Автор Тема: Ходжите...  (Прочетена 49449 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Ходжите...
« Отговор #15 -: Декември 12, 2009, 14:12:34 pm »
Toчно казано konstantin2007. Въобще шега не бива с ходжите врачките и баячките. По принцип не трябва да се прибягва до услугите на подобни... но като дойде участта  не пита. Това също не е оправадание... Един път, айде два пъти три пъти може би е позволено, но да ти става ежемесечно или седмично, а за някои и всекидневно занимание е погобно за последния, а може и не само за него. При все, че шарлатани това чакат. Не вярвам ,че всички врачки и баячки, ходжи и народни лечители са лъжци и манипулатори но 80 на 100 са такива.
 Да внимават тези, които имат слабост към този род услуги. А всеки има дори и аз малко може би. Рядко си изпускам нервите в това отношение.
Както се казаваше в светото писание...няма да цитирам ....се казваше ,че не ония съгрешилия, а човека отсреща когото го е въвел така да кажа в грехопадение върху него наказанието ще е много по-голямо.
П.с Като чуя думичката амулет и почва дами се гади.
Не знам от кво ти се гади на теб,ама на мен червата  ми се обръщат като си помисля само за"врачка"баячка"ходжа"и т.н.А пък чуя ли за медиум направо се изприщвам.
Не може да има духовност и святост в човек който има достъп до по-висши сили и енергии и ги комерсиализира.Един истински духовен човек би го правил по призвание и без ценораспис!

Неактивен Polymorpher

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 212
Re:Ходжите...
« Отговор #16 -: Декември 12, 2009, 14:59:06 pm »
Ходжите нямат ценоразписи.

В културата се изисква/ОЧАКВА да получи. Ако не му оставиш или ако не е доволен от оставеното обикновено ти хвърля някое малко проклятие че да ти се случи нещо неприятно.

А на село разправят че отидеш ли два пъти на ходжа значи си му абонат за цял живот.

По силните ходжи като им влезеш в дома оставяш всичко което имаш независимо какви са ти били намеренията.

Това ми напомня за историиките с циганите дето ходели по селата и с някакво конче ли не знам си какво омагьосвали селяндурите да им дават всичко, вадели си парите от дюшека давали им храна за из път направо терлъците си сваляли от краката и им ги давали. Тия са известни на някои места. Явно са умни че не се вясват пак... Обладават ли ги кво ги правят не знам ама почти във всички села има някакви истории дето градските хора не са си и представяли. Сега се присетих нещо ще пусна отделна тема.
The main thing you can accomplish by arguing with idiots is working up the nerve to strang

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Ходжите...
« Отговор #17 -: Декември 12, 2009, 15:51:09 pm »
Ходжите нямат ценоразписи.

В културата се изисква/ОЧАКВА да получи. Ако не му оставиш или ако не е доволен от оставеното обикновено ти хвърля някое малко проклятие че да ти се случи нещо неприятно.

А на село разправят че отидеш ли два пъти на ходжа значи си му абонат за цял живот.

По силните ходжи като им влезеш в дома оставяш всичко което имаш независимо какви са ти били намеренията.


Егати културата :lol: :lol:
И то от свят човек :rofl2: :rofl2:Все едно християнски поп да прокълне(не,че не е възможно),но не е в реда на нещата,както явно е при ходжите...Малее,много простотия по тоя свят
п.с Ценоразпис е само израз.Така или иначе,тези мошеници не правят нищо безкористно
« Последна редакция: Декември 12, 2009, 22:00:29 pm от konstantin2007 »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Ходжите...
« Отговор #18 -: Декември 12, 2009, 16:29:31 pm »

Един съвет само за християните:
Никога не търсете помощ от Ходжа, знам го лично от турско семейство, където бащата на жената бе Ходжа и се занимаваше с подобни неща.
Ако има някакво обладаване от нисши малофлоци, 45 дни под купола на православна църква, придружено с молитва изчиства всичко, но без прекъсване.........45 дни...
Ако се касае за по зъл демон/екзорхизъм/....само католическата църква го изчиства, но тя сега е в реформации и трябва много да се внимава под булото на някой католически свещенник да не стои някой илюминатско гуру и само да размени демоните....  ;D

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Ходжите...
« Отговор #19 -: Декември 14, 2009, 00:01:38 am »
Не може да има духовност и святост в човек който има достъп до по-висши сили и енергии и ги комерсиализира.Един истински духовен човек би го правил по призвание и без ценораспис!

