Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 343463 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен PanasonicMobile

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Music Mind Control
« Отговор #630 -: Август 31, 2011, 09:45:13 am »
Eм незнам, щом съм тук и се питам разни неща, съмнявам се в поднесената информация, а не наготово да я приемам, значи не са ми промили мозъка съвсем. :D А за думата - адски, ами не се сещам за синоним в момента - може би страшно много? :D Не мисля че музиката зомбира, освен ако не ти е пилешки мозъка. ;] Но пък не гледам телевизия, не чета вестници, не слушам български информационни радиа, като цяло гледам да отбягвам купищата излишна информация заливаща ни всеки ден.  ;D Нямам синджири - имах предвид, разни ланци и простотии, дето се кичят повечето селяци.  :diablo:

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Music Mind Control
« Отговор #631 -: Август 31, 2011, 11:24:07 am »
Но пък не гледам телевизия, не чета вестници, не слушам български информационни радиа, като цяло гледам да отбягвам купищата излишна информация заливаща ни всеки ден.  

Хубаво правиш, но не е лошо да хвърляш и по едно око/ухо натам, и да хващаш как ни работят... Аз така правя. :)

ямам синджири - имах предвид, разни ланци и простотии, дето се кичят повечето селяци.   
Хубаво, че уточни с "повечето", че щях да се обидя. ;D

Аз разбрах за другите "синджири"..., но при теб важи двуяко като се замисля. ;)

Каква е разликата м/у теб със слушалки в ушенцата и оня с ланците?
Миксера на мозъци работи на различни нива...





Неактивен PanasonicMobile

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Music Mind Control
« Отговор #632 -: Август 31, 2011, 13:10:21 pm »
Ами предполагам начина на мислене. Аз лично в реалността не мога да намеря човек, с който да коментирам конспирации, НЛО, откъде е произлязъл човека, защо сме тук, има ли край Космоса и т.н. Пък и "онези с ланците" определено са материални хора и не се интересуват особено от умствено и духовно усъвършенстване. Едва ли ги интересува кое откъде е дошло. Важно е да има иедене и пецкане.  ::) Щом аз се интересувам и питам, значи има някаква разлика. Темата беше за музиката. Моето мнение е, че не може да те зомбира ако ти самия не си с пилешки мозък. ??? По-скоро е нагласа, липса на интереси. Когато човек няма интереси към нищо, освен да изкара пари, да иде на диско, да си вземе голям ТВ или скъп телефон, да забие поредната лека кифла и т.н., то музиката е само допълнение. Пък и в крайна сметка, никой не те задължава да я слушаш. Тапите за уши са евтини.  ;D

Неактивен Rukahs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Music Mind Control
« Отговор #633 -: Август 31, 2011, 13:52:02 pm »
- Destroying DMX

Като се замислите наистина е така. Малко преди смъртта на Тупак и Майкъл Джексън и двамата бяха набедени в нещо. Първият беше "изнасилвач", а втория "изнасилвач на деца". В клипа се казва, че тези публични оронвания на авторитета са предупреждение и ако не спрат да ги издават и да пеят за Господ, следва убийство. При Тупак всичко това стана след като спря да пее за насилие и марихуана и започна да се обръща все по-често към Господ и да търси възмездие. За Джако не съм толкова информиран, гледах само интервю часове след смъртта му, в което сестра му казва "Те убиха брат ми". От 3 години DMX не пее за наркотици и насилие и при всеки удобен момент говори срещу индустрията. В едно интервю в клипчето горе дори казва, че се е срещал с Луцифер в Холивуд! Има много други известни личности, които са заявявали, че имаш право на ограничено количество слава и ако искаш да добиеш световна известност, трябва да подпишеш договор с кръвта си, че си продаваш душата на дявола. Х вече просто не им е удобен, за това и започнаха да го въртят по затворите с изявления, че е наркоман, именно за да съсипят имиджа му както направиха с Майкъл и Пак. Ето една от последните му издадени песни с превод - http://vbox7.com/play:a99ad319ce Съвсем ясно казва всичко за дявола, който проклина "заради това, което го е карал да прави"

Имам и един въпрос - защо когато в музикално видео се появи око, без значение в пирамида или не, без значение цветно или черно-бяло, винаги се възприема като Илюминати и се започва великото плюене? Не е ли малко прекалено?? Някои хора примерно не се интересуват от Илюминати и не знаят за що иде реч, използват окото за красота и веднага биват причислени към Илюминатите?!
« Последна редакция: Август 31, 2011, 14:35:34 pm от Rukahs »

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Music Mind Control
« Отговор #634 -: Август 31, 2011, 22:40:30 pm »
PanasonicMobile с какъвто и мозък да си, музиката няма как да не ти влияе.
Замислял ли си си си се  ;D как тон-вибрациите на дадена мелодия те карат да се чувстваш,правиш асоциации,а също и връщат спомени и емоционални състояния? ;) ;D
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен M.E.S.S.I..A.H

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 47
Re:Music Mind Control
« Отговор #635 -: Септември 01, 2011, 00:18:55 am »
Цитат на: somebody 
Тези образи, които певицата използва, най-вероятно са свързани по някакъв начин с личния й живот - да речем, тя е с ''доброто момче'', но изпитва увлечение към така нареченото ''лошо момче'', опитва се да не изневери, но постоянно мисли за него.
Това е от мен :) Не съдете прибързано =]
лейди Гага не веднъж е коментирала ,че изобщо не я влечат момчетата даже напротив тя затова е толкова вървежна  8)

