Автор Тема: Черепи на Извънземни  (Прочетена 45791 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #30 -: Септември 24, 2005, 00:45:46 am »
Ако беше прочел статията ми, щеше да стигнеш и до тази част

Цитат
P.S. Искам да направя следната забележка за читателите, които вероятно помнят случая с черепа, уж намерен край Белинташ от 38-годишен пловдивчанин, който твърди, че получил сънища, в които същества го приканват да отиде там и да вземе нещо. Той твърди, че черепът е на извънземен и започва да се старае всячески да предизвика медиен интерес и интереса на специалисти от най-различни сфери. Бързо се установява, в черепът, който е "намерил" пловдивчанинът е череп на говедо, но с липсваща лицева част и долна челюст.

 ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #31 -: Септември 24, 2005, 00:48:35 am »
Geo, това го прочетох. Само че от две изречения по въпроса, не ми става ясно ;) Нали черепът на телето, приличаше и на другите, за които се твърди, че не са на теле? И точно книжката беше една тънка - синичка и отзад имаше реконструкция на нещо като диво прасе с бивни...

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #32 -: Септември 24, 2005, 00:51:44 am »
Да, книжката е точно тази, а това отзад са възстановките на някакъв художник по черепа... не мисля, че много може да им се вярва. А колкото до черепите - както пише, за онзи череп, намерен край Беленташ, още след първите анализи е станало ясно, че е на говедо, докато за останалите два случая черепите все още се изследват, но както и да го въртят, засега не могат да ги изкарат, че са на познат животински вид, нито на човек.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #33 -: Септември 24, 2005, 01:00:21 am »
Трите черепа по сходен начин ли изглеждат не разбрах? :-[

Неактивен Geo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
    • Fenomenibg.com
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #34 -: Септември 24, 2005, 01:03:20 am »
Третият череп не съм го виждал, т.е. този, за който е установено, че е на говедо. Но ако изглеждаха по еднакъв начин, едва ли щяха толкова да се чудят учените ;)

dio

  • Гост
Re: Черепи на Извънземни
« Отговор #35 -: Декември 06, 2005, 17:13:31 pm »
някои може ли да ми каже размерите на първият череп

според мен това е типичен пример на човешки череп  от древността, доста източници доказват че в миналото са били с кулоподобна издължена форма. Обем - 2 пъти по голям от съвременния човек. Реално този колко е голям знае ли се?

Inana

  • Гост
Отг: Черепи на Извънземни
« Отговор #36 -: Юли 06, 2006, 15:33:44 pm »
Една интересна хипотеза:

http://tayna.hit.bg/

 :) :) :)

« Последна редакция: Юли 06, 2006, 15:34:59 pm от Inana »

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Отг: Черепи на Извънземни
« Отговор #37 -: Юли 14, 2006, 04:20:36 am »
Ето това не очаквах да го чуя - мъже кърмачки. Наистина интересен поглед.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен atn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: Черепи на Извънземни
« Отговор #38 -: Февруари 01, 2008, 21:10:59 pm »
Ето това е, което съм събрал досега. Май са единствените изложени на публично достояние. Ако някой има други да споделя  ;)


Забравил си най-добрия според мен експонат - черепа от Родопите.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Черепи на Извънземни
« Отговор #39 -: Февруари 01, 2008, 21:14:36 pm »
Фалшификати ли искаш да пускам във форума? :P

Неактивен atn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Относно: Черепи на Извънземни
« Отговор #40 -: Февруари 01, 2008, 21:26:17 pm »
Предполагам си го разгледал добре и така мислиш. И за втория ли, намерен пак там мнението ти е същото?
« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 12:19:46 pm от Eon »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Относно: Черепи на Извънземни
« Отговор #41 -: Февруари 01, 2008, 22:13:31 pm »
Говоря за първият, който е проверяван лично от двама форумци.

За втория, Geo' казва, че не е фалшив, иска ми се да е прав :)

Иначе има цяла тема за Родопският череп ако не се лъжа, можеш да я потърсиш, там е говорено надълго и нашироко.

Между другото, чел съм и книгата за черепите :D Някак не ме впечатли, както би ме впечатлило нещо истинско... :)

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Относно: Черепи на Извънземни
« Отговор #42 -: Февруари 02, 2008, 12:01:57 pm »
Черепите са пълни фалшификати. Разбити черепи на телета. Питайте Стамен, той сам ще ви го каже, въпреки че в началото и той мислеше, че са истински !!! А историите и на Роман на и на вторият откривател на череп са изключително идиотски. Роман измисли своята история по време на срещата си със Стамен в офиса на АСФЕН в София, след като Стамен въодушевено му разказваше за командир Ащар. А другият откривател, който дойде малко по-късно и на който вече не му помня името, разправяше първо за някакви индианци и шамани, после нещо смени историята и накрая вече и аз не помня какво беше. За всеки случай и двата случая бяха пълна измама. Роман спечели яко кинти и се покри...
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Относно: Черепи на Извънземни
« Отговор #43 -: Февруари 02, 2008, 12:46:22 pm »
Стамен явно няма много време за нашия форум, но в една от неговите теми като че ли застъпваше тезата, че все пак са истински черепите....или поне един от тях.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Черепи на Извънземни
« Отговор #44 -: Февруари 02, 2008, 20:05:33 pm »
   Абе не помня точно по коя телевизия, но преди години имаше филм за тези черепи. Доколкото си спомням някакъв научен сътрудник /биолог/ нагледно показа как от телешки череп, чрез разрязването му, се получава Родопския череп на извънземно. Че са фалшиви, фалшиви са. Спор няма.
   За сметка на всичко обаче, много по-интересни са черепите на хуманоиди, които се пазят в редица музеи и за които няма данни да им е правен ДНК анализ за съвместимост с човешката ДНК. Или е правен на някои? Някой да знае нещо по въпроса?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27