Аз пък срещнах една днес дето ми каза, че иска да ходи при лечител, на който лично Свети Михаил му помагал и лекувал всичко... (Не знам дали да вярвам или пак да се моля на Господ да си прибере версиите!)

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ходжите...
« Отговор #20 -: Декември 17, 2009, 13:55:01 pm »
Здравейте.Поздравления за темата.Най после смислена тема която касае българите.Моя опит с ходжи е горчив.След проучване на моя проблем се оказа че чужда ръка гръб не чеше а ти обарва гъза. :mad: Та за ходжите,не им вярвам щото ако са праведни и помагат то няма турците поголовно да търсят помощ от българи (леене на куршум,баене и разваляне на магии). Някои са скептици но опита ми (от зор)показа че нашите жени го могат но трябва да намерите жена която е чиста иначе не се получава.Друго на което се натъкнах е че джамиите са с квадратна форма, а квадрата се явява като хранилище и привлича негативна енергия. Та  питам как ходжа ще помага с негативна енергия ли, малко ма съмнява :blush:.Всеки народ си има хора които могат да помагат на другите при проблеми от енергийно естество.Също е вярно че има много шарлатани.Всеки сам трябва да намери човека който може да му помогне,защото ние самите сме уникални(за пример дори аспирина не помага на всички за главоболие).И ако имате малко акъл не се доверявайте на чужденци да ви помогнат, няма как и дали имат намерение да ви помогнат.И за куршума-не знам колко знаят че леенето на куршум е старо българско знание отпреди хиляди години което е доказало ефективността си.Полезно е поне на 6 м. или 1год. да си леем куршум.Особено важи за децата до 7год.възраст. Не се работи енергийно с деца до 7год. единствения ляк за тях е куршума.А за да ви е по ясно куршум лят от чиста жена материализиа в куршума всякакви енергийни въздействия.Така те се изчистват.Даже зависи от опитностите на жената която леее куршума хваща и въздействия от минали прераждания.Леенето на куршум е българско знание така че не си мислете че някой който не е българин може да ви лее куршум и да има ефект както и да ви лее куршум нечиста жена.Всеки народ сам си събира знанията.Нито някой друг народ може да ни ползва знанията 1/1 нито ние можем да ползваме чужди знания.И още нещо ценоразпис слага този който е наясно и отговаря за това което прави,другите казват каквото оставиш(т.е. ти си носиш отговорността ако нещата се объркат защото оставяш пари по твоя воля а не че си плащаш за "услугата').Единствено може да се показват знания с личен пример който са сети сети.Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Декември 17, 2009, 17:39:08 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Ходжите...
« Отговор #21 -: Декември 17, 2009, 14:22:26 pm »
Не може да има духовност и святост в човек който има достъп до по-висши сили и енергии и ги комерсиализира.Един истински духовен човек би го правил по призвание и без ценораспис!

Аз пък срещнах една днес дето ми каза, че иска да ходи при лечител, на който лично Свети Михаил му помагал и лекувал всичко... (Не знам дали да вярвам или пак да се моля на Господ да си прибере версиите!)
Мдаа,тя и потърпевшата от"Господари на ефира"беше лекувана.Или по-точно беше излекувана с около 100-ина хилядарки или нещо такова.При всички случаи сумата беше внушителна.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ходжите...
« Отговор #22 -: Декември 17, 2009, 15:34:27 pm »
Цитат
Цитат на: konstantin2007 в декември 12, 2009, 02:12:34
Не може да има духовност и святост в човек който има достъп до по-висши сили и енергии и ги комерсиализира.Един истински духовен човек би го правил по призвание и без ценораспис!


Аз пък срещнах една днес дето ми каза, че иска да ходи при лечител, на който лично Свети Михаил му помагал и лекувал всичко... (Не знам дали да вярвам или пак да се моля на Господ да си прибере версиите!)

