Автор Тема: Как наистина може да се оправи демографският срив  (Прочетена 5482 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

peter13

  • Гост
Как наистина може да се оправи демографският срив:

Демографска фантастика

Неактивен ToShKaTa

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
  • "Българин да се наричам първа радост е за мене..."
Държавата нищо не прави за това да се промени манталитета ни на мислене.Според мен всичко трябва да започне още от учелище.Трябва повече да се дискутират такива проблеми и постоянно да се натяква за деца.Иначе няма да се оправим и както се казва в материала след около 15-20 години ще станем циганска страна.Не трябва да се стига до това !!!Може би държавата и медийте имат възможноста да помогнат.Пропаганда му е майката :)
« Последна редакция: Април 09, 2006, 18:28:21 pm от ToShKaTa »

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Как наистина може да се оправи демографският срив:

Демографска фантастика

Има и друга гледна точка. По-добре 4 милиона българи, но мотивирани и работливи, отколкото 10 милиона мързеливци. И едно примерче: блокът ми е пълен с млади семейства, които са се сврели по 5 човека в една гарсониера щото са действали да принципа "да го родим, пък ще мислим как да го гледаме после". А големият проблем не е, че след 15-20 години "ще станем циганска страна", а че след 15-20 години на един работещ ще се падат 10000000 пенсионери.

Eon

  • Гост
Капитана е прав за бройката и качеството...


Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
По-добре 4 милиона българи, но мотивирани и работливи ...

Хм ... малка корекция: "българи" да се чете "български граждани".  ;)

Oberon

  • Гост
Целия проблем ще се оправи като започнат да дават повече кинти, ами не ми се правят на шефове. Че нямам нерви вече...и повече деца ще има и качеството на живот ще се подобри. И да впрегнат циганите да бачкат, а не ония от немане кво да правят да правят деца....

ssi

  • Гост
Хе Хе  Циганин да бачка !!!!!  :D
Сигурно има и такива (черната овца) , ама където и да съм видял циганин да работи винаги след това може да се определи работата като циганска. Та те дори не си правят труда да научат правилно български език. А са родени тук и се водят български граждани. Е ... как да му кажеш на такъв човек да спазва закона, да мисли предварително как може да осигури децата си ,да спазва хигиените и моралните норми. Ми че аз знам отговора им: ".....-Много ми дреме..."

Oberon

  • Гост
не знам дали знаеш ама в Кипър са го имали нашия проблем преди 20 години с циганите
знаеш ли как са го решили?

Eon

  • Гост
Айде питаме те...
Казвай как са го решили :P

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
"Dove, новата гама сапуни с Aloe Vera с невероятен планински аромат"  лалалала... ;)
« Последна редакция: Април 27, 2006, 19:50:57 pm от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Уахахахаха :P :P :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27