Автор Тема: Защо няма хора по улиците У нас?  (Прочетена 11199 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен airdata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Защо няма хора по улиците У нас?
« -: Октомври 22, 2009, 17:44:00 pm »
Здравейте....
Това ми е 1-вата тема и от 1г. насам силно се интересувам от така наречените доминиращи-тяхната история,нрави,политили и т.н.
Доста често съм попадъл тук,но до сега нищо не съм писал.

 Та,първото нещо което искам да ви запитам е :
Защо всичката тази информация в България,се споделя само във форуми или излезе 1 филм на 1г. в 1 сайт и това е!Повечето филми дори не са преведени,а простолюдието в България цари!
Защо тя не е на улицата на протест с лозунги? flag_of_truce flag_of_truce Най-малкото - Плакати и брошури?
 На 23г. видях истината и не срамувам от закъснението,в държава като нашата!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #1 -: Октомври 22, 2009, 20:00:00 pm »
Защо ли? Защото сме свикнали така!Вече не сме този народ,който се е вдигал на бунт!Сега сме едни плужеци,които като се преберат от работа и засядат пред телевизора и и гледаме простотиите и нищо друго не ни интересува.Изпростяваме!!! ::) Сега сме се превърнали в едни страхливци ,които чакаме на някой друг да ни извади от калта в която сме затънали до ушите. Това е моето мнение! Ако не съм права ,оспорете ме!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #2 -: Октомври 22, 2009, 20:20:29 pm »
Ето, оспорвам те  :blum2:

На хората им харесва така.

И първата работа на "виделият истината"(ако така можем да наречем един по-различен човек, обобщителен образ на идеята на форума), е да осъзнае, че на хората така им харесва и съвсем не е негова работа да се занимава с работата на хората.

По-добре "виделият истината" да си гледа своя гъз, да си гледаме нашите собствени гъзове и да не се мешаме на свободната чужда воля.Малко е...глупаво...да се опитваме да диктуваме съдбата на народа.Даже Илюминати не го правят, даже самият дявол не го прави - илюминати само предлагат, нищо повече.

"Виделият истината" да престане да настоява и да започне да предлага.А най-добре да спре и да предлага, щото никой не му иска стоката.Тогава вече "виделият истината" става "виделият истината за истината".
« Последна редакция: Октомври 22, 2009, 20:21:45 pm от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Unlock_the_Light

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 162
  • Veritas Vos Liberabit!
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #3 -: Октомври 23, 2009, 09:36:07 am »
Ще напиша две фразички:

"Ignorance is bliss"

и

"Когато властва страх и престъпление,да бъдеш глух и ням е избавление"

 8)

"Светът е моята страна.....да правя добро е моята религия" -Томас Пейн

Неактивен airdata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #4 -: Октомври 23, 2009, 17:53:41 pm »
С това съм най-съгласен.В началото,когато ми дойде акъла в главата,направо бях потресен, с в времето всичко угасна....На хората, на които говорих,че това не е редно ми отвръщаха:
 "Ех какво да се направи"
Въпреки,че тяхният статус беше - "Нормален", ако въобще може да се нарече такъв-ходят на работа....вечерта вкъщи и това е!
За мен не е нормално това...
  Ден след ден имам чуството,че ще се вдигна и ще отида да живея някъде -без ток,вода и "нормалните" неща на днешният ден....
  Ако имах приятелка,която споделя идеята ми бих заминал дори сега,но настоящата ми приятелка седи по 4 часа във фризьорският салон.Аз не съм и задавал въпроса директно,но я питал дали не и е идвала подобна идея.Отговорите са и били от сорта "ти вече почваш да полудяваш".
« Последна редакция: Октомври 23, 2009, 20:08:40 pm от Mirotvorec »

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #5 -: Октомври 24, 2009, 09:00:29 am »
Е, и? Аз също имам приятелка, която не споделя тези ми мисли.Но съм твърдо решил да се махам оттук и денем и нощем работя по инвестициите в тази посока.
Аз да не би да съм приятелката си? Че да измервам живота си с нея? Или идва или не, не виждам какво има да се обсъжда тук.
« Последна редакция: Октомври 24, 2009, 14:03:51 pm от Mirotvorec »

