Автор Тема: Свободната енергия и генератори  (Прочетена 380765 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #540 -: Май 12, 2009, 02:33:39 am »
Немаа са пУашите, ако не се стремите да променяте светО като с магическа пръчка може и да поживеете - важното е да не им се набивате на очи. Всеки гУобаУист рано или късно се споминава  :-[ .
Ич нема се плашите!Вече става маи три години как си карам колата на вода и бензин и съм си жив и здрав,а и не само аз-начина съм го описъл подробно тука ,а аз съм го изкопирал от братушката другаря Андреев/да живее Русия/ които пък е публикувал книга с описанието на процеса-книгата я има в интернета и всеки може да чете, мисли, и прави.
Ако инфото се разпространява ще бъде достъпно до повече хора,ако повече народ повтори дадено устроиство вече не може да се спре процеса, и ще се разраства в геометрична прогресия.От нас обикновенните хора зависи дали това ще стане.
А сега ме изби на лирично отклонение.За да се направи дадено устроиство се иска знание,къде физика,къде химия,къде виша математика,къде и трито заедно като основа, и вече специализираните профили след това.С това 20 годишно затъпяване на нацията и сриване на образованието,и икономиката няма вече кадри-всички фирми реват че няма квалифициран персонал тука,хората избегаха, а нови попълнения няма,има само общаци колкото  искаш, след още 20 години идея си нямам какви кадри ще останат, и какво ще се изобретява, или произвежда...Ако искаме наука и прогрес трябва яко учене, и яко работа.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #541 -: Май 12, 2009, 07:53:52 am »
Тази система слагал ли си я на други коли и дали ще стане, ако не е руска колата? Един път май беше споменал, че има някаква разлика в двигателите на руските и западните коли.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #542 -: Май 12, 2009, 08:16:32 am »
Тази система слагал ли си я на други коли и дали ще стане, ако не е руска колата? Един път май беше споменал, че има някаква разлика в двигателите на руските и западните коли.
Mirotvorec,

Колата ТРЯБВА ДА ИМА КАРБУРАТОР И ДА НЕ Е С КОМПЮТЪРНО ПОДАВАНЕ НА ИСКРАТА, защото иначе не може да се нагласи предварението на зададените от Андреев градуси. GOGO споменаваше в нящакъв свой пост, че е пробвал на автомобил с компютър, май беше Сузуки, но нищо не е станало. И като приложил системата върху карбураторен автомобил, нещата се получили.

Gogo,

Няма ли да споменеш, как си изработил новият тип катализатор, да му приложиш снимки и го опишеш схематично? Как си решил проблема с натрупването на варовик?

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #543 -: Май 12, 2009, 08:34:56 am »
Сиреч, тази система не работи при коли инжекцион, така ли?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #544 -: Май 12, 2009, 10:41:07 am »
Сиреч, тази система не работи при коли инжекцион, така ли?
Не е точно така. Системата ще работи при всякакви двигатели с вътрешно горене, но... Но при инжекционните автомобили трябва да се промени схемата, която управлява момента на подаването на искрата. Тя трябва да се нагласи на невъзможните 40 до 70 градуса преди горна мъртва точка. Което ще рече, че при инжекционите е нужно да се направи тотална промяна в схемата на компютъра, а това го могат само създателите на схемитие или някой който е много навътре в автомобилната електроника. Т.е. по някакъв начин да се изключи управлението от компютъра на момента на подаването на искрата и да се направи схема за ръчно управление на момента на подаването /най-лесно с някакъв потенциометър вътре в купето/. Това е сложно, защото, според указанията в "Автотермията", колкото повече километри се изминават с катализатора, толкова повече в двигателя се натрупва специфичен изотоп на въглерода, който действа като втори и допълнителен катализатор, а това значи, че трябва периодично да се увеличава ъгъла на момента на запалването, ДОКАТО СЕ ДОСТИГНАТ НЕВЪЗМОЖНИТЕ 70 ГРАДУСА, КОГАТО ВЕЧЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ИМА ПЪЛНА АВТОТЕРМИЯ, ПРИ КОЯТО БЕНЗИНОВИЯТ ДВИГАТЕЛ ЗАПОЧВА ДА РАБОТИ САМО ВЪЗДУХ СЛЕД ВРЕМЕТО ПОДГРЯВАНЕТО ДО ДОСТИГАНЕТО НА РАБОТНАТА ТЕМПЕРАТУРА НА ДВИГАТЕЛЯ /КОГАТО ОКОНЧАТЕЛНО СЕ СПИРА ПОДАВАНЕТО НА БЕНЗИН/, И НЕ САМО НА ВЪЗДУХ, НО И В ДИЗЕЛОВ РЕЖИМ, Т.Е. СДЛЕД ИЗКЛЮЧВАНЕ ПОДАВАНЕТО НА ИСКРАТА НА СВЕЩИТЕ, ДВИГАТЕЛЯТ ПРОДЪЛЖАВА ДА СИ РАБОТИ, И ЕДИНСТВЕНИЯТ НАЧИН ДА ГО ИЗКЛЮЧИШ Е ДА НАТИСНЕШ СПИРАЧКИТЕ И ГО СПРЕШ ПРИНУДИТЕЛНО СЪС СЪЕДИНИТЕЛЯ.

