Автор Тема: Черепи на Извънземни  (Прочетена 45973 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Черепи на Извънземни
« Отговор #60 -: Май 20, 2008, 21:13:42 pm »
Инките - специалисти по черепна хирургия ;) :-\ ;)

www.e-vestnik.bg/3872


Не са само инките тези, които са извършвали тратанации на черепи в миналото. В книгата "Забранената археология" на Ердоган Ерчиван се споменава за описана от европейци трапанация в пустинята Калахари от неуките бушмени на Южна Африка.

Неактивен tiamat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #62 -: Ноември 29, 2009, 22:21:54 pm »

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #63 -: Февруари 11, 2010, 13:55:35 pm »
Този ми прилича на череп на "протос" от StarCraft :)
А те от своя страна доста проличат на змейове и са доста високо технологично развити.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #64 -: Февруари 11, 2010, 14:46:27 pm »
Някой също май е играл много на Star-Craft и е решил да направи отливка фалшификат. Според мен това нещо не може да яде, от което би следвало и да не живее повече от няколко дни/седмици. Според мен е фалшификат. :nea:
Keep 'em occupied!

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #65 -: Април 22, 2010, 23:00:02 pm »
Изключителни доказателства за това, че извънземните са били (и все още са) на Земята и аз просто се чудя как така са допуснали и тези черепи да станат достояние на обществеността. Както и да е, всички черепи са много интересни и заслушават да се изследват сериозно. Четейки мнениеята на някои форумци явно не много запознати, които цитират и отстояват идеята, че едва ли не тези черепи са резултат от умишлени деформации предизвикани с някаква цел. Обаче, вие не си ли задавате въпроса как ще се увеличи обема с 30, 40, че дори и повече процента на мозъчния дял? Как ще стане това? Значи не може...  Това вече трябва да ви подскаже, че това което някои от вас твърдят просто не е вярно! Пак ви питам как от умишлена деформация ще се получи такова увеличаване на обема?
И това, което Хорус каза, че ДНК-то им не било човешко е доста показателно. Само се чудя, тези издължените като куполи на сиваци ли са или на рептилии? :)

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #66 -: Април 23, 2010, 11:01:27 am »
Някой също май е играл много на Star-Craft и е решил да направи отливка фалшификат. Според мен това нещо не може да яде, от което би следвало и да не живее повече от няколко дни/седмици. Според мен е фалшификат. :nea:
Според мен пък може да яде. Има достатъчно място, а и не се знае как му се отваря долната челюст и дали не липсва нещо от черепа и т.н.
« Последна редакция: Април 23, 2010, 11:02:46 am от P.E.A.C.E. »

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #67 -: Април 23, 2010, 15:19:28 pm »
Само се чудя, тези издължените като куполи на сиваци ли са или на рептилии? :)
Привет Божидар, на хора би трябвало да са. Както казва Д. Уилкок  в онова интервю в предаването как се казваше, аа... "От Бряг до Бряг" всички в галактиката били "хора".
 Даже мисля, че тези издължените са на човеци. Деформирани са умишленно. Гледах един филм отдавна беше, как точно става работата. Вземат един "месал"(парче плат) бая дълго и подобно на чалма го увиват около черепчето(докато е оше меко)на бебето и то расте така, като периодично го затягат. Нещо такова беше. ::)

п.с Ако за вертикално издължените става въпрос де.
« Последна редакция: Април 23, 2010, 15:23:50 pm от fishbone »

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #68 -: Април 23, 2010, 16:09:28 pm »
Здравей fishbone. :)
Май не четете какво пиша много много.
Това, което казваш не отговаря на основния и най-важен въпрос а именно: КАК С УМИШЛЕНА ДЕФОРМАЦИЯ ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ УВЕЛИЧАВАНЕ НА ОБЕМА НА МОЗЪЧНИЯ ДЯЛ????????? ??? :---
Как ще стане тая работа? Обяснете ми моля.  :)
Това е едно от най-съществените неща, на които трябва да се даде отговор. И

