Автор Тема: Свободната енергия и генератори  (Прочетена 380754 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #660 -: Април 13, 2012, 19:00:31 pm »
mitko, прав си. И комшията си направи. Икономията е около 30 %, която дава джипа му. И е доволен човека. Друг си купи комплекта направо от фирма в САЩ за 900 лв. Също му дава такава икономия. Но мисля, че тук става въпрос за енергията на ефира, която ни обгражда и е била овладяна от Н.Тесла и други негови последователи или предшественици. Много е писано и много е направено по този въпрос, но нещата се пазят в дълбока тайна. Отделни ентусиасти и изобретатели успяват в това направление и сега. Това се вижда от техните публикации, но .... нищо повече.  Това е за съжаление. Аз не се съмнявам, че институти и компании са постигнали много повече и имат готови реализирани разработки в използването на свободната енергия.
« Последна редакция: Април 13, 2012, 19:58:42 pm от bojinkata »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #661 -: Април 13, 2012, 19:25:32 pm »
Митко, как си направил тази клетка за браунов газ и за какво я използваш?

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #662 -: Април 13, 2012, 20:06:38 pm »
mitko, прав си. И комшията си направи. Икономията е около 30 %, която дава джипа му. И е доволен човека. Друг си купи комплекта направо от фирма в САЩ за 900 лв. Също му дава такава икономия. Но мисля, че тук става въпрос за енергията на ефира, която ни обгражда и е била овладяна от Н.Тесла и други негови последователи или  предшественици.
 
      Тук  не  става  въпрос  какъв  е  хим.  състав  на  баницата,  а  вкусна  ли  е.  Та  как  протича  процеса  не  е  интересно  за  практика,  важното  е,  че  се  получава  някакъв  си  газ  който  може  да  се  впрегне  в  работа  (кола,  парно,  даже  получаване   на  изкуствени  диаманти  и  в  много  други  области)
      И  да  те попитам - ТИ  ЗАЩО  НЕ  ГО  НАПРАВИШ?   
      Най-трудно  ми  беше  да  пробия  точно  отвори  в  пластините,  другото  е  лесно!     
     
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #663 -: Април 13, 2012, 20:32:22 pm »
Мите, нямам кола бе, приятел. По този повод има и виц, но не му е мястото тук. Освен това, след като имаш такъв генератор, вече знаеш че от динамото се иска много повече ток. Безплатни обеди няма. Икономията я дава само на дълъг път, за градското няма смисъл.

Неактивен БМ-21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #664 -: Април 13, 2012, 20:58:31 pm »
И като си помисля, че този Браунов газ е измислен от българина Илия Велев(Велбов). Роден в 1922 г. и после емигрант в Австралия. Китаиците първи го прилагат в промшленоста. После е убит заради неправилното откритие от  американците.

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #665 -: Април 13, 2012, 21:09:12 pm »
Мите, нямам кола бе, приятел. По този повод има и виц, но не му е мястото тук. Освен това, след като имаш такъв генератор, вече знаеш че от динамото се иска много повече ток. Безплатни обеди няма. Икономията я дава само на дълъг път, за градското няма смисъл.
  Не  разбра  какво  те  питам.  Просто  провери  не  вярвай  на  написано  или  казано,  просто  провери,  ще  намериш  някаква  истина,  която,  обаче,  ще  бъде  твоя!!  Нямаш  кола,  но  отопляваш  ли  се?  И  ще  ти  кажа,  да  вървят  по  дяволите  всички  които  казват,  това  е  нерентабилно,  просто  провери  и  тогава  ще  говорим  отново! 
          Задай  си  въпроса  кой  и  защо  говори  за  нерентабилност! 
          Провери  колко  долари  са  давали  за  клетката  на  Стенли? 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #666 -: Април 14, 2012, 02:23:59 am »
Прочетете тук: http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=111.msg250373#msg250373


Наистина Тесла е велик, а последователите му малтретирани!!!

Неактивен БМ-21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #667 -: Април 24, 2012, 22:21:28 pm »
Тесла отдавна  е произвеждал безплатна енергия . То  и бълг. изобретател показа пред К .Кеворкян във ,,Всяка неделя,, как работи авт. двигател с вода ,ама после странно загина. Даже ,,народната власт ,, не се поинтересува от това откритие и не опази откривателя.А човека пожела с това откритие да плати дълга на Б-я който тогава беше 8 милиарда.Така,че ,,безплатна енергия ли,,. ДЕ СОПА  ДЕ ,ДЕ СОПА (тояга)

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #668 -: Април 25, 2012, 13:48:02 pm »
Една добре подбрана колекция, но за съжаление на английски:

http://www.thrivemovement.com/the_code-new_energy_technology

Ако някой има интерес и време може да  преведе по- интересното.



Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #669 -: Април 25, 2012, 15:40:17 pm »
Тесла отдавна  е произвеждал безплатна енергия . То  и бълг. изобретател показа пред К .Кеворкян във ,,Всяка неделя,, как работи авт. двигател с вода ,ама после странно загина. Даже ,,народната власт ,, не се поинтересува от това откритие и не опази откривателя.А човека пожела с това откритие да плати дълга на Б-я който тогава беше 8 милиарда.Така,че ,,безплатна енергия ли,,. ДЕ СОПА  ДЕ ,ДЕ СОПА (тояга)
Той и Жул Верн има един роман, дето разлага вода и получава вечен двигател, с който гори една горелка и разширавя въздуха на балона.
Ама това е само в романа. На практика за да разложиш вода на водород и кислород ти трябва доста енергия и температура.
Или може би мислиш, че водата ще дава енергия без да се разлага молекулата?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен БМ-21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #670 -: Април 25, 2012, 20:48:53 pm »
Какъв ти един роман. Само Ж.В. ли си чел ? То има т. к. стотици романи, в която безпл. енергия е като да я гребеш с кофа.
Казвам това ,което видя цял народ . Човекът  демонстрираше изобретението пред хората из страната. Същото го правеше испанец, но по късно. После и той загина.
Учил съм  физика и не го мисля, просто го зная. Доколкото разбирам знаеш как се получава безпл. енергия.
Моля да ни обясниш колко енергия трябва, каква температура и всички други неща около това.
Предварително благодаря.
« Последна редакция: Април 27, 2012, 22:58:22 pm от Black Adder »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #671 -: Април 25, 2012, 21:49:57 pm »
БМ-21, предаването и аз го гледах преди много години. Името на изобретателя не помня и дали е убит не зная, но той просто изчезна. Повече не се чу нищо за него. И как няма да изчезне като застраши сериозно енергийните вампири. Такива като него има много по света, но има наложено табу по този въпрос.
Но все  пак, водата е материя позната донякъде като източник на енергия, но "ефира" и сега е напълно непознат, а е бил ползван от Никола Тесла за експерименти и то успешно - документи и в темата колкото искаш. Ето това е неизчерпаемия свободен източник.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #672 -: Април 26, 2012, 01:37:39 am »
Тесла отдавна  е произвеждал безплатна енергия . То  и бълг. изобретател показа пред К .Кеворкян във ,,Всяка неделя,, как работи авт. двигател с вода ,ама после странно загина. Даже ,,народната власт ,, не се поинтересува от това откритие и не опази откривателя.А човека пожела с това откритие да плати дълга на Б-я който тогава беше 8 милиарда.Така,че ,,безплатна енергия ли,,. ДЕ СОПА  ДЕ ,ДЕ СОПА (тояга)
Той и Жул Верн има един роман, дето разлага вода и получава вечен двигател, с който гори една горелка и разширавя въздуха на балона.
Ама това е само в романа. На практика за да разложиш вода на водород и кислород ти трябва доста енергия и температура.Или може би мислиш, че водата ще дава енергия без да се разлага молекулата?
Не четеш внимателно. Не съм казал, че знам как се получава свободна енергия.Освен това ти зададох въпрос. Дали ще получа отговор?Според тебе при тоя свободен генератор водата разлага ли се, или не се разлага? И при каква температура?
« Последна редакция: Април 26, 2012, 01:38:40 am от Tangrata_ »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #673 -: Април 26, 2012, 12:58:22 pm »
     Вода  съм  разлагал  на   Н-Н-О  при  6  градуса,  ще  опитам  и  при  1  градус,  количеството  обаче  е  значително  по-малко.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #674 -: Април 27, 2012, 07:02:07 am »
Ми разкажи, как го правиш това. За конвенционалната химия, не е възможно.
За прибързващите да ме заръбат, си пояснявам изречението. Казвам "конвенционална" химия.
Т.е. не отписвам възможността за съществуване на друга. Просто аз не я знам.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27