Автор Тема: Борис от Марс  (Прочетена 30237 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Борис от Марс
« Отговор #30 -: Октомври 20, 2008, 22:14:14 pm »
Project Camelot имат интервю с него. Ако те интересува го гледай :)

Неактивен xXx

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
Re: Борис от Марс
« Отговор #31 -: Октомври 20, 2008, 23:25:51 pm »
Сигурно е интересно, но ме интересуваше дали има някакво развитие с това дете. Темата все пак е много стара от преди 2 години и половина и дали има хора, които казват, че детето говори истини или пък казват, че е лудо.

Други като него има ли? Или онези с черните костюми бързо ги прибират :)

Лично аз съм "отворен" към света и когато прочета нещо такова не го отхвърлям на секунда, а го приемам като една от възможностите. Предполагам и повечето хора тук. :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Борис от Марс
« Отговор #32 -: Октомври 20, 2008, 23:46:47 pm »
Ами пак ще кажа - ако те интересува - гледай интервютата. Там ще откриеш отговорите на въпросите си :)

Неактивен kiliev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Борис от Марс
« Отговор #33 -: Октомври 24, 2008, 14:41:20 pm »
В един от линковете на сайта Project Camelot има статия, преведена от руски на английски, където майка му е разказала как един ден го видяла сам в стаята да реди с конструктора си схемата на ДНК и да казва "Аз съм пилотът на изследователски кораб, учен, но никога няма да извърша кръстосване на ДНК на човек и влечуго. Това противоречи на правилата на естествения подбор..."
С какво ли се е занимавал в своите пребивавания на Марс, и с каква ли мисия се е преродил сега на Земята? Впрочем генетиката му била и любим предмет в училище сповед интервюто...

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Борис от Марс
« Отговор #34 -: Октомври 24, 2008, 17:20:02 pm »
В кое училище? Не е ли момчето още на 5-6години? Каква генетика? Или говорим за марсианското училище?

Нещо не ми се вижда читава тая история.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен kiliev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Re: Борис от Марс
« Отговор #35 -: Октомври 24, 2008, 22:53:59 pm »
В кое училище? Не е ли момчето още на 5-6години? Каква генетика? Или говорим за марсианското училище?

Нещо не ми се вижда читава тая история.

Той е роден на 11 Януари 1996, т.е. сега би трябвало да е на 12-13 години, и повечето от достъпната информация за негови изненадващи разкази за миналите му превъплъщения са от преди няколко години, когато наистина е бил малък, а това за любимия му предмет е споменато във филма-интервю с него на Project Camelot.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Борис от Марс
« Отговор #36 -: Октомври 24, 2008, 23:24:42 pm »
Значи ако предположим, че филма е поне на 6 месеца, а и се споменава за случка- "ходене на училище", която е да кажем поне на 6 месеца, се получава, че класа по генетика трябва да е като е бил на 12-1 = 11годишен (защото сега сме 2008-ма и той е на 12г)
Т.е. в 4 клас най-много...
В 4 клас не вярвам да се учи генетика. Още повече пък да е отделен предмет.
Аз едно време в 4 клас учех "Роден Край" или нещо подобно. Дори не е и "Биология" като предмет. Изучават се разни атмосферни явления, как вали дъжд, водата се изпарява, става на облаци, после пак вали, става на морета, ала, бала, елементарни неща, като за деца. Животните започват да се изучават много по-късно

Сори, че спекулирам за дребнавости, но все пак !!!
Или това момче ходи някъде на частни уроци вместо на обикновено училище, което ако беше така, щеше и да е задължително споменато във филма, или е поредното изхвърляне.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

cdms

  • Гост
Re: Борис от Марс
« Отговор #37 -: Октомври 25, 2008, 12:50:45 pm »
Като продукт на новото ни "качествено" образование можа да кажа, че учениците, които сега започват училище би трябвало да излизат висшисти. Според новата учебна програма от миналата година учениците в 6 клас изучават вече Илиада на Омир. А аз като гимназист изучавах произведението в 9 клас. Да не говорим за математиката. Свалили са от 1-ви курс в университета висша математика за ученици 10-11 клас. После защо не се учело, ами защото порастващите нямат толкова голям капацитет да възприемат информацията, която им се преподава.

Неактивен kiliev

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 20
Относно: Re: Борис от Марс
« Отговор #38 -: Октомври 28, 2008, 14:31:24 pm »
...
Сори, че спекулирам за дребнавости, но все пак !!!
Или това момче ходи някъде на частни уроци вместо на обикновено училище, което ако беше така, щеше и да е задължително споменато във филма, или е поредното изхвърляне.

Да, прав си - той всъщност не ходи в обикновено училище, а в някаква специална школа за напреднали деца, така че може би там им преподават малко по-различно. Във всеки случай във филма-интервю се споменва, че генетиката му е любим предмет, докато руския например, не му бил интересен.
Имал е и известни проблеми в училище, но не знам дали става въпрос за предишното му, нормално училище, или за новото за напреднали деца. Не рядко е прекусвал учителите си, заявявайки, че те им преподават неверни неща!

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Относно: Борис от Марс
« Отговор #39 -: Октомври 28, 2008, 15:21:17 pm »
Колкото и да е по-различно преподаването в тази школа, предмет генетика няма в средното училище.
Преподава се в някои висши учебни заведения.

Означава ли това, че в тази специална школа за напреднали деца в 4клас на 10 годишни деца преподават материалите от висши учебни заведения, и то от няколко различни специалности едновременно (защото в съществуват различни висши заведения с различна насоченост)- например висша математика, физика, химия, биология, биохимия, икономика.
Това е абсурд. Такова количество инофрмация не може да се събере до 4 клас, ако ще и класа да е само от айнщайновци.

Ето какво ми попадна в нета:
http://www.nsu.ru/education/biology/genetics/
Излиза, че в Русия се изучава генетика, ако следваш биология, и то чак в 3-ти курс.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Борис от Марс
« Отговор #40 -: Октомври 30, 2008, 20:00:44 pm »
На 15-ия ден след раждането си е държал главата си вече изправена; първата си дума "баба" произнася на 4-ия месец, практически започва и да говори от тогава; на 7 месеца иска да му дадат гвоздей, виждайки такъв забит в стената; на 1 годинка е започнал да реди букви по някаква система на Никитини, а на 1,5  год. вече свободно е четял едрия шрифт във вестник; от буквите, използвани в системата на Никитини на година и три месеца е наредил двойна спирала, досущ приличаща на ДНК.
http://www.agnivek.ru/boris_ka.htm
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Борис от Марс
« Отговор #41 -: Април 03, 2009, 22:52:03 pm »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Борис от Марс
« Отговор #42 -: Април 04, 2009, 02:17:52 am »
Темата е за хора, дошли от Марс, а не обратното ...
 ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен panthea

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 26
Re:Относно: Борис от Марс
« Отговор #43 -: Април 04, 2009, 02:47:45 am »
Първата вода, която тече в сухото легло на реката, никога не достига до морето, тя потъва в почва

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Борис от Марс
« Отговор #44 -: Април 04, 2009, 08:38:07 am »
Не, поне аз на български не съм го видял, а нямам и необходимото време да го преведа. Това вече е стара работа, на мен ми е интересно какви ги приказва Борис вече като младеж.   ;)
Не мисли като човек!-Крион

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27