Мдаа,тя и потърпевшата от"Господари на ефира"беше лекувана.Или по-точно беше излекувана с около 100-ина хилядарки или нещо такова.При всички случаи сумата беше внушителна.
Едно доуточнение.1.Безплатен обяд няма.2.Енергиите(тока струва пари)няма как да бъдат даром защото всеки сам си ги произвежда или ако ги няма му се дават назаем и той после си ги изплаща.3.Лечител е този който се индетифицира с име и номер който може да се потвърди(провери),и никой би трябва да дава информация кой му помага защото за всеки случай помага този който е най опитен в решаването на даден проблем . Каквото е горе такова е и долу.Специалисти по всичко няма поради уникалността ни. Така че като чуете някой който лекува всичко се замислете.Не всичко се лекува защото е опасно за самия човек който е заболял.Болестите са два вида 1. Наши лични - те не се лекуват,т.е те са продукт на нашите деяния само ние можем като си оправим грешката да си оправим и здравето.2.Придобити-тези които "доброжелатели" ни поръчват или прехвърлят за да се оттърват от злодеянията си.Този който е пострадал му се помага да оздравее, а този които ги е поръчал си ги получава лично(каквото дадеш това получаваш). Това което се крие от векове е че тялото се самолекува при наличието на подходящите енергии(за пример ефекта плацебо).Живейте здравословно. :hi:
« Последна редакция: Декември 17, 2009, 17:33:25 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ходжите...
« Отговор #23 -: Декември 17, 2009, 16:39:00 pm »
Много е трудно да се сложат всички хора под един знаменател, защото е казано НЕ СЪДИ, а защо хората ходят при ходжи- заради магии- в нашата православна църква има Киприянова молитва която ги разваля- добре е да се пусне поне 3 пъти, а що се отнася до обсебването то се четат Василиевите молитви, но много е важно попът да ечист и да е постил. Но нали не забравяте какво е казал Исус на изцелените от Него когато Му благодарили- НЕ АЗ- ВЯРАТА ТИ ТЕ СПАСИ!
И аз сеге ви питам къде е Вярата ви , а също и Прошката ви защото ако се страхувате или осъждате този който ви е направил магия всъщност ВИЕ МУ ДАВАТЕ КАНАЛ ЗА ДА ВИ ДЕЙСТВАТ МАГИИТЕ, А КАТО ПРОСТИТЕ ВИЕ СПИРАТЕ ТОЗИ КАНАЛ КЪМ СЕБЕ СИ.Само нве забравяйте ако намерете нещо- мазно поръсете го с морска сол, ако е материялно- не пипайте с ръка- вземето го във фолио и го хвърлете в течаща вода с думите ИДИ СИ ЗЛО ОТКЪДЕТО СИ ДОШЛО!

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Ходжите...
« Отговор #24 -: Декември 17, 2009, 16:58:21 pm »
Много е трудно да се сложат всички хора под един знаменател, защото е казано НЕ СЪДИ, а защо хората ходят при ходжи- заради магии- в нашата православна църква има Киприянова молитва която ги разваля- добре е да се пусне поне 3 пъти, а що се отнася до обсебването то се четат Василиевите молитви, но много е важно попът да ечист и да е постил. Но нали не забравяте какво е казал Исус на изцелените от Него когато Му благодарили- НЕ АЗ- ВЯРАТА ТИ ТЕ СПАСИ!
И аз сеге ви питам къде е Вярата ви , а също и Прошката ви защото ако се страхувате или осъждате този който ви е направил магия всъщност ВИЕ МУ ДАВАТЕ КАНАЛ ЗА ДА ВИ ДЕЙСТВАТ МАГИИТЕ, А КАТО ПРОСТИТЕ ВИЕ СПИРАТЕ ТОЗИ КАНАЛ КЪМ СЕБЕ СИ.Само нве забравяйте ако намерете нещо- мазно поръсете го с морска сол, ако е материялно- не пипайте с ръка- вземето го във фолио и го хвърлете в течаща вода с думите ИДИ СИ ЗЛО ОТКЪДЕТО СИ ДОШЛО!

Указания(ръководство) за начинаещ екзорсист няма ли?
"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Ходжите...
« Отговор #25 -: Декември 17, 2009, 17:00:34 pm »
Хахахахаха  :lol: Ти се радвай, че няма, че млад ше те оплачат!  :P С тъмната страна шега не бива- те и без туй много насериозно се приемат, милите  ;D
...water can flow, and water can crash...

