Автор Тема: Предизборна  (Прочетена 49566 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Предизборна
« Отговор #105 -: Юни 30, 2009, 19:58:10 pm »
Откога се опитвам ДОРИАН да ги събудя, но нищо не върви, явно българите сме останали малцинство :-[ :-[ :-[

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:за всички българи!
« Отговор #106 -: Юни 30, 2009, 20:02:23 pm »
http://vbox7.com/play:80e277f5
това не е скрита камера!
и след всичко до тук...нямада ви казвам за кого да гласувате!
Просто го направете!
Само не забравяйте че сте българи!...пък вие решете за кого да дадете гласа си!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

buden

  • Гост
Re:Предизборна
« Отговор #107 -: Юни 30, 2009, 20:34:28 pm »
Браво на сърбите и на "фокус-нюз", но на вторите по-малко:
http://www.focus-news.net/?id=n1213275

Цитат
Белград.  Специална комисия в България установи, че 142 шпиони от времето на комунизма са се кандидатирали за депутати на изборите, които ще се проведат тази неделя, съобщава сръбското радио Б92. Комисията по досиетата публикува на сайта си имената на сътрудниците на службата за разузнаване и контраразузнаване, както и военните агенти, ангажирани в други звена на разформираната Държавна сигурност, посочва радиото. Разкриването няма никакви правни последици за тях.
„Най-известният бивш агент е лидерът на ДПС Ахмет Доган, чиято принадлежност към военното контраразузнаване е разкрита по-рано”, коментира радиото. Комисията е разгледала общо 3234 досиета на кандидати за депутати. 1163 кандидат депутати не подлежат на тази процедура, тъй като са млади, за да са били членове на ДС.
България прие през 2006 г. закон, според който трябва да се огласят списъците с ангажираните от тайните служби до 1991 г., когато бяха разформирани. Сред имената, които бяха обявени на това основание беше и името на президента Георги Първанов, който опроверга твърденията, отбелязва Б92.

Нашите нищо не правят по въпроса. От години насам в медиите ни не присъства истинска журналистика. Просто са жалки.

« Последна редакция: Юни 30, 2009, 20:37:30 pm от buden »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:за всички българи!
« Отговор #108 -: Юни 30, 2009, 20:40:35 pm »
Няма да коментирам клиповете и твоите думи към тях,Dorian, но много ми е интересно, след като толкова много искаш да събудиш българското в другите хора-какво прави тази "чатерица" в подписа ти? Това ли е образец за българското в теб?
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 22:10:02 pm от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Предизборна
« Отговор #109 -: Юни 30, 2009, 20:59:23 pm »
http://-Цензурурано - Жълт сайт на Пеевски/news/article/55353

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:за всички българи!
« Отговор #110 -: Юни 30, 2009, 21:09:58 pm »
Mirotvorez,ти си според мен един прекрасен човек,какво те спира :-\ и какво ти пречи да се покажиш като истински българин :-\ и се двуомиш  в много неща :-\

Неактивен insomnia1304

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 314
Re:Предизборна
« Отговор #111 -: Юни 30, 2009, 21:33:57 pm »

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:за всички българи!
« Отговор #112 -: Юни 30, 2009, 22:23:07 pm »
Mirotvorez,какво те спира :-\ и какво ти пречи да се покажиш като истински българин :-\ и се двуомиш  в много неща :-\
Как да покажа, че съм такъв-като гласувам за БНС и викам колко ми пречат цигани, турци и евреи и само тяхното изтриване от лицето на България ще спаси положението? Това просто няма как да стане. Няма да съм Азъ, ако постъпя по този начин.  ;)
Двоумене е неточно, по-скоро осъзнаване на нещата, защото само така може човек да вземе правилното (за себе си) решение.
« Последна редакция: Юни 30, 2009, 22:24:10 pm от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Предизборна
« Отговор #113 -: Юни 30, 2009, 22:45:20 pm »
Бих могла да напиша:Когато правото се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!...и това пак ще е в тон с моите виждания,но...
Аз наистина вярвам,че по някога на вид невъзможни неща стават реалност.Бих могла да разкажа и още за принципите си ,но се притеснявам да не оттегча някого.
Гордея се че съм българка и успях да възпитам и двете си деца във национализъм.За разлика от много деца те знаят кои са Ботев и Левски.
Искрено се надявам много българи да се вслушат в вътрешният си глас...да се борят за бъдещето на децата си!
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Предизборна
« Отговор #114 -: Юли 01, 2009, 00:06:27 am »
Mirotvorez,какво те спира :-\ и какво ти пречи да се покажиш като истински българин :-\ и се двуомиш  в много неща :-\
Как да покажа, че съм такъв-като гласувам за БНС и викам колко ми пречат цигани, турци и евреи и само тяхното изтриване от лицето на България ще спаси положението? Това просто няма как да стане. Няма да съм Азъ, ако постъпя по този начин.  ;)
Двоумене е неточно, по-скоро осъзнаване на нещата, защото само така може човек да вземе правилното (за себе си) решение.

Това е нещо друго ;)само осъзнаване на нещата Миротворец и дано го осъзнаят повече българи :) БНС са само глас в пустиня или отново пренасочване на гласовете ни към някой друга партия...  :-\...ДПС..или.. ???, кой знае къде?

ПОЗДРАВ ЗА ВСИЧКИ БЪЛГАРИ ОЩЕ ЕДИН ПЪТ С КЛИПЪТ НА ДОРИАН:
http://vbox7.com/play:ea3140cf ;)



Неактивен Tina

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 696
Re:Предизборна
« Отговор #115 -: Юли 01, 2009, 00:45:26 am »
Когато правото се превърне в безправие,съпротивата е задължителна

Това правим тук! БРАВО!

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Предизборна
« Отговор #116 -: Юли 01, 2009, 16:45:17 pm »
В огромна заблуда сте, ако си мислите , че правителството управлява. Управляват концерните, те дават тон,а на тях им дърпат конците едни други в сянка, които са им дали парите. :P
 
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен Dorian

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 69
Re:Предизборна
« Отговор #117 -: Юли 01, 2009, 17:01:18 pm »
Да права си,но това означава ли,че трябва да останем със сведени глави и на колене?!
Ние да им се опънем,пък те нека управляват ако могат.Дори и най-добре обмисленият план има слаби места.Особено,когато опира до много хора.
Нека всеки един от нас успее да убеди поне един човек или по-точно да му върне самосъзнанието и...нещата се обръщат!
« Последна редакция: Юли 01, 2009, 18:14:57 pm от Mirotvorec »
Когато правдата се превърне в безправие,съпротивата е задължителна!

Неактивен Sekhmet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 139
Re:Предизборна
« Отговор #118 -: Юли 02, 2009, 12:03:38 pm »
ТОВА НЕ Е ПРЕДИЗБОРНА АГИТАЦИЯ!
Не ме е страх да кажа, че ще гласувам за АТАКА. Тези хора дълго време ни казваха и показваха нещата.... Сега други събират плодовете им, НО дори и така да е - дано освен думите са взели и идеите на тази истинска българска партия. Просто гласувайте!

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re:Предизборна
« Отговор #119 -: Юли 02, 2009, 12:22:21 pm »
тези зелените са най привлекателни за моя глас. За тях ще гласувам, ако не се издънят до изборите. :-\
Кои са те? Име Pls :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27