Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 343454 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Music Mind Control
« Отговор #435 -: Януари 24, 2010, 18:52:41 pm »
Някой друг освен H. има ли проблем?  ??? . Както казах, може да имаш стари кодеци. Аз ги отварям и със BS Player, и с Media Player. :-X





Това може да ви шокира! Пригответе се...



Не съм пипал нищо, вижте видеото и се убедете сами! Проблясването е само в един кадър (т.е. за 1/30та от секундата) и няма как съзнателно да го възприемете и да го видите, но на подсъзнателно ниво го виждате.

Бях се оказал прав - проблемът идва от това, че нямате новите кодеци. На лаптопа се пробвах да пусна клипчетата от Dox.bg и не стана - даде грешка. Свалих си най-новите кодеци, които съм посочил още в първото си мнение, т.е - http://www.free-codecs.com/download_soft.php?d=5562&s=775
Като ги свалите, може да ви пита "искате ли да изтриете старите си кодеци?". Натиснете "да". Когато премахването на старите свърши, ще съобщи че трябва да рестартирате компютъра. Направете го. След това пак отворете файла с кодеците и го качете. Оставете всички настройки по време на инсталацията както са, давайте само "next". Voila! Сега няма да имате никакъв проблем да отваряте всички видеа, които допреди не сте могли.



Още порция картинки:





Тук се забелязва мотива за просвещението на Jay-Z - той бива "илюминиран" от вратата, т.е пътя, който е избрал. Абсолютно буквална аналогия с това, което виждаме в една от последните сцени в "Матрицата - Презареждане" - Нео прави своя избор и бива "просветен" от Архитекта за начина, по който стоят нещата.
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 21:44:54 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Max

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #436 -: Януари 24, 2010, 21:42:59 pm »
Имах една преподавателка в университета, която ни разказваше за проучванията си за въздействието, което са обучавани да оказват върху клиентите продавачите в някои бутици /вероятно и други магазини/. Пускали специална музика.Пръскали разни аромати, според цвета на косата на клиента.Предполага се, че цвета на тялото,кожата и очите изразява особеностите на химията на тялото, от там и реакциите.Тя обесняваше как разните манипулации от този род изключвали способнистта да се мисли критично при вземането на решение и водели до спонтанни покупки.

Не всяка музика в магазините се пуска с манипулативни цели и все пак имам чувството, че повечето ритми, които чувам редовно водят до някакво безгрижие, еуфория, самонадеяност и вероятният резултат е да се върнеш в къщи с въпроса "Абе това за какво ми е?"

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Music Mind Control
« Отговор #437 -: Януари 24, 2010, 22:10:20 pm »
Точно така, Raven. Според мен всичко може да стане на подсъзнателно ниво.

Палките на тълпите образуват триъгълници.



Риана носи колие с Ордена на тамплиерите:
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 22:14:15 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #438 -: Януари 24, 2010, 22:24:02 pm »
Сашо, отварям си всички .flv файлове без проблем, само с тези не иска, не са ми стари кодеците. Но както и да е, ако е само при мен проблема, значи де факто няма проблем :)

Текстовете и на 2-те песни са невероятна промивка, удивен съм как всички американчета са влюбени в тези песни и не осъзнава тяхната абсурдност и на моменти комичност.

Неактивен vikeca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Music Mind Control
« Отговор #439 -: Януари 24, 2010, 22:35:29 pm »
Sasho, железният кръст на последната снимка е използван от много държави и култури. Не е задължително да е ТОЧНО за тамплиерите в случая. А на снимката с триъгълниците правиш от мухата слон според мен  :)

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Music Mind Control
« Отговор #440 -: Януари 24, 2010, 22:51:23 pm »
H, качи ли кодеците от линка, който дадох? Ако още не си, 100% ти гарантирам, че ще ги отвориш ако ги качиш. Аз преди час-два ги качих на лаптопа, който не ги пускаше и тръгнаха.

vikeca, всеки си има мнение и го уважавам. Аз лично това виждам. Нарича се сублимни съобщения/subliminal messages. Не е задължително режисьорите да им дадат по една пирамида да носят на тея от тълпата, за да ти я покажат. :) Също така не съм отричал, че този кръст присъства в много култури. Този кръст, за който говориш го има в много култури не просто от ей така, а защото носи определен символ. :)


Също така някой ще ми каже ли какво прави ликът на Мао Дзедунг в това видео? Видяхте ли го? Или пак си въобразявам ;D

