Автор Тема: Англо-американска инвазия  (Прочетена 26960 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Относно: Англо-американска инвазия
« Отговор #45 -: Февруари 13, 2008, 16:17:23 pm »
Цитат
http://www.youtube.com/watch?v=ZaN6Rx8X6_I&feature=related (На английски)

Интересни работи бърбори този младеж.
 
Представяте ли си българите да сме толкова тъпи.

Примерно - Българска софтуерна компания предлага да купи дир бг за 44 млрд лв обаче тя отказва. Или загубите на ДЗИ са 5 миларда лева, толкова е загубата на AIG лайф.
После - руски бомбадировачи летят над БГ самолетоносач, при което нашите пилоти го погват.
Друго - БГ правителството води протекционистична политика и всички вносни стоки тук са на доста по-тънка цена. Американците като идват в БГ на  обучения, купуват масово електроника, дрехи и козметика на народни цени.
Да, а примерно на мен във физическия факултет са ми преподавали  7 или 8 Нобелови лауреата.
Да тъпи са американците и затова всички се съобразяват с тях :D :D :D :D

Хей живот здравей!
« Последна редакция: Февруари 14, 2008, 01:43:18 am от H. »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Относно: Англо-американска инвазия
« Отговор #46 -: Февруари 13, 2008, 16:53:05 pm »
Бе прав си ама, тука тънкажа е друг:)

Става въпрос, че редовия американски гражданин е тъп като лимонка, ама това както казваш, не му прези си кара хубавата кола и да ходи до тайланд да разглежда камъни. Ние сме по-умни, факт, ама дали живеем по-добре? Не знам, знам само, че като гледах онзи клип, в който децата се молят на Буш ( One nation under God ), дори Америка да е последното цивилизовано кътче на света, не бих живял там. На американоса му промиват мозъка долкова, че той да мисли само за бачкане, ядене и секс. Факт е обаче, че са номер 1 в маркетинга, мениджмънта и дългосрочното планиране...
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Относно: Англо-американска инвазия
« Отговор #47 -: Февруари 13, 2008, 18:38:30 pm »
Зависи какво разбираш под "дългосрочно".
Аз в дългосрочен план не ги виждам много много  ;)

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Относно: Англо-американска инвазия
« Отговор #48 -: Февруари 13, 2008, 21:02:11 pm »
Зависи какво разбираш под "дългосрочно".
Аз в дългосрочен план не ги виждам много много  ;)
Не ги виждаш кои? Тези които планират? Или тези които ги планират? Повярвай ми имаш предвид 2-рите.

Вярно тъпи са, ама и при нас има "гениални" парчета... Трябва да направим едно статистическо изследване на тоя феномен  ;D Да видим при коя нация се срещат повече.


Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Относно: Англо-американска инвазия
« Отговор #49 -: Февруари 14, 2008, 18:25:13 pm »
И 2та вида не ги виждам много, но най-вероятно те ще бъдат заменени от други, дори без да разберем.

Сега малко по темата.
Хубавото което виждам аз в тази "англо-американска инвазия" е това, че е една малка стъпка към съжителство на различни култури, раси и т.н. заедно. Може би се нуждаем от този "проблем" за да осъзнаем колко много си приличаме  :-\

Неактивен nik

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 31
Относно: Англо-американска инвазия
« Отговор #50 -: Февруари 15, 2008, 22:05:04 pm »
Тинче, Те не са си предали земята, нито бъдещето, НИТО СА "ТЕ" Каквото върви в Англия, върви и по цял свят, но грешката ти е за Русия! ТОЧНО ТАМ НЯМА НИКАКВА НАДЕЖДА! Точно те са яхнати до смърт и трябва чудо, за да се сбъднат надеждите ти! Или си сляпа /не знаеш/ или - айде не желая да те коментирам. И когато говориш за Англия и политиката и по отношение на нас, не визирай английският народ, не отъждествявай политиката на който и да било народ с него, защото това е световна илюзия! Дано да ме разбереш и да не се обиждаш - ТОВА Е ИСТИНАТА ЗА СВЕТА ДНЕС!%
Nik,

те за какво мислиш идват в България - англичаните - а скоро и американците? Защото са си предали вече земята и бъдещето на децата. Населението в Англия е подменено с черни и азиатци (и източно европейски имигранти, от които никой няма намерение да стои за дълго).

