Автор Тема: Време е да се събудим  (Прочетена 9814 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Време е да се събудим
« -: Май 26, 2010, 17:05:51 pm »
Знаете колко малко хора се интересуват от реалните неща. Те се задоволяват с истината на корумпирани „политици”, илюминати, масони и др. Ние трябва да им отворим очите, а не да пишем по форуми. Около 20%, които се раждат в България имат някакви способности и именно те могат да спрат тези „хора”, а именно  корумпираните „политици”, илюминати, масони и др., но те се опитват да попречат на тези деца да се развиват, чрез различни средства(филми с насилие, игри и др.). Не случаино в Китай са най-много тези деца. Точно за „демократите” Китай е една комунистическа държава. Трябва поне българите да разберат истаната, защото после ще е късно.
Нали точно срещу нас е приета програма за истребването ни. Аз го разбрах от този сайт. Не знам „другите” от каде ще го разберат.
Давайте идеи как може да го разпространим между българския народ.
 :--- :---
« Последна редакция: Май 27, 2010, 20:49:51 pm от Alien »
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #1 -: Май 26, 2010, 18:22:30 pm »
Пробвал съм да говоря по темите в този форум - почти безнадежден случай. "аха, аха...да" и след 5 минути се връща към битовизмите и дребните си проблеми, без да осъзнава, че те са причинени от по-големи проблеми, които той не иска да повярва, че са истина. Е как да помогнеш на такъв човек? Моят извод е, че ако някой сам няма желание да си отвори съзнанието за тези неща и да си помогне, друг да се опита - още по-невъзможно ще е.  :D Някакви идеи да имате?
Keep 'em occupied!

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #2 -: Май 27, 2010, 02:31:30 am »
Да, то одавна е време, но 90 % от населението като са идиоти и полу-човеци няма да стане тази работа. Според мене нещата са безнадеждни и неспасяеми и никой не ни е виновен. Всяко стадо си заслужава овена.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #3 -: Май 27, 2010, 11:15:45 am »
Аз   преди   години   бях   пуснал   ''Програмата  за   изтребване   на   българския   народ ..''   в   пощенските   кутии  из   целия   квартал  и  НИЩО  ??? . Не   успях   почти   никой   да  ''събудя''  .  Напротив , тези  ,  които   разбраха  ,  че  аз   съм   я   пуснал  ,  ме   изкараха   антисемитист   и   опасен   и   вреден   за   квартала   :mad: .  Ако   някой   има   идея   ,  как   да   стане   това   събуждане   ,   да   каже  .  С каквото   трябва  ,  ще   помагам . И   на   мен   лично  ,  ми   е   писнало   да   съм   заобиколен   от   зомбита .  ???
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #4 -: Май 27, 2010, 15:03:29 pm »
Няма как да стане.Въпросното пробуждане е строго индивидуален процес!И насила не става!
В темата за нло,писах за обект който се наблюдава всяка вечер над нашият блок(за съжаление,не успях да кача видео,щото не знам как,но пак ще пробвам)Въпросното видео(много ясно се вижда,че е обект който излъчва светлина и мига) го показах на приятели,съседи,познати и т.н.Ако знаете само какви предположения чух...За подигравките няма да разправям ;D
Първо..самолет!Това,че седи цял час на едно място без да мърда,не ми бе пояснено...Викам сигурно спира да зареди над Шел-а в Х.Димитър в София :)или пък кафе-пауза..не знам..Втората простотия която чух,е,че е сателит!Как се появява всяка вечер на едно и също място и защо седи само по един час,а после изчезва..и това не можаха да го измъдрят!Трети вариант..абе,тва са от тия неща дето са за телефоните!Какви са въпросните неща,не стана ясно..Четвърти..(култов)!Това е звезда!Като казах,че не е възможно,и защо и къде изчезва,един умник ми каза:Ма много си тъпа ма!Ми слънцето как се мести и накрая изчезва!Тааа.. и въпросната"звезда"така!И аз щот съм тъпа,та реших да не питам как така другите звезди не се местят(камо ли да изчезнат от хоризонта за час)щото не ми се рискуваше да слушам повече бисери :D
Та,мисълта ми е,че човек когато не иска да види нещо,от 100 кладенеца вода ще донесе и пак няма да прогледне!Същото и с  ''Програмата  за   изтребване   на   българския   народ ..''На който съм казала,всеки ми вика"много филми гледаш" :)
Нещата не са безнадеждни,но трябва време. :hi:

