Автор Тема: Разни хора, разни вярвания  (Прочетена 26041 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #45 -: Април 09, 2006, 01:16:21 am »
На мой много добър приятел от бургас приятелката му е от Троян.Ами много добре Тина над 400 м. си точно на брега на морето ще бъдеш.Няма да ти се налага да идваш до бургас. ;D

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #46 -: Април 09, 2006, 01:22:08 am »
Моя дом е и твой Рикардо!

(Не се психирвай чак толкова за 2012-та - ние сме божи чеда!)

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #47 -: Април 09, 2006, 01:27:30 am »
Мерси. :D
За 2012 г. нормално е.Не ни е страх. :D
Да не се отклоняваме от темата,нека да се върнем към маговете и врачките.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #48 -: Април 09, 2006, 01:47:22 am »
Има и истински сензитиви, които по рождение са такива, за тях не може да се говори, че са зомбирани. Други "включват" в определен момент от живота си, без да са ходили на курсове. И в двата случая са им необходими много прераждания, за да стигнат до такова ниво.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #49 -: Април 09, 2006, 02:05:56 am »
Виж - сега е УЖАСНО късно и аз още си записвам "Хайка за вълци" обаче "дявола" в нас ни кара да си отворим устата и да предизвикаме "вълни които да му служат". Но понеже българите сме дуалисти - ще разкажа. Когато бях тинейджърка и се знимавах с врачки, боб, карти и прочие, открих, че тези "устройства" не ми и трябват - че аз чета нещо друго от някъде....

Сега осъзнавам какво е, но тогава - не и това е важно за всеки който е "бъдеш(а) врач(ка)". Най-голямата ми приятелка ме накара да и гледам на кафе и аз видях смъртта на годеника и....и и го казах, а после години наред страдах от кошмари, че съм ГО КАЗАЛА (това е важно!). Почина момчето точно според кафето ми и от тогава не съм го пипала, защото осъзнах СИЛАТА НА МИСЪЛТА И РЕЗУЛТАТА на невинно "гледане".

Проклятието Рикардо е, че аз гледах на ДА или НЕ - дали да се оженят през лятото или есента. Ако те се оженеха лятото щеше да е добре, ама аз не го видях, а можеше да го предотвратя. Аз видях смърт и ГО КАЗАХ. Господ да ми прости! Момчето отиде на лятна бригада в Козлодуй и падна в шахта, където и умря. 

Да - не може да се отрече, че българите имат най-голям процент от екстрасенси, гледачки, врачки и прочие, но това е защото си ни е вродено - ето тъпия пример с мен, който ме преследва години наред.

От друга страна тази дарба ни е дадена да помагаме, а не да печелим -  спорей еврейската (християнсктата) библия.

Така че аз съм като Дъвиан сега - опитвам се да си изградя своя живот и да игнорирам външни влияния - НЕ МОГА! НЕ МОГА ДА СЕ ОТЪРВА ОТ ЧУВСТВОТО, ЧЕ СМЕ ПОД АТАКА!

Например - доказано е, че тези пророчески способности са под влияние на епифизната жлеза, а най-голямия враг на епифизната жлеза е сода-флуорид, което е биологично оръжие, а не минерала флуорид, който се намира естествено в природата.  Така че всяка паста за зъби с флуорид и всички зъболекари които ги прилагат атакуват нашите способности.

България на път да влиза в ЕС прие да флуоридира водата си със сода-флуорид - биоогичното оръжие, а не естествения минерал. Това значи край на нашите естествени и етнически способности да "виждаме" бъдещето.

Независимо колко ще плащаме на бели-гуру шамани от майната си, ние сме ОТРОВЕНИ!

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #50 -: Април 09, 2006, 02:23:14 am »
Аз сега разбирам ,че гледаш на кафе.Отговорността е твоя за гадаенето.По добре се откажи докато е време.
Как разбра,че можеш да гледаш на кафе ???

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #51 -: Април 09, 2006, 03:02:48 am »
Ей това е проблема - всеки в България може да гледа на кафе, стига да прочетеш някъде основите. Когато ме удари това нещастие, аз експериментирах с това вече няколкио години. (За което съжалявам - да не си помислиш нещо грешно.).

Проблема е, че са ни дадени тези способности а не знаем как да ги използваме. Тази Сибила, която изнудва би трябвало много добре да анализира своите чувства и мисли и да помисли кое трябва да е комерсиално и кое - не.

Както писах Рикардо - отказах се в момента в който разбрах за смъртта.....това обаче не ме освободи от чисто бълграрските видения "Какво ще стане". И не ме убеждавай, че няма българин, който да не ги изпитва. Затова и общата маса вярва - и аз вярвам. (Отново - вярвам, че бълграите пазят в тяхното ДНК виденята за бъдещето и могат да го "дешифрират").

Сибила  - God forbid …(I am going to attack my own people….)...

Сибила е превъплащение на Дявола, който ни поставя ново изпитание. Тя не знае значението на ЗНАНИЕТО, щом го продава. Аз много съжалявам Сибила, че ти се регистрира е не пожела да годовиш с нас. Ако обаче го направиш, ще си съм много доволна, че една от нас не е слуга на дявола!.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #52 -: Април 09, 2006, 09:14:39 am »
Tina, това не го разбирам-самообвинението! Имаш някаква даденост и вместо да я развиваш-ти си недоволна, още малко и ще се изкараш слуга на Дявола.
Не смятам, че е нещастие да можеш да докосваш знанията отвъд завесата, по-скоро - отговорност и стимул за развитие. Естествено, че изборът си е твой-как да мислиш и какво да правиш.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #53 -: Април 09, 2006, 11:58:02 am »
Защото не съм убедена, че е безопасно и защото не е дарба. Защото както уточнихме са се навърдили повече от лекарите и в много случаи вместо човека да отиде при лекар се бави с глупости.

