Автор Тема: Борис от Марс  (Прочетена 30176 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Борис от Марс
« -: Март 17, 2006, 01:23:00 am »
Две неща са поразителни в него. Първо, необикновените знания, които не са характерни за едно 7-годишно
дете-не всеки професор по история, например, може да расказва за легендарната Лемурия и лемурийците. В
нито един учебник няма да намерите спомени за тях. До този момент науката не е доказала съществуването
на други цивилизации. И второ, речта на Борис... Тя в никакъв случай не е на нивото на първокласниците.
В нея присъства такава терминология, такива подробности и факти от марсианското и земно минало, че
всички се удивляват. Много грамотна, стегната реч и само повишената емоционалност издават детето в нея.

-Когато се роди Борис,направи ми впечатление, че още на 15-ия ден той държеше главата си
изправена-спомня си майката Надежда.- Първата си дума той произнесе на 4 месеца. Първото си
предложение(искане) той състави на 7 месеца-"аз искам гвоздей"(беше видял забито в стената гвоздейче).
Но най-забележителното беше, че неговите интелектуални способности много изпреварваха физическите.
-В какво се изразяваше това?
На година и половина той вече четеше по-големия шрифт на вестниците. Много леко и бързо усвои цветовете
и техните оттенъци. На 2 год. започна да рисува, на 2,5 год.-с цветни боички.

Борис тръгна на градина малко след втората си годинка. Възпитателите в един глас уверяваха, че той има
способност да учи чужди езици, има необикновено развит мозък, по уникален начин усвоява всяко ново нещо
и притежава много силна памет... Впрочем, неговите родители забелязали, че той попълва знанията си не
само от окръжаващата го среда, но и от други канали-разчиташе информация някъде извън.

-Никой не го е учил,-спомня си Надежда,-но той много леко и непринудено сядаше в поза "лотус" и...само
да го чуеш... Такива подробности за Марс, за планетарните системи, за други цивилизации разказваше, че
на нас сълзи почваха да текат от очите. Откъде едно дете ще знае всичко това? Космос, космически
сюжети-това са постоянните мотиви в неговите разкази от 2-годишна възраст.
Още тогава Борис казваше, че преди е живял на Марс, че планетата е обитаема, но е преживяла огромна
катастрофа-загубила е атмосферата си и сега нейните малочислени обитатели живеят в подземни градове. По
онова време той често е летял до Земятас търговски и научно-изследователски цели. Изглежда, че той
самият е управлявал космически кораб. Това е било по време на лемурийската цивилизация и е имал
приятел-лемуриец, който е загинал пред очите му...

-Стана катастрофа на Земята, планините се взривяваха, огромният континент се рушеше и потъваше във
водата и изведнъж огромен камък падна върху съоръжението, на което беше моя приятел-разказваше Борис.-Не
успях да го спася, но сега тук, на Земята, трябва да се срещнем.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Борис от Марс
« Отговор #1 -: Март 17, 2006, 01:26:59 am »
Веднъж той видя книгата на Ернст Мулдашев "От кого сме произлезли?". Трябваше да видите в каква възбуда
изпадна. Той разглеждаше рисунките на лемурийците, снимките на пагодите в Тибет и два часа непрекъснато
разказваше за лемурийската раса и нейното високо ниво на развитие.

-Но нали Лемурия е загинала преди около 800 000год.-попитах аз внимателно,-и лемурийците са били високи
малко под девет метра?...Нима помниш това?
-Да, наистина помня,-отговори Борис и резонно добави-нали никой не ми е разказвал за тях...

В друг случай той си спомни много неща, когато видя втората книга на Мулдашев "В търсене на градовете на
боговете". Каза, че не под Хеопсовата пирамида ще бъдат намерени знанията, а под друга, но нея още не са
я намерили. "Животът ще се промени, когато отворят Сфинкса"-каза той и добави, че се отваря от място,
някъде зад ухото, но не помни точно къде. Много увлекателно разказва за цивилизацията на маите и смята,
че хората твърде малко знаят за този удивителен народ.

Но най-поразителното: Борис смята, че сега на Земята е настъпило време, когато се раждат особени деца,
защото е в ход промяна на планетата и ще бъдат нужни нови знания и нов манталитет на хората.
-Ти откъде знаеш за тези деца и защо това се случва?-попитах.-Знаеш ли, че се наричат деца "индиго"?
-Аз зная, че те се раждат, но не съм срещал такива в нашия град. Е, може би Юля Петрова-тя ми вярва,
значи нещо усеща и тя. Другите само се смеят, когато им разказвам. На Земята ще се случи нещо, две
катастрофи, затова се раждат такива деца. Те трябва да помогнат на хората. Ще има смяна на полюсите.
През 2009 ще бъде първата голяма катастрофа с един голям континент, а през 2013-втората, още по-силна.

