Автор Тема: 9/11 - точно и ясно!  (Прочетена 148061 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #150 -: Април 26, 2008, 21:38:05 pm »
Позволявам си да поправя горния пост, че полета е 1862
October 4 – El Al Flight 1862,Boeing 747.

Доста време го търсих като 1863:)))

Ето и снимките:

http://www.airdisaster.com/photos/elal1862/photo.shtml

Две са основните разлики тук:

1. Самолета, ударил се в Пентагона го прави с 850 км/ч, а този от Полет 1862 - с 280 км/ч.
2. Пентагона е със специална конструкция, а сградата в Амстердам ми изглежда обикновена::)

Поздрави,
Оберон
« Последна редакция: Април 26, 2008, 21:48:42 pm от Handle »
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #151 -: Април 27, 2008, 19:01:30 pm »
Позволявам си да поправя горния пост, че полета е 1862
October 4 – El Al Flight 1862,Boeing 747.

Доста време го търсих като 1863:)))

Ето и снимките:

http://www.airdisaster.com/photos/elal1862/photo.shtml

Две са основните разлики тук:

1. Самолета, ударил се в Пентагона го прави с 850 км/ч, а този от Полет 1862 - с 280 км/ч.
2. Пентагона е със специална конструкция, а сградата в Амстердам ми изглежда обикновена::)

Поздрави,
Оберон
Почти съм сигурен ,че това се повтаря но все пак ще го постна пак !
НЯМА самолет в пентагона - да се твъди обратното е просто смехотворно, МОЛЯ ВИ !
Защо 2те кули ги показаха 2762706 на запис как се блъскат самолетите, а записите за пентагона от всички охранителни камери са иззети и до ден днешен в пълна мъгла ?! Това само по себе си е отговор !
Ето я и снимката, която казах че може да се повтаря:

Неактивен cheese

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #152 -: Април 28, 2008, 00:38:19 am »
Моля да ме извините за грешката (1863 вместо 1862), допусната от пустото му бързане! Съжалявам, че съм създал известни, макар и моментни, затруднения, на колегите от форума.

Оберон, в Пентагона и книгите, шкафовете, портретите по стените, компютрите, щорите и т.н.,  и те ли са със "специална конструкция", та са оцелели след "удар от самолет" и пожар от няколко тона керосин ( а на друго място същия тоя керосин "стопи" стоманените конструкции на едни небостъргачи !!!!!!)?
И включва ли "специалната конструкция" съставка, дето изпарява без остатък ударил се в нея самолет, вклюичелно и титановите му двигатели ?? 

Разлика в скоростите има, това е така. (В скоби казано, и тая разлика не е добра за тезата ти, защото по-високата скорост означава по-висока кинетична енергия на движещото се тяло, оттам - по-сериозни поражения на това, в което това тяло се е праснало!) А другите разлики защо не ги коментираш? Извини ме за прямотата, но да се изтъкват едни факти, а да се игнорират други, защото едните пасват, а другите не пасват на тезата, която защитаваш, е чиста манипулация. Лъжа, иначе казано. Тоест, нещо за тебе срамно, а за аудиторията  -  обидно!
Хората около тебе не са кретени, дявол да го вземе ! Тук не е САЩ! Тук можем да мислим!
« Последна редакция: Април 28, 2008, 10:06:38 am от cheese »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #153 -: Април 28, 2008, 13:01:07 pm »
Абе cheese,
С Хендъла недей спори. Той е предубеден, че на 11.09. не е имало конспирация и хората по целия свят само виждат такава. Напразно си хабиш нервите. Недей, има по-важни неща от ядосването!

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #154 -: Април 28, 2008, 21:45:57 pm »
Абе cheese,
С Хендъла недей спори. Той е предубеден, че на 11.09. не е имало конспирация и хората по целия свят само виждат такава. Напразно си хабиш нервите. Недей, има по-важни неща от ядосването!

Поредната ти грешка в диалога с мен:))
Не съм предубеден. Мисля, че американците сами си бутнаха кулите, ок? Просто казвам къде са разликите в описания от колега случай на удар на 2 самолета в 2 различни сгради.
По-скоро вярвам, че ракета е ударила Пентагона, но все пак има един друг фактор, който не виждате - хилядите хора, които са видели самолета да лети към Пентагона. А може би масов майнд контрол??
Не се обиждайте и палете, просто се опитвам да видя нещата под всевъзможни ъгли. Докато някои от вас направо умират да има конспирация, която да разнищват:) Може би като я разнищят и изпитват блаженство:))
Шегувам се, но все пак ultrafutur ми стига, не ме изкарвайте и вие невежа ако обичате!

Оберон
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #155 -: Април 28, 2008, 22:30:08 pm »
... но все пак има един друг фактор, който не виждате - хилядите хора, които са видели самолета да лети към Пентагона. А може би масов майнд контрол??
Това пък за свидетелите откъде го измисли и къде го прочете? Може би наистина става дума за майнд контрол...  :D
Също така ти упорито твърдеше, че кулите били паднали от само себе си и нямало саботаж, но малко след твърденията ти излязоха филмите, в които личи контролираната резолюция с взривовете по долните етажи по кулите и това как сграда 7 се срутва първо в средата и към центъра си.