Всеки може да се научи да разпознава фигури в кафето и по точно всеки си чувства най-добре бъдещето. По добре да не се меси в живота на другите.


Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #54 -: Април 09, 2006, 12:38:57 pm »
Проблема е обаче че отиването на "лекар" не е сигурно че ще доведе до подобрение. Обикновено лекарите печелят от"плацебо" ефекта. Сиреч ако човека е предубен че като му се предпише лекарство то ще му помогне си действа идеално независимо че иначе лекарството в голяма част от случаите по-скоро пречи щото има един тон странични ефекти. По същия начин и при ходене на врачка може да подейства плацебо ефекта.  Е сега ако някой те простреля или ти забие нож - ходенето на лекар е напълно оправдано както и ако си счупиш крака  ;)

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #55 -: Април 09, 2006, 21:15:24 pm »
Тина,първо отговарям на въпроса за смърта.Всяка душа като слиза на земята си избира среда,да си изпълни мисията си както и за колко време.Това ,че имаме доста малко информация за света на душите тяхното равнище,къде се намират.Душата след като напусне тялото сама се съди.Така че ако някой му е дошло времето да си замине от Земята не виждам какво толкова става.Все едно тук сме вечно и трябва да живеем по 1000 години.Да заприличаме на торбести плужеци. :PТова че си видяла че някой ще умира е нормално,въпроса е дали ти искаш да се бъркаш в живота на хората.Защото ако някъде сбъркаш в някой съвет към някой и ако нещо се случи на някой по твоя вина,както се казва греха ще бъде твой.Не може да се отрече факта че между 5000 и 10000 лв в момента върви както се казва магията за смърт.Тежко е това.Но който го прави знае си последствията.
Добре сега като знаем посланието на БОГ към цялото човечество отностно 2012 г. ще променим ли нещо в света ???
Не няма да променяме ще си ядем и пием дорде усъмнем.
Обикновенно при гледачки и магове,ходят малодушни хора,хора материалисти,хора които се чудят какво правят на земята.
Отностно Сибила,какво да прави,още не е узряла достатъчно.Нека да си гледа,просто хората трябва да знаят при кой ходят.
Тина,бъдещето е това което си го направим.Винаги има избор.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #56 -: Април 09, 2006, 21:56:25 pm »
Виж - няма да го забравя. Дотогава ми се струваше на шега, но след това ме обзе такъв ужас....

Господ винаги ни дава знаци - сещам се за "Пътя към Шамбала" на Джеймс Редфилд. Той го описва по същия начин както и аз го чувствам - недоловим за окото на другите знак - съчетание на числа или цвят или комбинация от други неща - имена и т.н.

Например полет 13-ти, ред 13-ти, седалка С, която е трета в азбуката, а ти летиш на 10-ти. Нали се сещаш?

Другия начин са сънищата. Дали в комбинация с извънтелесно пътуване или не, но съзнанието ти като супер компютър обработва информацията от ежедневието ти и ти предлага предупреждения във формата на сън.

Но знаците и предупрежденията са си твои. Ако не ги забележиш, ще поемеш по друг път. Но точно това определя качеството на живота - решенията ти когато си изправен пред АКО.

Ако приемем, че всеки се ражда на тази земя за да се усъвършенствува и да научи важни духовни уроци, тогава намесата на врачки и магьостници е в директен конфликт със самата идеа за смисъла на живота. А за тези които правят лоши магии не ми се и мисли.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #57 -: Април 09, 2006, 23:35:54 pm »
Ако приемем, че всеки се ражда на тази земя за да се усъвършенствува и да научи важни духовни уроци, тогава ...
... това важи и за "врачките и магьосниците", не можем да ги отделяме от другите.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #58 -: Април 15, 2006, 18:22:05 pm »
ПОМОЩ!!!  :o :o :o

Аз съм под атака!

Днес 3-ма човека ми казаха, че имам магия! ТРИМА - в продължение на 2 часа и в разговори в които трябваше да разменим "Как си? и Аз съм добре."

Дали защото си "отворих" устата в този форум или защото живота ми е такава бъркотия - не знам, но чак пък магия.... Като се има впредвид мнението ми за магиите!  ::)

(*) кой точно следи разговорите в XNETBG admin???  :-[

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #59 -: Април 15, 2006, 18:53:10 pm »
ПОМОЩ!!!  :o :o :o

Аз съм под атака!

Днес 3-ма човека ми казаха, че имам магия! ТРИМА - в продължение на 2 часа и в разговори в които трябваше да разменим "Как си? и Аз съм добре."

Дали защото си "отворих" устата в този форум или защото живота ми е такава бъркотия - не знам, но чак пък магия.... Като се има впредвид мнението ми за магиите!  ::)

(*) кой точно следи разговорите в XNETBG admin???  :-[

Доста спекулации отностно магията.Кой ти каза за това ??? ??? ???


 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27