-Ти не се ли плашиш, нали и твоят живот би бил застрашен?
-Не, не се страхувам, ние живеем вечно. Катастрофа имаше и на Марс, където по-рано живях. Там са също
такива хора, каквито сме и ние тук, но имаше ядрена война и всичко изгоря. Някои оживяха, построиха се
нови къщи, ново оръжие също...Имаше промяна на континентите... Марсианците дишат основно въглероден газ.
Ако те дойдат на нашата планета, биха стояли непрекъснато до комините.

Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Борис от Марс
« Отговор #2 -: Март 17, 2006, 01:30:49 am »
-След като си от Марс, лесно ли ти е да дишаш нашия въздух или ти е необходим въглеокис?
-След като съм попаднал в земно тяло, то и ще дишам този въздух. Но ние ненавиждаме земния въздух,
защото той причинява стареенето. Там, на Марс, болшинството хора са млади, около 30-35 годишни, стари
няма. С всяка година такива деца, от Марс, на Земята ще се раждат все повече.

-Ти помниш ли своето предишно име или имената на своите приятели?
-Не, изобщо не помня имената...
-А от каква възраст се помниш?
-От деня на раждането си и не съм забравил откъде съм...Ние там ходехме със специални очила, през цялото
време воювахме. Там, на Марс, има една неприятност: станция, която трябва да се унищожи. Марс може да се
възстанови, но тази станция пречи. Тя е секретна. Мога да я нарисувам, били сме около нея.

-Борисе, а защо нашите космически станции загиват, когато се доближат до Марс?
-От Марс изпращат сигнали, вредни сигнали.

-Знаеш ли нещо за измеренията? Знаеш ли, че не трябва да се лети по права линия, а пронизвайки
многоизмерното пространство?
Борис особено много се оживи при този въпрос и започна бурно да обяснява за устройството на НЛО:
"едва-що излетяхме и сме вече на Земята!". След това взима молив и започва да рисува нещо дискообразно.
"Има 6 слоя,-горещи се той,-външният слой, много здрав, е 25%, 30% е вторият слой-той е като гума,
третият слой е 30%- пак метал, 4% е слоят с магнитни свойства...-тук вече почва да изписва някакви
цифри.-Ако подадеш енергийно захранване на магнитния слой, можеш да летиш в цялата вселена."

-Каква е мисията на Борис на Земята?- питам него и майка му.
-Той казва, че се досеща,-казва Надежда-Някои неща за бъдещето на Земята. Например, че знанията ще бъдат
разпределяни според качеството и нивото на съзнание. Новите знания никога няма да попаднат в хора с
порочни нрави- лъжци, бандити, алкохолици, а също и на такива, които не желаят да се променят в
положителна насока. Такива ще напускат планетата. Смята, че особено важна роля ще играе информацията. На
Земята ще почне процес на обединение и сътрудничество.


Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Борис от Марс
« Отговор #3 -: Март 17, 2006, 01:33:46 am »
Веднъж, когато беше на 5 год., той почна да разказва за планетата Прозерпина, съществувала преди стотици
хиляди години. "Нея я проряза лъч и се разпадна на парчета. Физически планетата престана да съществува,
но нейните обитатели се телепортираха в 5-то измерение, което вие наричате паралелен свят. Ние
наблюдавахме гибелта на планетата от Марс..." И тук той каза нещо невероятно. Каза, че Земята като живо
разумно същество, е започнала да приема деца от Прозерпина, за да се грижи за тяхното възпитание,
затова, разбираш ли, понякога тук се раждат такива, които могат да си спомнят за своята родна планета и
считат себе си за извънземни!

Ето какво още е записала майката на Борис: "Вие сте пионери, разчистихте за нас платформата. Във висшите
сфери ви смятат за герои. На вас се падна най-тежката част. Аз дойдох в ново време, то вече е отделено
чрез холограмен код и се постави в пространството. Всичко оживява в новия огън от мисли, много бързо,
много бързо...Преходът от един свят в друг се осъществява чрез субстанцията Време. Аз донесох Новото
Време, донесох Новата Информация."

