Автор Тема: Разни хора, разни вярвания  (Прочетена 25953 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #60 -: Април 15, 2006, 20:31:04 pm »
ПОМОЩ!!!  :o :o :o

Аз съм под атака!


Tina, бой по каските!   8)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #61 -: Април 15, 2006, 21:06:06 pm »
Цитат
Tina, бой по каските!

Как като не знам какво става - досега ви развивах теории.... :(

Рикардо - казаха ми сестра ми, баба и една приятелка - куриозно съвпадение - за 2 часа инцидентни разговори с тях и никоя от тях не е привърженичка на тия глупости....Напротив всичките са здравомислещи жени, обаче и трите прецениха, че невероятните извъртания на живота ми в момента не могат да се държат на нищо друго, а на злостна магия!

Ей - хора това е майтап!  >:(

Нека да помислим защо "тоя знак" ми беше даден? Аз продължавам да се инатя, че магии няма... :D

Какво може да е?

1. Еенергийна атака под формата на лоши мисли - знаем, че ако погледнеш някой "на лошо" се спъва.

2. Някой който ме мрази и е коленичил и отправя горещи молби към Господа - "Господи направи я тази да страда"...

3. Магия? - Какво - някой е надупчил кукла с моя лик с карфички? - една в задника с извинение да имам разстройство, една в сърцето да получа сърдечен удар и една в стомаха да ме хване язва? Моля ви се...

4. Не знам какво..... ::)

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #62 -: Април 16, 2006, 00:25:26 am »
Знаеш ли я онази приказки-бай, бабо, да не ме стига...?
Магия е грубо казано, по-модерно е "съзнателна или несъзнателна енергийна намеса"...както ти харесва повече  :D   Може да не ти се вярва, ама на мен даже не ми се говори на какво е способен човек.  :(

Най-добре да дойде Светлината!
Не мисли като човек!-Крион

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #63 -: Април 16, 2006, 10:09:15 am »
Цитат
Tina, бой по каските!

Как като не знам какво става - досега ви развивах теории.... :(

Рикардо - казаха ми сестра ми, баба и една приятелка - куриозно съвпадение - за 2 часа инцидентни разговори с тях и никоя от тях не е привърженичка на тия глупости....Напротив всичките са здравомислещи жени, обаче и трите прецениха, че невероятните извъртания на живота ми в момента не могат да се държат на нищо друго, а на злостна магия!

Ей - хора това е майтап!  >:(

Нека да помислим защо "тоя знак" ми беше даден? Аз продължавам да се инатя, че магии няма... :D

Какво може да е?

1. Еенергийна атака под формата на лоши мисли - знаем, че ако погледнеш някой "на лошо" се спъва.

2. Някой който ме мрази и е коленичил и отправя горещи молби към Господа - "Господи направи я тази да страда"...

3. Магия? - Какво - някой е надупчил кукла с моя лик с карфички? - една в задника с извинение да имам разстройство, една в сърцето да получа сърдечен удар и една в стомаха да ме хване язва? Моля ви се...

4. Не знам какво..... ::)


Ясно значи. :DНормално е хората,които не са на твойто духовно равнище да си мислят ,че има нещо.Това си е техен проблем не твой,така мисля.Както казва Николай Хайтов:човек който мисли само за ядене,как ще се оправи ,за децата си ,за внуците ,за къщата ..не е човек.За да бъде човека човек трябва да е малко отнесен.

Магии има.Всеки трети в България се занимава с магии.Доста литература има.
Повечето магове и гледачки правят магии.Магиите се правят от завист.

На мен ми е зле,ама нека на Вуте и на него да му е зле.

Когато човек е добър,магия трудно може да се задържи на него.
Наскоро бях на шпионаж при  мастерите на универсална енергия и рейки.Случайно разбрах, че като се насочи енергия може човек да се убива.
Това си е истината.Дребнави душици сме още.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #64 -: Април 16, 2006, 11:09:44 am »
Tina, не се впрягай. Нямаш магия ;)
А с енергия може да се убива - много ясно. Внимавайте къде се набутвате. Вчера бях в книжарница "Универсум" (на горният етаж се практикува рейки) и трябва да кажа, че вътре има такова налягане, че аурата ми едвам издържа. А двете продавачки са адски вампири.
Както казах, внимавайте къде се врете.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #65 -: Април 16, 2006, 13:37:07 pm »
Благодаря за подкрепата!!!  :D

И аз мислих, мислих.....

Знам за енергията, но някак си я свързвах със "сега" във времето и пространството. Аз съм много чувствителна на това и имах доста инциденти, когато чувствах мисли или страдания от разстояние. Например баща ми падна от един покрив, който поправял и изпаднал в кома. В същото време аз на около 200км разстояние щях да умра. "Знаех", че нещо се е случило с баща ми но едва набрах номера по телефона - толкова ми трепереха ръцете. 

Всеки ги изпитва тези неща - когато звънне телефона, знаеш кой е...когато се змислиш за някой - вземе, че ти се обади.

Не знам как да се изразя!  ::) Мисълта ми е, че за да действа тази енергия е необходимо някой да я подхранва и насочва - тоест да ч поддържа жива във времето.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #66 -: Април 16, 2006, 15:28:41 pm »
.... за да действа тази енергия е необходимо някой да я подхранва и насочва - тоест да ч поддържа жива във времето.
Не е задължително, но да не отваряме очите на всички.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Oberon

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #67 -: Април 28, 2006, 14:03:09 pm »
Вицепрезидентът Ангел Марин откри днес Паметник на белия щъркел в пловдивското село Белозем

28.04.2006
Пловдив. Вицепрезидентът Ангел Марин откри днес Паметник на белия щъркел в пловдивското село Белозем. Церемонията е част от Фестивала на белия щъркел, който се провежда днес в Белозем.

Това съобщи за БТА Димитър Попов - активист от сдружение "Зелени Балкани", което заедно с местното кметство и читалището са организатори на проявата.

Събитието е първото по рода си в България и е пряк резултат от обявяването на Белозем за "Европейско село на Белия щъркел 2005" от Фондация Европейско Природно наследство /EURONATUR/- Германия, по предложение на сдружение "Зелени Балкани". Немската организация ежегодно връчва награда ,,Европейско село на щъркелите", с която цели популяризиране дейностите за опазването на белия щъркел и природата.
БТА

Какво да ви кажа.....вижте с кво се занимава вицепрезидента.....нямам думи:)))

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #68 -: Април 28, 2006, 14:25:55 pm »
Хъхъ - по-хубаво от колкот' си бърка в носа...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27