Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 343466 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Music Mind Control
« Отговор #150 -: Октомври 26, 2006, 14:46:59 pm »
Цитат
доста странна ГЛОБЛНА идеология имат
Добре де, какво им е странното на идеологията? Ти самият какво против имаш ? Ама обясни ми с твои думи, а не ме пращай към някакви линкове. Моля!
;)

  ето тук може да проследиш мойте разсъждения , както и отговорите на дъщерята на собственика на ФИРМАТА и един от АРТИСТИТЕ който издава там .

  http://drumandbass.cult.bg/pn/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=5901&postdays=0&postorder=asc&start=15

 аз отговарям на същият аватар и същото име както в този форум , така ще разбереш и моето становище  :)

  ЕЗК , не е част от сцената

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Music Mind Control
« Отговор #151 -: Октомври 26, 2006, 16:23:58 pm »
Дааа, разбрах за какво иде реч-чистота на българската музика и представянето и в чужбина без примес на циганска и турска.  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Music Mind Control
« Отговор #152 -: Октомври 26, 2006, 19:36:58 pm »
Дааа, разбрах за какво иде реч-чистота на българската музика и представянето и в чужбина без примес на циганска и турска.  ;D

ЕС наложи квота на фолклорните и етнически изпълнения и ЗАДЪЛЖИ правителството да финансира ВСИЧКИ етнически групи в страната, което доведе до РЕКЛАМА на цигански изпълнения, защото турските малцинства в България не се идентифицираха като отделна група (което си беше за учудване, но според мен доказва теорията, че на територията на България няма чисти етнически турци, ами похамеданчени българи или турци, които са генетични българи, ама се мислят за турци! Те иначе нямаше да останат в България след Освобождението - не е ли така?)

Не съм сигурна, че това е известно като факт.

Например в Англия собственик на няколко имигратски интернет сайта, барове, ресторанти и 2 вестника е турчин. Ще ме прощава, ама не мога да разбера какъв турчин е като кани (и финансира) само чалгаджии и Азис на концерти в Англия!?!?!?!   :-\

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Music Mind Control
« Отговор #153 -: Октомври 26, 2006, 19:56:23 pm »
И как така ЕС ще задължи правителството на която и да е държава, още по-вече не член на същия, да финансира каквото и да е? Това е намеса във вътрешните работи, разбира се според мен.
Друг е въпросът, ако нашите управници са решили да се оправдават по този начин за решение, взето от тях самите. ЕС-по-тежко звучи, когато се каже, че директивата е тяхна, нали!?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re:Music Mind Control
« Отговор #154 -: Октомври 26, 2006, 20:09:03 pm »
Backstreet Boys Албум: "Black and Blue" Песен: "Everybody" ("Всички")
Напред: "Let's get started"
Превод: "Нека да почва"
Назад: "They love Satan"
Превод: "Те обичат Сатаната"

"Д2 и Део Песен:"Две следи напред"
Напред: "Д2 и Део... две на пред"
Назад: "Еба, еба, еба, моят ми е в теб" (повтаря се в цялата песен)



мария Илиева : Нищо ..нямаш нищо   
                           назад: Мълчи,Плачи ..
 
 Каква е вашата теория за това как ги вмъкват тези послания ? аз ги прегледах и вече имам едно обяснение ,но искам и вас да чуя 8)

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re:Music Mind Control
« Отговор #155 -: Октомври 27, 2006, 15:12:16 pm »
Някой чувал ли го е това? За Мария Илиева имам предвид?

да аз го  преслушах  ;)

Дъвиан

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #156 -: Октомври 27, 2006, 15:48:41 pm »
И аз съм правил опити с програма и да си призная не чух нищо подобно от описаните думи, които трябвало да се чуват. Проблема е, че ни казват какво се чува, а трябва сами да открием чува ли се нещо - подхода е грешен - заслушваме се с нагласата да чуем определени думички, които трябва да са там, а не сами да се опитаме да открием чува ли се нещо - т.е. манипулират ни!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #157 -: Октомври 27, 2006, 17:09:36 pm »
Няма такова нещо. Думите, особено на някои места, се чуват кристално ясно.