-Борис, а от какво боледуват хората?
-От това, че живеят неправилно и не умеят да бъдат щастливи. Вие трябва да дочакате своите космически
половинки, без да се намесвате в чужди съдби, без да разрушавате целостността, да не страдате от
извършените грешки, а да продължавате напред и все по-нагоре. Трябва да станете по-сърдечни. Ако ви
бият-приближете се и ги прегърнете. Ако ви обиждат, не чакайте извинение, а самите вие застанете на
колене и поискайте прошка. Ако ви оскърбяват и унижават, благодарете им и им се усмихнете. Ако ви
ненавиждат-обикнете ги такива, каквито са. Ето тези отношения на любов, смирение и опрощаване са важни
за хората. Знаете ли защо лемурийците загинаха? Аз също съм малко виновен за това. Те не искаха повече
да се развиват духовно, отклониха се от пътя, разрушавайки по този начин целостността на планетата.
Пътят на Магиите води до задънена улица. Истинската Магия е Любовта.

-Откъде знаеш тези думи-цялостност, цикъл, космос, магия, лемурийци?
-Знам ги...Кайлис...
-Какво каза?
-Казах: приветствам ви! Това е на езика на моята планета.


http://www.soznanie.org/forum/viewtopic.php?t=1633&start=180
« Последна редакция: Март 17, 2006, 01:36:15 am от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Борис от Марс
« Отговор #4 -: Март 17, 2006, 09:44:16 am »
Ако ви бият-приближете се и ги прегърнете. Ако ви обиждат, не чакайте извинение, а самите вие застанете на
колене и поискайте прошка. Ако ви оскърбяват и унижават, благодарете им и им се усмихнете. Ако ви
ненавиждат-обикнете ги такива, каквито са.



Тези неща  когато се практикуват резултата най- много да бъде ГРОИЧНАТА СМЪРТ  на този дръзнал да  осъществява тези разбирания. Примери в историята - бол при това на същества много по-напреднали духовно . За Христос историята я знаете. Дънов също е бил пребит, в неговия случай той не е казал нищо но този който го е бил мистериозно се споминал скоро след това. Така че за всеки "нормален" човек резултата ще бъде героична смърт от която файда не виждам. И ко - отидете при илюминатите прегърнете ги целунете ги и всички проблеми се опраят нали как не се сетихме по-рано! Промяната става когато тези "хора" се променят. Сега като се замисля чисто кармично ако ние им прощаваме всичките им изродства те така могат да си карат вовеки веков. Прошка се дава когато е ИСКАНА и когато съществото е рабрало грешката си Иначе ставаме само поредните жертви. Аз не искам да живея живот в който да прощавам безумствата на другите, тоест неискам да съм жертва. Те са тези които не трябва да са тук и да  пречат. Думите на Христос не трябва да се приемат буквално.

Дъвиан

  • Гост
Отг: Борис от Марс
« Отговор #5 -: Март 17, 2006, 11:54:16 am »
Миротворец, моля те кажи каква е тази статия, много ми се иска да я прочета цялата. Това е нещо страхотно...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Борис от Марс
« Отговор #6 -: Март 17, 2006, 12:30:53 pm »
Тя историята отдавна се писа за нея включително във вестник "Феномен"  :P Общо взето повече подробности няма. Това е част от кампанията за подготвяне на населението за предстоящите катаклизми, за които националните правителства доста добре знаят. Въпроса е че обръщат нещата в своя полза като дават приоритет и  превес на спасяването на "силните на деня" тоест същитите които в момента са властови позиции - тях да осигурим първо защото видите ли  народ без водачи няма бъдеще! Аман от такива пропаганди. Незнам дали сте забелязали но вече навсякъде се пише за тези предстоящи катаклизми и  се използват много умело от тъмните. То си  е част от плана. Сами се сещате че в 3Д след тези катастрофи за обикновения жител на планетата ще настъпи ад.Няма да има закони - единствения ще е закона на джунглата. А богатите ще са някъде на топло подсигурени в подземните си бази. Така че при самия катаклизъм или трябва да придобиете свръхестествени способности или директно да се махнете от това измерение - моят съвет  ;)

firma

  • Гост
Отг: Борис от Марс
« Отговор #7 -: Март 17, 2006, 12:46:48 pm »
Mirotvorec-Ще има смяна на полюсите.
През 2009 ще бъде първата голяма катастрофа с един голям континент, а през 2013-втората, още по-силна.

