Автор Тема: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки  (Прочетена 152513 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #165 -: Октомври 02, 2008, 10:03:13 am »
Може да ми се ядосате, но според мен всички защитници на този "научен труд" в началото на темата са прекалено вманячени фенове на сериала "Старгейт" - статията все едно е свободна интерпретация на сценария на този филм, никой ли не забелязва?!
А колкото до Нибиру и компания - познавам доста добре "Хрониките на земята" на Сичин, и съм склонна да мисля, че неговите хипотези звучат по -обосновано и правдоподобно от въпросната статия. Ясно е, че не всичките ни древни "богове" са цвете за мирисане, но това не значи, че са изцяло злонамерени. Не е хубаво човек да е толкова краен в изводите си, както авторът на това нещо. Ето, аз например забелязах, че "свети" Павел е гад ( то си личи от изказванията и поведението му ), още преди десетина години, като четох Новия завет, но от това не съм си водела някакви генерални изводи!!

Неактивен Алис

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Относно: Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #166 -: Октомври 02, 2008, 11:44:01 am »
А, искам да добавя нещо за ... опашката на Еа ( Енки ); той е свързан с водите/ рибите, защото е излязал от водата (... и според Сичин ), т.е. първите му бази са били все във водни пространства, от които извличал злато, амрита ( индийска митология ) и други благини. Очевидно му е харесало, защото и в по-късни етапи се е уреждал все в блатисти/водни/подводни местности ( изт. - разл.мит.). Няма спор, че понякога го изобразяват и със змийски атрибути, както и други от "приятелския му кръг", като например Кецалкоатъл ( аналог на Тот, Хермес, Хеймдал и т.н. - "много са имената, но една е същността" :) ).Това , обаче , не е свързано с рептилиите, които според прочетеното от мен ( за сега не ми се изброява ) са паралелна раса, присъствала на Земята, по същото време като анунаките, и преди тях. Змийските атрибути на нашите "богове" са намек за принадлежност към нещо като клан - най-просто и общо казано войните са бикове и се изобразяват с рога (Енлил и под. ), а учените - дракони. Често символите са смесени - ето например речния бог Ахелой ( изобразен на една популярна гръцка картинка от ваза, как се бие с Херкулес ) е хем рогат, хем опашат.
« Последна редакция: Октомври 04, 2008, 16:21:00 pm от Алис »

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #167 -: Юни 24, 2009, 22:15:52 pm »
Здравейте, темата е интересна но и куцат доста неща ;) като всички скалъпени истории от Луцифер. >:(
И защо, ще попитате сигурно вие? ::) За да може да си разиграва кончето както иска, както казват старите хора. laugh
От писанията стана ясно, че поне половината Библия е фалшива... :-\
Няма сътворение, няма семейство, няма закон, няма грях, няма нужда да се покайваме за грехове, нямаме нужда от спасител имаме нужда само да си направим ДНК тест за да разберем дали не сме извънземни ;D  ;) :D
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #168 -: Юни 24, 2009, 23:14:00 pm »
Не половината, повече от половината е фалшива. По-скоро, добре преработени стари истории, да служат на едни цели, на едни хора:)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #169 -: Юни 25, 2009, 12:14:41 pm »
Е добре, тези Ануннаки са всъщност падналите ангели, тъй наречените демони
които са фалшифицирали всичко. Съгласен съм!  :)   
  Дайте ми тогава някакво доказателство, че това в което вие вярвате е истина. ;)
 Минал сам през източните религии и това ме накара да бъда много критичен към всичко което изследвам дори и Библията и мога да ви кажа, че наистина има промени но не са там където много от хората си мислят.
 Е кое е произведението което трябва да прочета за да разбера чистата не фалшифицирана истина :-\

Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #170 -: Юни 25, 2009, 12:40:12 pm »
Как реши че Анунаки са демони :))?

За да разбереш истината, трябва да ровиш много, и в различни източници, не само в един. Ама както са казали Ламите, много малко Посветени знаят истината:)))
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен ELSINOR

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #171 -: Юни 25, 2009, 16:14:03 pm »
Има ли някъде образите на анунаките.Как са изглеждали??

