Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 343444 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Music Mind Control
« Отговор #180 -: Октомври 30, 2006, 17:35:26 pm »
Каквото и да си говорим най-якото
Цитат
несъвпадение
е при песента на Мария Илиева "НИЩО" Там просто няма как да е случайно  и е 100% сложено при това се чува уникално ясно  и има определено послание. Обаче съм убеден че смениха технологията при зомбирането щото много лесно почнаха да ги хващат с тези програмки за обратна реч
Абе вие ли сте зомбирани не знам ,казах ви 2-3 пъти че аз в домашни условия го направих от раз и е на 90% ,просто не правете от мухата слон  >:( Стегнете се малко ,много си вярват е,а това не е добре ;D

Абе нещо неразбрах какво искаш да кажеш какво си бил направил или не обаче аз лично тва с песената "Нищо"  първо че го намерих като си играх с една програмка за обратна реч и второ то е толкова явно че неможе да бъде оспорено по никакъв начин! За други песни немога да коментирам , но за тази няма никакви съмнения.

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re:Music Mind Control
« Отговор #181 -: Октомври 30, 2006, 21:52:52 pm »
Каквото и да си говорим най-якото
Цитат
несъвпадение
е при песента на Мария Илиева "НИЩО" Там просто няма как да е случайно  и е 100% сложено при това се чува уникално ясно  и има определено послание. Обаче съм убеден че смениха технологията при зомбирането щото много лесно почнаха да ги хващат с тези програмки за обратна реч
Абе вие ли сте зомбирани не знам ,казах ви 2-3 пъти че аз в домашни условия го направих от раз и е на 90% ,просто не правете от мухата слон  >:( Стегнете се малко ,много си вярват е,а това не е добре ;D

Абе нещо неразбрах какво искаш да кажеш какво си бил направил или не обаче аз лично тва с песената "Нищо"  първо че го намерих като си играх с една програмка за обратна реч и второ то е толкова явно че неможе да бъде оспорено по никакъв начин! За други песни немога да коментирам , но за тази няма никакви съмнения.
Гледай сега ,за мен това не е ясно ,тази на Пиф вече е 100% ,значи
1) Трябва ти микрофон
2) записваш ,като припяваш припева ( нищо ..нямаш нищо )
3) пусни го на обратно и ..воала  ,айдеее конспирацията беше до тук ,аз първо проучвам нещата (тествам) и тогава вярвам ,а при вас явно има доста внушение  8)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Music Mind Control
« Отговор #182 -: Октомври 30, 2006, 22:17:29 pm »
Ами да пробвал съм да запиша нещо с микрофон при тва говорих същия текст  на песента "Нищо" и кат го пуснах наобратно не се  получи същото както в оригиналната песен. А там в оригинала се чува Плачи ! Мълчи ! в заповедно наклонение

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Music Mind Control
« Отговор #183 -: Октомври 31, 2006, 18:39:32 pm »
Ами да пробвал съм да запиша нещо с микрофон при тва говорих същия текст  на песента "Нищо" и кат го пуснах наобратно не се  получи същото както в оригиналната песен. А там в оригинала се чува Плачи ! Мълчи ! в заповедно наклонение
Това е така, защото не се обръщат буквите, а ЗВУЦИТЕ заедно с тяхната интонация, сила, одължавания и т.н.
Тук има готови откъси които можете да слушате и в 2те посоки: http://jeffmilner.com/backmasking.htm

Oberon

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #184 -: Ноември 01, 2006, 09:49:32 am »
Мдам, прослушах парчетата от линка. Само подчертавам, че повечето, за да ги чуеш какво казват като го пуснеш отзад напред, трябва бая да се заслушаш и напрегнеш. Обаче на Пинк Флойд и "Empty spaces" просто е 1:1 !!!! Много добре се чува и на ЕЛО и Стълба към небето на Цепелин !
« Последна редакция: Ноември 01, 2006, 09:56:42 am от Oberon »

milenski

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #185 -: Ноември 01, 2006, 10:05:13 am »
Обаче на Пинк Флойд и "Empty spaces" просто е 1:1 !!!!