Това вече всеки го знае доста се спекулира,ама не дай Боже да става,ако нещо се случи ще изчезнат памперсите от магазините. ;D
« Последна редакция: Март 17, 2006, 12:49:08 pm от Ricardo »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Отг: Борис от Марс
« Отговор #8 -: Март 17, 2006, 13:02:30 pm »
Миротворец, моля те кажи каква е тази статия, много ми се иска да я прочета цялата. Това е нещо страхотно...
Всъщност дал съм връзка къде съм я прочел и наистина е почти цялата. Обаче аз сбърках, че не я качих към темата за децата-индиго, защото аз я приемам просто като информация какви деца се раждат. Прави сте, че вече много информация има за предстоящи катаклизми, затова не смятам, че това й е силната страна на тази статия.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Борис от Марс
« Отговор #9 -: Март 19, 2006, 00:52:51 am »
Това хлапе, наистина е право. Като казва, че въздуха причинява стареенето това наистина е така. Гледах някакъв филм по този въпрос и там обясняваха как като дишаме от въздуха се отделят вредни вещества, които вредят и състаряват клетките. Сори за калпавото обяснение, ама не съм специалист по тея въпроси.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Дъвиан

  • Гост
Отг: Борис от Марс
« Отговор #10 -: Март 19, 2006, 08:44:29 am »
Но тези вещества не идват собствено от въздуха, а от вещества проникнали във въздуха от разни фабрики и подобни замърсяващи промишлени сгради и конвенции. А сам по себе си въздуха, заедно със светлината и водата е едно от най-лекувитите неща и с него можем както да се храним, така и да живеем.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Борис от Марс
« Отговор #11 -: Март 19, 2006, 13:14:34 pm »
Това хлапе, наистина е право. Като казва, че въздуха причинява стареенето това наистина е така. Гледах някакъв филм по този въпрос и там обясняваха как като дишаме от въздуха се отделят вредни вещества, които вредят и състаряват клетките. Сори за калпавото обяснение, ама не съм специалист по тея въпроси.
Но тези вещества не идват собствено от въздуха, а от вещества проникнали във въздуха от разни фабрики и подобни замърсяващи промишлени сгради и конвенции. А сам по себе си въздуха, заедно със светлината и водата е едно от най-лекувитите неща и с него можем както да се храним, така и да живеем.

 Всъщност е от Кислорода.Той предизвиква окисляване и от него произтичат всички гадости :)
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Отг: Борис от Марс
« Отговор #12 -: Март 19, 2006, 13:17:57 pm »
Дам някой ни е "модифицирал" да дишаме кислород вместо много по удължаващия живота въглероден двуокис, но за нас сега нещата са разменени и от въглеродния двуокис полза няма - само вреда

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Отг: Борис от Марс
« Отговор #13 -: Март 19, 2006, 13:27:12 pm »
-Когато се роди Борис,направи ми впечатление, че още на 15-ия ден той държеше главата си
изправена-спомня си майката Надежда.- Първата си дума той произнесе на 4 месеца. Първото си
предложение(искане) той състави на 7 месеца-"аз искам гвоздей"(беше видял забито в стената гвоздейче).
Но най-забележителното беше, че неговите интелектуални способности много изпреварваха физическите.
-В какво се изразяваше това?
На година и половина той вече четеше по-големия шрифт на вестниците. Много леко и бързо усвои цветовете
и техните оттенъци. На 2 год. започна да рисува, на 2,5 год.-с цветни боички.

-Никой не го е учил,-спомня си Надежда,-но той много леко и непринудено сядаше в поза "лотус" и...само
да го чуеш... Такива подробности за Марс, за планетарните системи, за други цивилизации разказваше, че
на нас сълзи почваха да текат от очите. Откъде едно дете ще знае всичко това? Космос, космически
сюжети-това са постоянните мотиви в неговите разкази от 2-годишна възраст.
Още тогава Борис казваше, че преди е живял на Марс,
  Интересно.То и аз като съм бил на две-три годинки съм разправял че съм дошъл от някаква лилава планета(майка ми още ми пази някъде рисунките),и още си се интересувам живо от космоса.
 Иначе на 4-ри вече можех да пиша и да смятам. :D :D
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Eon

  • Гост
Отг: Борис от Марс
« Отговор #14 -: Март 19, 2006, 13:28:06 pm »
 :-* :-* :-*

Ух на мама!

 ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27