Автор Тема: Атентат срещу Сидеров или .... ?  (Прочетена 16531 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #30 -: Април 18, 2006, 00:57:13 am »
Говори верни неща. Дори и да е поставен и да лъже - буди хората и дава надежда, която някой по-достоен може да осъществи.

Antonium

  • Гост
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #31 -: Април 18, 2006, 09:03:17 am »
Проблема е, че Волен Сидеров се оказа шаран и задраска всичко постигнато с една постановка, един нормален човек би се опитал да избегне кнфронтацията въпреки задачата която е изпълнявал "невинния" младеж, изучаващ шпионаж и баща му стар кадър от службите. Наблюдавахме един поучителен случай как службите и медиите могат да те направят на дарамадан - "каквото и да означава това".
Силна е тъмната страна.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #32 -: Април 18, 2006, 09:17:52 am »
младежа шпионаж ли изучава? Че то в такъв случай излиза,че е невинен като котка със сметана по мустаците
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Antonium

  • Гост
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #33 -: Април 18, 2006, 09:34:28 am »
Така поне пише по вестниците

firma

  • Гост
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #34 -: Април 18, 2006, 09:49:40 am »
Така поне пише по вестниците

Вестниците са една манипулация.Волен Сидеров е неудобен за партийте.Това са мръсни политически игри за власт и пари.

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #35 -: Април 18, 2006, 09:59:17 am »
Проблема е, че Волен Сидеров се оказа шаран и задраска всичко постигнато с една постановка, един нормален човек би се опитал да избегне кнфронтацията въпреки задачата която е изпълнявал "невинния" младеж, изучаващ шпионаж и баща му стар кадър от службите. Наблюдавахме един поучителен случай как службите и медиите могат да те направят на дарамадан - "каквото и да означава това".
Силна е тъмната страна.

Очаквах да мислите по-разкрепостено.
84-годишен "кадър от службите"? Само привидно изглеждащ стар и немощен, а отвътре с тяло и дух на супер командос. И естествено, помага му не някой 25-30 годишен в разцвета на силите си боец, (за да не се буди подозрението на суперспособния и надушващ всичко вътрешен министър), а 22-годишен младеж, изучаващ тънкостите на Шпионажа! Че то и аз в СУ съм учил нещо като "Шпионаж" - в 3ти курс имахме изборна дисциплина "Скритата комуникация", на която се записахме почти всички щото беше интересно - предаваше ни някакъв май бивш кадър от разузнаването, викахме му даже "шпионина" щото ходеше с кожено яке и черни очила даже в най-големите жеги.
А вие всички забравяте Чернев и Сидеров как се оплетоха в лъжите и версиите си. Втория Левски бил ... подигравка - Левски е един, втори никога няма да се появи! Хора като атакистите са виновни не само пред закона, а и за това че лъжат надеждите на толкова много онеправдани и доверчиви хора ...

Antonium

  • Гост
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #36 -: Април 18, 2006, 11:50:18 am »
Аз не съм изучавал такиива тънки науки в трети курс, а също така не са ми водили лекции мъже в черно, но мисля, че  старата йезуйтска поговорка "Целта оправдава средствата" е дълбоко навлязла в този свят. Няма невинни хора, особенно ако по някакъв начин трябва да си връщаш услугите, както е в Кръстника, ако си го чел командире от Стар Трек. А за атакистите, че са тъпи копелета си пролича още веднъж. Това е .

firma

  • Гост
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #37 -: Април 18, 2006, 11:53:45 am »
Защо няма за момента едно интервю с Волен Сидеров. :---Масонската ложа в България реши да махне Волен Сидеров.


Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #38 -: Април 18, 2006, 12:49:19 pm »
Защо няма за момента едно интервю с Волен Сидеров. :---Масонската ложа в България реши да махне Волен Сидеров.

А .. сто на сто е така ...  ;D

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #39 -: Април 18, 2006, 12:53:32 pm »
Аз не съм изучавал такиива тънки науки в трети курс, а също така не са ми водили лекции мъже в черно, но мисля, че  старата йезуйтска поговорка "Целта оправдава средствата" е дълбоко навлязла в този свят. Няма невинни хора, особенно ако по някакъв начин трябва да си връщаш услугите, както е в Кръстника, ако си го чел командире от Стар Трек. А за атакистите, че са тъпи копелета си пролича още веднъж. Това е .

Нямам кой знае какви спомени от въпросния курс. Знам само че оттогава се каня да прочета доста книжки, които въопросния мъж в черно ни препоръча. Връзката в която споменах това, е че не е хубаво да се правят прибързани изводи. Ето, и мен могат да ме изкарат че съм учил Шпионаж, както въпросния младеж. А атакистите са особено добри в изкуствено навръзване на недоказани но звучащи примамливо твърдения, с цел компилиране на желани от тях изводи. Да, има неизвестни и то много в тази случка, но това не значи че задължително трябва да им приписваме фантастично обяснение.

ssi

  • Гост
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #40 -: Април 18, 2006, 13:06:04 pm »
Направи ми впечатление ,че сутринта въртяха едно изказване на Берон. Питаха го какво ще стане със Сидеров.
Той отговори: " "жест със стисната ръка и духане в нея" -под вода " =Ще го духа под вода
Доста просташко според мен изявление пред камера.....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27