Автор Тема: Herbalife  (Прочетена 37559 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Herbalife
« -: Ноември 19, 2009, 23:25:37 pm »
Здравейте,тъй като в България вече е пълно с Хербалайфци,искам да попитам какво ви е мнението за тях и опасни ли са като хранителни добавки(уж са 100% натурални,пък съдържат аспартам)???
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
Re:Herbalife
« Отговор #1 -: Ноември 20, 2009, 09:48:58 am »
15 години се занимавам с хранителни добавки  и експеримнтирах с тях върху себе си!!!Като 4 години търгувах с всички големи световни фирми
За въпросната фирма е една огромна чифутска пирамида и продуктите им са 100% боклук.
И от опита който имам мога да заявя няма фирма за хранителни добавки без "специалните добавки" който бавно и сигурно ни убиват' като аспартам , тежки метали или не написано в състава съдаржание на хим. елеметнти.
Първите добавки са създадени от ротшилд, а първите добавки за спортисти от евреите
братя Уидър, след това започват да никнат като гъби нови фирми , но всички са под един знаменател.
Колкото са полезни 3 пъти токова вредни.  :)

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Herbalife
« Отговор #2 -: Ноември 20, 2009, 10:38:15 am »
Не съм чувал за тях,но всяко нещо,което е рекламирано и е под формата на хапчета и прочие си е пълен боклук,който действа на самовнушение. :negative: Особедно като има такива съставки:Аспартам и др.и ги рекламират като незнам си какъв лек.
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен apolon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 62
Re:Herbalife
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2009, 15:35:32 pm »
Хранителните добваки не се изследват от фармацефтите в БГ. Т.е. по-добре да си купиш медицинско лекарство, защото е минало през някакъв контрол. То и за това тези добавки се продават без рецепти.

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
Re:Herbalife
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2009, 18:56:09 pm »
няма да ти казвам какъв контрол минават и лекарствата в България  >:(

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Re:Herbalife
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2009, 19:29:06 pm »
Преди доста години ме зарибиха да продавам от тези боклуци. Хората трябваше да отслабват, а те пък напълняваха. Не знам дали знаете, но преди няколко години шефът на тази фирма се самоуби скачайки от небостъргач. Може и да са го самоубили чифутите, те не прощават на никой.

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re:Herbalife
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2009, 22:44:04 pm »
Тези да, големи са мушеници. Но ``Вижън`` там са наистина бъгнатите. Създателя им е руски еврейн. Хранителните им добавки вредят и при по продължителна употреба ``зомбират``, разбирате ме какво имам предвид  >:(
TRUE OR DEATH

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Herbalife
« Отговор #7 -: Ноември 20, 2009, 23:08:18 pm »
Разкажи повече за "Вижън", любопитна съм? Точно като се появиха в България, се бях запознала с руснаци и украинци, които бяха тръгнали да събират дистрибутори. Има ли ги все още? Те обявяваха, че продуктите са абсолютно безопасни и без странични действия. Спомням си и че бяха много скъпи. Бяха организирали и концерти няколко дни в Москва, в много голяма зала (запазена само за тях), на които са пели руски известни изпълнители.
« Последна редакция: Ноември 21, 2009, 00:35:43 am от Mirotvorec »

Неактивен tsvety

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Herbalife
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2009, 00:19:44 am »
Подариха ми преди време каталог на Вижън - верно са скъпчии! Естествено, искаха да ме зарибят с комплекс от витамини, но категорично отказах.
Имам опит с Аквасорс, водораслите им не са лоши, но какво точно съдържат тези капсулки кой знае...
Корал Клуб също са руснаци и предлагат куп все съмнително полезни хапчета.
Там тарикатлъкът е да си прочистиш организма с една тяхна диета-програма.
Две седмици на хапчета и прахчета, от които 4 дена глад. После, разбира се, ти препоръчват редовно да им гълташ хапчетата, за да запазиш ефекта от прочистването и здравето си. Чух 2 жени да си говорят. Едната е майка на момиче с тежък хроничен проблем. Купувала от Коралците за по 200 лева какви ли не техни добавки, а подобрение у момичето не се виждало. Другата жена, вероятно нейн "спонсор", я "успокояваше", че трябвало да се взимат по-дългичко време... ха-ха
Форевър Ливинг са агресивни и досадни с тяхното алое (консервирали са го с някакви бензоати и мирише на Йодасепт и е много гадно на вкус).

