Автор Тема: Music Mind Control  (Прочетена 343491 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Music Mind Control
« Отговор #390 -: Септември 22, 2009, 21:36:09 pm »


NO COMMENT

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Music Mind Control
« Отговор #391 -: Септември 26, 2009, 14:57:16 pm »
Eminem - Demon Inside Дайте отстрани на more info, има текста на песента.
Аз до голяма степен мился, че това което пее наистина го е изпитал.
« Последна редакция: Септември 26, 2009, 14:58:06 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен HauBeH

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re:Music Mind Control
« Отговор #392 -: Октомври 05, 2009, 02:18:34 am »
Здравейте.

Аз лично когато си пусна музика, много внимателно подбирам какво пускам.Гледам да разбирам за какво се пее, и да има поне малко смисъл в цялата история.Чалгата е плоска и абсолютно еднаква.Във всяка песен се пее за нещото което те наричат любов, пари, коли, жени и се обръща всичко в материално.На 15 години съм и сигорно затова нямам много приятели, деля се от стадото.Повечето слушат чалгата не защото им харесва, а за да са в "секса".Защото иначе остават задръстени и тем подобни.Вечер излезнеш ли на оживено място, спокойно може, да се види влиянието на чалгата.Интелектоалното им развитие спира.Гледат клиповете, слушат какво се пее и просто доблират.Не се интересуват от това какво става по света, просто спират.

(Искам да се извиня ако имам правописни грешки, слабост са ми  :blush: не се гордея с това. )

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Music Mind Control
« Отговор #393 -: Октомври 05, 2009, 13:13:15 pm »
А аз в момента и в по-голяма част от времето слушам природни звуци.
На тези които им харесва, бих препоръчал да си дръпнат такава музика от замунда.

"Природни звуци и релакс. музика"
http://www.zamunda.net/details.php?id=28875&hit=1


Не разбирам какво ми пее птичето или какво ми шепне реката, но едва ли има Music Mind Control. ;D

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Music Mind Control
« Отговор #394 -: Октомври 05, 2009, 13:19:30 pm »
Мда, това е много релаксиращо, даже има и генератори на природни звуци, като можеш сам да си правиш комбинации  8)
« Последна редакция: Октомври 05, 2009, 13:23:42 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Music Mind Control
« Отговор #395 -: Октомври 05, 2009, 16:54:41 pm »
Най- хубаво е да си имаш птица. Всяка сутрин ми пее канарчето, имам чувството, че иска да ми дава цялата си енергия, че щом големи синигери идват на терасата да го слушат... :)
... жалко, че едното ми почина!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Music Mind Control
« Отговор #396 -: Октомври 05, 2009, 21:28:05 pm »
Не разбирам какво ми пее птичето или какво ми шепне реката, но едва ли има Music Mind Control. ;D

Не искам да развалям утопията, но носещата вълна може да е всякаква, и всякакъв звук може да пренася програма :)

Но идеята е супер, трябваше да се сетя, че все има някой, който е записал природни звуци.Трябва да се дръпне :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #397 -: Октомври 05, 2009, 23:36:15 pm »
И аз съветвам да се внимава с природните звуци, особено от нюейдж вълната, които имат някаква мелодия освен звуците. Чистите звуци са по-добро.

Точно тези от серията "Solitude" не ги препоръвам. Говоря защото преди 3 години слушах само такава музика (имам тонове) и имам впечатления.

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Music Mind Control
« Отговор #398 -: Октомври 06, 2009, 14:49:09 pm »

Точно тези от серията "Solitude" не ги препоръвам.


H., би ли изложил малко по-обширно впечатленията си?

Аз нищо не мога да уловя в тези албуми, където има само природни натурални звуци, без да са примесени с мелодии. Даже на моменти имам чувството, че някои са записвани на моята къща в Балкана до реката. :)  Покриват се направо едно към едно. Птичата и щурчова песен, ромона на реката и т.н.
Ти си....  :)

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Music Mind Control
« Отговор #399 -: Октомври 06, 2009, 15:04:49 pm »
Нормално, това не се хваща с ушите, защото не е в звуковата граница, която можеш да различиш.