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #6 -: Октомври 24, 2009, 09:07:40 am »
Аз да не би да съм приятелката си? Че да измервам живота си с нея?
Много правилно! Обществото дотолкова ви е промило мозъците, че смятате това за напълно нормално, че даже задължително! Защо ви е нужен придатък? Нима имате нужда от някой друг, върху чийто гръб да изнесете живота си? Може ли този някой друг да изживее живота ви вместо вас и може ли този друг да бъде вас, да знае какво наистина ви е нужно, да извърви пътя вместо вас? Ако сте силни имате ли нужда от патерица? Ако сте силни, какво може да ви даде някой друг? Изобщо какво търсиш извън себе си, когато можеш самият ТИ да имаш всичко?
(Или просто си търсиш извинения и намираш оправдания за мързела и слабостта си?  :negative:)

Edit: Извинявам се за офтопика, пак се отнесох... :-[
« Последна редакция: Октомври 24, 2009, 09:18:39 am от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен airdata

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #7 -: Октомври 24, 2009, 23:58:50 pm »
Аз да не би да съм приятелката си? Че да измервам живота си с нея?
Много правилно! Обществото дотолкова ви е промило мозъците, че смятате това за напълно нормално, че даже задължително!

Е Как пък не се сетих по рано........ :-X
..........ще си имам една козичка и тя ще ми готви,пере....аз ще ходя за дърва...ще си родим уруди-половин човек,половин коза.Митично създание!  :---
   
  Момчета дайте малко реализъм от ваша страна!Естественно,че обществото дотолкова ми е промило мозъка,че дори и повече.Цял живот съм бил сред хора в панелките.....ако не чувам как се карат съседи не мога да заспя.
  Вие кво очаквате,че ще отида на място,където няма жив човек и ще остана там сам за винаги ли?....Без деца дори??!!
Бягам от всичко и отивам да си живея сам в гората - Колко време ще издържа без никакъв стимул за живот.
 - 1г. в най-добрият случай и си слагам край на живота.(ако не съм го направил по-път за мястото където съм се насочил)

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #8 -: Октомври 25, 2009, 00:17:44 am »
За какво има сведения:
1.Мъж може да забременее от себе си и може да кърми.
2.Човекът може да развие "псионични сечива", АКО въобще има нужда от сечива.

Това може да са идеални условия, но са ФАКТ.И всеки нюанс между сегашното ти положение и това идеално положение, също е ФАКТ.Така че стига си се вкарвал в глупости.Много неща са възможни.

И също така, стимулантът за живот не може да изчезне, защото това ще означава, че си вече мъртъв.Стимулантът за живот се променя и неговата нисша винаги е пълна.Стига вкарвал и тоя тип глупости - "нямам за какво да живея".Пич, сега живееш заради съседите си, може ли да стане по-зле от това? Не, такаче си хващай багажа.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #9 -: Октомври 25, 2009, 00:30:44 am »
:lol: airdata, ти пък! Ми по селата колко моми има... без булка няма да останеш, толкоз като държиш... ;D  :-*
Обаче гаранция давам, че и два месеца няма да издържиш без пералня, телевизия, супермаркети, вътрешна тоалетна и баня с топла вода (примерно) :blum1:
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 00:31:47 am от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #10 -: Октомври 25, 2009, 00:51:12 am »
Малко се отклонявате от основната тема!

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #11 -: Октомври 25, 2009, 02:45:00 am »
По темата:
А защо трябва да има? Нима да издигащ лозунги на улицата е единствения и правилен(?!) начин за протест? Не можеш ли да протестираш срешу "доминиращите" като просто се стремиш да не подкрепяш техните дела и да търсиш алтернативи? По какъв начин издигането на лозунги на улицата те прави "осведомен" и обратното?

По офтопика:
Аз да не би да съм приятелката си? Че да измервам живота си с нея?
Много правилно! Обществото дотолкова ви е промило мозъците, че смятате това за напълно нормално, че даже задължително! Защо ви е нужен придатък? Нима имате нужда от някой друг, върху чийто гръб да изнесете живота си? Може ли този някой друг да изживее живота ви вместо вас и може ли този друг да бъде вас, да знае какво наистина ви е нужно, да извърви пътя вместо вас? Ако сте силни имате ли нужда от патерица? Ако сте силни, какво може да ви даде някой друг? Изобщо какво търсиш извън себе си, когато можеш самият ТИ да имаш всичко?
(Или просто си търсиш извинения и намираш оправдания за мързела и слабостта си?  :negative:)

Edit: Извинявам се за офтопика, пак се отнесох... :-[
Кой каза, че партньор е равно на "придатък", "някой, който изнася живота ви на гърба си", "патерица" или "някой, който извървява пътя сместо вас"?! Само някой, който не е видял нищо от живота може да смята, че е задължително партньорствата да се основават на подобни отношения. Ако си силен и добавиш същата сила на друг човек, силата ви не просто се удвоява, а дори се умножава (математически не излиза, защото тези сили дори да са равни, не са еднакви). Самият ти можеш да имаш всичко, но не и сам, по смисъла на "само със себе си" в настоящото деление на индивидите.
For The Internets! :D

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #12 -: Октомври 25, 2009, 10:15:45 am »
Да, Oneness, само че в партньорството двете страни трябав да са на едно ниво, иначе единия мъкне другия.А да са на едно ниво е някакво легендарно съвпадение в живота на човек и... едва ли.