Абе чудеса...
« Последна редакция: Май 12, 2009, 10:42:38 am от SMSI-H »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #545 -: Май 12, 2009, 11:30:53 am »
Скоро време ще работи и на инжекция и на всякви коли,иска си времето само,и хората които да се мъчат да правят опитите.Иначе преди да взема ладата имах хонда акорд и субаро-на тях не стана.Относно катализатора,след като зимата се задръсти с варовик за пореден път го промених изцяло.Сега е много просто и лесно направен и няма никаква опасност да се задръсти с варовик-просто в тръбата която стърчи от въздушния филтър вкарах оловни мрежи с големи отвори по тях навити едно към гъотере така че да не затрудняват минаването на въздуха,магнитите направо от тяхната си сила/неодимови много яки/ се залепиха към ламарината на въздушния филтър от вътрешната му страна.Водната пара през една дупка на корпуса на въздушния филтър отгоре над карбуратора точно,така че да влиза директно вътре в него.Това е.Направиятга е за има няма 30 мин работа.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #546 -: Май 12, 2009, 12:38:10 pm »
Скоро време ще работи и на инжекция и на всякви коли,иска си времето само,и хората които да се мъчат да правят опитите.Иначе преди да взема ладата имах хонда акорд и субаро-на тях не стана.Относно катализатора,след като зимата се задръсти с варовик за пореден път го промених изцяло.Сега е много просто и лесно направен и няма никаква опасност да се задръсти с варовик-просто в тръбата която стърчи от въздушния филтър вкарах оловни мрежи с големи отвори по тях навити едно към гъотере така че да не затрудняват минаването на въздуха,магнитите направо от тяхната си сила/неодимови много яки/ се залепиха към ламарината на въздушния филтър от вътрешната му страна.Водната пара през една дупка на корпуса на въздушния филтър отгоре над карбуратора точно,така че да влиза директно вътре в него.Това е.Направиятга е за има няма 30 мин работа.


Добре де...

Ама нали целта е оловния катализатор да се намира МЕЖДУ МАГНИТИТЕ, а не да се разполага извън полето, което те образуват. И също така, целта е водната пара да преминава през магнитно-оловния катализатор, за да може да започне процес на Фазов Преход от Първи порядък /ФППП/. Тъй както си го направил, не може да се получи /ФППП/. Което пък ме навежда на други мисли.

Преди в ЛС те бях питал дали си достигнал до пълната Автотермия, при която имаме дизелов режим в бензинов двигател, но ти спомена, че не си се занимавал да махаш катализатора, и с една дума не си пробвал да караш само на въздух.

Сега, когато си направил катализатор, КОЙТО НЕ БИ ТРЯБВАЛО ДА ПРЕДИЗВИКВА ФППП, си мисля, че в двигателя на Ладата има достатъчно наработен изотоп на въглерод и можеш да пробваш ПЪЛНАТА АВТОТЕРМИЯ. Замери компресията на двигателя. Ако е около 12, ИЗХВЪРЛИ КАТАЛИЗАТОРА, сложи прекъсвач на бензиновата помпа /или кранче с жило до купето, ако Ладата има механична, а не електрическа, бензинова помпа/, не променяй системата за подаването на искрата И ПРОБВАЙ ДА ВИДИШ ДАЛИ ДВИГАТЕЛЯТ РАБОТИ ВЕЧЕ БЕЗ КАТАЛИЗАТОР!!!!!!!! След загряването на двигателя изключи подаването на бензина с прекъсвача или кранчето. По думите ти съдя, че двигателят ТРЯБВА ДА РАБОТИ ПРЕКРАСНО САМО НА ВЪЗДУХ.

ДВИГАТЕЛЯТ ТИ ТРЯБВА ДА РАБОТИ САМО НА ВЪЗДУХ, НАЛИ Я КАРАШ ТАКА ВЕЧЕ ТРИ ГОДИНИ!!! Невъзможно е да не работи само на въздух. Ако не ще, виж момента на подаването на искрата, гледай да догониш 70 градуса на делкото преди ГМТ и ще тръгне само на въздух.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #547 -: Май 12, 2009, 14:04:01 pm »
Как ли ще разпостраняваме технологията ли?Много просто- с нашата алчност хората ще си направят такъв генератор без проблеми веднага що научат за него.
И ако спечеля печеля за всички ,ако загубя губя само за себе си.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

agent006

  • Гост
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #548 -: Май 30, 2009, 10:45:52 am »
Чуканов по последни дани се е продал на енергийните монополи и на илюминатите, след като използвал и представил за свои - тоест откраднал и присвоил публикувана за свободна употреба теория за свободната енергия, квантите и проект за генератор на свободна енергия, след което сключил сделка да пази в тайна откритието срещу солидно възнаграждение!
Мошеник от всякъде >:(
Нека заслужи всеобщото презрение!!!!!!
« Последна редакция: Май 30, 2009, 12:30:18 pm от Mirotvorec »

