Автор Тема: Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества  (Прочетена 585221 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Активен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #690 -: Юни 27, 2010, 22:14:21 pm »
Това сигурно е подаръчето за Обама  ;D


Неактивен Radoslav

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #691 -: Юни 27, 2010, 23:37:37 pm »

 :unknown:

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #692 -: Юни 28, 2010, 22:36:17 pm »
Да, всевиждащото око е един от основните мотиви и в трилогията "Властелинът на пръстените" като символ на тиранията.

Неактивен spooker

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #693 -: Юли 05, 2010, 12:28:34 pm »
Да, но Петър Дънов е смятал пентаграмата за свещен символ! Аз лично не мога да си обясня как така за едни означава свещен символ, а за други сатанински?



Пентаграмата,за да е сатанинска трябва единият и лъч да сочи право надолу ,а като е е 'стъпила' с двата лъча е свещен символ ,който представлява стъпил човек с разтворени ръце.Тя е символ на 5-те велики принципа- Любов, Мъдрост, Истина, Правда и Добродетел

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #694 -: Юли 05, 2010, 13:49:18 pm »
Мерси, че ми поясни.
Това не го знаех.
Относно "Властелина на пръстените" почти всичко в този филм е "илюминатско" (не се сетих за по-подходяща дума... дано тази да ви удоволетворява).
Дори и войните на мрака напомнят за рептилите. Единственото странно в всички холивудски продукции, че винаги доброто побеждават, тоест те показват, че губят а не, че злото е по-силно и винаги то ще натделява.

Аз лично си представям трилогята по друг начин. Фродо носи диск на врата си а не пръстен. Окото е върха на Empire state bilding, а двете кули са кули са кулите близнаци (всички знаем какво стана с тях).
Имам и още интересни промени, но както и да е.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен 4i4obil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #695 -: Юли 07, 2010, 00:37:17 am »
Много "петолъчки", много нещо ... по 6 от всяка страна (като броим композицията от 5 листа и петте единици) :)
... а за кръгче с вертикална чертичка по средата да не говорим ;) Да бяха вкарали малко нова стилистика, че това омръзва ... много изтъркан дизайн :)
"Светът в една монета" е забавен слоган също
ама да пробват гадините (test)...

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #696 -: Юли 07, 2010, 12:11:54 pm »
Началото на Новият световен ред идва (ако още не е дошъл).
Еврото и долара се обдиняват >:(. Трябва да деистваме ама с толкова хипнотизирано и глупаво общество...
Дано да стане така както казват повечето врачки и медиуми и Господ наистина да слезне от небето, защото това ще е единственият ни шанс да бъдем свободни (без кавички). За това вярваите в него, защото на този етап само вярата ще ни спаси (колкото и банално да звучи).
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #697 -: Юли 07, 2010, 13:24:12 pm »
Какво общо имат еврото и долара :-X.И от къде прочете,че се обединяват?Или говориш с метафори :-X?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #698 -: Юли 07, 2010, 16:27:44 pm »
Te не се обединяват, а изчезват и на тяхно място ще се появят тези на снимките. Тази криза е именно за това. Тя ще се задълбочав и задълбочава ще фалират много страни. Може би за това ще бъде "третата" световна война. В момента икономическия растеж на Китай е 13%, а на Америка е -6% т.е. спад. Повярваите ми, Китай не е страна, която се управлява от илюминати. Не случаино там е комунизам. Проблемите на Китай с Google само потварждават враждата на Америка с жълтите.
Някаква ясновидка в "Горещо" каза, че жената на президента на Китай контактувала с извънземни, но това е твардение на ясновидка и не можем да бъдем 100% сигурни. Има и други твардени, които гласят, че жълтата раса ще бъде водеща раса за напред, но и на тях не може да се вярва. :hi:
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #699 -: Юли 07, 2010, 18:58:35 pm »
nikoko,и аз това го знам.Освен за жената на китайският президент :o.Помислих,че си прочел някаде статия за еврото и долара от днес ;).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #700 -: Юли 08, 2010, 12:50:00 pm »
Te не се обединяват, а изчезват и на тяхно място ще се появят тези на снимките. Тази криза е именно за това. Тя ще се задълбочав и задълбочава ще фалират много страни. Може би за това ще бъде "третата" световна война. В момента икономическия растеж на Китай е 13%, а на Америка е -6% т.е. спад. Повярваите ми, Китай не е страна, която се управлява от илюминати. Не случаино там е комунизам. Проблемите на Китай с Google само потварждават враждата на Америка с жълтите.
Някаква ясновидка в "Горещо" каза, че жената на президента на Китай контактувала с извънземни, но това е твардение на ясновидка и не можем да бъдем 100% сигурни. Има и други твардени, които гласят, че жълтата раса ще бъде водеща раса за напред, но и на тях не може да се вярва. :hi:

Не съм напълно съгласен с това за Китай.Според мен имат някакъв контрол над тях.
"Жълтата" раса е доста покорна за това са най-многобройни и "елита" позволява да се множат.Там при тях има строга йерархия и се спазва.Аз лично много уважам японците защото са хора които са хора на честта,но живеят в строга йерархия .
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен znaesht

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #701 -: Юли 08, 2010, 12:53:55 pm »

    Здравейте ..
    Направих още 2 снимки на графити от Ямбол , символиката е ясна ..
    Някой предположи,че те може да са дело на хора от форума , според мен лично  може и това да е така, но с уговорката че хората ,които са ги правили влизат тук за да преглеждат информацията, а не че графитите са "автопровокация"

Неактивен znaesht

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #702 -: Юли 08, 2010, 12:57:01 pm »
Ето го и вторият ..

 Ако не се лъжа, това,което се опитва да се противопостави на влиянието на пирамидата, трябва да сме ние (грозноватото и зъбатото отляво )  8) 8) 8)

Неактивен znaesht

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 109
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #703 -: Юли 08, 2010, 13:01:42 pm »
Абе ако се загледета малко по-потробно,ще видите че в пирамидата е вградена обърната седмица "7" (нарисувана със зелено). Ако приемем седмицата за символ на Бог, обърнатата седмица трябва да е ясно чий символ е  :-X

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Символи, Логата и Снимки на Тайните Общества
« Отговор #704 -: Юли 08, 2010, 13:11:33 pm »
znaesht,не е ли 9 божието число :-X?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27