Според мен много трябва да се внимава с тези пирамидални МЛМ организацийки. Винаги ще има тарикати, които да стават "лидери", "дистрибутори 1000 звезди", "Диамантени мениджъри" и т.н гръмки простотии, а "под" тях в пирамидката ще стоят "будалите", които само купуват "чудодейните" еликсири. Никога не съм присъствала на "страхотните" бизнес събирания. Ясно е, че там яко се промиват мозъци и се надъхват взаимно.
Спекулира се с това какво е полезно по принцип. Откъде накъде знаят моя организъм от какво се нуждае? И дали няма просто да изхвърли веществата от "полезните" хапчета, защото не му трябват изобщо?

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Herbalife
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2009, 09:44:58 am »
Най-доброто лекарство за организма са физическите упражнения и разходката сред хубава природа.Добрите мисли и колкото се може по малко стрес.Това е най-доброто жалко,че заради забързания живот хората(повечето)не го правят,а чакат на всякакви неща да ги разкрасяват да отслабнат да им дадът енергия и тн.. ::)
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Herbalife
« Отговор #10 -: Декември 02, 2009, 21:50:05 pm »
Доколкото знам на Хербалайф създателя е Марк Хюз,попитах жената,която се опитваше да ме зариби "да стана финансово независима" ;D,как е умрял толкова млад и тя ми каза,че най-вероятно го били отровили.Аджеба,аз се чудя защо им е на евреите да си тровят собствените "пешки"?
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен ChosenOne

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • Infinite consciousness
Re:Herbalife
« Отговор #11 -: Декември 02, 2009, 23:36:02 pm »
Лелелелелелеле,слушам и не вярвам на очите си!!!Какви глупости се пишат за Хербалайф.
Значи майка ми работи в Х.от 6 месеца.Съответно цялото ни семейство се храни с Х.Ще ви кажа само,че преди Х.бях 83 кила и 32процента мазнини(при норма 10-12процента).Само след 1 месец бях свалил 10 процента мазнини и 9 кила и то без тренировки(мн.ме мързи).
Сега вече съм 15 процента мазн. и 70 кила.Наистина Хербалайф в момента няма нищо общо с Хербалайф преди 10-12 години в БГ особено.Мога да ви кажа,че отсрани изглежда като секта,но си е мн.добра фирмата и този,който казва,че е химия.....да ходи на село.Аман от пенсионерско мислене...Просто се радвам,че мога безплатно да ям продуктите.А пък за това,че била с пирамидална структура.....ОМГ почти целия мрежов нетуърк е с такава структура.Така и трябва.Не да се бачка цял живот за 600лв и като станеш на 60 год да взимаш някакви кирливи 400лв.Да се чудиш как да оцелееш.PEACE
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 23:43:58 pm от ChosenOne »
Fallow your bliss!

Неактивен Blue|_Star

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 639
Re:Herbalife
« Отговор #12 -: Декември 02, 2009, 23:52:44 pm »
И печели ли се от тези "продукти"?Честно казано съм ги опитвала тези продукти,но чак пък такъв феноменален ефект да имат. Мен ми е интересно като ги спре човек да ги яде-не надебелява ли пак и няма ли привикване към тях?
И само не ме убеждавайте,че продавайки Хербалайт-всеки може да печели по 2000 бона на месец...И да изглежда като секта. Някак всички се правят на милички и приятелчета помежду си,а си личи как злобеят.(Нищо лично.)PEACE!!!
П.С.:Де да знам, може и да опитам с HB,но не вярвам,че има нещо,което е 100% натурално. Просто тогава продуктите им трябва да са доста по-скъпички.
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 00:09:28 am от Mirotvorec »
“Истинската съдба на човека е нещо, което обикновените хора не могат да схванат и няма да са в състо

