Автор Тема: Филми за Новия Световен Ред  (Прочетена 568835 пъти)

0 Потребители и 38 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175

Rio

  • Гост
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #901 -: Ноември 03, 2010, 23:49:06 pm »
Ако има масова поява на НЛО, то пропагандната машина работи на пълни обороти. Филмът Skyline , който тръгва по кината ще е поредният за лошите извънземни. "Същият боклук, но с нова опаковка".

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #902 -: Ноември 07, 2010, 14:30:36 pm »
Невероятен филм.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #903 -: Ноември 15, 2010, 23:29:50 pm »
Нов интересен епизод на "Семейство Симпсън" - Господин X

В епизода Хоумър си купува компютър и започва собствена страница - за алтернативни новини. Тайна организация на "таен остров" разбира за неговата страница и решава да му запуши устата. Разбира се по всякакъв начин продуцентите осмиват нещата, които Хоумър (Господин X) разкрива, предполагам знаете защо - усмиване за да се възприемат тези неща за измишльотини.
Приятно гледане:   http://www.vbox7.com/play:dd4c3c4c

Неща, които ми направиха впечатление:
-След репортажа за новия пазител (Хоумър), новинарят от Спрингфилд казва: "Но никога не трябва да забравяме, че истинските новини са по местната телевизия, разкрити от истински лицензирани новинари като мен"
-Хоумър споменава за "нова раса, живееща на 20 см под Денвър. Името и е Мортън или Мортинсън" (давайте предположения  ;D )
-В страницата си Хоумър пише, че контролират съзнанието ни чрез ваксини срещу грип.
-Отвличат Хоумър и го откарват на "острова". Вкарват го на място, където всички, които "знаят твърде много" имат номера
-За да се измъкне от "острова", Хоумър използва сал, направен от затворник номер 6 за 33 години.
-На края на епизода сем. Симпсън се озовава в някакъв утопичен пейзаж, на фона на който Мардж казва "Веднъж свикнеш ли с дрогирането мястото не е лошо"
Keep 'em occupied!

Неактивен Aquarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #904 -: Ноември 17, 2010, 21:31:36 pm »
Не знам какво мислите за СКАТ ТВ,но наскоро там в "Дискусионно студио" гостува анархо-комунистът Георги Константинов.Това което разказа може би е толкова точно,колкото и краен е той...Линк:

http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=1552

Неактивен KalEl

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #905 -: Ноември 28, 2010, 20:40:07 pm »


Lost Girl" е сериал, фокусиран върху прелестната и харизматична Бо, свръхестествено същество наричано Сукуба, което се храни с енергията на хората - често с фатален резултат. Отказвайки да приеме своя свръхестетвен клан и неговата стриктна йерархия, Бо се превръща в ренегат, борещ се в името на слабите, същевременно търсейки истината за своят мистериозен призход.

Някой да го е гледал ?

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #906 -: Декември 03, 2010, 19:32:22 pm »
The Fourth kind

Търсачката ме прати тук за този филм. И понеже вчера го гледах и съм ужасно ... направо с необратимо разочарование (а толкова харесвам Мила Йовович м... му!)

Та исках просто да споделя мнението си.  :) Без да го натрапвам естествено.

Значи: Скъпи хора, внимавайте с хапчетата, които ви дават психиатрите. И не се поддавайте на внушения, че сте по-болни от самата психиатърка.

Сюжета: Жена полудява, защото мъжът й се самоубива след като са правили любов. (Страх да те хване да правиш любов. Добре че не живеем в Аляска)
Защо мъжът й се самоубива?
Живеят в откъснат район от света, до който няма пътища. Но затова пък имат технологии като диктофони и камери, които много пръщят или замъгляват картината. Кофти.
Много агенти, по-скоро много пъти е посещавано мястото от ФБР. Уау! Тези нямат ли си друга работа? Веднага се сетих за една съседка, която при най-малкия шум викаше полиция. Полицаите идваха, виждаха че съм сама с детето и си тръгваха. Така не само при мен, но и при други съседи. Лошото, че мъжа на тази съседка има колекция от оръжия и не можеш и да я стреснеш.
Веднъж беше казала, че съм й ударила шамар. Не може да се докаже, но това не ме оправдава... как да се защитя? Аз обичам лудите и никога не бих ги наранила! Заклевам се.
 А междувременно единственото общо между определени "показания" е, че всички хора ходят на психиатър, не могат да спят, евентуално пият лекарства и полудяват.
От там започват като по верига да си правят преправени записи на диктофони.
А... шумерският! Интересно за изследователя написал книгата си. За да започне да я продава повече (добре че Еленко не знае шумерки хи-хи)и вече наясно с думите, може и да им каже какво да говорят на диктофоните.
Оу, да не забравя пробиването на рамото- което може да е от ожулване в ръб, до заспиване в банята или просто белег от нещо си.

Като заключение: ако съм едно извънземно сигурно ще имам достатъчно възможност да залича един град с луди накрая на света. Но пусто май са милостиви

Позволявам ви да се съмнявате, че аз съм една от тях- и всъщност, честно казано човешката раса е доста калпава и ако можех щях да се върна на някое по-интересно място.
Извънземен поздрав:Касио :)
« Последна редакция: Декември 03, 2010, 19:36:56 pm от cassio »

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #907 -: Декември 06, 2010, 06:54:21 am »
Battle: Los Angeles

Трейлър -
Очаква се да излезе през Март 2011.

Дали няма да инсценират атака на извънземни през 2012?
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #908 -: Декември 06, 2010, 07:33:51 am »
Не разбра ли, че тогава се прави годишнина от БИТКАТА ЗА ЛОС АНДЖЕЛИС 1942
http://en.wikipedia.org/wiki/Battle_of_Los_Angeles

Не знаеш историята, момче!

« Последна редакция: Декември 06, 2010, 08:23:06 am от Mirotvorec »

Неактивен pph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 133
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #909 -: Декември 06, 2010, 08:17:42 am »
Peacekeeper

Не я знам и какво? Не може всичко да знаем.
За първи път чувам за този случай с UFO.
Благодаря ти за разяснението.
« Последна редакция: Декември 06, 2010, 08:21:02 am от pph »
"There is no such thing as death. Life is only a dream, and we are the imagination of ou

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #910 -: Декември 06, 2010, 18:18:28 pm »
Извинявай.
2012 се навършват 70 г. от случката. Заглавието на филма е неслучайно подбрано. А 2012 е интересна година ;) 
« Последна редакция: Декември 06, 2010, 18:25:17 pm от Mirotvorec »

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #911 -: Декември 09, 2010, 00:19:47 am »

За кои пазители ли става въпрос ;D
Keep 'em occupied!

Неактивен конфуций

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #912 -: Декември 25, 2010, 14:47:23 pm »
http://masters-tb.com/details.php?id=57082
ЕДНА ГОЛЯМА КОЛЕКЦИЯ за Новия Световен Ред :---
« Последна редакция: Декември 25, 2010, 14:50:27 pm от конфуций »

Rio

  • Гост

Неактивен the_special_boy

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 179
Re:Филми, които ни подготвят за Новия Световен Ред
« Отговор #914 -: Януари 15, 2011, 21:13:28 pm »
Ще добре да слагате заглавие до линка :)
Всеки живее в някакъв измислен филм,но като че ли моят филм е по действителен случай!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27