Неактивен JG

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 408
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #172 -: Юни 25, 2009, 18:23:48 pm »
това го прочетох от вашия документ който бил на 100% точен :-\

– Ануннаките (тук следва да се уточни, че Ануннаките са също Божие творение при това са доста по-еволюирали от земните жители в технологично отношение, но в никакъв случай те не са Твореца на Вселената. Те са били пратени с мисия на Земята от Твоереца, но Ануннаките се възгордяват от собственото си величие и в крайна сметка обслужват интересите на Луциферовото съзнание. Ануннаките са тъй наречените “паднали ангели”).
Иоана 8:32 и ще познаете истината и истината ще ви направи свободни.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 692
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #173 -: Юни 25, 2009, 21:54:34 pm »
 :)

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #174 -: Юни 26, 2009, 00:31:19 am »
Tina-какви са тез създания, това картини към приказки ли са или към легенди.Поясни за какво става въпрос ;) :)Рептилиите ги виждам, но все пак.
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 00:32:48 am от marhs »

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 692
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #175 -: Юни 26, 2009, 00:35:06 am »
Един художник, който е посветен: http://www.luisroyo.com/

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #176 -: Юни 26, 2009, 00:47:05 am »
Един художник, който е посветен: http://www.luisroyo.com/

Ами кат не разбирам Английски и испански, пак не разбрах за какво става въпрос. Знам, че жените искат да са загадъчни, да ни позатрудняват  за разкриваме казаното от тях, но в случая езиковата бариера пречи.пък и не съм просветен,,,
Просто кажи за какво стааа въпрос.Ако искаш.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #177 -: Юни 26, 2009, 15:06:11 pm »
Според мен първата и всички останали са фалшиви по простата причина ,че не ми се вярва ,че рептили ще почнат да танцуват валс или каквото да е там в земляснки дрехи ли пък извънземните да водят средновековни битки.Но от друга страна тези рисунки допадат на някой фентъзи роман.
Като гледам се е посветил на меката еротика с елементи на садо-мазо.А да имаше една картинка ,която е по така.
« Последна редакция: Юни 26, 2009, 15:15:33 pm от A познай кой »
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #178 -: Юни 26, 2009, 19:33:15 pm »
Имам друг поглед към извънземните вече  ;D
Цитат
Има ли някъде образите на анунаките.Как са изглеждали??

В няква тема из форума бях чел, че се били обличали с червени дрехи и носили маски.

Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 692
Re:Май - 2006: Нибиру и Ануннаки
« Отговор #179 -: Юни 27, 2009, 10:29:41 am »
Просто кажи за какво стааа въпрос.Ако искаш.

Люис Ройо рисува своите видения. Като се резгледат внимателно картините му ще се видят и миналото и сегашното и бъдещето в което се преплитат и много от нашите (както и световно известни легенди) - за змейовете, ламите, драконите...При всички случаи той показва степен на инфилтриране и или смесване с човешката раса или генетично модифициране. Например двойката вдясно при танците са полу-хора.

Много важно е също, че той има видения за бъдеща война с тях и това се отразява в много картини. Предполагам, че аз го обичам и го разбирам, защото аз също имах подобно видение, което беше много страшно и мъчително и е от дълги години в съзнанието ми. Сигурно ако можех да рисувам и аз щях да направя подобна картина.

В моето видение България беше потънала в мрак и хората плачеха окъсани и гладни. Събра се консул от 7 човека и нареди на всички да запалят огньове. След това нареди на всички да се хванат за ръце и да заиграят хоро по границите на България без да се пускат за три дни и три нощи. Тези които нямат сили да играят да носят вода и храна на другите. Когато хорото "затвори" границите започнаха страшни бури и земетресения. В началото на втората нощ хората бяха ужасени да открият как техни довчерашни съседи и приятели се преобразуват на влечуги и трябваше да ги изгарят с факли. Беше страшно, но на края на 3-я ден слънцето светна, птичките запяха, земята се успокои и само разрушенията напомняха за ужаса...
« Последна редакция: Юни 27, 2009, 10:35:13 am от Tina »

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
224 Отговора
94310 Прегледи
Последна публикация Февруари 06, 2007, 08:03:30 am
от H.
11 Отговора
8595 Прегледи
Последна публикация Февруари 24, 2006, 10:49:47 am
от firma
37 Отговора
17665 Прегледи
Последна публикация Януари 24, 2009, 15:36:22 pm
от Peacekeeper
24 Отговора
13678 Прегледи
Последна публикация Май 30, 2006, 11:18:34 am
от llara
0 Отговора
6390 Прегледи
Последна публикация Юни 04, 2006, 15:19:05 pm
от Eon

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27