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #69 -: Април 23, 2010, 16:15:55 pm »
И както и Хорус на няколко пъти ви попита скептиците- дори и да са правени умишлено тези деформации, защо е правино това? Накого са подръжавали? Това е много важно за да се стигне до истината, за това на тези въпроси трябва да се даде адекватен отговор. :)

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #70 -: Април 23, 2010, 16:53:47 pm »
Само се чудя, тези издължените като куполи на сиваци ли са или на рептилии? :)
Привет Божидар, на хора би трябвало да са. Както казва Д. Уилкок  в онова интервю в предаването как се казваше, аа... "От Бряг до Бряг" всички в галактиката били "хора".
 Даже мисля, че тези издължените са на човеци. Деформирани са умишленно. Гледах един филм отдавна беше, как точно става работата. Вземат един "месал"(парче плат) бая дълго и подобно на чалма го увиват около черепчето(докато е оше меко)на бебето и то расте така, като периодично го затягат. Нещо такова беше. ::)

п.с Ако за вертикално издължените става въпрос де.

Като се пропуска фактът, че само фонтанелата при бебетата е мека, не целият череп. Такива деформации се правят по доста по-различен начин и не с плат. Китайците в миналото са поставяли малки дървени налъми на жените, за да не растат стъпалата им. Африканци са поставяли всяка година по един пръстен около врата на жените, за да издължат вратовете им. Твърдите предмети могат да деформират костите, но да се получи подобно издължаване с такива средства не е възможно. Още повече, че така се променя и самият мозък. Интелигентността зависи от гънките на мозъка. При различни форми на олигофрения главата е несъразмерно голяма спрямо тялото. Ако се увеличи обемът на главата, най-много да увредят мозъка.
Не разгледах темата изцяло, но виждали ли сте снимка на учителя по медитация на сегашния Далай Лама? Ако успея да я извадя от една книжка, ще я постна тук. И не смятам, че някой го е превръщал в циркова атракция като дете :)

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #71 -: Април 23, 2010, 18:12:06 pm »
КАК С УМИШЛЕНА ДЕФОРМАЦИЯ ЩЕ СЕ ПОЛУЧИ УВЕЛИЧАВАНЕ НА ОБЕМА НА МОЗЪЧНИЯ ДЯЛ????????? ??? :---
Как ще стане тая работа? Обяснете ми моля.  :)
Това е едно от най-съществените неща, на които трябва да се даде отговор. И
Вариянт 1: В процеса на самата деформация мисля, че е нормално да се получат изменения и в обема на мозъка защото той също нараства с възраста на организма.
+ Вариянт 2: Dа са консумирали загадъчният(mfktz)изобразен под формата на самуни с конусовидна форма, и които държат фараоните издялани по релефите и барелефите от древен Египет. Със сигурност има и вариянт 3 и 4.
За подражаването е ясно накого са подражавали. В това отношение не съм ни най-малко скептично настроен. Подражавали са на своите"Богове" т.н Сиви хуманоиди с големи кърпузи и тяхните подобни космически "братя" по форма и разум.

Неактивен Божидар

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #72 -: Април 23, 2010, 18:48:49 pm »
За мен това не е възможно- да се увеличи даден орган на базата на такива деяния. Няма как до такава степен просто това да е възможно. А освен това тези черепи явно са принадлежали на по-развити същества и за това древните са ги копирали или са се опитвали. За мене това е или извънземни или хибриди. Просто това няма как да стане по този начин. Вижте, че формата на главите на рептилските статуйки намерени навсякъде по света е подобна. За мене това не е следствие на искуствени деформации и ДНК-то на черепите го доказва 100%!  :)

Неактивен Kce

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #73 -: Октомври 31, 2010, 13:48:34 pm »
гледах наскоро че в перу , черепите на децата им ги удължавали толкова за да приличат повече на създателя  ;D ;) ;)

Неактивен MindOrganizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 73
Re:Черепи на Извънземни
« Отговор #74 -: Октомври 31, 2010, 16:39:45 pm »
Къде и кога го гледа?

Иначе става като циганчето, което никога не било яло луканка, но баща му казал, че е много вкусна, защото пък той бил гледал някакъв как яде и на който много му харесвало.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27