Автор Тема: Сканиране  (Прочетена 10818 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Сканиране
« -: Май 11, 2009, 17:03:05 pm »
Какво може да ми кажете за бели топки светлина не по-големи от юмрук който може да минават през дървени врати  :-\ и вероятно се използват от така наречените извънземни за сканиране на определен индивид  ???  ;)
« Последна редакция: Май 13, 2009, 16:28:38 pm от H. »
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Сканиране???
« Отговор #1 -: Май 11, 2009, 20:24:32 pm »
или се излъчват в пространството от хора, които имат активно меркаба поле около себе си.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Сканиране???
« Отговор #2 -: Май 11, 2009, 22:41:41 pm »
По-вероятно е някой да си играе на Карлос Кастанеда :P

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Сканиране???
« Отговор #3 -: Май 11, 2009, 23:37:42 pm »
КК какво общо има със светлината?

Неактивен ketix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 84
Re:Сканиране???
« Отговор #4 -: Май 11, 2009, 23:50:16 pm »
Какво може да ми кажете за бели топки светлина не по-големи от юмрук който може да минават през дървени врати  :-\ и вероятно се използват от така наречените извънземни за сканиране на определен индивид  ???  ;)

топки енергия са от различен произход, всеки с енергиийно поле, т.е всеки жив човек или неорганичен живет - кристал може да ги създаде. някой топки са просто огнен елементал,с отмъстителна природа, гори, плаши и прогонва, други топки са по разумни, и имат друга вибрация. за сканиране от извънземни с топки енергия може да се каже, че не са естествени образувания и спокойно със сила на волята, човек може да откаже контакт, особено ако вибрира пълно отрицание.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Сканиране???
« Отговор #5 -: Май 11, 2009, 23:58:51 pm »
КК какво общо има със светлината?

Е кой е споменавал "светлина" в контекста на lightwork? Човека каза бяла топка светлина, което за мен не значи непременно позитивна енергия. Мен са ме нападали такива топки и знам. Не бяха бели, но whatever.
А ти Just a Stranger как реши че са от извънземен произход, защото това всеки който се занимава с магии може да ти го прати :)

Неактивен ketix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 84
Re:Сканиране???
« Отговор #6 -: Май 12, 2009, 00:20:07 am »
И според мен не значи, позитивно е ограничено понятие, някоя енергиийна същност по презумция добронамерена или невредяща, може да навреди на човек само поради разликите в енергийното поле.
« Последна редакция: Май 12, 2009, 08:28:50 am от Mirotvorec »

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Сканиране???
« Отговор #7 -: Май 12, 2009, 00:25:03 am »
H., в разказите на КК няма нищо искрящо, нищо светещо и т.н. това имах предвид :) не това, което си помисли.

Неактивен ketix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 84
Re:Сканиране???
« Отговор #8 -: Май 12, 2009, 00:33:19 am »
КК какво общо има със светлината?

Е кой е споменавал "светлина" в контекста на lightwork? Човека каза бяла топка светлина, което за мен не значи непременно позитивна енергия. Мен са ме нападали такива топки и знам. Не бяха бели, но whatever.
А ти Just a Stranger как реши че са от извънземен произход, защото това всеки който се занимава с магии може да ти го прати :)

и според мен не значи, позитивно е ограничено понятие, някоя енергиийна същност по презумция добронамерена или невредяща, може да навреди на човек само поради разликите в енергийното поле


процесите, които стават са над нивото на всякави извънземни, те не могат да се бъркат в работите на земята, освен ако алчни глупаци не ги поканят, но и това няма да помогне....в случая на земята и слънчевата система влияят цяла система от слънца, нищо не може да спре едно слънце, планети ще въдат стопени и анихилирани ако трябва, и това, ще е края на извънземни паразити и дегенерати.

stiver

  • Гост
Re:Сканиране???
« Отговор #9 -: Май 12, 2009, 01:13:22 am »
Хей, Stranger --

Малко наука и малко мистика и от мен :-)

Въпросът ти явно не се отнася за кълбовидната мълния, понеже някои хора често бъркат двете явления. Тук може да се научи повече за нея: http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D1%8A%D0%BB%D0%B1%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B4%D0%BD%D0%B0_%D0%BC%D1%8A%D0%BB%D0%BD%D0%B8%D1%8F
Освен това не мисля, че кълбовидната мълния може да минава през дървени врати.

Във връзка с извънземните - светлинните сфери обикновено са виждани да придружават или да се отделят от НЛО, но много често са наблюдавани и самостоятелно. Първите известия за такива сфери започват през Втората световна война, когато те редовно са придружавали военните самолети. Тогава пилотите ги наричат Foo Fighters. Сферите са били с големината на топка за тенис до баскетболна топка и били различни на цвят – сини, оранжеви, червени и т.н. Трябва да има и снимки някъде из нета. Определено показвали интелигентно поведение и са се „заигравали” с пилотите, но никога не са се държали враждебно и не са нападали. Дълго време се е смятало, че са някакво тайно оръжие на германците, но след войната се разбрало, че немските пилоти също често са виждали тези сфери и мислели, че са оръжие на съюзниците. В българския документален филм „Документите - НЛО” http://www.vbox7.com/play:833f6582 се разказва за срещата на един наш пилот с такава гигантска светлинна сфера, която е била регистрирана и от радар. Изглежда, че пилотът ни е бил и временно „отвлечен” от сферата. Случаят е извънредно интересен.

