Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 343507 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Music Mind Control
« Отговор #285 -: Юли 26, 2007, 20:27:23 pm »
Дали ? ... НАДАЛИ
Щото и аз съм си играл и има.
Просто на клипчетата има субтитри и така е много по лесно да го чуеш (все пак с клипчето използваш 2 сетива - слушаш и гледаш).
Чува се и е реално на 100%

topteglo

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #286 -: Август 02, 2007, 23:14:41 pm »
Здравейте,
не успях да изчета всички коментари и се извинявам ако повторя някого.
Темата с влиянието на музиката върху съзнанието и въобще върху средата е много интересно.
Има много проучвания и се получават не много изненадващи резултати.
Препоръчвам гледането на филма "Великата тайна на водата" в който са описани изследванията на
Масару Емото в тази насока. Вижда се нагледно как влияе дадената музика и думите също.
Има и издадена книга на български. Постнал съм линковете в някоя от другите теми за здравните конспирации- който иска да ги потърси.
Та не е нужно да се правят каквито и да е каламбури за да се влияе негативно- просто трябва да се популяризира дадената музика сред народа и готово.
Имаше и предаване по БТВ в Искренно и Лично в което се коментираше книгата- наистина беше направо
смешно (или трагично) как беше представена информацията- изказваха се хора които дори не бяха си направили труда да прочетат книгата или да гледат филма!!!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Music Mind Control
« Отговор #287 -: Август 09, 2007, 17:34:13 pm »
Ми то има как да стане - а именно клипчето да е нагласено. Играл съм си да обръщам рип от оригинален диск на Цепелин и няма нищо такова....
Гил, ще те помоля да влезеш в youtube и да потърсиш песните на Pokemon (наобратно), онова детското, което е разпространено на МАКС в другите страни, дори и тук !
Да чуеш малко за сатаната и за нещо от рода на "новия световен губернатор" ...

Пък на 2pac имаше една песен мега брутална :)
наобратно се чуваше "i will come back"  8)
« Последна редакция: Август 09, 2007, 17:40:17 pm от Eon »

Неактивен EternalCryptic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Music Mind Control
« Отговор #288 -: Октомври 30, 2007, 04:06:42 am »
Страхотна тема...накрая не остана какво да слушаме ! Ни рок ни метал ни електорна ни джаз ни блус  ни класическа музика нищо мисля си да грабна китарата и още някои хора от форума с тарабуките и шаманските тъпани и да поченем да правим музика...много съм разочарован  от всичко изписано до тук отвратен съм от всичко това незнам този свят до къде стигна да признвам си  луд фен съм на Пинк Флоид и Лед Цепелин да тези групи ме промениха като човек едва ли не ,но със тях съм имал безкраино много приятни моменти...Ангелските песни се оказаха - дяволски , а  красивата музика - грозна.Съгласен съм с много неща изпсиани в този форум и ги подкрепям.Доста постове  в този тема се изписха за метал и рок музиката,Ще кажа едно  с такива хора движа такива хора са ми прители ,но забялзъл съм едно при тях за разлика от други каквито ги искате рапари , чалгари , техничари  и всчкаквито му такива знаменатели.Защо пък точно рок-метал феновете имат развито мислене повечето от тях поне имат представа от й доста от тях четат книги (което младите не правят в днешно време доста често) имат понятие що е " конспирация "(не е смешно мнгоо хора са ме питали какво значи тази дума) всеки трети фен с които съм общувал поне малко или много се е занимавал с изкуство някои пишат поеми други свирят познавам и доста които рисуват...та не беше ли това музиакта която те ограничава и манипулира - а изкуството не ли това което те изразява като човек или едва ли не те прави свободен може би поне за момент..за това исках да споделя моито малко мнение :)

Иначе да покрепа темата ще ви покажа три неща

1.Всички занят обложката на Dаrk Side Of The Moon(отпред пирамида през която минава лъч които се превръща във дъга ,а отзад същотото само че на обратно.Като сглобих двете стана доста ефекно възможен ли да е такъв замисала ??? )

2.Обложката на Steve Vai от албума  Passion and Warfare(Наи-добирят китарист във момента и неговта обложка която просто извинете за израза е насрана от символика)

3.Новото му лого много шик ;)

П.С - Извинете ,че връщам толкова стара тема  ::)
« Последна редакция: Октомври 31, 2007, 01:07:07 am от EternalCryptic »
"Човек се ражда свободен, а навсякъде е в окови. Някой може да се смята за господр на другите, а сам

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Music Mind Control
« Отговор #289 -: Октомври 30, 2007, 15:49:55 pm »
http://jeffmilner.com/backmasking.htm

скивайте тва сайтче - някой сте ги споменали вече но има и интересни попадения
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен EternalCryptic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Music Mind Control
« Отговор #290 -: Октомври 30, 2007, 17:07:14 pm »
Е всички занем  ,че е било като мода през 60-70 с тези "таини" послания ...дори някои групи са го правили нарочно..
"Човек се ражда свободен, а навсякъде е в окови. Някой може да се смята за господр на другите, а сам

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Music Mind Control
« Отговор #291 -: Октомври 30, 2007, 19:41:32 pm »
   Да споделя какво преживях преди минути.
   Бах на кафе и погледа ми се рееше наоколо. Минавайки през един надпис на чадър прочетох "Водата е живот." При следващото преминаване осъзнах, че надписа е от обратната страна на платното и реално го виждам огледално. Подсъзнанието ми го е възприело без да правя разлика в момента, че не само надписа е обърнат отзад напред а и е хоризонтално огледален.
   Едно е да ти се обяснява, друго е да го преживееш.
   Колко ли неща са ми набити в главата без да съм се усетил...
   Внимателно с реещите се погледи. Попиваме всичко наоколо, дори и неосъзнато.
   По възможност трябва да сме в час, т.е. възможно най-осъзнати във всеки момент от съществуванието си.
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен The Truth Is Out There