Неактивен sedere

  • (sedere)
  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 606
Re:Herbalife
« Отговор #13 -: Декември 03, 2009, 11:03:32 am »
ChosenOne ако ги спреш продуктите,и ако не си възвърнеш килограмите ще ги призная Хербалайв.Учудвам се на мисленето на повечето от хората,че едвали не с едни хапчета,супи,сокове и ще цъфнат и вържат.Ако самите те не направят нещо сами другото е само временен ефект,които може да се удължи с лишаване от повечето неща и накрая ще ви писне като станете на по 60 и повече години ако не и по ранно и оп хайде пак сте същите.Още нещо пишеш,че нормата е 10-12% за мазнините ще ти кажа за всеки човек е различно,и неможе да има някаква норма.Организмът се нуждае от мазнините въпросът е,че като не се движиш те се натрупват на едно място,а не равномерно.Пишеш,че те мързи да тренираш не е нужно да си в зала и тн.Примерно аз правя така карам колело,и си определям от София до Пловдив ще карам с над 30 км/ч.Също си ходя по планини и си определям,че за едиколко си време ще стигна до точка Б.
« Последна редакция: Декември 03, 2009, 11:17:48 am от sedere »
Преодолей робското подчинение и живей изцяло в настоящето.

Неактивен ChosenOne

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 49
  • Infinite consciousness
Re:Herbalife
« Отговор #14 -: Декември 03, 2009, 13:57:27 pm »
Значи,първо за 2000-те лв на месец:Повечето хора не харесват пирамидалната структура,защото при нея се изискват човек да има определени качества и амбиция,ако ги нямаш поне да работиш здраво,а не само да отбиваш номера като си подписал договор.На повечето хора им е удобно да си вършат минималните задължения и да си зимат по 700лв на месец и никой да не ги бърка.Затова всяко нещо си има добри и лоши страни.Лошите страни на Х.,са че в началото особено трябва яко бачкане,а пък после си уреден.За това в Х.има хора,които работят от 3-4 години и печелят колкото нормална работа.Има и такива които за 2 години печелят по 30-40хил на месец.Така,че тези 2 бона на месец са смешни сравнение с парите,които можеш да печелиш с труд и амбиция.
Майка ми работи от 5-6 месеца и вече е световен тийм(нз.дали това ви говори нещо,но за сравнение ще ви кажа,че повечето хора стават св.тийм за 2-3 години.)За това,че по между си злобеят...явно не си на ясно.Няма файда да си злобен към колега,защото колкото повече той преуспява,толкова повече ти печелиш.За това всички се подкрепят,защото имат интерес другия да просперира.
И второ-за продуктите: естествено,че ако ги спреш ще надебелееш(ако не тренираш),защото всичката друга храна е "боклук".Даже зеленчуците вече за вредни.Бичат ги с всякакви препарати и г*мна.А и човек,ял поне 1 месец Х.,освен по финансови причини няма интерес да ги спира,защото се храни здравословно,не губи да кажем сутрин време да си прави закуски и си стои слаб даже и без да тренира.
А това,че са химии е изказване с липса на информация и опит.Няколко неща:Има само три(официално)лаборатории с такова техническо ниво:1та е на НАСА.2та е в Швейцария-ЦЕРН.И 3та е на Х.Докторът,който е измислил начинът по който продуктите на Х. да не се развалят дълго време без наличие на препарати(да кажем консерванти) е спечелил нобелова награда.Защо мислите,че са на такива цени продуктите,а не струват колкото продуктите на "Крика" да кажем ;D.Защото няма химия в тях! ???
Fallow your bliss!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27