Автор Тема: Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби  (Прочетена 59565 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Max

  • Гост
Когато бях малък, четох статия за книгата на Ирен...../забравил съм фамилията/ - "Дишай розов въздух".
Запомнил съм само, че с розово тя се подмладява, а тюркоазено препоръчва при затлъстяване.Имаше и за счупени кости...
Може това да си е неин метод, действащ само на нея, но ако някой има книгата да пише.

Сетих се още, че със зелено привличала хората към себе си/ сърдечната чакра свети в зелено/
« Последна редакция: Януари 24, 2010, 16:19:34 pm от Raven »

Неактивен rebel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 41
  • I want the truth, for all dimensions !!!
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах нови зъби
« Отговор #46 -: Февруари 14, 2010, 06:12:44 am »
Някой пробвал ли е спиртните тинктури за жабурене, за които се говори в текста?
Ако да, моля да сподели опит.

Занимавам се професионално с електроника,която е свързана с много запояване и се отделят много вредни изпарения, което доведе до сериозни проблеми със зъбите.
Веднъж бяхме на гости при приятели и ме зацепи яко един зъб, домакинята, която е мед.сестра ми предложи прополисови капки разтворени в дестилирана вода :) Направо ми светна за половин час болките изчезнаха.
Свикнах си с тези прополисови капки и близо година и половина си ги ползвах, поне веднъж седмично за жабурене - много благоприятно се отрязяват, нито зъбен камък, нито кървене на венци, камо ли пък кариес.
Но един кътник долу в ляво започна да се криви на една страна от само себе си  :nea: отидох на зъболекар, направих си зъбна снимка и се оказа, че расте нов зъб,
който избутва кътника :o ...и това се случва на 32 годишна възраст...
Попитах да не е някой закъснял кътник, увериха ме, че не е всички зъби си били израснали нормално.
Казаха ми: трябва да се отстрани кътника за да излезе новия зъб, защото е тръгнал на криво и скоро ще виеш от болки !
Оставих си седмица за размисъл и точно след толкова започнаха болките и отидох да
го извадят...
Новия зъб се появи някак си по бавно и израсна на криво и тъй като мястото където израстна е между предпоследния и последния зъб, извадиха последния и този новия сега е последен.
Прополис скоро не съм ползвал, но знам, че действа благоприятно и успокоително.
А и не съм се замислял, че новия зъб може да е в резултат от прополиса...
Ползвайте го но се самонаблюдавайте  :)

П.С.
H. благодаря за съветите и професионалната редакция на книжката :)
« Последна редакция: Февруари 14, 2010, 06:18:49 am от rebel »
"To boldly go where no man has gone before" Star trek

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Прополис от аптеката може ли да се купи?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Да, клеева тинктура.


Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Благодаря за инфото.  :hi:
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Привет,

Много ме интересува дали въпросната техника описана от Михаил Столбов действа. На някои досега да му се е въстановил зъб или да е израстнал нов да споделя. :) :)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Нека да споделя какъв е случая при мен. Преди много години ми извадиха постоянен дъвкателен зъб. Остана празно място - не съм му правил нищо. От тогава минаха наистина много години - 15. Прочетох книгата на Михаил Столбов и реших да опитам с поникването на нови заби. Започнах аз да изпълнявам всичко описано от него. След няколко месеца си погледнах празното място и ми направи впечатление, че зъбите зад извадения са стеснили празнината и няма как да се събере новия зъб (дори да успея да го провокирам) - намаляла е наполовина. Когато се загледах най-отзад, забелязах, че тръгва да излиза 9-ти зъб, избутвайки цялата редица. Може да противоречи на стоматологичните принципи и правила, но си е факт. Не смятам, че това се дължи на опита ми да си отгледам трети зъб - процеса е започнал от много отдавна.

Някакви идеи?

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Нормално е да се стесняват. Просто самота челюст сякаш се изкривява. Гадно е. Разбирам.
 :) :)
С времето буквално и ченя трябва да си сложиш.
Мен ме интересува как rebel го е направил

Цитат
отидох на зъболекар, направих си зъбна снимка и се оказа, че расте нов зъб
и това след 30г. възраст. смятай... :) :)


Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Нека да споделя какъв е случая при мен. Преди много години ми извадиха постоянен дъвкателен зъб. Остана празно място - не съм му правил нищо. От тогава минаха наистина много години - 15. Прочетох книгата на Михаил Столбов и реших да опитам с поникването на нови заби. Започнах аз да изпълнявам всичко описано от него. След няколко месеца си погледнах празното място и ми направи впечатление, че зъбите зад извадения са стеснили празнината и няма как да се събере новия зъб (дори да успея да го провокирам) - намаляла е наполовина. Когато се загледах най-отзад, забелязах, че тръгва да излиза 9-ти зъб, избутвайки цялата редица. Може да противоречи на стоматологичните принципи и правила, но си е факт. Не смятам, че това се дължи на опита ми да си отгледам трети зъб - процеса е започнал от много отдавна.

Някакви идеи?

Ми идеята е следната:

1. Поникнал ти е мъдрец.

2. Книгата на Михаил Столбов е първата в света за регенерация, на какъвто и да е орган в човешкото тяло. И, за да се изясним, в нея той не доизяснява доста неща. Админът на сайта, който разпространи книгата: http://www.e-puzzle.ru/page.php?al=stolbov_mixailkak_ja_v ; изяснява, че след смъртта на Столбов продължава да търси писма, писани от Столбов, които доизясняват методиката му. Тъй че, колкото и да си искал, би било трудно и почти невъзможно да ти поникне зъб на мястото на стария, ако не знаеш нужната методика.

