Автор Тема: Атентат срещу Сидеров или .... ?  (Прочетена 16585 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

prestor

  • Гост
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #15 -: Април 11, 2006, 23:17:52 pm »
Стига бе, атентат, моля ви се. Ето заради този мутренски вид никога не съм имал вяра на Атака и точно поради това винаги съм казвал, че съм съгласен с по-голямата част от идеите им, но не бих ги подкрепил.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...

Antonium

  • Гост
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #17 -: Април 13, 2006, 10:14:14 am »
Alien е прав, че нещо намирисва, подочух че случайно бащата на това момче е бивше ченге, ь тези от Атака са много прости, че са се вързали на този нумер :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #18 -: Април 14, 2006, 18:25:22 pm »
Сега може би не е било атентат, но определено прилича на някаква шпионска инсценировка ! Още един момент по който трябва да се мисли е  защо са тръгнали да водят дядото с 2 !!! коли ??? Те кордон ли му праят или какво ?

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #19 -: Април 17, 2006, 09:47:14 am »
Сега може би не е било атентат, но определено прилича на някаква шпионска инсценировка ! Още един момент по който трябва да се мисли е  защо са тръгнали да водят дядото с 2 !!! коли ??? Те кордон ли му праят или какво ?

Чуваш ли се какво говориш/пишеш. 100 конвенционални обяснения може да се намерят. Въпросът е в противоречивите и взаимоизключващи се изявления на Чернев, давани от него през ден. Изобщо както и да го погледнеш тия от Атака са такива клоуни безподобни, че засрамват всички българи. Това не са никакви "радетели" за българското или каквото и да било ...  Просто нямам думи ...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #20 -: Април 17, 2006, 13:00:59 pm »
А тези дето държат властта не са клоуни. Дето окрадаха цялата държава и нагло и мазно казват- да ние сме крадци и мошеници обаче ще избирате нас щото иначе ще стане по- зле. Огромната част от исканията на Атака са справедливи! Никой освен тях не ги поставя тези искания - всички мълчат за проблемите щото решението им минава през тяхното отстраняване от позициите им.  Ако можеше чрез негласуване да се разпусне тази сбирщина изроди щеше да е идеално ама на тях не им пука и 20% да гласуват пак тези ще изберат! Този инцидент на някои им дойде като манна небесна просто!  Сега лошите ще са Атака и цялото внимание около истинските проблеми отива на кино....

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #21 -: Април 17, 2006, 13:34:49 pm »
Май всички депутати ще трябва да се извиняват на Чернев, ако е истина това, което казва в последното си интервю, че е бил поне на 50км от мястото на инцидента.
А Сидеров не знам как ще си посипва главата с пепел. За да спаси шофьора си(човек с условна присъда в изпитателен срок), той топи Чернев...шофьор за зам.председател.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #22 -: Април 17, 2006, 13:59:32 pm »
Май всички депутати ще трябва да се извиняват на Чернев, ако е истина това, което казва в последното си интервю, че е бил поне на 50км от мястото на инцидента.
А Сидеров не знам как ще си посипва главата с пепел. За да спаси шофьора си(човек с условна присъда в изпитателен срок), той топи Чернев...шофьор за зам.председател.

Моята версия: Шофьорът на Сидеров е рептилоид, който си сменя лесно външния вид. И затова момчето твърди, че Чернев го  е тупал. Това е бил шофьорът, изглеждащ като Чернев! Залогът да бъде разкрито това същество е прекалено голям и затова Сидеров съвсем рационално е измислил схема за потулване на нещата!!!!!  :P

Шегички. Топи го, защото онзи 100 процента влиза в кошарата с това провинение. А депутатът все пак има имунитет, който може и да не се свали...  А депутатите с декларацията са действали прибързано на базата на недостатъчно информация. Което не ги оправдава. Все пак работата им не е да съдят, а да правят закони. Със съденето се занимава съдът. Но нали знаете, тук всички разбираме от всичко ...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #23 -: Април 17, 2006, 14:22:49 pm »
При положение че Чернев не е  участвал тогава показанията на този Доков също отиват на кино защото той твърди че е Чернев ! Или за него е простено  тъмно е било объркало се е момчето .... На версиите на медиите също е съмнително да се вярва щото те също обслужват интереси.
Аз винаги съм твърдял едно нещо и то е когато имаме неясна ситуация да гледаме кой печели от нея ! Е познайте кой спечели. Много вероятно е всичко да  добре проведен сценарий или просто всичките изедници с власт имаха невероятен късмет. И всичко точно преди протеста за базите - е такъв очевидно вече няма да има честито а като ни пратят някоя ракетка от Иран тогава всички ще са най доволни - мисията успешна - България ликвидирана...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #24 -: Април 17, 2006, 21:55:43 pm »
Абе хора :D Вижте само факта. Карат си колите по магистралата и те блъсват точно Волен Сидеров? Оттук нататък всичко е ясно. Слепи ли сме?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #25 -: Април 17, 2006, 22:00:45 pm »
Не бе, Хорус, не сме слепи, ама такива искат да ни изкарат!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #26 -: Април 17, 2006, 22:14:14 pm »
Не знам обаче от гаврите дето даваха по Нова съм абсолютно сигурен,че има нещо мнооого гнило в цялата работа
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #27 -: Април 17, 2006, 22:53:51 pm »
Айде и Бтв почнаха.Пак си отклоняват вниманието от важните неща.аз си лягам!
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #28 -: Април 18, 2006, 00:42:06 am »
Много ясно. Волен стана прекалено опасен и в момента се опитват да направят всичко само и само да се изгуби доверието в него. За жалост ще повлечат много хора.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Атентат срещу Сидеров или .... ?
« Отговор #29 -: Април 18, 2006, 00:44:21 am »
А ако е излъгал и подтиквал към лъжа, язък му за барута.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27