Светлинните сфери се наблюдават и в райони с висока паранормална активност. Една от най-известните местности е Skinwalker Ranch (Ранчо Скинуокър) където те са постоянно явление. Ранчото е известно и с други феномени като чести случаи на обезобразявания на животни, полтъргейст, НЛО, странни животни и призрачни същества. В момента достъпът в ранчото е невъзможен и много малко хора изобщо знаят точното му местоположение. Преди години е било откупено от милиардера Бигълоу, собственик на частна авиокомпания, човекът, който постави основите на туризма в космоса и който е обещал на Стивън Хокинг да го отведе в космоса (да е жив и здрав!). Бигълоу е един от големите приятели и спонсори на няколко организации за изследване на НЛО и феномените свързани с тях. Той е и основател на бившия NIDS (National Institute for Discovery Science), който... окей, отплеснах се. Важното е, че ранчото, където се изследват светлинните сфери е в относително добри ръце в момента.

За сканирането. Сега вече ще навляза в една по-мистична сфера. Преди няколко месеца имах удоволствието да разговарям чрез е-мейли с един учен, когото преди години допуснали в ранчото да направи някои експерименти. Една от задачите му била да изпробва хитро устройство, с което да успее да определи дали всички фотографски светлинни сфери, които виждаме на някои снимки, са дефекти на камерата или прашинки в обектива. Той ми описа устройството много подробно, но аз нищо не помня от него. Ако някой го интересува, мога да му го препратя. Това което помня много добре, е разказът му за личната му „среща” с една истинска светлинна сфера.

Един ден, докато монтирал устройството си към една пейка в градината, той забелязал с периферното си зрение, че една светлинна сфера, с диаметър около 4 сантиметра, се приближава право към него. Интересното е, че той останал напълно спокоен и седнал на пейката за да може да я наблюдава. Той гледал как сферата се приближавала към него по права линия докато влязла директно в главата му през лявото му слепоочие. В този момент се случило нещо много странно. С физическото си тяло и с очите си той виждал ясно, че седи на пейката в гората и че физическата сферата изчезва в главата му. В същото време той я проследил като на  „мисловен екран” как, без да промени скоростта си, сферата продължила пътя си през градината „като сънно видение на мисловен екран” и едва в края на двора внезапно отново приела физическа форма. От този момент той я видял на точното място и с нормалното си зрение. Също така, той твърди, че докато следял сферата със мисловното си зрение, имал ясното разбиране, че тя има съзнание и съзнателно е „сканирала” всички негови мисли.

Ученият твърди, че е изпитал нещо, което се нарича билокалност - способността на обект да се намира едновременно на две места в пространството. Аз не съм убедена в това. Мисля, че това, което му се е случило е, че сферата по някакъв начин го е транспортирала или е предизвикала моментното му осъзнаване на/в друга реалност, измерение, или каквото. След преживяното обаче, той изведнъж започнал да проявява необикновен интерес към мистичните науки и по-специално към кабала. Той все още е блестящият учен както преди, но в комбинация със сегашните му възгледи за света, някои биха го определили като типичен случай на  „лудия професор”. Неговата теория е, че тези сфери имат способността да извършват между-измерни скокове, благодарение на които НЛО и извънземните могат да идват в нашата реалност и да се преместват мигновено в пространството. Той твърди, че е попадал на изследвания в архиви на руски научни институти, които описват подобни експерименти. За съжаление, той не ми отговори къде могат да се намерят тези документи, но продължава да твърди, че съществуват.

Има хора, които разказват за срещи със съществата от светлина в алтернативни състояния на съзнанието. Тези същества, освен свръхестествените си способности, имат способността да се сливат с „астралното” или каквото е там, (не обичам думата „астрално”!) тяло на индивида и да го „сканират”. Всъщност, мога да кажа, че знам за какво става въпрос. Усещането е много особено и е невъзможно да се забрави или пренебрегне.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Сканиране???
« Отговор #10 -: Май 12, 2009, 01:38:39 am »
Абе Райдър, ползвах КК просто като нарицателно за черен магьосник, нищо повече, камо ли нещо конкретно :D

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re:Сканиране???
« Отговор #11 -: Май 12, 2009, 01:50:28 am »
О Май Гаутама и аз :), Н.

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Сканиране???
« Отговор #12 -: Май 12, 2009, 09:25:25 am »
stiver мерси нямаш и представа колко ми помогна.

ама за тази сфера която говоря е според мен чисто технологична тя парализира пича и сканира окото му нещо като "ПРОБА" която проверява в търсики на определен човек.
« Последна редакция: Май 12, 2009, 09:44:03 am от Just a Stranger »
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Сканиране???
« Отговор #13 -: Май 12, 2009, 14:10:48 pm »
Това в някоя анимация ли го видя?  ;)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Just a Stranger

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re:Сканиране???
« Отговор #14 -: Май 12, 2009, 15:13:52 pm »
Не напълно сериозен съм!!!
Only The Dead See The End Of The War. - Platon

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27