Ето и предисловието на книгата от админа:

Цитат
Михаил Столбов – Как я вырастил новые зубы
Мудрость зубов или зубы мудрости?


ПРЕДИСЛОВИЕ ОТ СОСТАВИТЕЛЯ
Увы, эта книга начинается совсем не так, как должна была. Гораздо хуже, что не так она и заканчивается.
Меня зовут Виталий Медведь, и я - создатель эзотерической библиотеки «Пазлы». Три года назад мне написал человек по имени Михаил Столбов и предложил опубликовать несколько глав из его будущей книги. Книга была о том, как вырастить новые зубы. Обычно, я стараюсь уходить от «половинчатых» текстов, но в этом произведении каждая глава по отдельности уже могла быть полезной, и я согласился. При этом мы договорились, что как только книга будет закончена, я выкладываю ее у себя первым. «Платой» за это стало то, что я помог Михаилу создать простенький сайт (http://mikhail-stolbov.narod.ru), где разместил готовые главы. В течение всего этого времени я периодически писал Михаилу письма, интересуясь судьбой книги. Миша все время находился в каких-то длительных командировках и говорил, что надо ждать, хотя «в голове» уже вся концепция есть.
Неделю назад мне стало известно, что Михаил погиб. Несколько лет он работал на буровых платформах где-то в Мексике. В октябре произошел несчастный случай, и несколько десятков человек погибли, среди них и Михаил. Об этом мне написал иркутский приятель Михаила (Антон), он же сообщил, что из родни у Миши только какие-то дальние родственники в Беларуси.
Хочу обратиться с просьбой к иркутянам и белорусам: если вы имеете какое-то отношение к Михаилу Столбову, пожалуйста, напишите мне ([email protected]).
Все записи, судя по всему, остались на буровой. Некоторое время назад я написал в почтовую службу Яндекса с просьбой дать доступ к электронному почтовому ящику Михаила, чтобы восстановить письма в разделе «отправленные». Совмсем немного из наработок удалось восстановить по переписке. В любом случае, тема меня заинтересовала и я по мере своих сил и способностей постарался собрать все, что есть в рунете на тему восстановления и здоровья зубов в этой книге, в дополнение к текстам, написанным Михаилом Столбовым.…
Виталий Медведь

3. А ако искате да научите някаква по-точна и конкретна медитативна техника за израстване на нови зъби, просто трябва да се прочете материалът, който давам по-долу. В долния материал нещата придобиват учудваща яснота и конкретика. И за да не търсите напразно, отворете направо на страници 14 и 15.

http://dox.bg/files/dw?a=c99f34d159

А за желаещите, можете да се запознаете с оригиналния материал на Михаил Столбов, както и със статия на самия Аркадий Петров.
« Последна редакция: Август 10, 2010, 22:16:53 pm от SMSI-H »

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Аз нищо не мога да разбера. Ще се радвам ако някои преведе статията от руския вестник или там както се казва.  :) :)

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837

1. Поникнал ти е мъдрец.


Не е мъдрец! Изваденият зъб е 6-ти. След него назад има още два 7 и 8, които приличат по форфология на тези от другата страна на челюстта. И този, който се подава е след мъдреца.

Неактивен cyber

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 116
Пич, опитай се да вникнеш в същността на проблема. Аз дори и не можах да разбера каво ти расте - нов зъб или ти никне мъдрец. :) :) :) :) :) Разкажи подробно :)




« Последна редакция: Август 10, 2010, 22:57:42 pm от xeks123 »

Неактивен Visitor

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 350
Много добре си го обяснява, а именно, че след мъдреца /8-ми по ред/ му расте нов зъб! Имаше ли мнение от стоматолог?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Януари - 2010: Михаил Столбов – Как си отгледах н
« Отговор #58 -: Август 10, 2010, 23:09:18 pm »
Пич, опитай се да вникнеш в същността на проблема. Аз дори и не можах да разбера каво ти расте - нов зъб или ти никне мъдрец. :) :) :) :) :) Разкажи подробно :)

Накратко.

Човек има 8 зъба от всяка страна на челюстта заедно с мъдреца. След като ми е изваден 6-ти, зад мъдреца е тръгнал да се подава друг зъб. Този който е бил седми започва да заема мястото на 6-ти. Това е. Интересното е, че не чувствам дискомфорт при захапване.

« Последна редакция: Август 10, 2010, 23:13:06 pm от sidewinder »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Aз след няколко дни ще навърша 24г.,и все още имам млечни зъби,а за мъдреци даже и не си мечтая.Поне в този живот де ;D.В някой следващ,може и да помъдрея.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
1 Отговора
4348 Прегледи
Последна публикация Септември 25, 2008, 22:43:58 pm
от jediguardian
0 Отговора
13676 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2010, 23:57:47 pm
от H.
0 Отговора
3273 Прегледи
Последна публикация Февруари 16, 2010, 00:05:40 am
от dobrodeteli
0 Отговора
18324 Прегледи
Последна публикация Юни 03, 2010, 11:05:20 am
от Alien
3 Отговора
3857 Прегледи
Последна публикация Август 01, 2010, 21:27:06 pm
от Melody

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27