Автор Тема: Филми за Новия Световен Ред  (Прочетена 541177 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #45 -: Октомври 31, 2005, 13:45:18 pm »
American Psycho е също един филм който показва интересни неща.

« Последна редакция: Октомври 31, 2005, 22:47:19 pm от Horus »
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #46 -: Октомври 31, 2005, 22:49:27 pm »
Ммдаа... Показва за какво става въпрос в "хай" средите...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #47 -: Ноември 13, 2005, 00:58:11 am »
Само началните реплики на филмът "National Treasure" с Никълъс Кейдж. Да видите за какво става въпрос...


ВАШИНГТОН 1974

- Дядо!
- Не трябва да си тук горе.
- Това ли гледаш? Просто исках да знам.
- Значи няма проблеми. Трябва да знаеш историята. Добре, започваме. Било е 1832 година. В една нощ като тази. Чарълс Карол бил последният оцелял подписал декларацията за независимост. Той бил и член на тайно общество, известно като масоните. И... знаел, че умира. Събудил конярят посред нощ и му наредил да го закара в Белия дом,
за да се види с Андрю Джаксън, защото било спешно и трябвало да говори с президента.
- Говорил ли е с него?
- Не. Нямал възможност. Президентът не бил там онази нощ. Но Чарълс Карол имал тайна. Затова я доверил на единствения
човек, на когото можел. Дядото на дядо ми. Томас Гейтс.
- Каква била тайната?
- Съкровище. Съкровище отвъд всички представи. Съкровище, за което хората са се били векове наред. Пирати, крале, императори, войни... И всеки път, когато сменяло притежателя си, то ставало по-голямо. И изведнъж... Изчезнало... Изчезнало за повече от 1000 години, когато рицарите от първия кръстоносен поход открили тайни скривалища под храма на Соломон. Рицарите, които открили скривалищата, вярвали, че съкровището е твърде голямо за всеки жив човек, дори и кралят. Те пренесли съкровището обратно в Европа и приели името Тамплиери (хахахахаха). През следващия век, те го изнесли от Европа и формирали ново братство, наречено Свободните Масони. В чест на строителите на великия храм. Последвала нова война. По време на американската революция съкровището отново било скрито. По това време в братството на масоните били Джордж Вашингтон, Бенджамин Франклин, Пол Ревиър... Те знаели, че съкровището никога не трябва да попадне в ръцете на англичаните. Те изработили много указания и карти водещи до местоположението му. През годините указанията били загубени или забравени, докато останала само една следа. И това била тайната, която Чарълс Карол поверил на младия Томас Гейтс. (...) Виж, Бен - Свободните масони са сред основателите на тази страна. Оставили са ни следи като тази. Недовършената пирамида, всевиждащото око. Символи на Тамплиерите, пазителите на съкровището. Те ни говорят чрез тези неща. Искаш да кажеш, че ни се смеят. Знаеш ли какво представлява този долар (показва еднодолорова банкнота)? Цялото богатство на семейство Гейтс.
- Дядо? Ние рицари ли сме?
- Искаш ли да си рицар? Добре... Коленичи. Бенджамин Франклин Гейтс, поемаш върху себе си дълга на Тамплиерите, на Свободните масони и на семейство Гейтс. Заклеваш ли се в това?
- Заклевам се.


Ъъъъ, ноу комент. Гледах "National Treasure" преди няколко месеца. Целият филм иска да ни убеди, че едва ли не масоните са добри чичковци, които крият съкровища (те не че не крият де :P) и пазят хората от злото! Какво ли би си помислило едно малко дете гледайки филма например!!! >:( >:( >:( Възмутително!!!
А на обложката личи всевиждащото око над надписа на филма. Аз го поствах и в други теми струва ми се... >:( >:( >:(

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #48 -: Ноември 13, 2005, 01:07:56 am »
А за това филмче какво мислите ::) :P

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #49 -: Ноември 13, 2005, 11:13:16 am »
O да Забравени е мноо яко. Интересно дали в момента се разполага с подобна технология и дали може да действа на всички ли само на по-лабилните. Като че ли повечето хора ми прави впечатление забравят факти от миналото. И то на случки станали преди 5-6 години.  Аз пък си спомням почти всичко много детайлно.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #50 -: Ноември 13, 2005, 13:26:14 pm »
Аз имам ужасно добра памет. В последно време обаче имам малки затъмнения. В един чанелинг се казваше, че това е признак за изграждането на нишките на ДНК-то. Дано е това, а не да съм с промит мозък :P ::)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #51 -: Ноември 13, 2005, 13:50:27 pm »
Да Хорус и аз  го четах тоз чанълинг ама мисля че се отнасяше до кратковременната памет и на мен ми се случва да забравя неща които съм правил преди 5 мин  :P за сметка на това си помня всичко от по-далечното минало. Докато имам сериозни наблюденич че повечето хора не се сещат с подробности за неща станали преди години на които сме били заедно и аз им ги разказвам сякаш те не са били там !

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #52 -: Ноември 13, 2005, 13:58:30 pm »
Дааа миналото и аз си го спомням перфектно ;D Точно за кратковременната памет говорех ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #53 -: Ноември 13, 2005, 23:03:38 pm »
А тези филмчета, дали са случайни ;)
А Jurassic Park IV: The Extinction излиза догодина :)





И това:

« Последна редакция: Ноември 13, 2005, 23:05:24 pm от Horus »

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #54 -: Ноември 14, 2005, 01:12:19 am »
хмм, вижте и тези
musica universalis

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #55 -: Ноември 14, 2005, 01:24:00 am »
Последният не го знам. За какво става въпрос?
Ами за Годзила не се сетихме! Там си казват направо - хахаха :D И е от създателя на "Денят на Независимостта"!!! Мирише от 100 километра!!!

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #56 -: Ноември 14, 2005, 08:40:24 am »
Това Динотопия може да се сравни донякъде с Пътешествие до центъра на Земята на Верн защото също има динозаври а пък и тази Динотопия е доста загадъчно място което едва ли е на повърхността.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #57 -: Ноември 14, 2005, 15:14:27 pm »
Динотопия беше в друго измерение доколкото си спомням...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #58 -: Ноември 26, 2005, 16:15:38 pm »
Гледайте довечера X-Men. Там има една лоша мутантка - Мистик май се казваше, дето се шейп-шифтва. Даже в конспиративният торент, имаше един файл преди време с компилация от кадри от филми с рептилии. X-Men беше един от тях. Мистик може да си сменя външността както си поиска - точно както рептилиите. А оригиналната и външност е с люспи :D

Друг филм от същата компилация от торента беше Fear and Loathing in Las Vegas. Там героят на Джони Деп, беше постоянно друсан и преминаваше в другото измерение, където веднъж видя огромна по мащаб рептилска оргия. Беше отвратително... Виждаше и нещица с рогца :P Намерете ги тези моменти ако ви попадне филма ;)

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #59 -: Ноември 26, 2005, 16:31:25 pm »
A Х-мен дава доста добра идея какво ще стане точно преди прехода,т.е. когато имаме малко по-отворени хора на прага м/ъ 3 и 4д и преди второто да вземе превес
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27