Ще стане нещо като във филма Монгол.Момичето му спасяваше живота на няколко пъти, но щастлива ли беше? Не, порсто беше добър бизнесмен - щастие срещу социална позиция(жена на хан евентуално).А и дори да искаше главния герой не можеше да стои с нея, просто съдбата му не беше такава.
И партньорството им беше изксуствено - сациално осонвано, а не основано на щастие.

И затова няма хора по улиците - всеки бяга от всички :) И всеки се мръщи, когато е на улицата, защото всички му се стоварват на главата и като общество не се понасяме вече.
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 10:17:13 am от Спорт-Здраве4 »

Неактивен Oneness

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 127
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #13 -: Октомври 25, 2009, 17:19:59 pm »
Да, Oneness, само че в партньорството двете страни трябав да са на едно ниво, иначе единия мъкне другия.А да са на едно ниво е някакво легендарно съвпадение в живота на човек и... едва ли.
Не е никакво легендарно съвпадение, а нещо съзсем нормално, но казвайки "едва ли" ти сам, както повечето хора по света сами му затръшвате вратата.

Ще стане нещо като във филма Монгол.Момичето му спасяваше живота на няколко пъти, но щастлива ли беше? Не, порсто беше добър бизнесмен - щастие срещу социална позиция(жена на хан евентуално).А и дори да искаше главния герой не можеше да стои с нея, просто съдбата му не беше такава.
И партньорството им беше изксуствено - сациално осонвано, а не основано на щастие.
Ще стане, ако ти го позволиш. Ти си този, който контролира ситуацията и имаш свободния избор да решиш какво да правиш с наличните неща, а не някаква "съдба" в трето лице. "Съдба" има, но тя е от първо лице.

И затова няма хора по улиците - всеки бяга от всички :) И всеки се мръщи, когато е на улицата, защото всички му се стоварват на главата и като общество не се понасяме вече.
Ти бягаш. Ти и всички, които ги е страх да не бъдат ощетени по някакъв начин. Страха и омразата (те са едно и също) са отрова за любовта и всичко свято, което човек съдържа в себе си и колкото по-рано го разбереш, толкова по-скоро ще се случат нещата, които до сега си смятал за невъзможни. Не всички се мръщят, но явно за теб значение имат само намръщените, щом те са "всички". Как очакваш да видиш усмихнат човек, който е на едно ниво с теб, щом той за теб е "никой"? :-X
For The Internets! :D

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 244
Re:Защо няма хора по улиците У нас?
« Отговор #14 -: Октомври 25, 2009, 17:29:31 pm »
Не всички се мръщят, но никой не се усмихва - това искам да кажа.Хората не са това, което изглеждат.Естествено, че има бол усихнати хора по улиците, нима за това говорим? И аз мога да вървя усмихнат, голям праз.

Говоря за истинското състояние на хората.Първо, невероятно трудно е да се намери човек, който не е яхнал някаква роля.Ролята му се мръщи, ролята му се усмихва, ролята му се вижда.Човекът не се вижда.Това е притеснителното.
Аз самият имам широк набор от роли - нападателни, защитни, удобни и тн...Може би, за да се видя аз, трябва да се сложи скрита камера в апартамента ми без мое знание.

И второ, чак като се открие човек извън роля, трябва да се прави статистика колок са усмихнатите.
Това искам да кажа - можем да си се усмихваме колкото си искаме, но никой не би се усмихнал.


А за останалото... вече навлизаме в лични неща.Аз конкретно съм и винаги съм бил единак, така е протекло детството ми.Имам социална роля, както и още няколко роли за по-особени социални положения, но в моментите, в които не съм задължен да комуникирам с общество, съм единак.
/което е така наречената от мен базова роля...рождена роля или от сорта/

Така че различни хора, различни предпочитания.Но да намеря партньор(същополов или другополов), който да има същите стремежи като моите? Въобще не си го представям, защото си знам стремежите.
« Последна редакция: Октомври 25, 2009, 17:31:13 pm от Спорт-Здраве4 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27