Автор Тема: Една българка: Мъжете ни не стават за нищо  (Прочетена 33514 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #30 -: Април 26, 2010, 03:25:41 am »
Tina,съжалявам,но съм на друго мнение.Просто отказвам да споделям мнението ти.Това,че се опитваш чисто генетично и чрез кръвта да обясниш някои неща-просто думи нямам.Едно е да се влюбиш в някой и да отидеш там,дори да приемеш чужда религия по своя воля,но съвсем друго е да се ПРОДАВАШ,защото за мен госпожица Рая прави точно това.Но по-интересното в случая е,защо,ако наистина е наполовина еврейка само спи с евреи,а не се жени наистина за такъв?!Според мен тя просто си търси някой,който да я издържа и с който да си прекарва добре.Но след предаването на К. се питам едно нещо-защо ни я представиха като етническа българка???
И човек може да има всякаква религия и да тече във вените му всякаква кръв,но паспорта показва гражданството му!!!Така е по цял свят с изключение на България.Точно,защото позволихме на български граждани да се наричат турци,роми,арменци,евреи и какви ли още не,точно затова те проявяват своеволия.Защо в Америка,ако дадат на някого гражданство той/тя задължително трябва да си смени първото име?Защото след няколко поколения децата ще се водят чисти американци.А тези глупости,които Рая ги говори-да си ги говори,но моля те Тина да не ни убеждаваш и ти в тях!  :flag_of_truce:
И да,свързани сме с евреите,но определено българинът има нещо,което еврейнът няма,нямал е и няма да има.Дали пък случайно омразата да не идва оттам,а не толкова от страхът,а?(Ако наистина си толкова запозната с междуличностите ни отношения,вярвам,че знаеш за какво говоря.)Да не говорим,че някои неща просто няма как да се обяснят просто с кръв и генни,понеже са и нещо друго.
« Последна редакция: Април 26, 2010, 03:31:15 am от Blue|_Star »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Fossil

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #31 -: Април 26, 2010, 07:31:47 am »
Защо в Америка,ако дадат на някого гражданство той/тя задължително трябва да си смени първото име?
Предварително се извинявам, че въпросът ми не е по темата.
Blue|_Star , откъде имаш информация, че при получаване на американско гражданство задължително трябва да си смениш първото име?

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #32 -: Април 26, 2010, 09:12:29 am »
Tina,съжалявам,но съм на друго мнение.Просто отказвам да споделям мнението ти.Това,че се опитваш чисто генетично и чрез кръвта да обясниш някои неща-просто думи нямам.

 :) Е аз се опитах да пиша защо се продава на евреи, а не на други етнически богаташи. Защо я привличат точно евреите....

Точно,защото позволихме на български граждани да се наричат турци,роми,арменци,евреи и какви ли още не,точно затова те проявяват своеволия.

А! ТОЧНО ТОВА е част от нашата вековна защитна програма! Всеки да се знае какъв е. Предполагам, че ние сме ги принудили да уточняват кой какъв е. Виж поста на Ален на 1-ва страница.  :)

« Последна редакция: Април 26, 2010, 09:16:03 am от Tina »

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #33 -: Април 27, 2010, 00:49:16 am »
Tina,продава се на евреи,понеже тя е наполовина еврейка-логично е.
За американското гражданство-имам познат,който от Иван сега е Джон,но той получи гражданство преди 10-тина,ако не и повече години.Ако нещо са променили в законодателството,но не ми се вярва.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #34 -: Април 27, 2010, 01:05:13 am »
Всеки може да си смени имената на какво си иска в Англия и Щатите, чиито законодателство разрешава (стига да е на 18 години) - наричат го Римско законодателство. Ние не сме по тяхното!

И колкото и да е невероятно, но днес ми попадна в ръцете автобиография в която пишеше "българин с турски произход". Защо?

Първо бях шокирана, че снощи писах по тази тема, а днес държах листа с тази "националност" и второ тази автобиография, която ми попадна явно ме подканяше за нов размисъл...

Още нямам отговор, а вие?

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #35 -: Април 27, 2010, 01:15:38 am »
Tina,еми българин с турски произход-логично е,ако прадядо ти и прабаба ти са родени в България да си българин,но произходът да ти е друг.(Но малко "турци" от България мислят така.)Интересно коя е книгата,събуди интереса в мен.  :)На мен ми е интересно и друго-защо във всички страни евреите са си евреи,а не да речем американец с еврейски произход.Дори в немскоговоряща страна-доста разпалено реагират,ако ги попиташ защо евреите си се водят евреи,а не немци,австрийци?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #36 -: Април 27, 2010, 01:32:55 am »
Интересно коя е книгата,събуди интереса в мен.  :)

Това не е книга Blue|_Star! Това е едно момче което се появи при мен днес - току-що избягало от България да си търси късмета по света и ме помоли да му преведа автобиографията да си търси работа! Помисли! С български паспорт, роден в България и никой от неговия род до n-то коляно не знае нищо друго освен България!

