Автор Тема: Обама ще обяви контакт с извънземен разум през декември  (Прочетена 62147 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Снощи  :boredom: не знам защо,сънувах, че ватикана имала най-добрите  доказателства, за извънземните.Част от библейските герои, надарени с изключителни качества, всъщност са били извънземни. :morning1: Така, че ватикана събира, и сигурно има, доказателства още от преди 2000 год. ;D
Но там тайните са най-строго пазени. :yes:
Съвременните уфолози все още прохождат в този смисъл.
Затова си мисля, че оттам ще обяват първи за наличието на други цивилизации.
Няма да държат миряните в напрежение я. ;)
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 20:39:47 pm от marhs »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
По-скоро аз ще се възнеса,отколкото онези гадове от ватикана да признаят нещо...Всъщност мечтата ми е да прекарам няколко седмици в библиотеката им.
п.с А от Обама изобщо пък не очаквам такива разкрития.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
и моето мнение е като на konstantin2007.Американците до сега нищо не си признаваха включително и кацането на Луната.Па точно сега ще подхвърлят че има извънземни.Защо да го изобличават още от сега щом могат да си го държат в тайничка като всичките им проекти ;D ;D.Много от правителството както и Ватикана печелят повече когато държат нещо в тайна отколкото да го изобличат :( >:(
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Тайна среща в ООН : НЛО  ще бъде разсекретено през   2013 година ! Източник от ООН  разказал на двама уфолози , че  на  12 февруари 2008 година се състояла тайна среща  с дипломати и други особи ,по повод предстоящото разсекретяване на данните относно НЛО и извънземните пришълци. Американски специалисти уфолози се събраха на среща във Вашингтон, за да обсъдят въпроси, свързани със съществуването на извънземни цивилизации. На срещата те призоваха администрацията на президента Барак Обама, щом като е почнала да разсекретява поверителни документи, да разсекрети и всякаква тайна документация, свързана със срещи на хора с извънземни и за наблюдения на НЛО.

На срещата във Вашингтон присъства и Едгар Мичъл, един от членовете на екипажа на Аполо-14, стъпил на Луната. Пред останалите участници в срещата той каза, че извънземни не веднъж са се опитвали да установят контакти с хората и че данни за това се съхраняват в САЩ от 60 години насам. Той допълни, че служителите на НАСА не веднъж са общували с пришълци.

"Не сме сами във Вселената", каза 79-годишният Мичъл и добави, че определени сили в американското правителство крият доказателствата за срещите на хора с извънземните. Той добави, че не само американското правителство крие подобна информация, но и правителствата на други страни. /Дарик радио.



« Последна редакция: Декември 01, 2009, 20:45:21 pm от devil4e »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Всъщност мечтата ми е да прекарам няколко седмици в библиотеката им.

Хитряга-ти пък искаш направо в кацата с меда.Там е само за избрани. (Абе и на мен ми се иска там, ама...)
Интересно какви ли незнайни изобретения на Леонардо се пазят там.Така мисля.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
те там си имат като склад за ТОП секретни документи.То във Ватикана има повече неща които не са свързани с църквата отколкото обратното ;D ;D
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Всъщност мечтата ми е да прекарам няколко седмици в библиотеката им.

Хитряга-ти пък искаш направо в кацата с меда.Там е само за избрани. (Абе и на мен ми се иска там, ама...)
Интересно какви ли незнайни изобретения на Леонардо се пазят там.Така мисля.
  Мдаа,ама няма да ни огрее  :P :P

Тайна среща в ООН : НЛО  ще бъде разсекретено през   2013 година !
Урааа!Няма да се мре през 2012,щом са ни подготвили театър за 2013,значи,ще трябва да има публика все пак ;D

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Не вярвам!!!Само слухове се носят :mad: Нито ще се мре,нито ще обявяват нещо!Поредните интриги!

Неактивен sesiliq

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 290
  • ТРОЯНА
На мен не ми се вярва да разсекретят такава технология.
...и нека Силата бъде с теб. [img]http://img383.imageshack.us/img383/290

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Не вярвам!!!Само слухове се носят :mad: Нито ще се мре,нито ще обявяват нещо!Поредните интриги!

Привет. Ти пък-Тома неверни. ;)  ;D
Мен обаче ми правят впечатление тези дългосрочни планове-щели да обяват за извънземните чак 2013 г. Защо чаааак тогава, при положение, че вече и децата знаят, че има други цивилизации.Какво е това задържане.Във филмите го твърдят от десетки години.Да не говорим за фантастиката.
Ами освен финансови интереси, аз друго не виждам.
Както пазят революционни двигатели в тайна, заради нефта >:(
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 21:34:54 pm от marhs »

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
В крайна сметка,за каво да разсекретяват нещо?!Та, ние вече знаем за съществуването им !Да,и децата знаят!Проблема е само това,че незнаем подробности!Това ни човърка :blum1:

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
В крайна сметка,за каво да разсекретяват нещо?!Та, ние вече знаем за съществуването им !Да,и децата знаят!Проблема е само това,че незнаем подробности!Това ни човърка :blum1:
Абе хора,вие чувате ли се какво говорите?И децата знаят...какво?
Не си ли давате сметка,че две трети от човечеството е на мнение,че щом нещо не са го казали по "телевизора"значи не е истина. ???
Едно такова признание би довело до огромна промяна в съзнанието на хората.Защото все още има такива които вярват,че са направени от кал,а подобна новина би преобърнала целият им  мироглед :hi:
« Последна редакция: Декември 01, 2009, 21:47:09 pm от konstantin2007 »

Неактивен devil4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 89
Тайна среща в ООН : НЛО  ще бъде разсекретено през   2013 година !
Урааа!Няма да се мре през 2012,щом са ни подготвили театър за 2013,значи,ще трябва да има публика все пак ;D

Имаше и още нещо, но имам смътни спомени. Помня че пак някъде бяха казали, че до 2013 всеки 5-ти човек ще има среща с нло.

« Последна редакция: Декември 02, 2009, 08:57:58 am от Mirotvorec »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Не обявяването, а срещата с тях в глобален мащаб ще промени виждането на повечето хора.
направо е смешно вече с това официално обяваване.Ами ако е неофициално какво? Ама не, то трябва да е официално с фойерверк и шампанско по телевизора. ;D

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
обама нищо не каза през декември....ее хайде да го остави за другата година...лошо няма ;D ;D ;D ???
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27