Автор Тема: САЩ ще се разпадне като Римската империя след предстоящата гражданск  (Прочетена 17675 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Тези които създадоха САЩ , те ще си я разпаднат . Може би с тази криза , която умишлено създадоха,сложиха началото на края , на проекта САЩ ? А самия разпад , никой не знае , точно кога ще се случи.

Ей, това е най - смисленото мнение, което прочетох в цялата тема. С разпадането на проекта "САЩ", не значи, че ще се разпадне "Римската Империя" създала САЩ... :D , само може да се разшири и обогати, като разшири границите си на контрол  и влияние върху нови територии на континента.......( Нещо естественно за кръвните линии )
 
Програмисти са нужни, за да обслужват 13  ФАМИЛИИ::::::::::::
Цитат
Пирамидалната структура в света на програмирането
[/size]Тук ще представя властовата йерархията според която програмирането се случва и функционира в низходящ ред, след което ще дам някои допълнителни разяснения:
 
[/size]Илюминати – 13 фамилии
[/size]Програматори – работят в програмиращите центрове, които обикновено са базирани в различни институции или лабораторни съоръжения
[/size]Контрольори – когато човек е програмиран, на тях им се дава контрольор, който действа като свръзка между програматора и хендлъра
[/size]Хендлъри – програмирани хора, които са поставени да надзирават дадени роби, знаейки някои от техните кодове за достъп
[/size]Роби – на жаргона програмирането, всички хора, които са програмирани, се наричат роби
http://www.parallelreality-bg.com/index.php/statii/control/348-2011-07-21-16-49-00.html
 
 
 

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Имам роднина в Аризона.

Разказвал ми е следните неща:

Хората са масово обездвижени, дебели, болни, гълтат лекарства нон-стоп. Там, ако нямаш кола, все едно нямаш обувки. Казва ми - Не мога да срещна лицеприятни хора. Особено в южните щати е фраш с латиноси. Лапат полуфабрикати, та пушек се вдига. Искал един път да си сготви боб. Те взели, че му се изсмяли и му посочили готовите консерви да си ги притопли. Просто от бачкане нямат време за подобни глезотии. Това ли е високия стандарт.

И на последно място казва - Няма живец в тия хора. Имам прекрасна възможност да отида там, но няма да го направя, защото още не съм сашол с ума.

Тангра, е..м ти големите годишни заплати, ако след години ще се превърна в това:


П.П. Ама защо взимате програмистите за отправна точка. Та тази професия се нарежда в топ 10 на най-търсените в света. Няма как всички да станем програмисти.
Не е задължително програмистите да са отправна точка.
Другите вишисти са и те с подобни заплати. Един учител да вземеш, взима на час доста повече от един програмист. Друг е въпроса, че като количество работят по-малко.

Избери ти някоя професия, и я сравни, каква е заплатата в бг и каква там. И след това разходите.
Щом говориш, че било зле там.
Може и да кажеш на твоите приятели да се връщат, защото САЩ ще фалира. Ще има да се смеят цяла седмица.
Това с обездвижването е личен избор. Процентно, да, най-много има от всички нации. Но изобщо нито са всички, нито са мнозинство. Както има много разплути, още повече има хора, които са маниаци на тема самоусъвършенстване и тренировки и има гигантски джимове, колкото цяла пресечка, и на 4-5 етажа, пълни до дупка. В бг то ще видиш трениращи хора на кукуво лято. Само слабеещи анорексички и анаболно-химикалени говеда. И всяка вечер салати ракии, ментета и пиянство до зори.
"Е-м ти и поддържаните фигури, е-м ти и банкетите." (във ваш стил да напиша, иначе аз не бих се изказвал толкова просташки)
Потърси някоя класация за градовете с най-красиви жени, да видим какво излиза. 
http://news.softpedia.com/news/Top-10-Cities-With-the-Most-Beautiful-Women-83656.shtml
LA и Монреал са в 1та десятка. Заедно с Варна и Москва.

Но темата беше, дали сащ ще фалира. А не кой колко се е разплул.
Щом така безразборно и непоследователно замеряте с кал, си правя извода, че сте емоционално предубедени и не мислите с главата си. Просто ви се иска да е еди как си, и започвате да хвърляте каквото ви попадне, без изобщо да е свързано с конкретната теза.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27