Автор Тема: 12 годишно момиче накара света да млъкне за шест минути!  (Прочетена 10096 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
12 годишно момиче накара света да млъкне за шест минути!

Всичко това се случва пред очите ни, а ние продължаваме да се държим, сякаш разполагаме с всичкото време и всичките решения. Аз съм още дете и нямам всички решения, но искам да осъзнаете, че и вие ги нямате. Ако не знаете как да поправите всичко, това моля ви, спрете да го рушите!

Целият запис можете да видите тук: http://vbox7.com/play:cb237e95

Неактивен Escada

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
  • Никога нямаш втори шанс за първо впечатление
Здравей!Изгледах целия материал и просто съм удивен от това дете-чудо осмелило се да каже истината в очите на хората "грижещи се" за нашето бъдеще!Тази реч би трябвало да послужи като фундамент за бъдешите поколения.С тази си проява тя заявява:Аз го направих направете го и вие ако ви е грижа!Замислете се за бъдешето си за бъдешето на вашите деца!За планетета Земя за убиването на животни за гладуващите деца за войните сме отговорни ние и ние трябва да направим така че да предотвратим тези катастрофи а не да стоим безучастни!!
П.С-Друг такъв човек който цял живот се бори за тази кауза беше Майкъл Джексън който чрез своята музика и благотворително дело накара света да се замисли за Гладуващите деца и планетата Земя!!Поклон пред Сузуки и Майкъл Джексън

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
12 годишно момиче накара света да млъкне за шест минути!

Всичко това се случва пред очите ни, а ние продължаваме да се държим, сякаш разполагаме с всичкото време и всичките решения. Аз съм още дете и нямам всички решения, но искам да осъзнаете, че и вие ги нямате. Ако не знаете как да поправите всичко, това моля ви, спрете да го рушите!

Целият запис можете да видите тук: http://vbox7.com/play:cb237e95


Невероятно! Едно от малкото събития, в които новото мислене и съзнание си пробиват път наяве и стават реалност. Закономерно е нещата да тръгнат от децата. Забележете, че детето и думичка не обели за глобалното затопляне! Единственото, за което ставаше дума и на което се слагаше акцент, беше човешката психика, главният виновник за съвременната глобална криза!

Max

  • Гост
Любопитен съм как ще постъпят с това гениално дете.

Неактивен why now

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Какво значи  "да постъпят" и "гениално дете" ?
За една реч като тази не може да се обяви някой за гении.Хубаво,сбито,добре звучащо,затрогващо,емоционално...
НО!
Просто прочетени думи.
Истини?
Да.
Но както самото то казва "Важно е не какво казваш,а какво правиш."
 :hi:
Където смехът е забранен, обикновено не дават и да се плаче.

Max

  • Гост
Какво значи ..."гениално дете" ?

Сравни го със собствените си деца или със себе си на тази възраст.  ;)
 

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
И мен малко ме дразни че чете преди да каже нещо, но думите и бяха вдъхновяващи...независимо кой Й ги е написал. То да си кажа право аз на нейните години не това, ами нищо нямаше да мога да кажа, защото заеквам. ;)

Като цяло: Евала за изказването!

Max

  • Гост
Трудно е да  признаете че някой далеч ви превъзхожда интелектуално, а? Че в детска възраст е по-зрял, отколкото сте вие в момента.
Че на 12 год. възраст, когато вие сте мислили за близалки и  компютърни игри, някой  осъзнава в какъв свят живее и се осмелява да предяви претенции за нещо различно от вашите детски прищявки на времето.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Ми то е нормално нашите деца да ни превъзхождат. Иначе света щеше да спре да се развива и все още щеше да сме на ниво, лък и копие.  :)

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Интересна ООН-пропаганда.
Толкова години минаха и все още почти никой не си е взел поука. С два думи - празни приказки. >:(
Dreams are messages from the deep.

Неактивен why now

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Хм,интересно.
Не мисля,че нещо прочетено може да говори за интелект и да се определи превъзходството му над човек Х. :dance: :dance: :dance:
Макси,сигурна съм,че ако помислиш малко освен от речта :writer: няма как да отсъдиш реалните интелектуални възможности на това мило иначе дете. :)
Все пак точно по въпроса мисля,че бих се справила също толкова добре с четенето на речта. :P :P :P
Както и да е,все пак надеждата за добро крепи света,не бъди груб. :)
Където смехът е забранен, обикновено не дават и да се плаче.

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Здравейте.Всичко прочетено от това дете ме разтресе до основи.Наистина не може да се съди за интелекта на четеца от прочетеното ,освен ако не е и автор на прочетеното.Които и да е автор на речта ,казва беспорни истини.Обърнахте ли внимание на хората които слушаха.Аз лично не забелязах много емоция по лицата на повечето,но може и да греша!

Неактивен why now

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Верно ли?
Според мен емоция имаше,имаше и усмивки. :) :)
Знаете ли,сигурна съм,че въпреки всичко друго,което води тези хора/включващо на първо място финансови интереси/ доста от тях се спряха за миг и погледнаха от чистата страна на нещата.Което разбира се няма да ги отклони от пътя им/за жалост/. :D
Където смехът е забранен, обикновено не дават и да се плаче.

Неактивен moralist7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Дори и само един да се отклони ,значи има надежда.ДАНО!!!

Неактивен hobbs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 121
Трябва някой да ни обедини или пък нещо  иначе никога няма да го направим сами. Май трябва да се случи най-лошото за да ни обедини . тогава ще е много тъжно














 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27