Автор Тема: Смяна на измеренията  (Прочетена 29278 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Milena

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #15 -: Юни 28, 2009, 12:29:56 pm »
И аз благодаря на хадзапи за труда да преведе всичко това  :) :-*
Според мен така и ще стане,може и да има отклонения,но все пак в общи линии е така,от други източници същото съм чела,може да е казано с други думи,но е едно и също,в края на краищата Истината е една...

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #16 -: Юни 28, 2009, 13:29:19 pm »
Това не е превод. Не забелязвате ли, че посочих от коя книга е, това си е българското издание, взето е от него. Само преписването е от мен. Когато превеждам си пиша, че е мой превода.


И Друнвало още не е станал милионер. А и никъде не посочва, че това е точният сценарий по който се развиват нещата, а и също се споменава, че може да бъдат още много други варианти.

И 2012 не значи дали ще стане едно или друго.

Досега ако се обобщи се дават все различни хипотези и за тогава и за след тогава. Обобщението е - че КАКВОТО И ДА СТАВА ЕДНО НЕ МОЖЕ ДА СЕ ОТРЕЧЕ - ПРОМЯНАТА ВЪРВИ НА ВСИЧКИ НИВА И ДАЛИ ЩЕ СТАНЕ С КАТАКЛИЗМИ ИЛИ НЕ, НИЕ ХОРАТА СЕ ПРОМЕНЯМЕ, дойдоха децата-индиго, които разбуниха света, сега са на ред Кристалните, след тях са Децата на дъгата, Звездните деца, Ангелите на Земята. ПРОМЯНАТА Е ВЪТРЕ В НАС И  от там настъпва и на планетата.

Искате ли да обобщим хипотезите за промяната, мисля, че никъде засега не са давани обобщени тук, никой не е съставял такъв списък? Да го направим, ако желаете, тук в тази тема?
« Последна редакция: Юни 28, 2009, 13:36:50 pm от хадзапи »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #17 -: Юни 28, 2009, 15:10:07 pm »
И аз много благодаря на Хадзапи за материала.Хареса ми.Все се каня да я прочета тая книга.Сега ще го направя.

Неактивен KoRn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 80
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #18 -: Юни 28, 2009, 15:29:51 pm »
Как разбрахте, че живеем в 3-то измерение? (:

Неактивен chopomir

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #19 -: Юни 28, 2009, 15:42:52 pm »

Искате ли да обобщим хипотезите за промяната, мисля, че никъде засега не са давани обобщени тук, никой не е съставял такъв списък? Да го направим, ако желаете, тук в тази тема?

С удоволствие бих прочел обобщения  ;)

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #20 -: Юни 28, 2009, 15:44:16 pm »
Според мен този който ги е писал тези неща и той не знае какви са тези измерения, но важното е да скачаме от едно в друго

Неактивен lokmar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 239
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #21 -: Юни 28, 2009, 18:12:50 pm »
Да не е като в сериала "В СЪСЕДНОТО ИЗМЕРЕНИЕ" ?  ;) :P ;D
« Последна редакция: Юни 29, 2009, 01:08:44 am от Mirotvorec »

Неактивен хадзапи

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 808
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #22 -: Юни 28, 2009, 18:23:10 pm »
Ами от различни статии и книги и ... всякакви откъси, се очертават какви ли не хипотези. Срещах такива -

1. Вече се знае за календара на маите и края му на 21.12.2012. НО... има и изчисления и за 23.12, че се срещат някъде и за 25.12.

2.Според хипотезите, свързани с тази дата, е възможно - преход в друго измерение - вибрационен преход.

3. Обръщане оста на Земята.

4. Избутване на супервулкана под Йелоустоунския национален парк.

5. Идването на Нибиру (10-та планета или 12-та) или просто минаването на комета.

6. Извън всякакви дати, а просто предстоящи възможни събития за преход са и:

- минаване на астероид - 2019 – банален удар с астероида 2002 NT7 или 2005 YU55
- цялата планета да премине в 4-то измерение с помощта на Децата на новото време.

- подбор на тези, които остават и които преминават, както и тези, които отиват в духовния свят (умират), и по-нанатъшната еволюция ще бъде кой където си е заслужил - едни в 4-то измерение, други в пето, някои в по-долните нива на астрала, както и някои по други планети, без да имат сромени за Земята и ще продължат от нивото, което са достигнали, но ще имат спомен от Пустотата (като неща далечно, някога преживяно от тях, сливането им с Божествената светлина и енергия и като мечта за връщането на това състояние). А на Земята вече ще е новата Ера на Водолея, Шестата подраса на Петата коренна раса и ще се строи Новия свят на единение и мир с промяна на физическото тяло и постепенното разкриване на 12 спирали на ДНК.

- всякакви природни катаклизми.

- още по-бързо затопляне на климата и последиците от това.

- глобално застудяване и последиците от него.

7. Тотално намаление на магнитното поле на Земята и обръщането на магнитните полюси, след което отново ще продължи да нараства вече на новите места.

8. Свършване на линейното време - многоизмерен скок в края на времето. (и затова всъщност свършва календара на маите), нов начин на осъзнаване на понятието време - съществуване на много места едновременно - многоизмерност)

9. Резонса, Шумановата честота - намаляване и затова постоянно се налага да се коригират според тази честота уредите на самолетите и др. техники.
Свързана е с магнитното поле на Земята.




