Автор Тема: Разкритие: Левски имал любовница... и не само това?!  (Прочетена 14381 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Re:Разкритие: Левски имал любовница... и не само това?!
« Отговор #15 -: Декември 02, 2009, 16:26:06 pm »
Заглавието на темата е подвеждащо и некоректно.Как да тълкуваме "...и не само това?!" ? Не съм допускал,че тук може да се използва подобен жълтовестникарски похват.

 :hi: Абсолютно си прав за това.Аз съм на същото мнение.Ако можех, бих променил това заглавие, което е обидно за нас и историята ни.А и всъщност темата е за :
 - опитите на двама немци, да изкарат баташкото клане-измислица. >:( >:(
 - дейността на Б.Димитров като сътрудник на ДС.
 

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Разкритие: Левски имал любовница... и не сам
« Отговор #16 -: Декември 02, 2009, 17:54:59 pm »
е каква историческа конспирация е това че Васил Левски си имал прителка или в случая любовница. ;D ;D ::) ::). Това сега бих го нарекъл клюка,човека си е дал живота в името на родината......и по негов адрес ще се говорят такива глупости по добре хората които ги измислят клюките като тази да спрат за малко....и да помислят аз бих ли си дал живота за родината...както този апостол е дал своя...с мислите че един ден България ще бъде държава със самочуствие...че е имала богата история....а сега като погледнем хората които управляват България лошо ни става..... :unknown: ???
« Последна редакция: Декември 02, 2009, 23:14:05 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Иван

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Re:Разкритие: Левски имал любовница... и не само това?!
« Отговор #17 -: Декември 03, 2009, 08:55:18 am »
Сякаш повечето участници са склонни да заемат отбранителна позиция по повод разкритието за любовницата на Левски. Да не би да се приема, че това разкритие компрометира по някакъв начин Левски? Ако българите проявяват такъв комплекс по тоя повод, то тази тема е основно полезна с предоставената възможност да бъде огледан и изчистен комплексът.

Първо, аз не помня Левски да е бил описван като девствен работохолик. И второ, покрай изявите му в сферата на комитетските дела, сме се сдобили с представа за великия професионализъм, с който е боравил - това са разнородни сфери, като финанси, история, теория на конспирацията и световна история, организационна подготовка, психология на личността и масите, боравене с оръжия, художествени заложби (поезия) и др.

Познавайки толкова много сфери от изявите на този велик мъж, не е трудно да се направи извод, с много малка вероятност за грешка, че способностите му при взаимодействие с жените са на същото ниво. Както и да го погледнеш, би било странно да не е професионалист и в любовните дела. Може само да ни радва, че получаваме доказателства за последното. Дори нещо повече - спокойно можем да подлагаме на анализ и да преценяваме до колко тия "разкрития" са подправени или вероятни.

---------------
п.п. Да не забравяме, че един признат мъжага, като Ернесто Гевара, по собствените му признания, е имал идеал - Левски.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Разкритие: Левски имал любовница... и не само това?!
« Отговор #18 -: Декември 03, 2009, 10:06:48 am »
Според мен, така поставена темата е меко казано безсмислена и тъпа.  >:(

По-добре е примерно да се пише за налагани заблуди и митове в историята, а не да се ровим в чаршафите на този или онзи. >:(

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27