Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 343443 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Eon

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #210 -: Януари 21, 2007, 19:08:26 pm »
Ето сайт, от който ще настръхнете - http://jeffmilner.com/backmasking.htm

Това са песните обърнати на обратно има една Yoko Ono - Kiss, kiss, kiss

В част от песента тя казва (аната, дейтейо) превежда се darling hug me (Скъпи, прегърни ме).
А на обратно се чува "I SHOT JOHN LENNON" (Аз застрелях Джон Ленън) - тя му беше приятелка и това е песента, която е направила за него след като беше застрелян.
въх... това е гадост...

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Music Mind Control
« Отговор #211 -: Януари 22, 2007, 00:15:47 am »
Ти може би имаш претенцията, че си постигнал еволюция на духа и в теб той отново е водещ както преди. И сигурно е така.
Само че ако погледнем масово за какво става дума, говорим вече за масова зомбация ;) А тук именно затова говорим, защото птичка пролет не прави :)
въпрос на нагласа освен на енергия. преди време спорех с някакъв чичко, пенсионер полковник, който твърдеше, че е работил в областта на психотронните изследвания и самия назоваваше себе си екстрасенс, та той заобикаляше леко налудничаво шахтите по улицата, защото смяташе, че дърпали енергията. опитах се да поспоря, но той беше спуснал бариерата на самодовлното всезнаене и не се получаваше контакт по принцип. енергията, колкото и силна да е, не може да се управлява механично и чрез ум или техники. едно по-дълбоко разбиране или нагласа (или липса на такава, все пак системата от убеждения във всеки е много коварна и понякога вътрешната еволюция е просто разчистване на убежденията) може да е по-силно от десетки ритуали (ако сте с рептилианска нагласа), молитви или визуализации (ако наблягате на използването на менталното тял0)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #212 -: Януари 22, 2007, 01:13:20 am »
Енергията е вторична. Нужно е съгласие да отдадеш енергията си или да приемеш такава. И двете се правят масово и външно заради незнанието на хората.
« Последна редакция: Януари 25, 2007, 23:33:55 pm от Horus »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Music Mind Control
« Отговор #213 -: Януари 25, 2007, 23:32:01 pm »
Цитат
(ако наблягате на използването на менталното тяло)

Разбира се, че наблягаме - това е част от нас.
« Последна редакция: Януари 25, 2007, 23:34:15 pm от Horus »

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Music Mind Control
« Отговор #214 -: Януари 25, 2007, 23:38:40 pm »
дали? това също е концепция от менталното тяло, че така стоят нещата и не можем да го променим. самоналожен затвор.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Music Mind Control
« Отговор #215 -: Януари 25, 2007, 23:50:24 pm »
Аз не бих го нарекла самоналожен, а НАЛОЖЕН ЗАТВОР....и затова съм в този форум...не знам за теб!

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Music Mind Control
« Отговор #216 -: Януари 25, 2007, 23:56:03 pm »
тази стара игра да предавам силата си на нещо извън мен е прекратена до голяма степен в мен, така че си оставам зад "самоналожен"

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Music Mind Control
« Отговор #217 -: Януари 26, 2007, 00:03:12 am »
WhiteRider,

НИКОГА ли не си чувствал повика на ....Някого...да пратиш мисълта си / силата си за да помогнеш на този човек?

Не ми казвай НЕ, защото всеки от нас го чувства постоянно в ежедневието и това е част от мисията ни тук.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Music Mind Control
« Отговор #218 -: Януари 26, 2007, 00:04:06 am »
това какво общо има с горните постинги?

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Music Mind Control
« Отговор #219 -: Януари 26, 2007, 19:09:14 pm »
Материята следва енергията, енергията - мисълта, мисълта кого следва?
Мисъл-енергия-материя, Кой е преди мисълта?
Това е единия вектор.
Материята освобождава енергия, енергията дава сила на мисълта, а мисълта?
"Реда е нужен на ума за да разбира."
От осъзнатия ни избор, който е следствие на разбирането (знанието), зависи дали и в каква насока ще насочим енергията заложена в музиката (и не само).
За целта е нужно да поддържаме Наблюдателя (Свидетеля) в себе си винаги буден....според мен. :)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Music Mind Control
« Отговор #220 -: Януари 26, 2007, 20:25:23 pm »
Материята следва енергията, енергията - мисълта, мисълта кого следва?
Мисъл-енергия-материя, Кой е преди мисълта?

Възприятието,  мозъкът никога не почива, дори и по време  на сън, той си има бодърстващ характер и е винаги в състояние на приемател. Възприятието е преди мисълта, като първо се заражда неосъзната форма и след това идва осъзнаване на мисъл-реакция на възприятието.
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 22:46:55 pm от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Music Mind Control
« Отговор #221 -: Януари 26, 2007, 21:03:36 pm »
поведението не се определя от мозъка :) любовта го прави (или липсата на такава) :-*

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Music Mind Control
« Отговор #222 -: Януари 26, 2007, 21:20:00 pm »
поведението не се определя от мозъка :) любовта го прави (или липсата на такава) :-*
Перфектно!!!
Но поведението на моменти е зависимо от мозъка.
Зависи в конкретната ситуация на къде е наклонена везната. Към материалното или към духовното (Любовта).
Метода на Music Mind Control е чрез вибрации да насочи избора на поведение в желаната от манипулатора насока. Нали казват, че "Всичко е енергия с различни вибрации."
Насочвайки към материалното, чрез по-низки вибрации, ни подтикват към физически(физиологични) зависимости. Директното действие е несигурно, затова се ползват и високочестотни съставки с цел да замъглят и ограничат резонирайки високочестотните съставки от личния ни спектър.
Така мисля аз в тази точка от време-пространството. :)
« Последна редакция: Януари 26, 2007, 21:33:05 pm от Joro Velev »
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re:Music Mind Control
« Отговор #223 -: Януари 26, 2007, 21:28:15 pm »
поведението не се определя от мозъка :) любовта го прави (или липсата на такава) :-*

Да. Възприятието е просто състоянието на цялостното човешко създание във всичките му компоненти, а реакцията е на всички нива и в зависимост от степента на духовното ниво на израстване е и съответната реакция или създаването и зараждането на мисли и действия по отношение на всичко около нас. Колкото е по осъзнато духовно създанието, толкова са и по-духовни неговите реакции и отговори на възприятието. :)
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
Re:Music Mind Control
« Отговор #224 -: Януари 26, 2007, 21:55:38 pm »
Ако в процеса на възприемане се заеме активна позиция се "замърсява" възприемането.
Ако огледалната водна повърхност е набраздена с вълнички, отражението на Луната е накъсано или размито.
Т.е. ако възприятието е съпроводено с мисловни процеси(конструкции), то възприеманото може да се уподоби на какво ли не. Сходно е когато гледаме облаците. За едно дете може да приличат на захарен памук, а за наплашен религиозен последовател на дяволско създание. Но само непосредственото и непредубедено проучване може да се доближи до реалното.
Точно поради различните умствени нагласи си мисля, че има различия в предпочитанията на индивидите към любим стил примерно.
Изграждайки мисловни конструкции, чрез различни методи, манипулаторите залагат определени модели(програми) в лявото, аналитичното, полукълбо. Така те се опитват да предопределят изборите ни.
Подобно действие ползват и хакерите. Влагат код, който променя, допълва или орязва функциите на оригиналната програма.
Все за импулси иде реч. Все от простото редуване и преливане-трансформиране между + и - , 0 и 1, добро и зло  :)
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5527 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
6103 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
21559 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
12080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10254 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27