Автор Тема: Herbalife  (Прочетена 37691 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 940
Re:Herbalife
« Отговор #60 -: Декември 19, 2010, 15:18:25 pm »
Наличието на първоначална вноска ли е основен фактор, определящ една компания като пирамида? ;D
Dreams are messages from the deep.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Re:Herbalife
« Отговор #61 -: Декември 21, 2010, 22:41:34 pm »
:flag_of_truce: Хербалайф си предлагат чудесни продукти. Както всичко, при някои действат, при някои не.
Кое му е чудесното тогава, чудото трябва да касае всички не само някои избранници, това значи че не е чудесно.
По важното е кога ще се спре с тия глупости, че мрежовия маркетинг е пирамида и всички ни мамят. И там някои успяват, а някои не.
Това е най добрата дефиниция за пирамида която някога съм намирал, поздравления за фразата, този постинг трябва да се стикне някак си от администраторите. Тези които започват пирамидата са винаги успешни другите  :bomb:
Така ще бъде винаги и така е било.
Вече разбирам че сте част от някоя пирамида, интересно коя ли?
Колкото до пирамидите, те са с първоначална вноска, която да ти дава право да вкарваш ново хора. NWA също е компания в мрежовия маркетинг, а няма първоначална вноска - http://**ejov.net.

Щом няма първоначална такса, това пирамида ли е или не?
Аха ето я пирамидата, спамърска му работа .
« Последна редакция: Декември 22, 2010, 00:17:52 am от Black Adder »
Soli Deo Gloria!

Неактивен bobi187013

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re:Herbalife
« Отговор #62 -: Декември 23, 2010, 20:30:45 pm »
Сигурен съм че има подходящо място за Хербалайф,тук хората са будни,няма да сме ви полезни.

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Re:Herbalife
« Отговор #63 -: Януари 15, 2011, 19:50:10 pm »
Хербалайф, Каливита, Вижън и още не знам какво. Не там е "ключът от бараката".Чакаме някой друг да ни реши проблемите, като добре заплащаме на тези мошеници.Действително на организма трябва да се помага, но едва ли тези пирамиди ще ни помогнат. И аз минах през тях. Няма ефект. Народна медицина, източна медицина, пречистване на организма, това е мисля пътя. В САЩ и Западна Европа това вече се налага, поне като съдя от публикациите и предаванията за здравето. А и по личен опит.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27