Дъвиан

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #158 -: Октомври 27, 2006, 17:17:49 pm »
Аз казвам моят опит досега - може би трябва да проверя повече материал. ;) Защо някой не изреже точно места където се чува ясно?

Неактивен hakama

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 160
Re:Music Mind Control
« Отговор #159 -: Октомври 27, 2006, 18:30:15 pm »
Няма такова нещо. Думите, особено на някои места, се чуват кристално ясно.

Кои са тези места ?
 Аз направих два опита ,с " Две следи напред "  и " Нищо"  , там се чуват репликите  на 70-80% ясно (за които говорите) , та пускам си микрофона ,почвам да си "рапирам" две следи , после и на М. Илиева  ,пускам аз на reverse и какво -изненада  :D съвпада на 90% с оригинала ,и то без да съм много добър в пеенето,от първият път  и без никакви инструментали ,така че тази конспирация за мен е ясна , може би и примерите не са от " истинските" нз ,но друг път като пускате нещо ,първо го проверете (ако може де ) и тогава умувайте ,как и защо го правят ? Аз тук гледам че всички се хващат и никой не се замисля да пробва да провери  >:(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #160 -: Октомври 27, 2006, 19:10:44 pm »
Няма такова нещо. Думите, особено на някои места, се чуват кристално ясно.

Кои са тези места ?
 Аз направих два опита ,с " Две следи напред "  и " Нищо"  , там се чуват репликите  на 70-80% ясно (за които говорите) , та пускам си микрофона ,почвам да си "рапирам" две следи , после и на М. Илиева  ,пускам аз на reverse и какво -изненада  :D съвпада на 90% с оригинала ,и то без да съм много добър в пеенето,от първият път  и без никакви инструментали ,така че тази конспирация за мен е ясна , може би и примерите не са от " истинските" нз ,но друг път като пускате нещо ,първо го проверете (ако може де ) и тогава умувайте ,как и защо го правят ? Аз тук гледам че всички се хващат и никой не се замисля да пробва да провери  >:(

Намери песента на ПИФ и чуй за какво става дума.

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Music Mind Control
« Отговор #161 -: Октомври 28, 2006, 00:14:05 am »
Намери песента на ПИФ и чуй за какво става дума.

 аз този дето пее го познавам , и честно си мисля , че не е толкова умен да ги слага тези думи , тогава кой ли ги пълни , тонрежисиора или автора на текста  :-\

  ЕЗК 
« Последна редакция: Октомври 28, 2006, 00:16:43 am от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #162 -: Октомври 28, 2006, 00:17:24 am »
Естествено... Те са само рекламни лица... От други хора се прави това. Иначе плаката знае ли защо е лепнат? Не, той само седи...

Неактивен AU

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 851
Re:Music Mind Control
« Отговор #163 -: Октомври 28, 2006, 00:22:54 am »
 @ TINA и MIROTVOREC  :)

  ето тук още един диалог , по темата за ЕВРО - ФОЛК МУЗИКАТА , в една тема грижливо заключена от МОДЕРАТОРа на един сайт от който ме изритаха на скоро . Само ще отбележа , че по - голямата част от хората са АРТИСТИ , който мислят себе си за МУЗИКАНТИ , макар и КОМПОТЕРНИ

 http://drumandbass.cult.bg/pn/index.php?name=PNphpBB2&file=viewtopic&t=4221

 а ако искате още по темата как новото поколение Бг артисти разбират МУЗИКАЛНАТА реалнот в която творят , с най - голямо удоволствие ще ви приложа една друга тема .  >:( >:( >:(

  ЕЗК , не е част от сцената
« Последна редакция: Октомври 28, 2006, 00:33:44 am от Horus »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Music Mind Control
« Отговор #164 -: Октомври 28, 2006, 00:28:43 am »
Малей-й-й-й-й esoundc! - много си зле! Не можах и да го дочета цялото, но имам чувството, че твоите противници са си повлечени от комерсиализма и душите им "СА УМРЕЛИ"....сега и завинаги.

Я не се ядосвай и не ходи по такива сайтове!  ;D ТВОРИ!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5527 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
6103 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
21559 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
12080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10254 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27