10. Парад на планетите през 2012 г.- Сатурн, Юпитер, Марс и Земята ще се наредят в една линия.

11. 2014 – астрофизиците казват, че към нашата слънчева система се приближава облак космически прах, който замита всичко по пътя си. Скучен край на света.

12. 2015 – край на 9576-годишният цикъл, който довежда до гибел на цивилизацията.

13. 2016 – Джеймс Хансен, изследовател на климатичното състояние на Земята, твърди, че през тази година ще се стопят ледниците и голяма част от сушата ще бъде залята.

14. 2017 – край на света според теорията за йерархичните катастрофи.

15. 2013 – Рагнарок – Съдният ден. Ден на началото и края! Хиперпространствен преход в четвъртото измерение. За смъртните това е смърт, за боговете – раждане.

16. 2010 – Петролът свършва и светът ще бъде погълнат от война за ресурси. Обещават също, че "Земята ще обърне гръб на Слънцето". Но това ще бъде "временен" край на света.

17. 2018 – ядрена война според Нострадамус.

18. Нютон - според някакви изчисления бил давал дата за край на света някъде около 2060 г.

19. Баба Ванга уж била казала, че ще започне Трета Световна през 2012.

20. 2012 ще се промени светогледа на човечеството.

21. През 2011 - 2012 година се пада пикът на поредния 11-годишен цикъл на слънчевата активност.

22. През 2012 г. ще бъде кулминацията на световната икономическа и политическа криза според разшифрованите катрени, на Нострадамус.

23. Честно казано, ще е радост да си честитим нова година на 01.01.2013г. в един храмоничен свят пълен с положителна енергия и много живот, където нещата се случват както трябва да бъдат по природните и космически закони.

24. Или пък нов тъмен период от историята на Земята.


Това е, което досега срещам като различни хипотези по научни, научно-популярни и езотерични източници (сайтове, статии, книги, новини и др.)

 ;)
Моля, ако някой е чувал (срещал, чел) за други варианти да ги сподели.

Неактивен KoRn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 80
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #23 -: Юни 28, 2009, 18:43:21 pm »
Значи мога да си избера някой сценарий, който според мен е най-истина :) толкова са много, че чак не мога да избера нито един :D. Иначе ги прочетох всичките, според баба Ванга трета световна ще има през 2010г., а не през 2012г.

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
11

Неактивен chopomir

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #25 -: Юни 28, 2009, 20:20:45 pm »

Неактивен remalyks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 199
  • in/at/on 11
    • 11
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #26 -: Юни 28, 2009, 20:37:59 pm »
Ми за тези които разбират от магнитосфери и т.н., според мен нещо не е наред, да.
« Последна редакция: Юни 29, 2009, 01:11:36 am от Mirotvorec »
11

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #27 -: Юни 28, 2009, 22:37:24 pm »
Когато навлезем в 4то измерение, цялата ни представа за времето ще се промени. Ще се случват хиляди неща едновременно, цялото минало ще излезе наяве... Мнозина няма да могат да издържат на тази промяна, която всъщност ще само преход към 5тото измерение - измерение на чистата визуализация/материализация и излизането на човека от оковоте на материалния 3-измерен свят.
Един безкраен празник за свободните духом, и безкрайна мъка - за неуспелите да се отърсят от бариерата на Разума...
musica universalis

Неактивен Iris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #28 -: Юни 28, 2009, 23:49:04 pm »
...
Един безкраен празник за свободните духом, и безкрайна мъка - за неуспелите да се отърсят от бариерата на Разума...
Ти съвсем като християнските рай и ад го изкара :)
« Последна редакция: Юни 28, 2009, 23:50:10 pm от Iris »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Смяна на измеренията
« Отговор #29 -: Юни 29, 2009, 05:08:13 am »
Наистина недоумявам за какво "влизане" в 4-тото измерение става въпрос.

Земята си е в 1то, 2то, 3то измерение (а ако броим времето за 4то, то и в 4тоІ

Тя не е само в едно - например 3то.

Имаме 3Д координатна система. Т.е. 3 измерения, които се мерят едновременно.


Логично е да се предположи, че ако съществуват повече измерения, то Земята, а и всичко останало е едновременно във всички измерения. И 3то и 4то и каквото се сетите.

Наистина недоумявам какво някои съфорумци имат предвид под "влизане в 4то измерение"
Начина по който го казват предполага само 1 измерение, а това е абсурд.

Та да ви питам, знаете ли какво е това "измерение"!?
И ако да, какво е?

Какво е 3то измерение? Какво е 4то измерение?


Все си мислех, че 1то измерение е - напред-назад (мерено в километри)
2то е наляво-надясно (мерено в километри)
а 3то е нагоре-надолу (мерено в километри)

Ние сме и в 3те. Ако бяхме само в едно щяхме да сме само права линия.
Ако бяхме в 2, щяхме да сме само едно мазно и плоско петно.
Ако сме едновременно в 3, то ние сме тяло, дето има и обем.
Но продължава да не ми е ясно какво означава, ако си само в 3то (но не си в 1то или 2то)

Та ... аз ли съм тъп, или вие неясно се изразявате, не знам.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27