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #549 -: Май 30, 2009, 18:27:17 pm »
Което не се купува с пари - се купува с много пари.
А ако не е искал да се продаде - може би са заплашили семейството му и т.н.
Така че, човекът може и да не е виновен - може да не е имал избор.
Във всеки случай енергиините мониполисти и имюминатите са за презрение, ама и те ще умрат и т.н.
някой ден всичко ще се разбере и ще имаме свободна енергия, жалко че сигурно няма да съм жив да го видя, но някой ден ще стане (особено ако свърши черното злато или стане скъпо и неефективно). Все някой ще направи нещо :)
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #550 -: Май 30, 2009, 19:59:04 pm »
Чуканов по последни дани се е продал на енергийните монополи и на илюминатите, след като използвал и представил за свои - тоест откраднал и присвоил публикувана за свободна употреба теория за свободната енергия, квантите и проект за генератор на свободна енергия, след което сключил сделка да пази в тайна откритието срещу солидно възнаграждение!
Мошеник от всякъде >:(
Нека заслужи всеобщото презрение!!!!!!

Цитирай тези "последни данни", ако обичаш :)

Неактивен reiterkruz

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #551 -: Юни 15, 2009, 22:31:59 pm »
така пак съм аз прочетох една от статиите ви в която пишете нещо от сорта "като гении от ранга на Тесла ,максуел..."осъзнавате ли че като казвате
Тесла отхвърлате максуел и обратното.нищо против просто ми се струва безсмислено.
За пример ще дам че Никола Тесла не е исползвал уравнението на максуел през целия си живот.ТЕсла е бил  практик и теоритик а Максуел е бил теоритик и практик.

Аз съм само любител на физиката и нямам ваще знания просто исках да коментирам това

Неактивен npn2sc3856

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #552 -: Юни 26, 2009, 18:05:59 pm »
j
« Последна редакция: Август 28, 2009, 16:00:31 pm от npn2sc3856 »

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #553 -: Юни 26, 2009, 19:41:37 pm »
Нещо не разбирам това за магнита. Иначе за Тесла и Максуел - те си противоричат, но не помня как точно - чета от скоро Бил Брайсън - Кратка история на почти всичкo - http://zamunda.net/details.php?id=177356&hit=1
и там пишеше и за тях.
Иначе на някой (не ми се споменават имена, за да не ми се смеете след това) уравненията не са вярни, защото се отнасяли за статична вселена, а тя не е такава - това го прочетох в книгата, ама май и друг път съм го учвал.
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свободната енергия и генератори
« Отговор #554 -: Юни 27, 2009, 11:46:54 am »
Искам да обърна вниманието ВИ към нещо, върху което отдавна мисля и математически изглежда доста смислено. Ако вземем в предвид целите прости числа, то някои от тях се делят на други, като деленето е безкрайно. Ще рече нещо в период >>>2/3=0,66666666...
Ако приемем един магнит за единица и следствието от горното, то нека по- мислещите кажат какво би се получило при такава магнитна система.
( Има и други числа (и цифри),които не се делят точно.)


САМО ИДЕЯ :-\
Математиката е абстрактно нещо и не можеш да приравняваш числа към магнити.
А ако мислиш, че може за каква точно връзка/асоциация става въпрос?

Второ, означенията с числа са абстрактни. Числото 2/3 си е чисто и просто 2/3-ти.
В десетична бройна система ще изглежда като 0.6666. Но пък в троична система ще бъде 0.2; В шестична система, раделено на 3 е 0.1 и тн. (ако 2 се раздели на 10 в десетична става 0.2, а ако се раздели на 3 в троична пак става 0.2)
Така, че всичко това са просто означения.
Означенията са измислени от хората за улеснение. Ние решаваме кое да бъде килограми, грамове или пък тонове.

Числото 0.6666 дори не е ирационално. Много по-конвенционален вид има, отколкото да кажем корен от 2.


Трето, простите числа имат малко общо. Със същия успех можеш да разделиш и съставни.
Например 2 / 3 има същия резултат както 4 на 6, или пък 1000 / 1500.

Така, че не виждам защо добавяш термина "прости"
Дори не е задължително да са цели, защото ако разделиш 0.2 на 0.3 ще получиш пак същия резултат.

Дори би могъл да разделиш 0.133333333333(вперед) на 0.1999999999999(вперед)
и пак ще получиш 0.6666666(вперед)

Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27