« Последна редакция: Януари 24, 2010, 22:58:33 pm от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Неактивен vikeca

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Music Mind Control
« Отговор #441 -: Януари 24, 2010, 23:09:03 pm »
vikeca, всеки си има мнение и го уважавам. Аз лично това виждам. Нарича се сублимни съобщения/subliminal messages. Не е задължително режисьорите да им дадат по една пирамида да носят на тея от тълпата, за да ти я покажат. :) Също така не съм отричал, че този кръст присъства в много култури. Този кръст, за който говориш го има в много култури не просто от ей така, а защото носи определен символ. :)

Спор няма  ;)  :hi:

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Music Mind Control
« Отговор #442 -: Януари 24, 2010, 23:09:59 pm »
 Здрсти sasho90 и всички останали. Значи това биче по горе има татос със сив хуманоид. И какво от това.. ;) аз съм си направил скулптура у нас само дето не му се кланям. ;D. Правих я преди десет години в казармата - получих ченълинг. Тогава направих и царя на ретилиите - глава  и тогава незнаех, че има такива. А главата на Тодор Живков направих от пясък:  глава - ппрофил около 2м дълга 1м. висока, и всичко това в денят на неговата кончина. Едва на другия дена разбрах че е починал. Пак незнаех.  Въображение ли е това още се питам.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #443 -: Януари 24, 2010, 23:18:59 pm »
H, качи ли кодеците от линка, който дадох? Ако още не си, 100% ти гарантирам, че ще ги отвориш ако ги качиш. Аз преди час-два ги качих на лаптопа, който не ги пускаше и тръгнаха.

Не съм, защото всичко ми върви перфектно в момента и не искам да правя каши. Така или иначе ги гледах от youtube.

Поздравления за "сивака", според мен е попадение :drinks:

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Music Mind Control
« Отговор #444 -: Януари 24, 2010, 23:57:12 pm »
Fishbone, аз на мойто бюрото си държа една кристална пирамидка със зодията ми гравирана 3D с лазер. Дори в момента е пред мен, точно пред монитора. 8)

Thanx, H. :hi: Самият аз бях шокиран. Предчувствах, че на този кадър може да са скрили нещо. Викам си "Е сега ако тоя няма някоя странна татуировка на ръката си, те па на. Оказах се прав.  ;D Какво по дяволите прави сивак в mainstream музикален клип?! ::)



Рок лейбъла на Jay-Z. Roc Nation. Roc-a-wear. Нацията на Roc....фелер ;D




Очаквайте новата мода. Колекция пролет-лято 2010 - с лика на Мао, Сталин и Хитлер ;D



Поздрав за масите
« Последна редакция: Януари 25, 2010, 00:07:13 am от sasho90 »
Keep 'em occupied!

Max

  • Гост
Re:Music Mind Control
« Отговор #445 -: Януари 25, 2010, 00:35:07 am »
Какво означава жеста с който се поздравяват хитлеристите?

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Music Mind Control
« Отговор #446 -: Януари 25, 2010, 00:49:33 am »
Било стар римски обичай. Има го изобразено в картината на Джак-Луи Давид - "Клетвата на Хораций"
Keep 'em occupied!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Music Mind Control
« Отговор #447 -: Януари 25, 2010, 00:50:31 am »
Какво означава жеста с който се поздравяват хитлеристите?
До колкото знам е за предпазване от енергийна "намеса". Забравих къде го бях гледал.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #448 -: Януари 25, 2010, 01:07:08 am »
Поздрав към Хитлер е. Сигурно си има по-древно значение, но не съм го срещал.

До колкото знам е за предпазване от енергийна "намеса". Забравих къде го бях гледал.

Във всеки случай не бих разчитал на това, не обичам да правя прибързани заключения, когато нямам информация, но това ми се струва абсурдно и необосновано.
Особено ако е правено с лява ръка.

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Music Mind Control
« Отговор #449 -: Януари 25, 2010, 01:28:36 am »
Първоначално възприет от Мусолини , след което и от Хитлер този жест има двe разновидности.

Първият, например, по време на парад Хитлер отправя поздрав(отдава чест) с изправена ръка.(giving salute)

Втория ,когато приема поздрав, т.е.когато му отдават чест (receiving salute)








« Последна редакция: Януари 25, 2010, 01:33:12 am от Unlock_the_Light »
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5527 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
6103 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
21559 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
12080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10254 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27