Трябва да го доловиш с внимателно концентриране в усещанията, които музиката предизвиква в теб.Да удетиш натоварва ли те или не и по какъв начин - така ще разбереш какво е записано, а не с ушите.

И там е работата - най-доброто замаскиране се получава, когато носещата вълна мине през филтрите на съзнанието(това е другата причина да се нарича "носеща") - да чуеш нещо познато, нещо, което ти се харесва и би приел.

Трябва да се абстрахираш от качествата на носещата вълна и да чуеш музиката безпристрастно, независимо дали е поточе или каквото и да е.
« Последна редакция: Октомври 06, 2009, 15:06:15 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #400 -: Октомври 06, 2009, 15:37:19 pm »

Точно тези от серията "Solitude" не ги препоръвам.


H., би ли изложил малко по-обширно впечатленията си?

Аз нищо не мога да уловя в тези албуми, където има само природни натурални звуци, без да са примесени с мелодии. Даже на моменти имам чувството, че някои са записвани на моята къща в Балкана до реката. :)  Покриват се направо едно към едно. Птичата и щурчова песен, ромона на реката и т.н.
Ти си....  :)

За тези, които са САМО с природните звуци, казах че са сравнително ок. Има едни от България, аз само тях си слушам. Имам и едни гръмотевици и дъжд, много са дарк и понякога ги слушам като съм в такова настроение :)

Но другите с мелодия отдолу винаги са ме дразнили изключително много просто като цяло, което за мен е сигурен белег че има нещо вкарано. Защо има мелодия след като само истинските звуци са напълно достатъчни?

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Music Mind Control
« Отговор #401 -: Октомври 06, 2009, 16:01:45 pm »

За тези, които са САМО с природните звуци, казах че са сравнително ок.


Аха. И аз така те разбрах в предното ти мнение, но ме пообърка това твое:"Точно тези от серията "Solitude" не ги препоръчвам.", защото те/"Solitude"/ са чистак от мелодии. Поне аз не съм срещал наслоени с такива...

Цитат
Има едни от България, аз само тях си слушам.

И аз ги имам. Добри са.
Даже започвам да се смея на глас на една от тях. Онази, където е с жужащите "гадинки", чановете на стадо добитък и яката псувня на чобанина. ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #402 -: Октомври 06, 2009, 16:17:01 pm »
Хаха да с псувнята е много автентично :P

Сериозно ли говориш бре? Аз каквото имам на Solitude е все с мелодии?

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Music Mind Control
« Отговор #403 -: Октомври 06, 2009, 16:27:36 pm »
Да, абсолютно сериозно.
Поне в линка който дадох по-горе и съм си дръпнал, а именно:
http://www.zamunda.net/details.php?id=28875&hit=1
"Solitude" са чисти. Твоите може да са някакви други...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Music Mind Control
« Отговор #404 -: Октомври 06, 2009, 16:30:22 pm »
Хм, аз мислех че всичко на Dan Gibson е от този род с мелодиите, а то се оказа, че не е така.
Това за което предупреждавах може да се открие в линка който Гален даде от zamunda. Папката се казва "melodii, primeseni sys zvutsi".
Тези са вредните. Другите стават, но препоръчвам винаги да се кара на усещане. Ако ви става неприятно - спирайте без да се замисляте че проблема може да е у вас. В 99% от случаите не е у вас.
« Последна редакция: Октомври 06, 2009, 18:18:24 pm от H. »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
2 Отговора
5527 Прегледи
Последна публикация Май 21, 2010, 23:13:18 pm
от sasho90
3 Отговора
6103 Прегледи
Последна публикация Юли 10, 2009, 22:30:00 pm
от Peacekeeper
29 Отговора
21559 Прегледи
Последна публикация Юни 28, 2012, 15:58:21 pm
от healthy
12 Отговора
12080 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2011, 04:54:22 am
от jedymaster
9 Отговора
10254 Прегледи
Последна публикация Февруари 05, 2013, 21:55:57 pm
от gogetit

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27