Автор Тема: Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?  (Прочетена 46191 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #90 -: Декември 16, 2009, 17:59:26 pm »
:hi: Щом ви дразни Библията като авторитет може би имате предвид нещо по-добро, моля ви, да споделите.
:hi:Единственият"авторитет"който приемам е собствената ми интуиция.Онзи вътрешен глас който ми казва кое да приема и кое не.В кое да се слушам и кое да отхвърля.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #91 -: Декември 16, 2009, 18:02:22 pm »
на konstantin2007 ще му стисна ръката това е което искам да кажа :dance: ::) :drinks:
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #92 -: Декември 16, 2009, 18:04:24 pm »
 :hi: Да благодаря ви искренноста с която ме нарекохте "Кон с капаци. Напълно е възможно да сте прав или права. Но не ми отговорихте на въпроса!
За мен щом съм използвал Билията в дадената тема може би има писано в нея нещо по въпроса и не виждам нищо лошо в това ако вие използвате някакъв друг източник по всички въпроси. Посочете ми ако обичате някой който ви е любим и значим?
 Благодаря ви!
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #93 -: Декември 16, 2009, 18:05:58 pm »
Хора,искам да ви кажа че аз никога не съм чела Библията,незнам нито една молитва и това не ме прави по-малко ЧОВЕК!Съгласна съм с Константин,защото по същия начин мисля!

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за п
« Отговор #94 -: Декември 16, 2009, 18:10:56 pm »
:hi: Да благодаря ви искренноста с която ме нарекохте "Кон с капаци. Напълно е възможно да сте прав или права. Но не ми отговорихте на въпроса!
За мен щом съм използвал Билията в дадената тема може би има писано в нея нещо по въпроса и не виждам нищо лошо в това ако вие използвате някакъв друг източник по всички въпроси. Посочете ми ако обичате някой който ви е любим и значим?
 Благодаря ви!
Дадох пример не съм обидил никого.Прочете по нагоре написах че не разбирам въпроса.Че Вие сте се засегнали...аз нямах на предвид да обиждам никого.Прочете по нагоре преди 2-3 публикации коментара на konstantin2007.Мисля точно като него не мога да ви дам пример...дадох вече... a вие се засегнахте.. :o
Roswell
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 18:14:06 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #95 -: Декември 16, 2009, 18:14:06 pm »
Хора,искам да ви кажа че аз никога не съм чела Библията,незнам нито една молитва и това не ме прави по-малко ЧОВЕК!Съгласна съм с Константин,защото по същия начин мисля!

 :hi: И аз съм съгласен с вас! Аз пък никога не съм чел правилника за движение по пътищата, карам я по интуиция! Ще ме карат те да чета разни сухи материи, глупости на търкалета, че за какво ми е това тя колата си тръгва и без да ме пита "Знаеш ли не знаеш ли" Важното е да ти е Гот  :dance:
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #96 -: Декември 16, 2009, 18:17:31 pm »
Посочете ми ако обичате някой който ви е любим и значим?
 Благодаря ви!

JG, не го ли разбра най-накрая. Източника на моите постове съм АЗ.

Източника на постовете на konstantin2007 е самата тя.

и т.н. и т.н.

Няма нужда от външен източник: Библия, чанълинг, вестник, списание, книга, DVD и т.н.

Не го ли разбра най-накрая. Източника се нарича глава,тиква,кратуна и се намира на около 10-15 см. над раменете.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #97 -: Декември 16, 2009, 18:18:31 pm »
Хора,искам да ви кажа че аз никога не съм чела Библията,незнам нито една молитва и това не ме прави по-малко ЧОВЕК!Съгласна съм с Константин,защото по същия начин мисля!

