Автор Тема: Филми за Новия Световен Ред  (Прочетена 541214 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #450 -: Октомври 31, 2007, 21:56:00 pm »
http://heroes.yoo7.com/index.htm ако става въпрос за същия сериал. Направих го за феновете на сериала :)
А иначе и аз съм забелязал, че всяка долнопробна боза се пуска в темичката. Може би трябва да се смени заглавието  :-\
« Последна редакция: Октомври 31, 2007, 23:31:32 pm от jediguardian »

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #451 -: Октомври 31, 2007, 23:23:08 pm »

http://heroes.yoo7.com/index.htm ако става въпрос за същия сериал.

Разбира се,че става дума за сериала! Извинявам се за неточността си!

Говорех за сериала "Герои".

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #452 -: Януари 11, 2008, 18:26:42 pm »
http://heroes.yoo7.com/index.htm ако става въпрос за същия сериал. Направих го за феновете на сериала :)
А иначе и аз съм забелязал, че всяка долнопробна боза се пуска в темичката. Може би трябва да се смени заглавието  :-\
Има нещо такова...може би трябва да се отвори тема "филми които НЕ ни подготвят за НСР"  :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #453 -: Януари 12, 2008, 03:08:06 am »
Едва ли някой е такъв авторитет, че да може да даде универсален критерий за това какво е "боза" и какво не е... В същото време, не трябва да се забравя, че тук не слагаме филми според тяхното качество и направа, а според това, каква информация носят, независимо колко са нескопосани откъм реализация.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #454 -: Януари 12, 2008, 11:55:12 am »
Едва ли някой е такъв авторитет, че да може да даде универсален критерий за това какво е "боза" и какво не е... В същото време, не трябва да се забравя, че тук не слагаме филми според тяхното качество и направа, а според това, каква информация носят, независимо колко са нескопосани откъм реализация.

Да, още повече че зада е добър един филм по днешни критерии трябва да са вложени поне към стотина милиона и съответно е ясно че някой трябва да има силен интерес да се пусне определен тип филм, за да се инвестират тези пари.

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #455 -: Януари 12, 2008, 17:04:15 pm »
Едва ли някой е такъв авторитет, че да може да даде универсален критерий за това какво е "боза" и какво не е... В същото време, не трябва да се забравя, че тук не слагаме филми според тяхното качество и направа, а според това, каква информация носят, независимо колко са нескопосани откъм реализация.

Да, още повече че зада е добър един филм по днешни критерии трябва да са вложени поне към стотина милиона и съответно е ясно че някой трябва да има силен интерес да се пусне определен тип филм, за да се инвестират тези пари.
Алиене, много добре знаеш, че точно високобюджетните филми са бозите. Напоследък сериалите са доста по добри, защото имат в тях идей, а иначе комп. графика е едно красиво нещо, като се усетиш само гледаш а в главата нищо. Чарли Джейд - невероятен сериал.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #456 -: Януари 12, 2008, 21:23:41 pm »
За сериалите няма спор че са добри тъй като действието се развива много по дълго и подробно, но не си мисли че и те са евтини  ;) Например в Сериала приятели всеки един от главните герои взимаше 1 милион на епизод в последните сезони - тва са 7 милиона (имаше и много известни гости) на епизод от 20 мин само за заплати на актьорите, да не говорим за другите разходи.Там също е голямо печалбарство и точно затова много хубави сериали останаха с 1 сезон и не ги продължиха.

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #457 -: Януари 12, 2008, 21:46:06 pm »
е този сериал е изключение и тези хонорари са само за последните 3 сезона. но пък как го причисли към конспиративните или внедряващи някаква по-футуристична идея сериали, не знам  :---

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #458 -: Януари 12, 2008, 21:56:35 pm »
Е очевидно е че няма връзка с конспирации и  футуризъм  беше просто пример ;)
Тези които са от категорията на фантастиката нямат  толкова голяма гледаемост и се отделят в канали като SCI FI .Дори сега ми прави впечатление че по големите канали  за да имат гледаемост пускат фантастични сериали премесени здраво с драма и всичко яко става една боза. Иначе най-добрия Stargate SG1 - дори и той имаше доста бозави епизоди  щото с този бюджет няма как да показват всеки път космически битки  ;D

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #459 -: Януари 13, 2008, 09:36:18 am »
е този сериал е изключение и тези хонорари са само за последните 3 сезона. но пък как го причисли към конспиративните или внедряващи някаква по-футуристична идея сериали, не знам  :---

Ако сериала приятели, не е силно мозъко-промиващ... незнам кое е. :)
Сигурен ли си че си го гледал ?

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #460 -: Януари 13, 2008, 17:15:44 pm »
много се кефя на хора, които се опитват да ми промият мозъка :) гледал съм го :D

Неактивен rofl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 164
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #461 -: Януари 21, 2008, 18:06:02 pm »
http://thepiratebay.org/user/tullball111/
http://thepiratebay.org/user/lkobescak
е само един пример за един от десетките юзери в thepiratebay с интересни материали. намирането на такива юзери става лесно като се потърси някой познат филм в търсачката и се кликне на юзера дет го е качил :)
в допълнение към това като коментари на всеки от торентите е фрашкано с линкове...
« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 17:19:47 pm от rofl »
Някой доста упорито ми трие съобщенията ;-)

Bell

  • Гост
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #462 -: Януари 23, 2008, 06:48:43 am »
Не съм сигурна дали тук е точното място, където да спомена този филм, но пък да отварям цяла тема ми се струва ненужно. А и във филма се разглежда потенциялния проблем с последствията от неконтролируемите генетични експерименти и ваксините.

Та, ако не беше заложена идеята за генетично модифицираната ваксина, може би този филм щеше да е поредния напомнящ на Заразно зло или Зората на мъртвите.

В този филм се разказва за генетично модифицирана ваксина, кяото може да лекува рака или да предпазва от него. Само, че в един момент тя оказва ужасяващ ефект, като поражда в хората изключително агресивен бяс и канибализъм, както и загуба на пигментацията и (най-вероятно съвсем символизиращо) физическа нетърпимост към светлината.

Много ми хареса начина, по който е направен филма, заложените му идеи и, разбира се, изключителната игра на Уил Смит.
Много силно ми се отрази емоционално особенно заради факта, че тази алтернативна реалност е напълно възможна...много зле се чувствах след като го гледах, много подтисната от това, че в момента реално сме на етапа, в който и филма започва. :((( И не знаем какво ни очаква.

Аз съм Легена/I am a legend

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #463 -: Януари 23, 2008, 13:26:47 pm »
Филма наистина е добър, а Уил Смит играе наистина чудесно.
За мен най-силните моменти бяха, като се разделяше с жена си и дъщеря си, и когато умря кучето му....направо ми се доплака..
Филма е наистина добър.
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен jediguardian

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 571
    • Сериалът Heroes
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #464 -: Януари 23, 2008, 14:47:40 pm »
Аз също съм го гледал. И на мен ми дойде на ум за възможно такова бъдеще.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27