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #37 -: Април 27, 2010, 02:37:35 am »
Tina,не знам-аз вярвам,че няма случайни неща.  :) Но тогава тези хора после как са "турци"?Доста е объркана цялата ситуация.
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен hobbs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 121
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #38 -: Април 27, 2010, 12:03:28 pm »
тая е глупава за това говори глупости! Попадала е само на ебачи дет се вика , а един ебач не подбира . след това са я оставили и тя е била наранена и от там идва всичко . Сега иска да си го върне на българите   Е такива като нея ги   :--- :--- или им пращам   :bomb:

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #39 -: Април 27, 2010, 20:13:24 pm »
тая е глупава за това говори глупости!

И го разпространяват масово, за да сринат самочувствието на българските мъже!  :) Отново пропаганда...

Неактивен loige

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #40 -: Април 27, 2010, 20:13:52 pm »
Вярно е , че има и черно и бяло навсякъде и че разумните се събират в една общност, а "простите " в друга. Но наистина нашите мъже са изумителни със своето възпитание-златна мина за археолозите, истински неандерталци се срещат тук- не стига и това , но  и е бъкано в парковете с онанисти.При нас е така , че "черното" е навсякъде и по много , но става ли дума за "бялото" ,нашето блести с най-ярка светлина.Рая в България е попаднала на опита , но не и на изживяването ,ако мога така да се изразя, може би защото е голяма купонджийка, а да си "хванеш" мъж от дискотеката- горка и майка.Възпитание им трябва на нашите мъже, имат ли го- те са слънца.
Все пак за всички жени истинския мъж е представен в "Сибирския бръснар". Така, че ако не искате такова мнение да имат българките за мъжете си , учете се и действайте.
Може да си мислите, че това е стар идеал , но пък е вечен, не го казвам защото ми е любим филм(любим ми е Зоро).
Рая още една женска тъпа грешка е направила според мен, тя търси мъжа, но мъжа е този , който трябва да търси жената.И жените с най-прекрасна връзка са тези , които са се оповали на този морален закон.:)
Добротата е нужна за душата, както здравето за тялото! /Толстой/

Неактивен GaBOSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 165
  • Простак
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #41 -: Април 27, 2010, 23:07:32 pm »
Извинявам се за неаргументираната намеса, не знам от къде вие черпите сведения, че момата има еврейска кръв.
Аз се позозвавам на дългогодишните си наблюдения и статистики.
За мен или е чиста туркиня или е 50/50 българска(по баща) и турска кръв.
А ако Карбовски ви каже от телевизора "Добър ден", първо погледнете къде е слънцето.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #42 -: Април 27, 2010, 23:48:51 pm »
loige,мисля,че и двамата се търсят,и когато се намерят няма значение дали жената е открила мъжа,или мъжа жената.Но Рая май мисли само за пари и материални неща.Е,съжалявам,но тогава няма как да срещне "рицаря на бял кон",той просто явно си търси друго.За мъжете в дискотеките-абе,да ви кажа,зависи от дискотеките.  ;D
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #43 -: Април 28, 2010, 00:11:37 am »
На тази Рая май само паспорта и е Български, като българските цигани и турци тука се бият по гърдите че са такива а като отидат на запад казват че били българи.
Не е важно каде си се родил а за какъв сам се смяташ.
:hi:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re:Една българка: Мъжете ни не стават за нищо
« Отговор #44 -: Май 02, 2010, 10:48:19 am »
      Привет,
      В  темата  се  бърка  понятието  -  жена  съпруга  с  жена  държанка!
      Мъжете  ни  не  ставали  за  нищо!  Да  отворим  паралелна  тема - "За  какво  стават  жените  ни" 
      Защо  в  арабският  свят  се  шири  мнението,  че  нашите  жени  са  много  евтини!  Купуват  се  за  един  чорапогащник!
      Е  обяснете  ми  как  да  се  държа  с  жена  която  няма  и  капка  достойнство!  С  жена  която  я  купувам! 
      Жени  не  мъжете  сме  калпави,  просто  ние  се  оглеждаме  в  очите  ви! 
      С  въпросната  Рая  не  бих  могъл  да  се  държа  като  с  личност  на  която  да  засвидетелствам  уважение,  почит! 
     Ето  проблема - Как  да  бъдем  изискани  и  възпитани  с  ..........
     Защо  вие  жените  си  падате  по  лошите  момчета  защо???????????
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27