Автор Тема: Разни хора, разни вярвания  (Прочетена 25952 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #30 -: Април 08, 2006, 22:49:12 pm »
Цитат
Истинските сензитиви, които са истински посветени, никога не са публични, и никога не помагат користно!

Аз мисля, че това не са хора които учат или имат степени на магове или всякакви други глупости. Това са хора като нас, които срещат човек и ги пронизва ужасяваща болка в сърцето и им спира дъха. Хора които ги обзема неразбираемо все още за нас чувство на милосърдие и тревожност и се опитват да дадат всичко за човека насреща.

Защо? Защото тяхното подсъзнание е влязло в подсъзнанието на човека отсреща, а може би и в неговото бъдеще и и открило опастност.

Нека да анализираме! Имали ли сте такива "просветления"? Чувствали ли сте бъдещето на хората срещу себе си и особено когато човека е в опастност?

И ако да - каква ви е била реакцията? Колко ще ви плати да му кажете, че го чакат проблеми или може би....

...след първоначалния срив на енргийните ви защити ви се иска да го обгърнете с пелена и да го "пренесете" през веремето когато се очакват бедите?

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #31 -: Април 08, 2006, 23:05:48 pm »
Народа е България е много изтрадал.Няма работа,хората се притесняват.Незнаят кой път да хванат и затова по магове и гледачки.Вече почти всеки 3-ти в България стана МАГ.Ами това нормално ли е според вас.Курсове, обучения ,информации от нисшият астрал....и т.нЩе обърна внимание на дявола-висш енергиен разум.Той в момента това му е работа да подготвя магове и врачки.Всички те са част от процеса.Да има истински лечители,но те не се търсят слава и богатство.А ако вярваме силно и безрезервно в Исус Христос,нямаше да сме такова положение,да хленчим да търсим спасение при хора като нас и да ни обират парите,защото толкова ни е акъла.
Да се стягаме здраво ,промените и прехода започнаха.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #32 -: Април 08, 2006, 23:23:28 pm »
Подкрепям-с курсове и семинари лечител не се става. С много работа върху себе си-да!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #33 -: Април 08, 2006, 23:42:23 pm »
Цитат
Ще обърна внимание на дявола-висш енергиен разум.Той в момента това му е работа да подготвя магове и врачки.

Не знам дали няма да се изкажа неподготвена, но ме гризе една мисъл и тя е, че хората не искат да прогледнат и да работят върху себе си.

Цитат
С много работа върху себе си-да!

Точно, ама хората предпочитат да прехвърлят решенията за и съдбата си в ръцете на хора, работещи в низшия астрал дето вика Рокардо.

Аз в момента препрочитам "В името на розата" от Умберто Еко щото ми примъчня за идеята. Невероятно как всеки път откривам различни неща....Та този път ми направи впечатление как известна икона била отнесена в един град и всичко живо се стекло да бъдат благословени и излекувани...с изключение на няколко прокажени, които решили, че ако случайно светеца ги излекува ще си загубят доходите от просията.

Та какво исках да кажа - за мен ходенето при врачки и гадателки е равносилно на бягане от отговорност от своите си решения. Ако врачката ти каже - ще го направиш, ако не - не. Ако тя ти каже, че имаш магия - ще имаш разбира се. Първа сигнална - определено! Моето куче имаше психоза и толкова си миеше едната лапа, че си свали козината. Докторката му измисли нещо като лампион на главата да не може да си докосва лапата докато е намазан с крем. Сега вече и без лекарство ако му сложа "лампиона" се тръшка "много болен".

Всичко е в главите ни момчета и момичета!

*) И да не стане грешка - аз признавам астрологията както обясних на Дъвиан http://www.xnetbg.com/www/site/smf/index.php?topic=1249.15, но не гадателство и врачки, което си е чиста психоза и промиване на мозъка.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #34 -: Април 08, 2006, 23:48:16 pm »
Хайде сега - всички сме ходили на врачки! :P Знаем колко верни неща казват - поне на мен! Имат си способности и не случайно са толкова много именно тук, в България. Ами ако ги нямаше - и те са част от играта, а играта е винаги за добро в крайна сметка!
« Последна редакция: Април 08, 2006, 23:51:49 pm от Дъвиан »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #35 -: Април 08, 2006, 23:54:42 pm »
Прав си, че всеки е ходил на врачки, но на мен НИКОГА до сега не са ми познавали. ::)

освен да ме прехвърлиш при твоите врачки Дъвиан. :D

Дъвиан

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #36 -: Април 08, 2006, 23:57:26 pm »
 :P Аз ги изоставих - реших сам да си бъда и врачка, и господар, и слуга, и мъчител, и мъченик...Странно, но се получава!

