Автор Тема: 9/11 - точно и ясно!  (Прочетена 147764 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #195 -: Септември 03, 2008, 17:58:41 pm »
Това дали "вали сняг" или има "ураган" отдавна е подвластно на контрола на "хората" - нарича се  HAARP. - Понеже спомена за земетресението в Китай - да САЩ са виновни за него и те го причиниха. Справка ТУК
 ;)

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #196 -: Септември 03, 2008, 21:33:53 pm »
Е тва съм го чел  ;) нали ако беше истина щяха да се почнат с ракети както си тряя  ;)

ирония: дано американците са благосклонни към нас и да имаме мека зима :D
А пък китайците ............. с комунисти не може да се говори :D
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #197 -: Септември 03, 2008, 23:25:42 pm »
Дали пак е използван HAARP при последното земетресение пак в Съчуан? Добре, че този път не беше толкова разрушително, както първия път.
Не ни стегат климатичните проблеми и наближаването на различни геологични и астрономични епохи, които претърпява Земята в момента, а и й предстои да претърпи и в близките години, ами и отвличането ни от сериозните неща с войни.

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #198 -: Септември 04, 2008, 17:44:05 pm »
Добре де като могат да контролират времето защо не се справят с глобалното затопляне, да направят така, че да не се топят ледовете на полюсите.
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #199 -: Септември 04, 2008, 17:54:15 pm »
Защото няма глобално затопляне :) Виждаш ли - още една конспирация. Изобщо няма да ти хареса това място xnet :D

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #200 -: Септември 04, 2008, 18:24:34 pm »
Определено не ми харесва тук, спирам да пиша и да задавам въпроси, че ще се окаже, че не живея е Европа.
Айде живи здрави,
 аз отивам в реалния свят ;) тва тука май граничи с филмите на Лукас ;).
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #201 -: Септември 04, 2008, 18:33:19 pm »
Чао :) Жив и здрав :)

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #202 -: Септември 05, 2008, 04:50:13 am »
Определено не ми харесва тук, спирам да пиша и да задавам въпроси, че ще се окаже, че не живея е Европа.
Айде живи здрави,
 аз отивам в реалния свят ;) тва тука май граничи с филмите на Лукас ;).

Всъщност за да се изследват най - правилно тези проблеми, преди всякакви други действия е нужно да се възприеме безпристрастие. Т.е. няма значение дали си фен на демократическата партия или подкрепяш външната политика на нашия Станишев, в такъв момент оставяш личните пристрастия, към дадена идея и позиция, зад гърба си и гледаш на фактите просто като на факти.
В романите за Шерлок Холмс много интересно е обяснена дедукцията. Холмс казва, че е успял да разкрие еди кой си случай, защото е следвал дедукцията. Проследява следите, събира фактите и те го отвеждат до някакво заключение и колкото и да е невероятно това заключение, щом фактите го доказват значи е така. Няма значение, че заключението изглежда странно и не съвпада с общата представа на някой за нещо. Доказват ли го фактите, занчи е така.
Та да се върнем на безпристрастието. За разлика от повечето конспираторски теми, случаят с 9/11 има предостатъчно факти. Нужно е човек да зареже, пристрастието си и предварителната нагласа от типа "дай да видим поредните фантасмагории" или другото "пак ще ни лъжат по новините" и да погледне нещата без да раздава етикети.
Толкова е просто, че боли  :) . Сравняваш фактите, които ти предлагат медиите и правителството за тяхната официална теория по случая и ги съпоставяш с фактите които ти предлага конспираторската общност с тяхната "теория на конспирацията". След това избираш теорията, която фактите подкрепят най - добре.
Разбира се ако искаш. На всички ни е удобно в малките реалности, които сме изградили около себе си и кофти когато ги променяме.

Нещо с което да започнеш, това се представя от конспиратосрката теория, сравни го с мнението на официалната теория по този въпрос:

« Последна редакция: Септември 05, 2008, 05:00:46 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #203 -: Септември 05, 2008, 05:36:43 am »
За друго исках да пиша в началото - Чарли Шийн се е събудил. Имал среща с Алекс Джоунс и му просветнало:
Вижте във видеото на 7:12 минута, веднага след като жената казва, "само изглежда като контролирана експлозия", вижте в лявата страна на екрана кадрите от падащата сграда. Вижте под основния облак, пушеците от взривяващите се бомби. Сега вече съм спокоен, че само изглеждат като бомби, всъщност е от огъня  ;D

Друго, ако Чарли продължи със неудобните въпроси, може да му прецакат кариерата (само ако стане неудобен, естествено). Но за всеки случай го следете нищо не се знае.  8)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #204 -: Септември 07, 2008, 13:48:16 pm »
Това дали "вали сняг" или има "ураган" отдавна е подвластно на контрола на "хората" - нарича се  HAARP. - Понеже спомена за земетресението в Китай - да САЩ са виновни за него и те го причиниха. Справка ТУК
 ;)

САЩ са виновни и за наводнението в Бирма. Те го причиниха с HAARP.
А Китай също имат такава система като американците, даже тяхната мисля, че е по-мощна :)
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #205 -: Септември 07, 2008, 22:04:43 pm »
Имам въпрос,
нали се предполага че Китай пращат бурии на САЩ, защо тогава ги пращат към Флорида, защо не към Вашингтон, Ню Йорк, Филаделфия и дори към Лос Анджелис и Сан Диего на другия бряг.
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #206 -: Септември 07, 2008, 23:10:02 pm »
Имам въпрос,
нали се предполага че Китай пращат бурии на САЩ, защо тогава ги пращат към Флорида, защо не към Вашингтон, Ню Йорк, Филаделфия и дори към Лос Анджелис и Сан Диего на другия бряг.
Защото точно там се заражда Голямата помпа в Антлантическия океан - Гълфстрийма. Ако бъде разстроено това гигантско течение, последствията могат да бъдат катастрофални!

Неактивен alhimika

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 64
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #207 -: Септември 07, 2008, 23:24:09 pm »
Имам въпрос,
нали се предполага че Китай пращат бурии на САЩ, защо тогава ги пращат към Флорида, защо не към Вашингтон, Ню Йорк, Филаделфия и дори към Лос Анджелис и Сан Диего на другия бряг.
Защото точно там се заражда Голямата помпа в Антлантическия океан - Гълфстрийма. Ако бъде разстроено това гигантско течение, последствията могат да бъдат катастрофални!

Пак малко ми бяга логиката, ама няма да ви тормозя (отново ;) )
„Хората ще ви съдят по това, което сте построили, а не по това, което рушите“  OBAMA

buden

  • Гост
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #208 -: Септември 08, 2008, 00:49:00 am »
Относно последните публикации, че Китай и САЩ си пращат бури имам големи съмнения.
Природата е много много по-изобретателна от които и да е болни мозъци на САЩ, Китай или Русия/държавите които разполагат с подобни оръжия/. Разбира се това не значи да подценяваме възможностите им, но не всичко е тяхно дело. По-скоро им се ще.

Неактивен Life

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #209 -: Септември 08, 2008, 02:17:56 am »
мда,САЩ избиват стотици хиляди китайци а той им отвръща с тайфуни и прочие...моля моля,много е рано за това
А и Сечоан си е традиционно разломна зона

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27