Флойд просто си правят гаргара с такива като нас, дето търсят скрити послания и "вол под телето", както казва един мой приятел ;D Само че това не е класическо обратно послание, защото то си е записано нормално и в песента е пуснато отзад напред. Дъвка за мозъка са ни дали, дет се вика. И какво казват всъщност? "Поздравления! Току-що открихте скрито послание!" Хихихихиииииии  :D Чак гъдел ме хваща от удоволствие :))))
Абе, колкото повече одъртявам, толкова по-ясно ми става, че Флойд открай време са били много светнати по много въпроси и в парчетата си казват толкова много по толкова много различни начини, че да полудееш от кеф е малко  8)

Oberon

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #186 -: Ноември 01, 2006, 10:06:46 am »
Флойд за абсолютната класика!
За мен те са колос в музиката. Най-големия колос !!!!
« Последна редакция: Февруари 02, 2007, 18:49:03 pm от Oberon »

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re:Music Mind Control
« Отговор #187 -: Ноември 01, 2006, 11:07:03 am »
"Горим"
Ето това е вече реално ! това на Д2 "Две следи напред" и " Нищо " си е пълно съвпадение .
Горим:
"непознати плодове ще раждам/т ,но пък причудливи храсти ще разцъфнат" и така 5-6 пъти ,но какво символизира ,нещо не сгрявам >:(


Някой по навътре ще обясни ли какво означава  това послание  :D

Дъвиан

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #188 -: Ноември 01, 2006, 11:11:49 am »
Може би трябва да се питат самите музиканти. :D Аз не виждам на пръв поглед някакво лошо послание в тези думи.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Music Mind Control
« Отговор #189 -: Ноември 12, 2006, 15:04:06 pm »
http://www.bryanadams.org/images/space.gif

 ето още нещо интересно , СВЕТОВНОТО  ТУРНЕ на Браян Адамс

 ЕЗК

 нещо не мога да се справя с това да показва изображението , моля ПЦ специалистите да се опитат да извадят плаката на турнето ,който е разлепен из цяла СОФИЯ и на него можете да видите ПЕНТАГРАМ ,пък и самото оформление на плаката си е кошмарно  >:(
 

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Music Mind Control
« Отговор #190 -: Ноември 12, 2006, 15:07:10 pm »
 ето тук изображение , но навсякъде където го намерих / само на 2 сайта / е толкова голямо , на линка в предният пост е в пълен размер  :o

 http://jegyiroda.t-online.hu/index.asp?page=event&IDevent=5156
 ЕЗК

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #191 -: Ноември 16, 2006, 02:41:21 am »
:P :P :P

Неактивен Jean-Luc Picard

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 351
  • Starfleet Captain
Re:Music Mind Control
« Отговор #192 -: Ноември 16, 2006, 13:16:30 pm »
Обаче на Пинк Флойд и "Empty spaces" просто е 1:1 !!!!

Флойд просто си правят гаргара с такива като нас, дето търсят скрити послания и "вол под телето", както казва един мой приятел ;D

Аз открай време поддържам тезата, че повечето "обратни послания", ако не всички, са от този тип :))

Oberon

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #193 -: Ноември 17, 2006, 12:06:32 pm »
Напоследък много слушам ( отново:))) Westbam & Dr.Motte, Josh Wink, Prodigy и т.н. Винаги много ми е харесвала музиката на тези групи. Уестбам е един от най-интелигентните творци на съвремието ни. Заедно с Dr.Motte създават движението Love Parade, като първия концерт не някъде 1998 или 1999 в Берлин.

Сега отново ги слушам, обаче какво ми прави впечатление. Една тяхна песен се казва "One world,one future." Понамирисва ли ви:))? В друга песен пък се пее "Let's have group sex now." Като имате предвид, че обиконвено на Love Parade има по 1 млн. души и нагоре, за какви масови сексуални сценки иде реч:))) Гледал съм как чистят след такова грандиозно събитие, и метачите не могат да сварят да изметат само презервативите....

Иначе музиката им е много добра, просто класна електроника. Дори съм бил на Josh Wink и Метрополис през 1999 в Пловдив. Грандиозно събитите !!


Оберон

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re:Music Mind Control
« Отговор #194 -: Ноември 17, 2006, 13:13:13 pm »
Музика, която предизвиква подобни оргии, едва ли е толкова "класна". Нека да не смесваме субективното "на мен ми харесва" с обективното "хубава"... Разбира се, субективизмът и човещинката ни подтикват към свободата на индивидуализма, чрез който сме способни да набутаме какви ли не съображения в понятието "хубав" и да твърдим, че това е обективна истина, или, което по някога е дори по-лошо, да достигнем до заключение, че всеки си има представа за "хубаво" и общоважащ критерий няма. Без да се задълбавам във факта, че това последното е пак връщане към чистата проява на "на мен ми харесва", ще приложа библейския критерий, който често се оказва подобаващо жилав и непреодолим: "ПО ПЛОДОВЕТЕ ИМ ЩЕ ГИ ПОЗНАЕТЕ". Oberon сам назова какви плодове остават след концертите... И, преди да изляза от тази тема - прочетете нейното заглавие, като се опитате да се отклоните от фен-пистата, която води именно до такъв контрол... Темата отдавна е заприличала на фен-клуб, изоставяйки идеите за осъзнаване механизма на въздействие чрез звук.
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5527 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
6103 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
21559 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
12080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10254 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27