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ходжите...
« Отговор #26 -: Декември 17, 2009, 17:11:05 pm »
lora_dana здравей.
Цитат
И аз сеге ви питам къде е Вярата ви , а също и Прошката ви
Има една подробност- да дадеш ПРОШКА значи да станеш ортак на съвеста на този на когото прощаваш.Т.е. да простиш е съгласие с направения грях,т.е. ти множиш злото.За злодеяния прошка няма и няма давност защото то е вече факт единствено сторилия грях може да направи всичко по силите си да си оправи греха.Да простите значи вие сами си рушите морала а без морал(морала е сбор от ценности)сме за никаде,не можем да се развиваме.Правилния израз да му/ти е видено,това значи че му помагаш да си види греха за да може да поправи стореното от него зло.Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Декември 17, 2009, 17:13:35 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Ходжите...
« Отговор #27 -: Декември 17, 2009, 20:55:11 pm »
Цитат
Ако се касае за по зъл демон/екзорхизъм/....само католическата църква го изчиства, но тя сега е в реформации и трябва много да се внимава под булото на някой католически свещенник да не стои някой илюминатско гуру и само да размени демоните....  
Z-931 Здравей.Относно демоните те не могат да се подменят който е обсебен си остава обсебен до края на дните си.А човек когато разбере че е обсебен трябва да вземе решение какво ще прави, дали ще търси помощ или ще я кара така.Но човек сам трудно би разбрал за обсебването си така че този който разбере и му съобщи новината трябва да знае каде да го насочи за помощ ако сам не може да се справи,защото това е момента когато демона може да се освободи и да избяга.Иначе не може влезе ли един път остава си там до края на дните на човека.Рядко демони могат сами да обсебват хора винаги става с чужда помощ(от друг човек който взима съгласието под различен предтекст от потърпевшия.Ние сме тези които контролираме положението и винаги за всичко им трябва нашето съгласие.Изтарикатиха се много през последните години защото това което вършат е в нарушение на законите на Вселената ,Живота и на Майката Земя а като успеят да ни вземат съгласието все едно е станало по наше желание.Но щом сме измамени проблема си е тяхен, нищо не може да се скрие.Така че ако разберете че някои е обсебен първо намерете кой да му помогне и го заведете там и тогава му съобщете за да бъде хванат демона на местопрестъплението,от това по-добро развитие на нещата няма.Самото присъствие на демон в човек е голямо престъпление и няма прошка или давност за това просто трябва истината да излезе наяве.Внимавайте за какво си давате съгласието и съвета ми е ако сев налага използвайте съмнителната форма- ако трябва ако стане ще видим и др. такива.Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Декември 20, 2009, 01:14:22 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Ходжите...
« Отговор #28 -: Декември 17, 2009, 21:57:36 pm »
Казано е НЕ СЪДИ ЗА ДА НЕ БЪДЕШ СЪДЕН.А що се отнася до Прошката това изобщо не е така да простиш някому означава да не съдиш дали е редно или не дали е морално или не,  защото ВСЕКИ има свободна воля и е свободен да прави КАКВОТО ИСКА( пък и хората които правят магии си ги правят), всъщност чрез ПРОШКАТА даващият я получава свобода и развързва кармичния възел с този човек, но има и още една важна част от Прошката и тя  е че човек понеже се обича като част от Бог заслужава здраве , а това означава и освобождаване о т такъв тип въздействия и когато така се затвори канала по който всъщност нахлува магията човек става недосегаем за нея, но докато осъжда правещите магии всъщност сам отваря аората си за вмешателства. Разбирате ли сега защо ни призовава Исус към Прошка и Любов към врага!?Казва ви го човек който ежедневно е подложен на такива обработки, но с божията помощ те нямат въздействие. Аз познавам силата на Прошката.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Ходжите...
« Отговор #29 -: Декември 17, 2009, 22:37:31 pm »
Хм - интересно... Ходжите леят ли куршуми, лекуват ли с музика, светена вода, лекуват ли със слънчева вода, лекуват ли с билки, лекуват ли с танци...както българските лечители? А? Нещо за сравнение! (Мислете - физически, енергийно и мисловно)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
37 Отговора
26354 Прегледи
Последна публикация Март 07, 2010, 23:04:37 pm
от viper21
11 Отговора
8937 Прегледи
Последна публикация Януари 01, 2010, 17:06:17 pm
от Max
17 Отговора
15482 Прегледи
Последна публикация Март 27, 2010, 21:32:44 pm
от Polymorpher
26 Отговора
16900 Прегледи
Последна публикация Май 20, 2011, 14:57:50 pm
от adani
2 Отговора
6091 Прегледи
Последна публикация Декември 16, 2013, 12:54:37 pm
от Monster445

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27