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Music Mind Control
« Отговор #292 -: Ноември 03, 2007, 18:51:05 pm »
Пратете програмата ПЛС
Говора за reverse speech или както там се казва да чуя 1-2 песнички :)

Неактивен TS_SS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re:Music Mind Control
« Отговор #293 -: Ноември 06, 2007, 23:51:42 pm »
И след като всичката тази пропаганда е разпространена във всички видове музика, било то хармонична или тежка, било то масова или непопулярна, защо ние пишем тук? Защо не палим черни свещи и не правим присъщите там глупости? Защо чалгите не са сатанисти? Всеки оттук слуша музика, а този който твърди че не слуша НИКАКВА музика през ежедневието си лъже най-нагло.

Слушам всякаква музика, от "сатанистите".

Eagles, през ABBA, през откровено сатаниски групи като Dimmu Borgir, Burzum та до Бах и Моцарт. Окей, чалгата и рапа не, не ме радвам толкова. И не, не вярвам нито в Сатаната, нито в Бога, вярвам само в себе си. Да, по едно време се пробрах с окултизъм и други бози, но ми омръзна много бързо и самото започване беше подтикнато по-скоро от интерес, отколкото някакви вярвания. И понеже съм сигурен че някой ще каже че за да ми е интересно и да усетя пълния мащаб трябва да вярвам....ако нещо го има, то си е там, независимо дали вярвам или не.


*Горния пост важи за всички теми, описващи Mind Control. Въпросът е същия - ние тук с какво сме специални, та баш нас не ни афектира?
« Последна редакция: Ноември 09, 2007, 14:04:49 pm от H. »

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Music Mind Control
« Отговор #294 -: Ноември 08, 2007, 06:18:03 am »
....ако нещо го има, то си е там, независимо дали вярвам или не.
   Напълно е възможно и си прав, че доста от обектите са си там, независимо дали вярваме или не в тях. Обаче квантовата физика казва и друго, че поведението на някои е зависимо от наблюдателя.
   И да разведря малко атмосферата.... По един и същ начин ли се държи човек в банята когато знае, че го или не го наблюдават? Някои направо ще пропуснат хигиената. ;)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Psyla

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #295 -: Февруари 18, 2008, 01:23:31 am »
забележете в клипа на Енрике Иглесиас и Келис в един момент в клуба за част от секундата се вижда на един съндък числото на звяра.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Music Mind Control
« Отговор #296 -: Февруари 18, 2008, 11:08:17 am »
И след като всичката тази пропаганда е разпространена във всички видове музика, било то хармонична или тежка, било то масова или непопулярна, защо ние пишем тук? Защо не палим черни свещи и не правим присъщите там глупости? Защо чалгите не са сатанисти? Всеки оттук слуша музика, а този който твърди че не слуша НИКАКВА музика през ежедневието си лъже най-нагло.

Слушам всякаква музика, от "сатанистите".

Eagles, през ABBA, през откровено сатаниски групи като Dimmu Borgir, Burzum та до Бах и Моцарт. Окей, чалгата и рапа не, не ме радвам толкова. И не, не вярвам нито в Сатаната, нито в Бога, вярвам само в себе си. Да, по едно време се пробрах с окултизъм и други бози, но ми омръзна много бързо и самото започване беше подтикнато по-скоро от интерес, отколкото някакви вярвания. И понеже съм сигурен че някой ще каже че за да ми е интересно и да усетя пълния мащаб трябва да вярвам....ако нещо го има, то си е там, независимо дали вярвам или не.


*Горния пост важи за всички теми, описващи Mind Control. Въпросът е същия - ние тук с какво сме специални, та баш нас не ни афектира?

Аз мисля, че е малко по-сложно от това, дори знам че и ти го знаеш но не искаш да си признаеш ;)
Музиката влияе на хората и то много силно.
Аз, както и всеки друг човек (предполагам), я слушам защото ми харесва, провокира ме да мисля, отпуска ме и т.н. Въздействията са много.
Скритите послания, например тези които изброи, не пречат на гореизборените ефекти, нали затова са скрити :), просто се промъкват заедно - и доброто и лошото.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Music Mind Control
« Отговор #297 -: Април 08, 2008, 22:15:01 pm »
Някой може ли да ми метне програмката за reverse speech на и- мейла?  :)
Искам да проверя едни парчета тук. Ако открия нещо, ще го пусна, разбира се. ;)
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Music Mind Control
« Отговор #298 -: Април 09, 2008, 15:31:26 pm »
Става и с adobe audition, има я в дата бг :)

Неактивен User2942

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 10
Re:Music Mind Control
« Отговор #299 -: Април 13, 2008, 01:29:42 am »
Много от известните песни в света са добри, но упадъчни, в текстовете им има интересен замисъл, но не може да се разбере дали е за добро или зло. Примерно Stairway to Heaven на Led Zeppelin(според мен е с цел еволюиране, а не деградиране), за много хора най-добрата песен и група изобщо, от текстовете на повечето известни рок групи може да се разбере че писалият ги има дълбоки познания по философия и т.н.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5527 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
6103 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
21559 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
12080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10254 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27