Автор Тема: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки  (Прочетена 152459 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #225 -: Август 25, 2009, 20:25:23 pm »
Ама ме кефи кви конспирации въртите тука, все едно Нибиру наистина я има и лети с бясна скорост към Земята:)))

 :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce:

Не лети, щото ползва двигателите само за обикновени разстояния.Като цяло за насам ползва принципа на сгъването на пространството и пространствените примки :blush:

Неактивен cbncbd

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 76
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #226 -: Август 26, 2009, 09:51:08 am »
Даваха по бтв преди дни едно филмче,което засяга темата.Ако някой не е чул или изтървал...
http://vbox7.com/play:224a36b1
http://vbox7.com/play:c4ce6d45
холо-хетеро-сапиенс

Неактивен cbncbd

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 76
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #227 -: Август 26, 2009, 09:57:20 am »
Цитат
Ама ме кефи кви конспирации въртите тука, все едно Нибиру наистина я има и лети с бясна скорост към Земята:)))
Добре няма я.Ще изчакаме официалните данни по канал 1 в 8 часа иначе нищо няма да обсъждаме.Даже из повече от половината теми из форума мини им кажи кви глупости обсъждат.
холо-хетеро-сапиенс

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #228 -: Август 26, 2009, 10:19:24 am »
Хайде де, колко пъти всички сме виждали Нибиру, ама всеки се прай  :blum2:




Ясно е, че може да дойде абсолютно когато си поиска.Просто някой при последните мащабни посещения е казал на залупените индианци какъв е графика на каруцата и кога би трябвало пак да дойде насам.
Само че няколко хиляди години са си няколко хиляди години както за нас, така и за тях.Просто при нас минават по-бързо, щото докато свикнем с азбуката, ве че са ни дали електричество...а при тях сигурно е доста тегаво, докато се случи нещо ново.Но галактиката не е малка все пак, де да знае човек.

Въпросът не е дали Нибиру идва към нас или дали има Нибиру или дали може да дойде.
Въпросът е "Все още ли възнамерява да дойде сега, както са възнамерявали преди няколко хиляди години, или обстоятелствата са се изменили?"

Неактивен cbncbd

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 76
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #229 -: Август 26, 2009, 11:02:00 am »
Добър въпрос е това  :hi:. Само че единствените ни данни са древните книги.И се засичат няколко източника нали.Ако древните книги небъркат ,трябва да дойде сега.Нали естествено няма нищо 100% сигурно.Така или иначе всеки един от нас залага на едно или друго.При мен везните накланят да дойде.Ноооо....Ако трябва за да обсъждаме да изчакаме да я видим,значи просто много рано е пусната темата.Аз пак щях да си знам същото но нямаше да го споделям.Но  хубаво, че се намесиха скептиците , че да се осъзная  :)  :flag_of_truce:
холо-хетеро-сапиенс

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #230 -: Август 26, 2009, 20:51:10 pm »
Цитат
Ама ме кефи кви конспирации въртите тука, все едно Нибиру наистина я има и лети с бясна скорост към Земята:)))
Добре няма я.Ще изчакаме официалните данни по канал 1 в 8 часа иначе нищо няма да обсъждаме.Даже из повече от половината теми из форума мини им кажи кви глупости обсъждат.
Човека може да е и прав. :) Според мойто изкривено мислене не съществува вселена, космос или физическа реалност... зависи от гледната точка  :flag_of_truce:

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #231 -: Август 26, 2009, 21:45:58 pm »
Даваха по бтв преди дни едно филмче,което засяга темата.Ако някой не е чул или изтървал...
http://vbox7.com/play:224a36b1
http://vbox7.com/play:c4ce6d45

Да cbncbd гледах го.Щом Нешенъл Джиографик прави филм за извънземните, значи интересът в света е голям.Доста говориха за Ануннаките, звездното дете и др., но не споменаха за 2012 год, нито за някакви големи събития.
Заради отсъствието на ядрена ДНК пък не можаха да определят дали бащата на звездното дете (предполага се, че е ануннаки) е извънземен.За майката определиха, че е земна.Но... лошото е че и научнопопулярните филми взеха да ги накъсват като сапунките и да скачата от тема в тема. :nea:
Абе споменаха за много известни неща по малко.Бозичка. ;D общо взето.