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #5 -: Май 27, 2010, 17:29:33 pm »
Имам идеа, но тя е малко безумна. Ако някой известен човек ни повярва и вземе на сериозно тези "неща", и започне някаква кампания, може би народа ще му повярва. Но как да стане това?
Искам и да благодаря за коментарите, защото честно казано смятах, че ще ми се исмеете. Попринцип такъв навк има българският гражданин.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #6 -: Май 27, 2010, 17:51:00 pm »
Ще стане като с Волен Сидеров. Ще го заклеймят като луд, нацист, диктатор и т.н. И делото пропада...
Dreams are messages from the deep.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #7 -: Май 27, 2010, 18:06:36 pm »
Ще стане като с Волен Сидеров. Ще го заклеймят като луд, нацист, диктатор и т.н. И делото пропада...


А   той   не   е   ли   такъв ?  Воленчо    е   поредния   проект    на   партията  .  Не   се   заблуждавай  ,   че    той   е   по-различен   или   пък   читав  . 
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #8 -: Май 27, 2010, 18:13:25 pm »
konstantin2007 ,  същата   работа   като   при   мен . Хем   аз   им   показвах   очевАдни   неща  ,   които  им   се   случват  ,  а   ти   пък   им   говориш   на   зомбитата   за   извънземни . Опитай   се   да   качиш   клипа , за   да   го   видим . Всяка   вечер   ли   го   наблюдаваш  ?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #9 -: Май 27, 2010, 20:31:30 pm »
агитация ;)

Синоними

пропаганда, политическа просвета, разяснение, разпространение

http://bg.wiktionary.org/wiki/%D0%B0%D0%B3%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F#.D0.95.D1.82.D0.B8.D0.BC.D0.BE.D0.BB.D0.BE.D0.B3.D0.B8.D1.8F

Агитация ;)

http://www.segabg.com/online/new/articlenew.asp?sid=2009081900040001101

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Време е да се сабудим
« Отговор #10 -: Май 27, 2010, 22:08:19 pm »
konstantin2007 ,  същата   работа   като   при   мен . Хем   аз   им   показвах   очевАдни   неща  ,   които  им   се   случват  ,  а   ти   пък   им   говориш   на   зомбитата   за   извънземни . Опитай   се   да   качиш   клипа , за   да   го   видим . Всяка   вечер   ли   го   наблюдаваш  ?
От почти два месеца се появява всяка вечер.И снощи го пак го снимах.Ще измисля нещо,да го кача в темата за нло.
Имам идеа, но тя е малко безумна. Ако някой известен човек ни повярва и вземе на сериозно тези "неща", и започне някаква кампания, може би народа ще му повярва. Но как да стане това?
Искам и да благодаря за коментарите, защото честно казано смятах, че ще ми се исмеете. Попринцип такъв навк има българският гражданин.

Пак ви казвам,че насила никой не може да бъде събуден!И да се яви някой желаещ да поведе хорото,няма гаранция,че ще се научим да го играем..

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Време е да се събудим
« Отговор #11 -: Май 30, 2010, 15:26:37 pm »
Е, жалко. Поне разбрах, че ако някой не иска да повярва в нещо, никой не може да го накара колкото и факти да изложиш. :( Поне има хора, които вярват и това показва, че нищо не е изгубено. Поне не на този етап. ;)
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
Re:Време е да се събудим
« Отговор #12 -: Ноември 13, 2010, 16:07:10 pm »
Дали онези ще изсимулират и прехода.

п.п Незнаех къде да пиша и затова реших тук

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Време е да се събудим
« Отговор #13 -: Април 09, 2012, 13:49:07 pm »
Насочвам вниманието на всички към два чудесни клипа с изключително разтърсващи текстове.

http://www.youtube.com/watch?v=R4kZyTE9-eA

http://www.youtube.com/watch?v=0iyirFgPTko

Който има време нека преведе текстовете. Нека поне тези две песни ви дадат повече оптимизъм в правилната посока!
« Последна редакция: Април 09, 2012, 13:51:06 pm от SMSI-H »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Време е да се събудим
« Отговор #14 -: Април 17, 2012, 02:11:37 am »
Ти избираш от коя страна да си!

http://vbox7.com/play:aa9598e271


Отворете очите си! Не позволявайте повече да Ви манипулират!
Време е да променим света! Нека не бъдем повече роби на системата!
« Последна редакция: Април 17, 2012, 02:21:49 am от Hacko »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27