Ако се включиш в някои от националистическите сайтове и форуми в Европа - Англия, Холандия, Франция, Белгия, Германия, Испания и т.н. ще видиш че те всички гледат с надежда към Русия, защото Русия е ЕДИНСТВЕНАТА СТРАНА В СВЕТА, КОЯТО ЗАЩИТАВА ИНТЕРЕСИТЕ НА СОБСТВЕНОТО СИ НАСЕЛЕНИЕ! И още нещо - НЯМА руски имигранти в Западна Европа. Само инвеститори. Защо ли?

На мен не ми е жал за англичаните заради зверствата и извращенията им когато са колонизирвали света. Сега си плащат кармата. Предсказано е, че бившите им колонии ще ги унищожат отвътре. И особено съм резервирана защото винаги са били против България в политиката си.

Америка върви по същия път на световна колонизация и господство и ще си го получи.
« Последна редакция: Февруари 15, 2008, 22:16:29 pm от Eon »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Англо-американска инвазия
« Отговор #51 -: Февруари 16, 2008, 11:27:02 am »

    Каквото върви в Англия, върви и по цял свят, но грешката ти е за Русия! ТОЧНО ТАМ НЯМА НИКАКВА НАДЕЖДА! Точно те са яхнати до смърт и трябва чудо, за да се сбъднат надеждите ти! Или си сляпа /не знаеш/ или - айде не желая да те коментирам. И когато говориш за Англия и политиката и по отношение на нас, не визирай английският народ, не отъждествявай политиката на който и да било народ с него, защото това е световна илюзия! Дано да ме разбереш и да не се обиждаш - ТОВА Е ИСТИНАТА ЗА СВЕТА ДНЕС!%
Nik,

те за какво мислиш идват в България - англичаните - а скоро и американците? Защото са си предали вече земята и бъдещето на децата. Населението в Англия е подменено с черни и азиатци (и източно европейски имигранти, от които никой няма намерение да стои за дълго).

Ако се включиш в някои от националистическите сайтове и форуми в Европа - Англия, Холандия, Франция, Белгия, Германия, Испания и т.н. ще видиш че те всички гледат с надежда към Русия, защото Русия е ЕДИНСТВЕНАТА СТРАНА В СВЕТА, КОЯТО ЗАЩИТАВА ИНТЕРЕСИТЕ НА СОБСТВЕНОТО СИ НАСЕЛЕНИЕ! И още нещо - НЯМА руски имигранти в Западна Европа. Само инвеститори. Защо ли?

На мен не ми е жал за англичаните заради зверствата и извращенията им когато са колонизирвали света. Сега си плащат кармата. Предсказано е, че бившите им колонии ще ги унищожат отвътре. И особено съм резервирана защото винаги са били против България в политиката си.

Америка върви по същия път на световна колонизация и господство и ще си го получи.

Определено, и аз така си мисля...
Британците ( и техните влиятелни съветници ) решиха, че владеят света, и сега вълната се връща назад, за да им 'върне тъпкано' последиците от небалансираната и не-основаната на Истината колонизация...
musica universalis

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Относно: Англо-американска инвазия
« Отговор #52 -: Февруари 16, 2008, 13:28:49 pm »
Тинче, Те не са си предали земята, нито бъдещето, НИТО СА "ТЕ" Каквото върви в Англия, върви и по цял свят, но грешката ти е за Русия! ТОЧНО ТАМ НЯМА НИКАКВА НАДЕЖДА!

Значи и те ще си го получат заради пославянчването ни и заради Волжка България!  8)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27