Неактивен cbncbd

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 76
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #232 -: Август 27, 2009, 00:37:31 am »
Общо взето :) Похвално е че се засяга темата обаче.
холо-хетеро-сапиенс

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #233 -: Август 27, 2009, 08:21:28 am »
Темата се засяга, за да се разсее интереса на обществеността, не за друго.  ;D
« Последна редакция: Август 27, 2009, 11:30:49 am от Mirotvorec »

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #234 -: Август 27, 2009, 11:03:55 am »
Ама ме кефи кви конспирации въртите тука, все едно Нибиру наистина я има и лети с бясна скорост към Земята:)))

 :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce:

Не лети, щото ползва двигателите само за обикновени разстояния.Като цяло за насам ползва принципа на сгъването на пространството и пространствените примки :blush:

Веднага си записвам, това е уникално!!!!

До малдежа cbncbd: Не знам дали на теб казах, че аз телевизия не гледам. Неуместна е шегата ти, че видиш ли, аз вярвам само в телевизията, така че стига.

За да се обсъждат двигателните системи на Нибиру и пространствено временната и интерполационна траекория, трябва първо да знаем, че я има. А вие това не го знаете, ама иначе ми развивате теории. По-добре свършете нещо полезно, стига сте тичали из въобръжението си, да не се спънете:)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен cbncbd

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 76
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #235 -: Август 27, 2009, 11:26:36 am »
Както и да е човек.Майната му на Нибиру  :flag_of_truce:
холо-хетеро-сапиенс

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #236 -: Август 27, 2009, 11:43:51 am »
Ама ме кефи кви конспирации въртите тука, все едно Нибиру наистина я има и лети с бясна скорост към Земята:)))

 :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce: :flag_of_truce:

Не лети, щото ползва двигателите само за обикновени разстояния.Като цяло за насам ползва принципа на сгъването на пространството и пространствените примки :blush:

Веднага си записвам, това е уникално!!!!

До малдежа cbncbd: Не знам дали на теб казах, че аз телевизия не гледам. Неуместна е шегата ти, че видиш ли, аз вярвам само в телевизията, така че стига.

За да се обсъждат двигателните системи на Нибиру и пространствено временната и интерполационна траекория, трябва първо да знаем, че я има. А вие това не го знаете, ама иначе ми развивате теории. По-добре свършете нещо полезно, стига сте тичали из въобръжението си, да не се спънете:)))

О, ето къде се е криел господин авторитет, който лее сълзи по богатото въображение на другите.Де и той да имаше такова въображение, може би много от нещата, дето знае, щяха да му станат най-накрая и ясни....

Майтап де, не искам да се заяждам :) Но dude, само себе си заблуждаваш с тоя интелектуален материализъм(*), дето вихриш.


П.П.
Интелектуален материализъм се нарича вкопчването в едностранчивостта на интелектуалната собственост, както и необоснованото трупане на интелектуални произведения в името на сомото им трупане.
За пример - в днешно време пълното забрадяване при мюсюлманките се счита за интелектуален материализъм(нежелание да се откажат от навиците си, въпреки информацията около тях).

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #237 -: Август 27, 2009, 11:52:50 am »
Аз се опитвам да гледам на такива сериозни неща от всички възможни ъгли, а не да си избирам една гледна точка, и да казвам на останалите, че са материалисти:) Точно пък аз, хаха:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен Спорт-Здраве4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 242
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #238 -: Август 27, 2009, 12:07:54 pm »
Дръжка, ако не можеш да си представиш съществуването на бойна звезда някъде из космоса, и ако не можеш да си представиш предполагаемия логически път за обосноваването на нейното съществуване, естествено, че ще наричаш това въображение.

Защото ако го направиш(ако си представиш предполагаемия логически път за обосноваването на нейното съществуване), тогава веднага ще видиш, че това е вариант.И самият факт на вариантността му го прави в невероятна степен истина.Особено, когато природата на космоса е намесена.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #239 -: Август 27, 2009, 13:02:23 pm »
Да, мога да си представя, и какво? Само този вариант ли да обсъждаме и да си представяме??
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
224 Отговора
94280 Прегледи
Последна публикация Февруари 06, 2007, 08:03:30 am
от H.
11 Отговора
8595 Прегледи
Последна публикация Февруари 24, 2006, 10:49:47 am
от firma
37 Отговора
17664 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2009, 15:36:22 pm
от Peacekeeper
24 Отговора
13677 Прегледи
Последна публикация Май 30, 2006, 11:18:34 am
от llara
0 Отговора
6376 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:19:05 pm
от Eon

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27