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #37 -: Април 08, 2006, 23:58:16 pm »
Вече 2000 години сме на такова положение.Докога ще сме така.
Защо все някой трябва да ни води,да ни казва какво да правим.
Страх ни е да поемем отговорност.Затова сме на такаво положение.На тези гледачки пък кой им дава право да се бъркат в човешките животи.Повечето от тях са зомбирани и е нормално това.Най лесно е всеки да стане маг и ясновидец.Кой ще работи тогава,кой ще работи.Дай всички да сме магове и пари да вадим от това.
Ами ако не са маговете,ще се сектите и докато ще се въртим така в кръг да бездействаме.
Затова може би ще са аналогични заради нашето безверие,нехайство страх и омраза,всички тези катаклизми дето ги дъвчем от 1 година в форума.Оправдания няма.Това ли са според вас Божиите хора дето ще ни помагат ???
Темата и за FUN не е вече.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #38 -: Април 09, 2006, 00:32:10 am »
Хей - голямо парти се заформи тази вечер - аз си попълвам колекцията от златни български филми - като например "Хайка за вълци" и "Записки по българските възстания" свалени няма да ви кажа от къде и изобщо не очаквах някой да е буден.... :D :D :D

И като пишеш Дъвиан, че си ги изоставил, защо ме нервираш като ги признаваш?  ;)

Прав си Рикардо (ти да не живееш в Латинска Амрика или Испания?) - темата не е за fun, ами за плач. И аз не мога да рабера защо толкова хора вярват на врачки - смятам че народа ни е мъдър, а това определено насочва към простотия. Дали е неволята?

И ако е така до колко българина може да изтърпи преди да се пречупи?

Защо изоставихме старите ритуали и магически защити като например прескачане на огън, въртене на уруглювица, краваите и кукерите.....

И най-вече защо загубихме вярата в брата / сестрата си? Ако вярвахме в тях нямаше да вярваме на врачки.

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #39 -: Април 09, 2006, 00:49:07 am »
Не живея в бургас,ама обичам латино танците и ритмите. ;D

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #40 -: Април 09, 2006, 00:54:57 am »
Mamma Mia Ricardo - току що затворих телефона след разговор с Бургас - братовчед ми живее там и има рожден ден днес - 8-ми. Да сте живи и здрави всичките край морето! Ей много си го обичам нашето моренце - като се пенсионирам ще си купя виличка там (е добре де - ако имам пари).  :D

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #41 -: Април 09, 2006, 01:03:13 am »
Mamma Mia Ricardo - току що затворих телефона след разговор с Бургас - братовчед ми живее там и има рожден ден днес - 8-ми. Да сте живи и здрави всичките край морето! Ей много си го обичам нашето моренце - като се пенсионирам ще си купя виличка там (е добре де - ако имам пари).  :D

За вилата няма смисъл,купи си вила в планината. :DСигурно знаеш, че бургас може да го няма на картата ако нещо се случи след 2012 г. ;D :P

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #42 -: Април 09, 2006, 01:07:11 am »
Аз СЪМ от планината Рикардо!

Странно но факт - балканджиите обичат морето и хората от морето обичат планината, но и двете групи не обичат равните полета.

Имах голяма приятелка от Добруджа. Когато и ходих на гости, се оплаквах, че равното поле ми е скучно... Когато тя ми дойде на гости, ми каза, че е умряла от страх и се е "задушавала" в планините.... :D

firma

  • Гост
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #43 -: Април 09, 2006, 01:11:10 am »
На каква надморска височина си в планината.В кой град. ???

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Отг: Разни хора, разни вярвания
« Отговор #44 -: Април 09, 2006, 01:14:07 am »
Троян. Не ме карай да търся надморската височина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27