подробности има в The Cosmic Conspiracy ;) 
Колко от вас са на мнение, че САЩ ще се случи скоро?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Тези които създадоха САЩ , те ще си я разпаднат . Може би с тази криза , която умишлено създадоха,сложиха началото на края , на проекта САЩ ? А самия разпад , никой не знае , точно кога ще се случи.Но не мисля , че ще отнеме много време .Максимум още 2-3г.  :-X .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Бе няма да са 2-3 г., щото това означава да рухне целия капитализъм и целия ни познат свят. Как си представяш да няма повече магазини, от които да си "купиш" храна, след като всичко ще е изпотрошено от гладните тълпи. Как си представяш до 2-3 г да останеш без ток и вода :)  Готов ли си ?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Бе няма да са 2-3 г., щото това означава да рухне целия капитализъм и целия ни познат свят. Как си представяш да няма повече магазини, от които да си "купиш" храна, след като всичко ще е изпотрошено от гладните тълпи. Как си представяш до 2-3 г да останеш без ток и вода :)  Готов ли си ?


Аз по-скоро си мисля , че САЩ първо ще се разпадне на съставните си части , т.е на щати . Вече 4 щата искат да се отделят . А това за , което ти говориш , да живеем без магазини , ток и вода , не мисля , че някой от нас е готов . А ще се случи може би , след 10-15г. Рано е още на човечеството за живот извън матрицата . Струва ми се много екзотично .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен x-file

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 68
Re:САЩ ще се разпадне като Римската империя с
« Отговор #4 -: Юни 03, 2010, 22:47:37 pm »
Първо ги очаква едно опустошително земетресение на западното крайбрежие и политическата нестабилност ще накара държавата да рухне като СТЦ :) Подробности има в The Cosmic Conspiracy ;) 
Колко от вас са на мнение, че САЩ ще се случи скоро?

Не знам какво си чел , нито пък каква е тая космическа конспирация.
Но нещата са описани в едни стари книги още преди половин хилядолетие...само че малко завоалирано...

Интерпретаторите на тези стари книги прогнозираха че това ще се случи още през 1992год. , но явно не успяха точно да транскодират написаното.

Авторът на тези стари книги е поставил изключително ударение точно на това събитие, защото то ще преобърне нашия свят по непознат досега начин.
Защото това заметресение ще бъде с невиждана досега сила и последици (бреговата ивица по зап. крайбрежие ще претърпи гигантски изменения)
Много е вероятно тези събития да бъдат последица от преминаването на Нибиру покрай Земята и смяната на галактичната полуравнина....
Това, което е абсолютно сигурно е , че събитието ще се случи в година, в която се провеждат Олимпийски игри... и има още едно указание(което ще пропусна).

Аз имам една такава книга с доста подробно описание...
Един ден , ако не ме мързи , ще се пробвам да сканирам написаното по темата...
« Последна редакция: Юни 03, 2010, 22:53:03 pm от x-file »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:САЩ ще се разпадне като Римската империя с
« Отговор #5 -: Юни 04, 2010, 07:44:52 am »
Не знам какво си чел , нито пък каква е тая космическа конспирация.
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,14034.0.html

Тази

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Цитат
Това, което е абсолютно сигурно е , че събитието ще се случи в година, в която се провеждат Олимпийски игри... и има още едно указание(което ще пропусна).


Не го пропускай указанието де.Напиши го . Според мен , ще да е друга планета , а не Нибиро . Няма доказателства , че тя съществува .
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен x-file

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 68
Re:САЩ ще се разпадне като Римската империя с
« Отговор #7 -: Юни 04, 2010, 18:15:36 pm »
Не знам какво си чел , нито пък каква е тая космическа конспирация.
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,14034.0.html

Тази

Линкът ти е изветрял, ако може го ъпни пак, на бг ли е книгата ?

Неактивен VM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 72
Да допълня че освен че тихоокенското крайбрежие ще бъде разрушено от заметресение, но атлантическото ще бъде потопено почти до Чикаго.

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Една врачка спомена наскоро в "Горещо" че САЩ ще се разпадне 2012 и хората ще почнат да мислят повече за духовното, а не за материалното, също така спомена, че масоните са едни от най-интелигентните хора, беше ми като гръм от ясно небе ???.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Напълно възможо дори и Ванга го е казала.  ;)

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:САЩ ще се разпадне като Римската империя с
« Отговор #12 -: Юни 06, 2010, 11:52:06 am »
Това, което е абсолютно сигурно е , че събитието ще се случи в година, в която се провеждат Олимпийски игри... и има още едно указание(което ще пропусна).
ЕХо!!! Следващите Олимпииски игри(летни) не са ли през 2012г. :o
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен SunMoon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Това, което е абсолютно сигурно е , че събитието ще се случи в година, в която се провеждат Олимпийски игри... и има още едно указание(което ще пропусна).
ЕХо!!! Следващите Олимпииски игри(летни) не са ли през 2012г. :o

Да, даже очите ще ни извади, доста ясно е изписано 2012 :P:


Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
също така спомена, че масоните са едни от най-интелигентните хора, беше ми като гръм от ясно небе ???.[/b]

Еми умни хора са.Щом продължават да си правят ташак с нас.  ;D
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27