 :hi: И аз съм съгласен с вас! Аз пък никога не съм чел правилника за движение по пътищата, карам я по интуиция! Ще ме карат те да чета разни сухи материи, глупости на търкалета, че за какво ми е това тя колата си тръгва и без да ме пита "Знаеш ли не знаеш ли" Важното е да ти е Гот  :dance:
Еее,JG,недей така..При цялото ми уважение,но според написаното от теб,който не е чел библията,не може да претендира за никакви знания..Това е несериозно.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #98 -: Декември 16, 2009, 18:22:27 pm »
 
Хора,искам да ви кажа че аз никога не съм чела Библията,незнам нито една молитва и това не ме прави по-малко ЧОВЕК!Съгласна съм с Константин,защото по същия начин мисля!

 :hi: И аз съм съгласен с вас! Аз пък никога не съм чел правилника за движение по пътищата, карам я по интуиция! Ще ме карат те да чета разни сухи материи, глупости на търкалета, че за какво ми е това тя колата си тръгва и без да ме пита "Знаеш ли не знаеш ли" Важното е да ти е Гот  :dance:
Еее,JG,недей така..При цялото ми уважение,но според написаното от теб,който не е чел библията,не може да претендира за никакви знания..Това е несериозно.

 :hi: Е кой знае какво покажете ми колко от братята роми знаят правилника за движение и никой не ги взема на сериозно
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за п
« Отговор #99 -: Декември 16, 2009, 18:25:40 pm »
как си получил книжка без да си чел правилника за движение? :o някои хора пишат на автопилот без да се обиждате :o :o
Roswell
« Последна редакция: Декември 16, 2009, 18:27:12 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #100 -: Декември 16, 2009, 18:32:18 pm »
Хора,искам да ви кажа че аз никога не съм чела Библията,незнам нито една молитва и това не ме прави по-малко ЧОВЕК!Съгласна съм с Константин,защото по същия начин мисля!

 :hi: И аз съм съгласен с вас! Аз пък никога не съм чел правилника за движение по пътищата, карам я по интуиция! Ще ме карат те да чета разни сухи материи, глупости на търкалета, че за какво ми е това тя колата си тръгва и без да ме пита "Знаеш ли не знаеш ли" Важното е да ти е Гот  :dance:
Еее,JG,недей така..При цялото ми уважение,но според написаното от теб,който не е чел библията,не може да претендира за никакви знания..Това е несериозно.

 :hi: Е кой знае какво покажете ми колко от братята роми знаят правилника за движение и никой не ги взема на сериозно

Ами всъщност Е кой знае какво,защото ако искаш хората да те приемат сериозно,трябва и ти да ги приемеш така.На братята роми не им пука кой как ги взема..А на теб?

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #101 -: Декември 16, 2009, 18:33:10 pm »
Посочете ми ако обичате някой който ви е любим и значим?
 Благодаря ви!

JG, не го ли разбра най-накрая. Източника на моите постове съм АЗ.

Източника на постовете на konstantin2007 е самата тя.

и т.н. и т.н.

Няма нужда от външен източник: Библия, чанълинг, вестник, списание, книга, DVD и т.н.

Не го ли разбра най-накрая. Източника се нарича глава,тиква,кратуна и се намира на около 10-15 см. над раменете.

 :hi: Е да но вашите ви вършат работа!
Моята тиква не става! Аз съм  сламения човек от книгата "Вълшебника от Оз" но след като едно магаре ми изяде сламата от главата си напълних кратуната с някакви разпиляни листи от книга за мое и ваше нещастие се оказа, че е било Библия, Пу да му се е на късмета не можа да се падне нещо по-интересно например "Властелина на Пръстените" иекшън майка! Сега трябва да чакам следващото магаре   ::)
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #102 -: Декември 16, 2009, 18:36:27 pm »
JG хайде стига измишлиотини моляте хайде стига сме се нападали...който си взел поука взел :hi: само спамим  ???
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #103 -: Декември 16, 2009, 18:38:49 pm »
 :hi: Спокойно, четох го един път, е стигнах само до съдържанието ама поне до там стигнах! Ааа, то нали се брои?  :unknown:
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Книгата Окровение, тайна или послание за посветени?
« Отговор #104 -: Декември 16, 2009, 18:41:10 pm »
 :hi: Добре сериозно! Няма повече да използва библията докато я коментирам ;D
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27