Автор Тема: Филми за Новия Световен Ред  (Прочетена 541215 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #15 -: Август 16, 2005, 22:12:48 pm »
А какво ще кажете за Constantine? Там направо си дадоха, че демоните са на Земята и се водят битки между добри и зли сили...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #16 -: Август 16, 2005, 23:03:19 pm »
За Константин честно казано първата ми мисъл беше - за автора на филма - кви гъби е ял :) Каточе ли не беше добре обяснена идеята още повече се съмнявам да има нещо общо с реалността ;)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #17 -: Август 16, 2005, 23:17:15 pm »
Хехехе, че е Холивудски такъв е, но има и реалност в него  ;)
А все забравям един филм, за който Тарикат ми напомни, а одеве пак ми мина пред очите, като четох едно интервю на Друнвало Мелхиседек. The Day After Tomorrow. Кефя се, че на картинката е замръзнала масонската статуя - хехехехе  :D

 

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #18 -: Август 16, 2005, 23:34:59 pm »
Ами в Константин не бяха намесени националните правилтелства а те са  в основата на повечето неща - там са поставените хора, които пък се командват от други кръгове. както и да е:) Тоз Денят след утре е добър - това е един ит сценариите за  Апокалипсис :) пак идеята е  хората да са шашкат !

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #19 -: Август 16, 2005, 23:38:02 pm »
Е то не става въпрос само за конспирации и личности в сянка, ами и затова какво се случва в света. Факт е, че в момента се води битка за човека на друго ниво. За това ставаше въпрос :)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #20 -: Август 16, 2005, 23:53:04 pm »
Абе вярно е че наистина се води битка за всеки човек но в крайна сметка се стига до това кой търси и има достъп до информация! Щото колкото и да си "добричък" ако хал хабер си нямаш за какво става въпрос няма как да не се оплетеш в мрежите :) А повечето хора разчитат на инфо от "нормалните медии телевизя , радио. А там всичко е помия и дезинформация. Колкото повече достъп до информация имаш - толкова по-голям е шанса да вземеш правилни решения. Освен това трябва да притежаваш и поне малко интелект да можеш да я анализраш. Доста голяма част от хората ако имаха това инфо не биха живели така както живеят сега.
Въпроса е че те го нямат щото някой им пречи да го имат или защото не изпитват нужда да го потърсят или пък липса на интелект да го проумеят.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #21 -: Август 19, 2005, 20:48:11 pm »
Като гледах епизод от поредицата Stargate SG1 -сериала  снима вече 9ти сезон в САЩ, ми направи впечатление кой го продуцира и името беше Double secret productions !!! Направо си правят майтап с хората с подобни явни провокации!

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #22 -: Август 20, 2005, 02:40:47 am »
Аз пък вчера бях на The Island. За клониране става въпрос. Гледайте го. Мноооого отдавна се прави. Даже загатнаха, че и президента си има клонинг. Както казваш, направо нямат срам вече :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #23 -: Август 20, 2005, 02:43:29 am »
Btw, The 6th Day, с Арнито също беше за клониране. Когато съм го гледал преди години не ми е било ясно за какво става въпрос. Сега обаче ми светна...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #24 -: Август 20, 2005, 11:02:05 am »
Да за президента си напълно прав дори в повечето източници се твърди че има няколко клонига. Описват се 4 различни технологии за клониране като крайния резултат при всеки е различен и затова се използват при различни обстоятелства.Също се твърди че папата който умря наскоро е умрял още при атентата срещу него и са го подменили още тогава...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #25 -: Август 20, 2005, 16:54:20 pm »
Хехехе, това за папата не го бях чувал. Можеш да отвориш тема ако искаш, ще бъде интересно ;)
А какво ще кажеш за Men in Black и двете части ;) Всичко е направено както го описват. За Majestic 12, също :)
Доколкото помня извънземните бяха нещо като буболечки, а голямото гадно нещо, направо си прличаше на драконче :P

« Последна редакция: Декември 17, 2005, 04:06:18 am от Horus »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #26 -: Август 28, 2005, 17:47:21 pm »
Абе все си мисля за извънземни нашествия нещо и вчера се сетих за тоя Independence Day. Там какви бяха извънземните? Пак някви със сива кожа и черни очи. Ма май бяха като октоподи... Някой ще припомни ли детайли?

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #27 -: Август 28, 2005, 23:05:17 pm »
Идват лошите извънземни и почват да колят наред.После нашите отиват на кораба майка с чинията,която се помещава в зона 51 и пускат вирус на компа на извънвемните и те се гътват. И да големи глави с големи черни очи и неопределена на цвят кожа...Иначе филмчето е ефектно.
   
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #28 -: Август 29, 2005, 02:34:46 am »
Да извънземните бяха големи и тъпи, а вътре в тях имаше некви малки дзверове които ги изпозваха за защитна обвивка и ги контролираха. Чудя се какво ли още ще измислят?
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #29 -: Август 29, 2005, 18:16:34 pm »
Всъщност октоподите бяха биоскафандър който им позволява да са силни и бързи и с много възможности а иначе изглеждат така:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27