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #156 -: Април 29, 2008, 07:44:55 am »
Не е никак изключено "самолетите" всъщност да са били холограми.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #157 -: Април 29, 2008, 15:49:04 pm »
... но все пак има един друг фактор, който не виждате - хилядите хора, които са видели самолета да лети към Пентагона. А може би масов майнд контрол??
Това пък за свидетелите откъде го измисли и къде го прочете? Може би наистина става дума за майнд контрол...  :D
Също така ти упорито твърдеше, че кулите били паднали от само себе си и нямало саботаж, но малко след твърденията ти излязоха филмите, в които личи контролираната резолюция с взривовете по долните етажи по кулите и това как сграда 7 се срутва първо в средата и към центъра си.

За сграда 7 съм съгласен. Най-убедителното доказателство за мен е, снимката на една от носещите метални колони, която е "срязана" под ъгъл около 45 градуса. Ти твърдеше, че преди самолета да се забие, на мястото на удара се взривява нещо отвътре. Аз твърдя, че няма нужда там от взрив, а по-надолу ( което и всъщност се показва на много кадри ).
Това, което исках да кажа за свидетелите е следното: ако е нямало самолет, ударил се в Пентагона, хилядите хора около Пентагона щяха да го потвърдят. Не казвам и че самолет се е ударил. Нещо според мен ни убягва.

Ако самолета е холограма, то тя е била уникално яка. За да се чуе как самолета лети, искам да кажа:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #158 -: Април 29, 2008, 15:54:48 pm »
... но все пак има един друг фактор, който не виждате - хилядите хора, които са видели самолета да лети към Пентагона. А може би масов майнд контрол??
Това пък за свидетелите откъде го измисли и къде го прочете? Може би наистина става дума за майнд контрол...  :D
Също така ти упорито твърдеше, че кулите били паднали от само себе си и нямало саботаж, но малко след твърденията ти излязоха филмите, в които личи контролираната резолюция с взривовете по долните етажи по кулите и това как сграда 7 се срутва първо в средата и към центъра си.

За сграда 7 съм съгласен. Най-убедителното доказателство за мен е, снимката на една от носещите метални колони, която е "срязана" под ъгъл около 45 градуса. Ти твърдеше, че преди самолета да се забие, на мястото на удара се взривява нещо отвътре. Аз твърдя, че няма нужда там от взрив, а по-надолу ( което и всъщност се показва на много кадри ).
Това, което исках да кажа за свидетелите е следното: ако е нямало самолет, ударил се в Пентагона, хилядите хора около Пентагона щяха да го потвърдят. Не казвам и че самолет се е ударил. Нещо според мен ни убягва.

Ако самолета е холограма, то тя е била уникално яка. За да се чуе как самолета лети, искам да кажа:)

Ако ако приемем, че съществува технологията да се създаде такава холограма, то пресъздаването на звука пък ще е съвсем фасулска работа. :P

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #159 -: Април 29, 2008, 16:18:11 pm »
И аз за пръв път чувам за наличие на свидетели. Дай източник за това. Аз знам точно обратното - всички видео-записи за иззети, а няколкото свидетели са заставени да мълчат. В доста филми е почти на 100% доказано (казвам почти, защото липсва само печата на Белият дом отгоре), че Пентагона е ударен от ракета, не от самолет.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #160 -: Април 29, 2008, 16:44:31 pm »
Какъв източник за това, че е имало 100 човека около Пентагона? Все едно, самолет да удари сградата на Генералния щаб, и да ми кажеш, че около Пирогов и на близкия светофар е имало няколко човека....Не говорим за видео-записите от самия сблъсък, а за това, че самолет е летял към Пентагона, и със сигурност са го видели доста хора. Според мен:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #161 -: Април 29, 2008, 17:00:03 pm »
Говорим за това, че ти казваш, че много хора са го видели и едва ли не са ДОКЛАДВАЛИ и ПОТВЪРДИЛИ историята за самолета. А такова потвърждение просто НЯМА. Затова те питам къде си видял репортаж с очевидец, който да казва, че самолет се е нанизал в Пентагона?

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #162 -: Април 29, 2008, 19:30:10 pm »
Първо изразяваш наличието на някакъв фактор със свидетели, което значи, че "фактически" нещата стоят имено така. Казваш:
По-скоро вярвам, че ракета е ударила Пентагона, но все пак има един друг фактор, който не виждате - хилядите хора, които са видели самолета да лети към Пентагона. А може би масов майнд контрол??
После това:
Това, което исках да кажа за свидетелите е следното: ако е нямало самолет, ударил се в Пентагона, хилядите хора около Пентагона щяха да го потвърдят. Не казвам и че самолет се е ударил. Нещо според мен ни убягва.
Дискусията е добра, но вземи се стегни и не си противоречи.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #163 -: Април 29, 2008, 21:27:09 pm »
Стягам се и ти казвам: нещо ни се губи.  ;)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:9/11 - точно и ясно!
« Отговор #164 -: Април 29, 2008, 22:18:06 pm »
Стягам се и ти казвам: нещо ни се губи.  ;)
Какво е то? Формулирай го!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27