Автор Тема: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки  (Прочетена 148218 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #15 -: Март 12, 2006, 11:13:43 am »
Хммм... Не знам, колкото повече неща научавам, толкова започвам да си мисля, че е имало някакво добр намерение в целите на Адам. Обещавам ви, че ще ви преведа оригиналните му трудове. Само да ми остане време.

Както и да е. По темата. Статията ми хареса, някои неща не ми се вписват, но като цяло е много интересно написана. Има за какво да спорим, мисля.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #16 -: Март 12, 2006, 11:15:14 am »
Значи по този начин открито се противопоставяме на църквата. Така ли е Ултра?
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Eon

  • Гост
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #17 -: Март 12, 2006, 11:18:56 am »
Провеждали обширно генно инжинерство и са го правили и сред други същества - супер рептилска раса, която Ануннаките наричали \"Ducaz\".
\"Ducaz\" са използвани за завладяване и контролиране на Нибируанското население и на това на другите покорени раси.

Тъй като Ануннаките са жители на Нибиру, тогава според горния текст излиза че те са създали Ducaz за собственото им завладяване....

За да няма противоречия горния текст, може да се интерпретира по един единствен начин: Ануннаките са елита на Нибиру, и той е използвал Дуцаз за покоряването на обикновеното население на ануннаки, което е идентично генетически с тях. Нещо като земния елит да използва генно модифицирани хора, които да действат като милиции за контрол на обинковените хора....Оттук следва че жителите на Нибиру (обикновените) са нормални \"хора\". И както и при тях и при нас има добри и лоши \"хора\".

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #18 -: Март 12, 2006, 11:28:01 am »
Значи по този начин открито се противопоставяме на църквата. Така ли е Ултра?
да, така е братко - каква ти църква в информационно общество като нашето ?

Знаем кой е вдъхновил и измислил църквата и за какви цели се е използвал нейния воал..


За да няма противоречия горния текст, може да се интерпретира по един единствен начин: Ануннаките са елита на Нибиру, и той е използвал Дуцаз за покоряването на обикновеното население на ануннаки, което е идентично генетически с тях. Нещо като земния елит да използва генно модифицирани хора, които да действат като милиции за контрол на обинковените хора ...\"хора\".


така е - тези "милиции" обаче са изменили генетичния код и разделението е подчинило съзнанията...

"Разделяй и владей !" - ето един от фалшивите му постулати...
musica universalis

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #19 -: Март 12, 2006, 11:43:12 am »
Добре де, Ултра, ами дай да станем Илюминати. Те също се противопоставят на църквата. Не знам колко наистина е демонично тяхното преклонение към женското начало и колко то не е преувеличено именно от Църквата. Това мога да разбера единствено и само като прочета трудовете на Вайсхаупт.
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Дъвиан

  • Гост
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #20 -: Март 12, 2006, 11:54:41 am »
Понятието за "Църква" има твърде езотеричен произход, за да го отхвърляме ей така и то, само защото е опосредствано през вековете...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #21 -: Март 12, 2006, 11:58:29 am »
Ами ти ако искаш ставай - на мен подобни псевдорелигиозни култове са ми някак чужди...
Това няма нищо общо с Църквата - самата тя е била инструмент в ръцете на Знаеш кой, за да се държи в подчинение масовото съзнание пред страха от изобличаване на греховете или още по-страшното им изкупление...
Всяко учение, което не е съобразено с вибрационните нюанси на планетата се оказва рано или късно оплетено в собствената си догма.
Драматично става тогава, когато догмата се превърне в закон...
musica universalis

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #22 -: Март 12, 2006, 12:00:02 pm »
Според мен всичко е толкова ясно, че сме глупави да не го прозрем. Няма ЗЛО, злото съществува само ако се разделят Мъжкото и Женското божествено начало. Видяли сме какво е правила Църквата, представител на мъжкото божествено начало. Мисля, че сега виждаме какво ще направят и представителите на женското божествено начало, в лицето на Илюминати и Масони. Накрая ще се разбере, че истината е когато двете се съберат, а не се разделят. Хмм...звучи странно, но правдоподобно.

Може и да греша...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Eon

  • Гост
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #23 -: Март 12, 2006, 12:05:36 pm »
Maybe you're right...

The study of Balance...

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #24 -: Март 12, 2006, 14:42:49 pm »
Според мен всичко е толкова ясно, че сме глупави да не го прозрем. Няма ЗЛО, злото съществува само ако се разделят Мъжкото и Женското божествено начало. Видяли сме какво е правила Църквата, представител на мъжкото божествено начало. Мисля, че сега виждаме какво ще направят и представителите на женското божествено начало, в лицето на Илюминати и Масони. Накрая ще се разбере, че истината е когато двете се съберат, а не се разделят. Хмм...звучи странно, но правдоподобно.

Може и да греша...
... не грешиш, разбира се !!!
Нали затова говорим като цяло в този форум - обединение на противоположностите...Проблемите идват именно от разделението - едните мислят че жената е по-могъща от мъща, други - обратното, но истината естествено е по средата!!! Говоря затова че планетарният майнд е по-могъщ от човешкия, като равновесие на силите,взаимодействието между двата обаче ражда нещо още по-грамадно..?!?!?
 
musica universalis

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #25 -: Март 12, 2006, 15:46:10 pm »
Какво?
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #26 -: Март 12, 2006, 16:47:16 pm »
Провеждали обширно генно инжинерство и са го правили и сред други същества - супер рептилска раса, която Ануннаките наричали \"Ducaz\".
\"Ducaz\" са използвани за завладяване и контролиране на Нибируанското население и на това на другите покорени раси.

Тъй като Ануннаките са жители на Нибиру, тогава според горния текст излиза че те са създали Ducaz за собственото им завладяване....



Еонски няма никакво противоречие! В статията ясно се казва че Елита на Ануннаките заробва както други раси така и собственото си население. Напрактика тези които днес управляват земята са бившите роби на Елита на Ануннаките , но те са пак Ануннаки само че с по-долен произход

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #27 -: Март 12, 2006, 16:50:12 pm »
Нибируанците - хората от Нибиру - са често споменавани като Ануннаки, Нефилим, Елохим (множествено за Бог) и Мардукци.

Само това най не ми харесва. Нима Елохимите са зли същества...?

Хора четете внимателно в статията специално са разграничени двата Елохима за да не се появяват конфузии!


"Този Ануннакски Елит е по-късно познат като Елохим и Нефилим. Този зъл Елохим не трябва да се бърка с Божествения Елохим от Истинското Сътворение".

Дъвиан

  • Гост
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #28 -: Март 12, 2006, 16:56:17 pm »
Честно, Елийн, такова неща което току-що писа няма в твойта статия, която си публикувал тук! А и така да е, по някаква странна причина, не виждам какви пък ще са тези два рода елохими - едни лоши и едни добри -  :D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #29 -: Март 12, 2006, 17:05:47 pm »
Дъвиан ти дръпнали си цялата статия от 14 страници на прикачения файл ? Това  изречение е от страница 6 в по-горната част! Виж моля те дали го има защото леко ме притесни :)

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
224 Отговора
91719 Прегледи
Последна публикация Февруари 06, 2007, 08:03:30 am
от H.
11 Отговора
8046 Прегледи
Последна публикация Февруари 24, 2006, 10:49:47 am
от firma
37 Отговора
16898 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2009, 15:36:22 pm
от Peacekeeper
24 Отговора
12959 Прегледи
Последна публикация Май 30, 2006, 11:18:34 am
от llara
0 Отговора
5915 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:19:05 pm
от Eon

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27