Неактивен PanasonicMobile

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 14
Re:Music Mind Control
« Отговор #636 -: Септември 01, 2011, 00:41:11 am »
arakha Ами не се замислям, защото рядко събуждат нещо в мен.  ::) Конкретно за мен не мога да обесня какво е музиката, но не е нещо което би ми повлияло така, че да ида да гласувам за еди кой си, или да се запиша в местната секта, или като ми кажат че ше оправим и всичко е наред и аз да им вярвам.  :hi: Например, когато чета дългите постове тук за НЛО, или друга тема, пускам задължително електронна музика за фон, която просто "Flow" ако мога така да се изразя покрай мен, т.е. не се заслушвам в нея, не се концентрирам в нея, а я оставам за фон и си чета и разсъждавам над нещата, които чета. Има един саундтрак на Mark Snow, който е към "Досиетата Х", слушал съм го много пъти, обикновенно когато чета нещо по-заплетено, просто не върви да слушам Ивана или Еминем, докато чета за Царичина.  :writer: В същия ред на мисли съм слушал много и Енигма, Ера, Deep Forest.
Иначе ако има тест дали си зомбиран, аз съм навит да го пробвам.  :P :---

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re:Music Mind Control
« Отговор #637 -: Ноември 26, 2011, 23:01:26 pm »
Поздравления! Много ми харесват нещата, които обсъждате. Сега съм още на първа-втора страница  ??? имам още доста да чета, но Благодаря, че толкова подробно разяснявате нещата. Респект!

п.с. Тази песен е на Manowar.
Когато я слушам изпадам в резонанс по загубеното ни велико човешко минало.

Използвам я и за структуриране на вода, която, когато пия засилва резонанса.  :blush: :blush: :blush:

Ако човек успее да навлезе /и много по-важно да го удържи постоянно/ в измененото състояние на съзнанието, за което един от ключовете е тази песен, той става Творец на собствения си свят.  :blush:
« Последна редакция: Ноември 27, 2011, 00:29:05 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен Just_kidding

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Music Mind Control
« Отговор #638 -: Декември 04, 2011, 23:58:27 pm »
А какво ще кажете за символите в тая песен ? :)

Неактивен aggravator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:Music Mind Control
« Отговор #639 -: Декември 27, 2011, 22:30:08 pm »

Изслушайте клипчето. До скоро не му обръщах особено внимание и не ми правеше впечатление, но след като проучих темата за програмиране по програмата Монарх сами си направете изводите колко силен може да е ефекта от това клипче пуснато в някое нощно заведение,когато човек е на чашка и лесно може да попадне в клопката на текста.

Само да цитирам част от текста: "blue dream. crackings .success .models on cocaine. be famous. know a lot of people. be cool. be hip. be rich. join the band. rock n roll. called a king. never pay for anything. we love fashion. expose your body. you are the story. the center. the star. get plastic surgery. love myself. give me pleasure. sniffing at the catwalk." 
blue dream - медицинска марихуана, cracking (от crack предполагам или така го чувам) - крак -забранен наркотик, success - успех. Само натрапчивата комбинация от трите в самото начало е достатъчно атакуваща съзнанието.
Следва също толкова зомбиращия глас с превод на цитата: бъди известен, познавай много хора, бъди готин, бъди модерен, бъди богат, включи се в банда, rock n roll(прави си купона??), наричан крал, никога не плащай за нищо, ние обичаме модата, излагай тялото си, ти си новината, центъра, звездата, направи си пластична операция, обичай мен, направи ми удоволствие, нашмъркай се???
Сами разбирате какъв е възхода тук от съблазняване до предложение за действие в края на куплета. Повтаряно многократно в цикличен и на моменти отнесен ритъм заедно с програмирано насаждане човек с притъпено съзнание лесно може да влезе в схемата.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Music Mind Control
« Отговор #640 -: Януари 06, 2012, 01:34:30 am »
<a href="http://www.youtube.com/v/NLy4cvRx7Vc" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/NLy4cvRx7Vc</a>
Keep 'em occupied!

Неактивен SpitfireVS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re:Music Mind Control
« Отговор #641 -: Януари 06, 2012, 10:41:53 am »
 Ето какво пишат в коментарите на YouTube "For all who think its ILLUMINATI shes promoting her eyelash line, aka: falsies." Тоест клипа бил да рекламира мигли ??? Да се смея ли или да плача  :o
« Последна редакция: Януари 06, 2012, 10:47:48 am от SpitfireVS »
Истината - това е заблуждение, което е траяло векове; заблуждението - това е истина

Неактивен Jombo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Music Mind Control
« Отговор #642 -: Януари 08, 2012, 19:26:16 pm »
Откъде мога да изтегля програмата за пускане на песните наобратно от 1ва страница ?

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re:Music Mind Control
« Отговор #643 -: Януари 09, 2012, 13:02:59 pm »
Откъде мога да изтегля програмата за пускане на песните наобратно от 1ва страница ?

http://audacity.sourceforge.net/download/beta_windows

Неактивен The Truth Is Out There

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re:Music Mind Control
« Отговор #644 -: Януари 11, 2012, 17:33:16 pm »
Какво мислите за тая песен? http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=gxNB05mKAco
Според мен момчето наистина е чело и се интересува, а не цели само да привлече внимание и да придобие известност

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5527 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
6103 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
21559 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
12080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10254 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27